Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 997K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 148 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 781 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 537 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.902

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
για ποιο λογο να θες να πηδηξεις μια γκομενα απο τον κωλο?εκτος φυσικα αν εισαι κρυφοπουστας,οπως το 90% αυτων που γουσταρουν κωλο.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
α να χαθείς, καιρό είχα να γελάσω έτσι!!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ο κώλος δηλαδή είναι το εχέγγυο μιας σοβαρής σχέσης.
Αν θέλεις σοβαρά κύριε με το σταγονόμετρο τον κώλο και εάν.
Στον πλανήτη χάπι κανείς δεν κλείνει μάτι... :2funny: :2funny: :2funny:

στον πλανητη Σοδο να δεις τι γινεται.....
οπως λεει και καποιος που ξερω "ο κωλος ειναι μονο για να χεζεις"
σοφες ρησεις του λαου....


για να είμαι ειλικρινής πρώτη φορά ακούω κάτι τετοιο "φιλε"!  :2funny: :2funny: :2funny:


ρε εχουνε γινει ερευνες λεμε....καλα χαζο εισαι? δεν το ξερεις?????
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εμένα οι σοβαρές, μου έχουν δώσει όλες, και μετά ζητούσαν γάμο...
Βέβαια κι εγώ τους έλεγα, "αν δεν δώσεις στον άνθρωπό σου, στον άντρα σου, πού θα δώσεις;" :2funny:

ε γιαυτο σου δωσανε ρε....σε βλεπανε "σοβαρα".....
απλα εσυ υπηρξες ενας αγυρτης αληταρας που εκμεταλλευοσουνα τα συναισθηματα τους :2funny:

υ.γ. σοβαρα εχεις πει τετοιο (παρομοιο) πραγμα σε γυναικα και επεζησες? :P

 

Επισκέπτης
για ποιο λογο να θες να πηδηξεις μια γκομενα απο τον κωλο?εκτος φυσικα αν εισαι κρυφοπουστας,οπως το 90% αυτων που γουσταρουν κωλο.

Βρε παρτε τις γκομενες σας απο κωλο γιατι θα τις παρουν αλλοι...και ειδικα οι παντρεμενοι που μερικοι σεβονται και καλα τις μητερες των παιδιων τους και δε κανουν μαζι τους αναλ cim cif...και εκεινες τα  αποζητανε ολα αυτα να παρθουν λιγο εκφυλα και ξεσκιζονται με γκομενους σε ροζ ξενοδοχειακια...
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
ρε συ μουνιτσα πιστευεις τον καθε χαβαλε εδω μεσα.δεν πιστευω σε εχω για εξυπνη.
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
Βρε παρτε τις γκομενες σας απο κωλο γιατι θα τις παρουν αλλοι...και ειδικα οι παντρεμενοι που μερικοι σεβονται και καλα τις μητερες των παιδιων τους και δε κανουν μαζι τους αναλ cim cif...και εκεινες τα  αποζητανε ολα αυτα να παρθουν λιγο εκφυλα και ξεσκιζονται με γκομενους σε ροζ ξενοδοχειακια...
ωχ.παθων εισαι ε για να το λες με τετοιο παραπονο..
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
στον πλανητη Σοδο να δεις τι γινεται.....
οπως λεει και καποιος που ξερω "ο κωλος ειναι μονο για να χεζεις"
σοφες ρησεις του λαου....

Τι μπελάς... που να κάνεις πιπα -κωλο- εμπλοκή.. εκεί πια..ούτε λόγος για σοβαρά ε; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ε γιαυτο σου δωσανε ρε....σε βλεπανε "σοβαρα".....
απλα εσυ υπηρξες ενας αγυρτης αληταρας που εκμεταλλευοσουνα τα συναισθηματα τους :2funny:

υ.γ. σοβαρα εχεις πει τετοιο (παρομοιο) πραγμα σε γυναικα και επεζησες? :P

Λες να γράφω απ' το υπερπέραν; :2funny:

Φαίνεται πως ήθελε από την αρχή να δώσει, αλλά ντρεπόταν να μου το πεί :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ετσι είναι Νίτσα αντιθετως τα ξηγημενα και απελευθερωμενα γκομενακια κανουν οτι τους ορισει η κ@βλα τους αν θελουν να πηδηχτουν απ τη πρωτη φορα απο κωλ0 ή οχι το κανουν... Χρειαζεται βεβαια να εχουν και ξηγημενους γκομενους που οταν τους καθεται η αλλη με τη πρωτη δεν τους πιανουν οι ανησυχιες και δεν τρεχουν στον αφροδισιολογο μπας και τους κολλησε τπτ το πουτανακι...  :tooth:


κοιτα......εγω καταρχας δε μπορω να καταλαβω τα χαρακτηριστικα που οριζουν το "σοβαρο".....δηλαδη ξεκιναμε απο αυτο.....γνωριζεις εναν αντρα....βγαινετε 2-3 φορες.....σε λογικα πλαισια στις 1-2 βδομαδες το πολυ  δε θα κανετε σεξ? τι κρινει το "σοβαρο" της σχεσης και αρα το πως θα διαχειριστεις τον πισινο σου??
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ρε συ μουνιτσα πιστευεις τον καθε χαβαλε εδω μεσα.δεν πιστευω σε εχω για εξυπνη.

αυτο λεω και γω!!! ειναι δυνατον να σε πιστευω??? :P

ωχ.παθων εισαι ε για να το λες με τετοιο παραπονο..

οχι μαλλον εχει κανει αλλους "παθοντες" και το λεει....χεχεχε

Λες να γράφω απ' το υπερπέραν; :2funny:

Φαίνεται πως ήθελε από την αρχή να δώσει, αλλά ντρεπόταν να μου το πεί :2funny:

πφφφφφφ ελλεηνιδες και ελλεηναρεςςςςς φλεσακο χανω πασα ιδεα :P
 

Επισκέπτης
κοιτα......εγω καταρχας δε μπορω να καταλαβω τα χαρακτηριστικα που οριζουν το "σοβαρο".....δηλαδη ξεκιναμε απο αυτο.....γνωριζεις εναν αντρα....βγαινετε 2-3 φορες.....σε λογικα πλαισια στις 1-2 βδομαδες το πολυ  δε θα κανετε σεξ? τι κρινει το "σοβαρο" της σχεσης και αρα το πως θα διαχειριστεις τον πισινο σου??

Το σοβαρο της σχεσης κρινεται απ αλλα πραγματα και οχι απ το ποσο γρηγορα θα το κανουν..απλα το σεξ πρεπει να ερχεται φυσιολογικα και ουτε βεβιασμενα ουτε αδικαιολογητα καθυστερημενα.. στη καταλληλη ωρα οταν γουσταρουν και οι δυο σαν μια εντελως φυσιολογικη εξελιξη της σχεσης χωρις περιττες σκεψεις και κομπλεξ του στυλ και αν του κατσω τι θα σκεφτει ή αν της τη πεσω τι θα κανει και τετοια..που υπαρχουν στην Ελλαδα και σε αλλες καθυστερημενες σε αυτο το τομεα χωρες και βασανιζουν τα ζευγαρια...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
κοιτα......εγω καταρχας δε μπορω να καταλαβω τα χαρακτηριστικα που οριζουν το "σοβαρο".....δηλαδη ξεκιναμε απο αυτο.....γνωριζεις εναν αντρα....βγαινετε 2-3 φορες.....σε λογικα πλαισια στις 1-2 βδομαδες το πολυ  δε θα κανετε σεξ? τι κρινει το "σοβαρο" της σχεσης και αρα το πως θα διαχειριστεις τον πισινο σου??

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εξαιρετική χρήση !!!!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αυτές δίνουνε...Εμείς τί φταίμε; Να μην  πάρουμε δηλαδή; Θα μας πούνε και ακατάδεχτους, εκτός από μαλάκες...


το θεμα ειναι να δινεις επειδη γουσταρεις να δωσεις....καλα ειναι δυνατον να λες στην αλλη "καλα στον ανθρωπο σου δε θα δωσεις?" :2funny:
και αυτη να μη σου φερνει κατι στο κεφαλι??? :2funny:

Το σοβαρο της σχεσης κρινεται απ αλλα πραγματα και οχι απ το ποσο γρηγορα θα το κανουν..απλα το σεξ πρεπει να ερχεται φυσιολογικα και ουτε βεβιασμενα ουτε αδικαιολογητα καθυστερημενα.. στη καταλληλη ωρα οταν γουσταρουν και οι δυο σαν μια εντελως φυσιολογικη εξελιξη της σχεσης χωρις περιττες σκεψεις και κομπλεξ του στυλ και αν του κατσω τι θα σκεφτει ή αν της τη πεσω τι θα κανει και τετοια..που υπαρχουν στην Ελλαδα και σε αλλες καθυστερημενες σε αυτο το τομεα χωρες και βασανιζουν τα ζευγαρια...


ναι....μαλιστα.....αυτο απο που το ξεπατικωσες βρε ατιμουλικο και μου το κοτσαρες? :2funny:


 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εξαιρετική χρήση !!!!!!

αμφιβαλλεις???? :2funny:

εμενα παντως οποιος μου ξαναζητησει πρωκτικο σεξ θα τον ξεφωνισω στην παρεα οτι ειναι φουστα-μπλουζα.....αμα εχει δε και μουστακι (ο φερετζες του πουστη ως γνωστον απο αντιστοιχες ερευνες) θα παρω μεχρι και σπιτι του τηλεφωνο να τον δωσω στεγνα τον κουνιστο....και για φιναλε ετσι και μου ζητησει και τιποτα δαχτυλα και αλλα τετοια ανωμαλα πραγματα (ο οξ αποδω...) θα απευθυνθω στο μακη και το στρατηγο με το κοκκινο στρινγκακι.... :P :P :P
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ΑΠο πουθενα ειναι δικα μου αποσταγματα απ τη ζωη..  :rolleyes:

πρωτη αποσταξη ή δευτερη? :P :P
ποσων βαθμων??
μη μας ερθει και αποτομη η τοση πληροφορηση...καταλαβαινεις.... :2funny:

υ.γ. ελα μολογα τωρα....το men's health διαβαζες? το FHM?? :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom