Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 997K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 148 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 781 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 537 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.902

Enaeritis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Απορία: Την δήλωση αυτή την έχει κάνει ίσα με 15 χρόνια πριν... Γιατί την ξέθαψαν τώρα? Κέρδισε η κυρία κανένα διαγωνισμό? Πήρε καμία εργολαβία?
Ρε συναδελφε τι ρωτας τωρα;
Αφου τη δηλωση αυτη την ανεσυρε απο τα χρονοντουλαπα της ιστοριας και την εφερε στο προσκηνιο ο παμεγιστος γκλομπαλ μοντερειτορ και εξαιρετικα εμπειρος με τις γκομενες ντουρατσελ!  Αμφισβηταεις τα λεγομενα του; Πως τολμας;

Να, παρε 2 προσφατα ποστ του, να δεις πως ξηγιεται στις κουφαλες:

"1)Γουστάρω ΠΟΛΥ να γαμάω την γκόμενα στα 4, κατά προτίμηση εναλλάξ μπρος-πίσω, ενώ ταυτόχρονα με το ένα χέρι της χαϊδεύω τα βυζιά ή την κλειτορίδα... κ με το άλλο της τραβάω τα μαλλιά, κάνοντας την να "κολλάει" στο καβλί μου... χώνοντάς τη το βαθιάαα!

2)Αλλη ωραία φάση (που συνέβει πρόσφατα μάλιστα) είναι να μαλακίζεται η γκόμενα με 2 δονητές μπρος-πίσω... κι εγώ να παίζω με τις ρόγες της ενώ την τσιμπουκώνω... κ να χύνουμε, ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ καρφώνοντας τον πούτσο μου βαθιά μέχρι τις αμυγδαλές της κ τραβώντας την απ' τα μαλλιά! Της γύρισαν τα μάτια από την ένταση... κ όταν συνήλθε μου είπε ότι ήταν ο ποιό έντονος οργασμός που είχε νιώσει ποτέ... (κ δεν μιλάω για καμιά παρθένα 20άρα, αλλά για 35άρα ΜILF με πολλά χλμ στους στίβους της ηδονής)..."


Μιλαμε ειναι ΑΠΑΙΧΤΟΣ ο δικος μας.
Οποτε κατι θα ξερει, για να λεει για τον κωλο της παρουσιαστριας.
Ολες τις εχει γαμησει, δεν εχει αφησει καμια.
Αρχιζω και εγω να φοβαμαι μηπως μου τονε φορεσει.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ρε συναδελφε τι ρωτας τωρα;
Αφου τη δηλωση αυτη την ανεσυρε απο τα χρονοντουλαπα της ιστοριας και την εφερε στο προσκηνιο ο παμεγιστος γκλομπαλ μοντερειτορ και εξαιρετικα εμπειρος με τις γκομενες ντουρατσελ!

Aν διάβαζες ποιό προσεχτικά, θα έβλεπες ότι το post ήταν αναδημοσίευση από χθεσινή ανάρτηση του

Αρχιζω και εγω να φοβαμαι μηπως μου τονε φορεσει.

Μην ανησυχείς... γαμάω ΜΟΝΟ γυναικεία κωλαράκια!
 

Enaeritis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Aν διάβαζες ποιό προσεχτικά, θα έβλεπες ότι το post ήταν αναδημοσίευση από χθεσινή ανάρτηση του Μην ανησυχείς... γαμάω ΜΟΝΟ γυναικεία κωλαράκια!

Ναι αλλα κατι μου λεει οτι και εκει στο τροκτικο εσυ εισαι που κινεις τα νηματα!

Για τα κωλαρακια, ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ;
Γιατι εγω εχω τις αμφιβολιες μου;
Μηπως κατι ξερω;
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Ναι, ειδικα οι παντρεμενες και αυτος που τους γαμει τον κωλο δεν ειναι ο αντρας τους
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.555
Πόντοι
22.785
παντααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
και ολες οι ανατολιτισσες τουρκαλες ιρανες ινδες ολες πισω πορτα κολαση και μπροστα παραδεισος :rockon:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
σε λιγο η σωστη ερωτηση θα ειναι γαμιουνται τακτικα οι ελληνιδες η οχι απο οποια τρυπα και να ναι
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Ναι αλλα κατι μου λεει οτι και εκει στο τροκτικο εσυ εισαι που κινεις τα νηματα!

Για τα κωλαρακια, ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ;
Γιατι εγω εχω τις αμφιβολιες μου;
Μηπως κατι ξερω;
Για πες...
 

myrtw

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
απανταω σε αυτο το θεμα μονο κ μονο επειδη υπηρξε κ λογος προσφατου τσακωμου μου με το φιλο μου.δεν ξερω ουτε μια κοπελα που να το εχω συζητησει κ να μην εχει δοκιμασει εστω κ μια φορα.αρα το κανουν.με τις καταληλες προυποθεσεις ομωσ.πρεπει να αρχισετε να μας σεβεστε κ λιγο,θα το κανω οταν κ αμα κ με οποιον θελω,κ καλα θα κανει κ να το εκτιμησει.αυτο το κολημα  η συνεχεις προσπαθια εσεις να το κανετε κ εμεις να το αποφυγουμε ειναι απλα εξαντλητικα κ δεν οδηγουν σε υγιη σεξουαλικη ζωη του ζευγαριου.το ξερω οτι θα κραξετε τωρα,οποτε αντε αρχιστε...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
απανταω σε αυτο το θεμα μονο κ μονο επειδη υπηρξε κ λογος προσφατου τσακωμου μου με το φιλο μου.δεν ξερω ουτε μια κοπελα που να το εχω συζητησει κ να μην εχει δοκιμασει εστω κ μια φορα.αρα το κανουν.με τις καταληλες προυποθεσεις ομωσ.πρεπει να αρχισετε να μας σεβεστε κ λιγο,θα το κανω οταν κ αμα κ με οποιον θελω,κ καλα θα κανει κ να το εκτιμησει.αυτο το κολημα  η συνεχεις προσπαθια εσεις να το κανετε κ εμεις να το αποφυγουμε ειναι απλα εξαντλητικα κ δεν οδηγουν σε υγιη σεξουαλικη ζωη του ζευγαριου.το ξερω οτι θα κραξετε τωρα,οποτε αντε αρχιστε...
Καθε πραξη που γινεται πρεπη να την απολαμβανουν και οι δυο οχι να γινεται με αγγαρεια




































κρα κρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
δεν ξερω ουτε μια κοπελα που να το εχω συζητησει κ να μην εχει δοκιμασει εστω κ μια φορα.αρα το κανουν.με τις καταληλες προυποθεσεις ομωσ.πρεπει να αρχισετε να μας σεβεστε κ λιγο,θα το κανω οταν κ αμα κ με οποιον θελω,κ καλα θα κανει κ να το εκτιμησει.

Είστε κύριες του εαυτού σας και μπορείτε να τον διαθέσετε με τον τρόπο που επιθυμείτε. Απλά, επειδή είναι κάτι ιδιαίτερο αυτό για πολλές κοπέλλες, μπορεί να επιτευχθεί, μόνο με τη δημιουργία κατάλληλης ατμόσφαιρας, και εμπιστοσύνης ανάμεσα στα δύο άτομα που θα συνευρεθούν ερωτικά. Γι'αυτό καλό θα είναι να προσέχουμε κι εμείς, ώστε όταν το ποθούμενο τελικά συμβεί, να είναι εκπληκτικά όμορφο και για τους δύο!!!
 

kavlotripanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
215
Like
4
Πόντοι
1
απανταω σε αυτο το θεμα μονο κ μονο επειδη υπηρξε κ λογος προσφατου τσακωμου μου με το φιλο μου.δεν ξερω ουτε μια κοπελα που να το εχω συζητησει κ να μην εχει δοκιμασει εστω κ μια φορα.αρα το κανουν.με τις καταληλες προυποθεσεις ομωσ.πρεπει να αρχισετε να μας σεβεστε κ λιγο,θα το κανω οταν κ αμα κ με οποιον θελω,κ καλα θα κανει κ να το εκτιμησει.αυτο το κολημα  η συνεχεις προσπαθια εσεις να το κανετε κ εμεις να το αποφυγουμε ειναι απλα εξαντλητικα κ δεν οδηγουν σε υγιη σεξουαλικη ζωη του ζευγαριου.το ξερω οτι θα κραξετε τωρα,οποτε αντε αρχιστε...


ο φίλος σου ξέρει ότι πηγαίνεις με πάκι???? :2funny: :2funny: :jerking:
 

Inalterabile

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως μάγκες έχω ακούσει ιστορία παο φίλο, ο οποίος είχε γνωρίσει ένα γκομενάκι που ήθελε πούτσο ΜΟΝΟ απο τον κώλο. Ύστερα απο ψάξιμο έμαθε οτι το μουνί το κρατούσε για εκείνον που θα ήταν ο άνδρας της ζωής της.  :headbang:

Απο μπροστά παρθένα, και απο πίσω τακτικά δρομολόγια του intercity.

ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣ!!!! :zfuck:
 

PareVale

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
73
Like
3
Πόντοι
0
εμενα η κοπελλα μου δεν ηθελε πρωτα μην ποναει και μετα λογω του μεγεθους μου λεει...
ετσι και εγω την καυλωσα τρελλα αλλα της ειπα θελω κωλο για να σε πηδηξω..και δεκτηκε...
ουρλιαζε...
αμα δεν γαμησεις κωλο οσο και να γαμας μουνια χανεις την τελεια αισθηση.
και γαμιουνται αλλα το παιζουν δυσκολες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom