Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 997K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 148 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 781 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 537 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.902

irons

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
1.225
Ναι οι ρουφιάνες...από κει βγήκε το... και αν σου κάτσει.... :grin:
όχι μόνο γαμιούνται κατακαραξεσκίζονται εκτός αν πέσεις σε ειδική περίπτωση  :headbang:και καθυστερήσει λίγο καιρό αλλά μετά εχχεεεεεεε!!!!!  :boobies: :rockon:
 

P0l0

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
όχι μόνο γαμιούνται κατακαραξεσκίζονται εκτός αν πέσεις σε ειδική περίπτωση  :headbang:και καθυστερήσει λίγο καιρό αλλά μετά εχχεεεεεεε!!!!!  :boobies: :rockon:
στο παίζουν παρθένες του κώλου οι περισσότερες αλλά μετά... βλέπεις ότι είναι δουλεμένη η τρυπούλα.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Δε νομίζω ρε μάγκες. Την κύρια πόρτα ναι, την έχουν κάνει αεροδρόμιο.  ;) :rockon: :cheesy:
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Σχεδον ολες οσες εχω γνωρισει του δινουν και καταλαβαινει.Απλως αν σε θελουν για σοβαρα το παιζουν καπως δυσκολες.Αλλα  μετα ...
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
εδω δεν γαμιουνταιαπο μπρος εσυ πας απο πισω?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Σχεδον ολες οσες εχω γνωρισει του δινουν και καταλαβαινει.Απλως αν σε θελουν για σοβαρα το παιζουν καπως δυσκολες.Αλλα  μετα ...

για ποιο λογο το παιζουν δυσκολες αμα σε θελουν για "σοβαρο"? α ναι ξεχασα για να μην τις πουν πουτανες οι "αντιστοιχοι" γκομενοι που πανε και βρισκουν :2funny:

υ.γ. ποια ειναι τα στοιχεια που καθιστουν καποιον "σοβαρο" μεσα στην πρωτη εβομαδα??? για να ξερω την επομενη φορα που θα βρω εναν για "σοβαρο" να μην του κατσω ευκολα να του το παιξω κυρια :2funny:
 

P0l0

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Οι περισσότερες μάλλον γαμιούνται αν και δεν το παραδέχονται!!! όλο δύσκολες το παίζουν  :jerking: :jerking: :jerking:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
οποτε επιστρεφουμε στο "σοβαρο" της σχεσης μαλιστα....μπορεις αγαπητε μου να μου το κανεις πιο λιανα ολο αυτο γιατι δεν το καταλαβαινω? :)
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
για ποιο λογο να θες να πηδηξεις μια γκομενα απο τον κωλο?εκτος φυσικα αν εισαι κρυφοπουστας,οπως το 90% αυτων που γουσταρουν κωλο.
 

P0l0

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
για ποιο λογο να θες να πηδηξεις μια γκομενα απο τον κωλο?εκτος φυσικα αν εισαι κρυφοπουστας,οπως το 90% αυτων που γουσταρουν κωλο.
την στατιστική ποιος την εβγαλε?  :think: :think: :think:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
την στατιστική ποιος την εβγαλε?  :think: :think: :think:


αυτοι που θελουν τη γκομενα "σοβαρη" και να μη δινει κωλο....γιαυτο και αυτες οταν βλεπουν καποιον για "σοβαρα" δε δινουν κωλο....ετσι εξηγουνται ολα :) :)
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
κοινο μυστικο ειναι ρε φιλε.τι ποιος την εβγαλε?πρωτη φορα το ακους δηλαδη?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
απο που αντλεις τις πληροφοριες σου αν επιτρεπεται? το stratigiki.gr?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866


Ο κώλος δηλαδή είναι το εχέγγυο μιας σοβαρής σχέσης.
Αν θέλεις σοβαρά κύριε με το σταγονόμετρο τον κώλο και εάν.
Στον πλανήτη χάπι κανείς δεν κλείνει μάτι... :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
αυτοι που θελουν τη γκομενα "σοβαρη" και να μη δινει κωλο....γιαυτο και αυτες οταν βλεπουν καποιον για "σοβαρα" δε δινουν κωλο....ετσι εξηγουνται ολα :) :)

Εμένα οι σοβαρές, μου έχουν δώσει όλες, και μετά ζητούσαν γάμο...
Βέβαια κι εγώ τους έλεγα, "αν δεν δώσεις στον άνθρωπό σου, στον άντρα σου, πού θα δώσεις;" :2funny:
 

Επισκέπτης
αυτοι που θελουν τη γκομενα "σοβαρη" και να μη δινει κωλο....γιαυτο και αυτες οταν βλεπουν καποιον για "σοβαρα" δε δινουν κωλο....ετσι εξηγουνται ολα :) :)

Ετσι είναι Νίτσα αντιθετως τα ξηγημενα και απελευθερωμενα γκομενακια κανουν οτι τους ορισει η κ@βλα τους αν θελουν να πηδηχτουν απ τη πρωτη φορα απο κωλ0 ή οχι το κανουν... Χρειαζεται βεβαια να εχουν και ξηγημενους γκομενους που οταν τους καθεται η αλλη με τη πρωτη δεν τους πιανουν οι ανησυχιες και δεν τρεχουν στον αφροδισιολογο μπας και τους κολλησε τπτ το πουτανακι...  :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom