Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 149 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 786 41,2%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 539 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.910

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
stekas72 έγινε λάθος όταν έφτιαχνες το λογαριασμό ;;
γιατί δεν είναι stekas76 ;;;

Ως λάκης33 είχες περισσότερο ενδιαφέρον ..... ήσουν ένας αυθεντικός μαλάκας.

Τώρα κατάντησες μαλάκας από τα Lidl, κολλητός με βανακια, ζαν κλωντ, χωνυ, πικεριστές.... με όλα τα κατακάθια....

Ρε γελοίε συγγραφέα , ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ;;
ΣΚΟΥΠΙΔΙ
Κουράδα

Κόπρε ...

Γελάει ο κόσμος με ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ... ΓΡΑΨΕΙ .........

Ο ΓΑΜΟΣ ΤΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΕΙΝΑΙ ......

σούργελο .....

 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
150
Like
2.908
Πόντοι
6.925
Σε λάθος νήμα γράφετε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201110

Επισκέπτης
Φυσικά και γαμιούνται από κώλο.....Ιδίως οταν περνανε στην ηλικία των 40 και πάνω γουστάρουν τρελλό ξεκώλιασμα...
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
stekas72 έγινε λάθος όταν έφτιαχνες το λογαριασμό ;;
γιατί δεν είναι stekas76 ;;;

Ως λάκης33 είχες περισσότερο ενδιαφέρον ..... ήσουν ένας αυθεντικός μαλάκας.

Τώρα κατάντησες μαλάκας από τα Lidl, κολλητός με βανακια, ζαν κλωντ, χωνυ, πικεριστές.... με όλα τα κατακάθια....

Ρε γελοίε συγγραφέα , ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ;;
ΣΚΟΥΠΙΔΙ
Κουράδα

Κόπρε ...

Γελάει ο κόσμος με ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ... ΓΡΑΨΕΙ .........

Ο ΓΑΜΟΣ ΤΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΕΙΝΑΙ ......

σούργελο .....


Σε προκαλώ να αποδείξεις ποιος είμαι ντροπή της δεξιάς..... έχεις όσο χρόνο θέλεις.

Δείξε μας πόσο μαλάκας είσαι συντασσόμενος με πούστηδες πικεριστές.

Αυτός που έγραψε αυτή τη μαλακία χωρίς αποδείξεις έφαγε muted για πολύ καιρό.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.804
Πόντοι
456
ΑΝΤΕ Ο ΣΟΦΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΑΚΡΙΒΑ ...


4)ΔΕΝ ΛΥΠΑΣΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ 7€ - 8€ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ Η ΑΛΟΙΦΗ ΤΗΣ ΝΤΟΥΡΕΞ ... η γαλάζια ....


Πάλι τσάμπα μάγκες σας έκανα .



λακη δεν είχες καμμία ενόχληση από το χθεσινό κωλογαμησι ???

κάνει θαύματα η αλοιφή της ντιουρεξ

Η ΓΑΛΑΖΙΑ ....


:2funny::2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
stekas72 έγινε λάθος όταν έφτιαχνες το λογαριασμό ;;
γιατί δεν είναι stekas76 ;;;

Ως λάκης33 είχες περισσότερο ενδιαφέρον ..... ήσουν ένας αυθεντικός μαλάκας.

Τώρα κατάντησες μαλάκας από τα Lidl, κολλητός με βανακια, ζαν κλωντ, χωνυ, πικεριστές.... με όλα τα κατακάθια....

Ρε γελοίε συγγραφέα , ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ;;
ΣΚΟΥΠΙΔΙ
Κουράδα

Κόπρε ...

Γελάει ο κόσμος με ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ... ΓΡΑΨΕΙ .........

Ο ΓΑΜΟΣ ΤΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΕΙΝΑΙ ......

σούργελο .....


Σε προκαλώ να αποδείξεις ποιος είμαι ντροπή της δεξιάς..... έχεις όσο χρόνο θέλεις.

Δείξε μας πόσο μαλάκας είσαι συντασσόμενος με πούστηδες πικεριστές.

Αυτός που έγραψε αυτή τη μαλακία χωρίς αποδείξεις έφαγε muted για πολύ καιρό.

Εσύ ξέρεις ποιός είμαι γαμημένη πούστρα ;;;;;;


Το μόνο που μπορείς να ξέρεις, στο δηλώνω ευθαρσώς είναι

ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ ΤΟΝ 18ο αιώνα ΓΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΊΕΣ.

Μακάρι να υπήρχε και τώρα.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Εσύ ξέρεις ποιός είμαι γαμημένη πούστρα ;;;;;;


Το μόνο που μπορείς να ξέρεις, στο δηλώνω ευθαρσώς είναι

ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ ΤΟΝ 18ο αιώνα ΓΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΊΕΣ.

Μακάρι να υπήρχε και τώρα.


Ένας πούστης που δεν ένοιωθε άνετα με την δεξιά ιστορία της οικογένειας του και το γύρισες σε αριστερός - ΣΥΡΙΖΑος.

Θαυμαστής του Βελουχιώτη είσαι .... ενός κατσαπιά κουμουνιστοσυμμορίτη.


 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πούστης είσαι και φαίνεσαι χοντρέ συγγραφέα.
Κλασική πουστόφατσα με μαγουλάκια για φάπες.

Ξεφτιλισμένε.
 

Anna(3)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2020
Μηνύματα
4
Like
7
Πόντοι
0
Εγώ νομίζω ναι, πως γενικά τον παίρνουν από κωλο. Αρκετες νομίζω το δοκιμάζουν για την εμπειρία και ίσως δεν ξανακάνουν. Άλλες πάλι το κάνουν και μετά το θέλουν κάθε τόσο (τύπου μία το δίμηνο έτσι για αλλαγή). Και φυσικά υπάρχει και μία μερίδα που το ευχαριστείται, το θέλει και το κάνει συστηματικά . Τώρα πόσες το παραδέχονται είναι άλλη κουβέντα. Αλλά νομίζω πολλές δίνουν κωλο. Νομίζω για να μπεις στην τρίτη κατηγορία πρέπει να έχεις πρώτες πολυ καλές εμπειρίες για να ανακαλύψεις τι ηδονή είναι το πρωκτικό και να το θες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Εχω κάνει άπειρες ειλικρινείς συζητήσεις για το θέμα του πρωκτικού σεξ με τις φίλες μου και μπορώ να πω ότι ΣΕ ΚΑΜΊΑ δεν αρέσει. Κάποιες το κάνουν όμως. Γιατί; Γιατί ο σύντροφός τους επιμένει σε αυτό και φοβουμενες να τον χάσουν υποκύπτουν . Σε αυτή την περίπτωση οι προικισμένοι γενναιόδωρα απο την φύση άντρες ειναι αδικημένοι. Πιο δύσκολα θα υποχωρήσει η γυναίκα.Ποιο είναι το πρόβλημα; Ο πόνος . Το δοκίμασαν και δεν τους άρεσε. Οι γυναίκες που έμαθαν να το απολαμβάνουν είναι εξαιρέσεις.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εχω κάνει άπειρες ειλικρινείς συζητήσεις για το θέμα του πρωκτικού σεξ με τις φίλες μου και μπορώ να πω ότι ΣΕ ΚΑΜΊΑ δεν αρέσει. Κάποιες το κάνουν όμως. Γιατί; Γιατί ο σύντροφός τους επιμένει σε αυτό και φοβουμενες να τον χάσουν υποκύπτουν . Σε αυτή την περίπτωση οι προικισμένοι γενναιόδωρα απο την φύση άντρες ειναι αδικημένοι. Πιο δύσκολα θα υποχωρήσει η γυναίκα.Ποιο είναι το πρόβλημα; Ο πόνος . Το δοκίμασαν και δεν τους άρεσε. Οι γυναίκες που έμαθαν να το απολαμβάνουν είναι εξαιρέσεις.
μονο οι κρυοκωλες δεν το ευχαριστιουνται απο τον κωλο.
Απλα περισσοτερο ταμπου ειναι ολη η φαση,ολες σας καβλωνεται.
Απλα αρκειστε στην ικανοποιηση του μουνιου οι περισσότερες.
Επισης η κωλος θελει εξασκηση δεν πας κατευθείαν στα βαθια.
Μονη που εισαι σπιτι ξεκινα να χωνεις δαχτυλο για 3 φορες διαφορετικες,μετα ξεκινα παρε ενα μικρο ντιλντο και κανε μ αυτο μετα απο 3 φορες παρε ενα μεγαλυτερο ντιλντο στις διαστασεις ενος μετριου πεους και μετα ξεκινα με αντρα με μεσαιο πουλί να δεις που θα το ευχαριστιεσαι κανοντας οχι καθημερινα αλλα καθε 10 μερες θα το δίνεις.
Οποτε δαχτυλο 3 φορες τον πρωτο μηνα μικρο ντιλντο 3 φορες τον δευτερο μηνα μεσαιο ντιλτνο 3 φορες και μετα με κανονικο πουλι καθε 10 μερες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Εχω κάνει άπειρες ειλικρινείς συζητήσεις για το θέμα του πρωκτικού σεξ με τις φίλες μου και μπορώ να πω ότι ΣΕ ΚΑΜΊΑ δεν αρέσει. Κάποιες το κάνουν όμως. Γιατί; Γιατί ο σύντροφός τους επιμένει σε αυτό και φοβουμενες να τον χάσουν υποκύπτουν . Σε αυτή την περίπτωση οι προικισμένοι γενναιόδωρα απο την φύση άντρες ειναι αδικημένοι. Πιο δύσκολα θα υποχωρήσει η γυναίκα.Ποιο είναι το πρόβλημα; Ο πόνος . Το δοκίμασαν και δεν τους άρεσε. Οι γυναίκες που έμαθαν να το απολαμβάνουν είναι εξαιρέσεις.
μονο οι κρυοκωλες δεν το ευχαριστιουνται απο τον κωλο.
Απλα περισσοτερο ταμπου ειναι ολη η φαση,ολες σας καβλωνεται.
Απλα αρκειστε στην ικανοποιηση του μουνιου οι περισσότερες.
Επισης η κωλος θελει εξασκηση δεν πας κατευθείαν στα βαθια.
Μονη που εισαι σπιτι ξεκινα να χωνεις δαχτυλο για 3 φορες διαφορετικες,μετα ξεκινα παρε ενα μικρο ντιλντο και κανε μ αυτο μετα απο 3 φορες παρε ενα μεγαλυτερο ντιλντο στις διαστασεις ενος μετριου πεους και μετα ξεκινα με αντρα με μεσαιο πουλί να δεις που θα το ευχαριστιεσαι κανοντας οχι καθημερινα αλλα καθε 10 μερες θα το δίνεις.
Οποτε δαχτυλο 3 φορες τον πρωτο μηνα μικρο ντιλντο 3 φορες τον δευτερο μηνα μεσαιο ντιλτνο 3 φορες και μετα με κανονικο πουλι καθε 10 μερες.
Άρα οι περισσότερες είμαστε κρυοκωλες. Θα συμφωνήσω θέλει εξάσκηση και υπομονή όπως και με το θηλασμό. Χρειάζεται καιρός για μια νέα μητέρα μέχρι να μπορεί να το απολαμβάνει. Είναι επωδυνος αν οι θηλές δεν είναι προετοιμασμένες.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.062
Πόντοι
27.261
εγω πιστευω ειναι θεμα γουστου καθαρα.
αλλες το γουσταρουν και αλλες οχι.
αρα... μιλατε, τα βρισκετε και προχωρατε αναλογα.
προσωπικα δεν ειμαι fan (το εχω ξαναπει), αλλα μου εχουν κατσει 2-3 περιπτωσεις που το γουσταραν απο μονες τους χωρις να πω κατι...
ε και μπηκα :cheesy:
 

Detari1974

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
606
Πόντοι
300
Αν δεν γαμηθει από κωλο δεν το θεωρεί γαμησι η Ελληνίδα.Το 80 % όσων έχω πηδηξει,και είναι πολλές,τον πήραν εύκολα.
 

Detari1974

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
606
Πόντοι
300
Και ότι αφορά τον πόνο, θέλει τρόπο. Αν έχει φτιαχτεί η γυναίκα θα το κάνει. Πρέπει να ασχοληθείς με την πίσω τρυπουλα της πριν της τον βάλεις.Εκτός από τις περιπτώσεις γυναικών που το κάνουν χρόνια και το γουστάρουν...
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.111
Πόντοι
2.256
Με καλή διάθεση και γλύψιμο, χαλαρώνεις το στόχο, βάζεις 2 δάχτυλα με baby oil και ειναι έτοιμη να το φάει.Βασικό όσο τη προετοιμάζεις δεν σταματάς να γλύφεις το μουνάκι.Ευτυχώς η καραντίνα και η έλλειψη επιλογών είναι σύμμαχός μας, ειδικά με χωρισμένες και παντρεμένες
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
150
Like
2.908
Πόντοι
6.925
......ξεκινα να χωνεις δαχτυλο για 3 φορες διαφορετικες,μετα ξεκινα παρε ενα μικρο ντιλντο και κανε μ αυτο μετα απο 3 φορες παρε ενα μεγαλυτερο ντιλντο στις διαστασεις ενος μετριου πεους και μετα ξεκινα με αντρα με μεσαιο πουλί να δεις που θα το ευχαριστιεσαι κανοντας οχι καθημερινα αλλα καθε 10 μερες θα το δίνεις.
Οποτε δαχτυλο 3 φορες τον πρωτο μηνα μικρο ντιλντο 3 φορες τον δευτερο μηνα μεσαιο ντιλτνο 3 φορες και μετα με κανονικο πουλι καθε 10 μερες.

....πριν ή μετά το φαγητό δεν διευκρινήσατε:2funny:
 

Cockamamie

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2020
Μηνύματα
382
Like
753
Πόντοι
81
Από κωλο μόνο απο μικροτσουτσουνους τον παίρνουν , και όσες είναι πηγάδια από μουνι που δεν νιώθουν Χριστο :woldman:
 

heartbeat

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
1
......ξεκινα να χωνεις δαχτυλο για 3 φορες διαφορετικες,μετα ξεκινα παρε ενα μικρο ντιλντο και κανε μ αυτο μετα απο 3 φορες παρε ενα μεγαλυτερο ντιλντο στις διαστασεις ενος μετριου πεους και μετα ξεκινα με αντρα με μεσαιο πουλί να δεις που θα το ευχαριστιεσαι κανοντας οχι καθημερινα αλλα καθε 10 μερες θα το δίνεις.
Οποτε δαχτυλο 3 φορες τον πρωτο μηνα μικρο ντιλντο 3 φορες τον δευτερο μηνα μεσαιο ντιλτνο 3 φορες και μετα με κανονικο πουλι καθε 10 μερες.

....πριν ή μετά το φαγητό δεν διευκρινήσατε:2funny:

Με συνταγή γιατρού!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom