Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 997K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 148 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 781 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 537 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.902

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.546
Πόντοι
22.785
Δήλωση της γνωστής μοντέλας-παρουσιάστριας-γλάστρας... Ράνιας Λυκούδη:

"Θα το θεωρούσα ΑΓΕΝΕΙΑ αν ένας άντρας από το πρώτο ραντεβού μου ζητούσε να κάνουμε πρωκτικό σεξ" !!!


μη  :shit: :shit: :shit:
ειναι μαλακισμενες τελικα :think: :think: :think:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Δήλωση της γνωστής μοντέλας-παρουσιάστριας-γλάστρας... Ράνιας Λυκούδη:

"Θα το θεωρούσα ΑΓΕΝΕΙΑ αν ένας άντρας από το πρώτο ραντεβού μου ζητούσε να κάνουμε πρωκτικό σεξ" !!!


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Έτσι, αυτά είναι πρότυπα!!
Και σεμνή και πουτάνα ααχαχαχααααχχχ
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Δήλωση της γνωστής μοντέλας-παρουσιάστριας-γλάστρας... Ράνιας Λυκούδη:
"Θα το θεωρούσα ΑΓΕΝΕΙΑ αν ένας άντρας από το πρώτο ραντεβού μου ζητούσε να κάνουμε πρωκτικό σεξ" !!!

Απορία: Την δήλωση αυτή την έχει κάνει ίσα με 15 χρόνια πριν... Γιατί την ξέθαψαν τώρα? Κέρδισε η κυρία κανένα διαγωνισμό? Πήρε καμία εργολαβία?
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Απορία: Την δήλωση αυτή την έχει κάνει ίσα με 15 χρόνια πριν... Γιατί την ξέθαψαν τώρα? Κέρδισε η κυρία κανένα διαγωνισμό? Πήρε καμία εργολαβία?
Ό,τι εργολαβία και να πήρε του κώλου θα'ναι... αφού γίναν φυσικά πρώτα οι διαπραγματεύσεις
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Δήλωση της γνωστής μοντέλας-παρουσιάστριας-γλάστρας... Ράνιας Λυκούδη:

"Θα το θεωρούσα ΑΓΕΝΕΙΑ αν ένας άντρας από το πρώτο ραντεβού μου ζητούσε να κάνουμε πρωκτικό σεξ" !!!



ναι... ενώ αν της το πρότεινε από το δεύτερο θα τον θεωρούσε ευγενή και από το τρίτο θα έπαιρνε τηλ. την Ελισάβετ της Αγγλίας να τον χρίσει ιππότη!!!! 

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
ναι... ενώ αν της το πρότεινε από το δεύτερο θα τον θεωρούσε ευγενή και από το τρίτο θα έπαιρνε τηλ. την Ελισάβετ της Αγγλίας να τον χρίσει ιππότη!!!! 

:2funny: :2funny: :2funny:

Ιππότη... ναι! :grin: Και μετά θα ποστάριζε φώτος εδώ... :rockon:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Εγώ εξακολουθώ να πιστεύω ότι οι Ελλεηνίδες θεωρούν το από πίσω βρόμικη υπόθεση.

Δε νομίζω ότι του δίνουν και καταλαβαίνει δηλ - κάποιες ναι - όχι όμως η πλειονότητα.
 

Επισκέπτης
Εγώ εξακολουθώ να πιστεύω ότι οι Ελλεηνίδες θεωρούν το από πίσω βρόμικη υπόθεση.

Δε νομίζω ότι του δίνουν και καταλαβαίνει δηλ - κάποιες ναι - όχι όμως η πλειονότητα.

ναι...ναι...δίκιο έχεις οι Ελλεηνίδες ασχολούνται μόνο με καθαρές υποθέσεις!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
αφου δεν ξερουνε να πλυθουνε τι περιμενεις,α ρε αθανατη σοβιετικη ενωση
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Κορυφαία ατάκα πάντως του τύπου που (παρα)βιάζει την Monica Bellucci (που την προσκυνούν οι λούτσοι) από πίσω στην ταινία μη αναστρέψιμος...
"Αν με χέσεις σε σκότωσα..."
:2funny: :2funny: :2funny:
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Βασικά από όποια το ζήτησα , μου έδωσε το κουλουράκι με πολύ χαρά . Πολλές φορές παρακαλάνε για λίγη οπισθοδρομική δράση και τα 24 εκατοστά μου δεν τις χαλάνε το χατήρι . Νομίζω αν εμπνεύσεις σαν άντρας μια γυναίκα , τα κάνει όλα για πάρτη σου , ακόμα και παρτούζες με τις φίλες της παρέα!!!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Νομίζω αν εμπνεύσεις σαν άντρας μια γυναίκα , τα κάνει όλα για πάρτη σου , ακόμα και παρτούζες με τις φίλες της παρέα!!!
Η πλέον σωστή κουβέντα... αλλά όπως όλα τα πράγματα θέλει και αυτό το χρόνο του
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αυτο μας απασχολει ακομη?εδω οι Αμερικανοι ετοιμαζονται να ταξιδεψουν σε αλλους γαλαξιες ρε και εμεις αναρωτιομαστε αν τον παιρνουν απο τον κωλο οι ελληνιδες....? :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
αυτο μας απασχολει ακομη?εδω οι Αμερικανοι ετοιμαζονται να ταξιδεψουν σε αλλους γαλαξιες ρε και εμεις αναρωτιομαστε αν τον παιρνουν απο τον κωλο οι ελληνιδες....? :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι..οι Αμερικάνοι, σκοπεύουν να διερευνήσουν αν τον παίρνουν απ' τον κώλο οι εξωγήινες :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Βασικά από όποια το ζήτησα , μου έδωσε το κουλουράκι με πολύ χαρά . Πολλές φορές παρακαλάνε για λίγη οπισθοδρομική δράση και τα 24 εκατοστά μου δεν τις χαλάνε το χατήρι . Νομίζω αν εμπνεύσεις σαν άντρας μια γυναίκα , τα κάνει όλα για πάρτη σου , ακόμα και παρτούζες με τις φίλες της παρέα!!!
Ναι όντως στο Internet, μπορείς να δεις πολλές παρτούζες.

:bigdick:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom