Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 149 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 786 41,2%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 539 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.910

Mr BiGger

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
19
Κριτικές
9
Like
429
Πόντοι
280
Πότε-Πότε άμα την πιάσεις στις καύλες της και όσο είναι γκομενά σου. Μόλις την παντρευτείς, άντε γεια! Λες και ευχαριστώ που σου δίνει και μουνί 1-2 φορές την εβδομάδα.
Ένας σοφός φίλος μεγαλύτερης ηλικίας μου είπε:
Την γυναίκα την γνωρίζεις-ξανασυστήνεστε 3 φορές στη ζωή σας:
Όταν την πιάσεις γκόμενα
Όταν την παντρευτείς και
Όταν κάνει παιδί
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
351
Like
632
Πόντοι
81
Αν κρινω απο τα δικα μου παραδειγματα, πηδιουνται σε ενα ποσοστο 50%. Μονο μια παντως μου το ζητησε πρωτη, και ετυχε να ηταν και ο πρωτος κωλος που γαμησα. Δεν θεωρω τυχαιο οτι ηταν και αρκετα χρονια μεγαλυτερη, οποτε για αυτο πηρε πρωτοβουλια. Ο δευτερος κωλος που γαμησα ηταν παρθενος παντως (η ετσι μου ειπε :grin:, αν και ηθελε δουλιτσα για να ανοιξει, οποτε μαλλον ισχυε)
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
Οι Ελληνίδες όπως και κάθε εθνικότητας γυναίκες αν είσαι ο άντρας που θα καταφέρεις να τους γαμήσεις το μυαλό πρώτα,
τότε θα τις γαμάς όπως θέλεις, από όπου θέλεις και με όποιον τρόπο θέλεις.
Έγω προσωπικά δεν θυμάμαι να είχα γκόμενα και να μην την γάμησα απο όπου ήθελα.
 

Passionfruits

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
66
Like
489
Πόντοι
20
Οι Ελληνίδες όπως και κάθε εθνικότητας γυναίκες αν είσαι ο άντρας που θα καταφέρεις να τους γαμήσεις το μυαλό πρώτα,
τότε θα τις γαμάς όπως θέλεις, από όπου θέλεις και με όποιον τρόπο θέλεις.
Έγω προσωπικά δεν θυμάμαι να είχα γκόμενα και να μην την γάμησα απο όπου ήθελα.
πολύ σωστός ο τύπος!
 

Soreos56

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
35
Like
8
Πόντοι
0
Περνάει φάσεις ρε φίλε. Της έχεις μιλήσει για το τι γουστάρεις?

Π

Ναι αλλα μετα απο χρονια γαμου αλλαζει η σχεση και μετα απο απανωτα οχι βαριεσαι και να προσπαθησεις πλεον. Νομιζω αυτο ειναι φθορα, μπορει φυσιολογικη, μπορει και οχι.
 

Soreos56

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
35
Like
8
Πόντοι
0
Συνήθως έτσι γίνεται καθώς περνάνε τα χρόνια όταν παραγνωρίζεσαι με τις ελληνίδες, γιατί νομίζουν ότι με αυτόν τον τρόπο υπάρχει σεβασμός στο ζευγάρι (κάτι που δεν ισχύει). Και έπειτα σιγά σιγά, έρχεται το στάδιο της αγαμίας- ξηρασίας.

Και ειτε το παιρνεις αποφαση και ασχολεισαι με αλλα χομπι, ειτε αμα εχεις τη φωτια αρχιζεις να ξενογαμας. Και το μεω για αντρες γυναικες
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Ναι αλλα μετα απο χρονια γαμου αλλαζει η σχεση και μετα απο απανωτα οχι βαριεσαι και να προσπαθησεις πλεον. Νομιζω αυτο ειναι φθορα, μπορει φυσιολογικη, μπορει και οχι.

Ότι σκέφτεσαι και εσύ, σκέφτεται και η γυναίκα σού για το θέμα.

Π
 

TommyWaits

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2020
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Η προσωπική εμπειρία μου λέει ότι διαφέρει οργανικά σε κάθε γυναίκα και εξηγούμαι. Έχω βρεθεί με κοπέλες που χωρίς να είχαν ιδιαίτερη εμπειρία στο πρωκτικό σεξ, αποδείχθηκε πολύ εύκολο να γίνει, δεν απαιτείτο μεγάλη προετοιμασία, δεν πονούσαν ιδιαίτερα και το απολάμβαναν φουλ. Αντιθέτως μου έχει τύχει με άλλες κοπέλες (και δεν μιλάω για ξενέρωτες που έχουν ψυχολογικό κόλλημα και άρνηση με το πρωκτικό, μιλάω για κοπέλες που ΗΘΕΛΑΝ πολύ να γίνει και να το απολαύσουν) να υπάρχει πολύ μεγάλη δυσκολία, να πονάνε πάρα πολύ και ακόμα κι όταν γίνει να τους είναι εντελώς δυσάρεστο, το οποίο ομοίως χαλάει τη φάση και για μένα. Έχω καταλήξει ότι όπως σωματικά υπάρχουν κοπέλες κολπικά πολύ στενές και άλλες λιγότερο, το ίδιο ισχύει και για το πρωκτικό.
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606

Συνημμένα

  • ΓΑΜΙΣΙ.jpg
    ΓΑΜΙΣΙ.jpg
    35,3 KB · Εμφανίσεις: 81

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Μια από τις 4 πρώην σχέσεις μου έλεγε ότι από κωλο δε γίνεται, είναι αφύσικο και άλλες τέτοιες μαλακιες. Ήταν από χωριό και είχε πολλά κουσούρια επαρχίας (δυστυχώς το κατάλαβα αργά). Στο δια ταύτα, στον δεύτερο μήνα που τη γαμαγα εκεί που την έχω καυλωσει από το πρωί και αφού όλη την προηγούμενη εβδομάδα βλέπαμε τσόντες με anal, αρχίζω βάζω δάχτυλα από πίσω και της λέω "τώρα σειρά έχει o πουτσος μου"(αυτό είναι το κόλπο, να τις καυλωνετε λίγο λίγο από το πρωί και όταν έρθει η ώρα για σεξ δε λένε όχι σε τίποτα) . Όλες γαμιουνται από κωλο  αλλά ελάχιστες θα σου πουν ότι θέλουν να τις γαμησεις από κωλο
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
41
Like
185
Πόντοι
0
Στις 3 τελευταίες γκόμενες που πηδούσα,οι 2 ήταν ελληνιδες και η μια Βουλγάρα.οπως σωστά μπορείτε να μαντεψετε,οι Ελληνίδες τον πήρανε χωριά πολλά πολλά από τον κωλο,ενώ η Βουλγάρα 2 φορές που προσπάθησα ήταν κάθετη.βεβαια,την γαμουσα κάνα μήνα μόνο,άρα δε ξέρω αν είχα περισσότερο χρόνο τι θα κάναμε.οι Ελληνίδες πάντως από πρώτο γαμησι τον ήθελαν
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
διάβασα και κάτι νορμάλ...
Η προσωπική εμπειρία μου λέει ότι διαφέρει οργανικά σε κάθε γυναίκα και εξηγούμαι. Έχω βρεθεί με κοπέλες που χωρίς να είχαν ιδιαίτερη εμπειρία στο πρωκτικό σεξ, αποδείχθηκε πολύ εύκολο να γίνει, δεν απαιτείτο μεγάλη προετοιμασία, δεν πονούσαν ιδιαίτερα και το απολάμβαναν φουλ. Αντιθέτως μου έχει τύχει με άλλες κοπέλες (και δεν μιλάω για ξενέρωτες που έχουν ψυχολογικό κόλλημα και άρνηση με το πρωκτικό, μιλάω για κοπέλες που ΗΘΕΛΑΝ πολύ να γίνει και να το απολαύσουν) να υπάρχει πολύ μεγάλη δυσκολία, να πονάνε πάρα πολύ και ακόμα κι όταν γίνει να τους είναι εντελώς δυσάρεστο, το οποίο ομοίως χαλάει τη φάση και για μένα. Έχω καταλήξει ότι όπως σωματικά υπάρχουν κοπέλες κολπικά πολύ στενές και άλλες λιγότερο, το ίδιο ισχύει και για το πρωκτικό.

Ο κωλος δε γίνεται να είναι στενός. Είναι μυς. Ανοίγει και κλείνει. Το μουνι γίνεται εννοείται γιατί υπάρχουν κοκκαλα.
 

TommyWaits

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2020
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Ως μυς όμως δεν μπορεί να διαφέρει σε μέγεθος/ελαστικότητα και λοιπά χαρακτηριστικά από γυναίκα σε γυναίκα; Αντίστοιχα όπως και οι υπόλοιποι μύες του σώματος διαφέρουν από άνθρωπο σε άνθρωπο. Τεσπα δεν ξέρω πως να το θέσω ιατρικά αλλά βάσει της προσωπικής μου εμπειρίας έτσι το μεταφράζω.
 

tsolias21cm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2019
Μηνύματα
380
Like
4.360
Πόντοι
441
Καλημερα σε ολη την παρεα

εγω ενα θα πω οτι ολα ειναι αποδεχτα στον ερωτα αν η γυναικα ειναι καβλιαρα
συνηθως το λενε απο μονες τους και τον βαζουν μονες τους για να εχουν τον ελεγχο στην εισοδο μεχρι να μπει και μετα χυνεις ασταματητα μεσα της και σου τραβαει τα αρχηδια δυνατα πολυ και το ζεις

τουλαχιστον ετσι γινεται στις δικες μου περιπτωστεις!!!

ανθρωπινα ας γνωριστουμε
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Ο κωλος είναι η επιτομή του σεξ :P
 

Sepoliacpl

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Νοε 2018
Μηνύματα
371
Like
9.945
Πόντοι
1.041
Πάντως η συζυγος (από ότι μπορείτε να δείτε και στο προφιλ) έχει από μικρή ιδιαίτερη αγάπη στο πρωκτικό.
 

kostas(11)

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2020
Μηνύματα
20
Like
19
Πόντοι
0
Ευτυχως παντως εγω με τη συζυγο ξεσκιζομαστε ακομα οπου βρεθουμε!!!!!! και το θεμα οτι δεν κρατιομαστε με τιποτα! Μπας και εχουμε θεμα????:glasses::glasses::glasses::glasses::glasses:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
ΑΝΤΕ Ο ΣΟΦΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΑΚΡΙΒΑ ...


1)Δεν συζητάτε ποτέ με γυναίκα ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ...
Αν το κάνετε, να ετοιμάζεστε να γαμήσετε τη χούφτα σας .

2) Δεν μπαίνετε ποτέ απότομα, ειδικά αν έχετε να γαμήσετε καιρό . Θα την ξεκωλιάσετε και αντίο κώλος ....

3)Για να μπείτε σε κώλο , πρέπει να είστε ώρες με τη γκόμενα ... ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΜΟΛΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ... να "ξέρετε" ότι έχει χρησιμοποιήσει και τη χέστρα προσφάτως .... ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΟΤΕ ΤΟ (1)

4)ΔΕΝ ΛΥΠΑΣΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ 7€ - 8€ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ Η ΑΛΟΙΦΗ ΤΗΣ ΝΤΟΥΡΕΞ ... η γαλάζια ....


Πάλι τσάμπα μάγκες σας έκανα .
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Δεν θέλουμε συμβουλές από έναν άχρηστο οδοντίατρο ....

ΚΑΤΑΔΙΚΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΥ: ΤΟΝ «ΠΛΗΡΩΣΕ» ΚΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΖΥΓΟ...
Ξεδόντιασε και τους δύο



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom