Νέα

Γαμάς εύκολα με καλό αμάξι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
326
Like
916
Πόντοι
81
του κυνηγου και του ψαρα το πιατο 9 φορες ειν΄αδειανο και μια φορα γεματο
οτι και αν εχεις εαν δεν εισαι σελεμπριτος και εισαι καμακιας(και καλα κανεις) εχεις 10% πιθανοτητες επιτυχιας
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
Έχω ένα φίλο που με εχει ζαλίσει να πάρω την καινούργια την mercedes CLA γιατι ειναι μουνομαγνητης λεει και θα φορτώνεις γκομενακια πιο εύκολα,

Εγω απο την άλλη λέω να πάρω ενα VW για να κάνω την δουλειά μου αλλα με έχει βάλει σε σκέψεις.

Υπάρχει κάποιος απο εδω που να τον εχει βοηθήσει το ακριβό καλό αμάξι να φορτώσει πιο εύκολα μ@νια ?

Οχι τίποτα άλλο, αλλα μην δωσω +15 χιλιάδες ευρω εξτρά χωρίς λόγο.

τυπε μονο ο ντοπας christos savvidis μπορει να σου απαντησει που ειχε αγορασει ολη τη φεραρι :confused::confused::confused:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.062
Κριτικές
9
Like
13.032
Πόντοι
3.836
αν είναι να αγοράζεις αυτοκίνητο για να βγάλεις γκόμενα, είσαι ήδη μουνόδουλος. Το αυτοκίνητο το διαλέγεις για να γουστάρεις εσύ που το οδηγείς.
Αν στοχεύεις να βγάλεις καμία σπονσορέτα ,τους ενδιαφέρει το Ε9 γενικότερα όχι μόνο το αμάξι. Δηλαδή αν εισπράτεις κανένα 5χιλιαρο από ενοίκια κάθε μήνα, και με παπί να κυκλοφορείς γκόμενα θα βγάλεις.

Αν στοχεύεις όντως να βγάλεις γκόμενα, δε θα κολλήσει στο αμάξι ,αν σε γουστάρει σε γουστάρει για αυτό που είσαι.
 

Jack Skellington

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.034
Κριτικές
242
Like
22.338
Πόντοι
31.628

Γαμάς εύκολα με καλό αμάξι;​

Εννοείται πως όχι. Με αμάξι που συνεπάγεται πολύ χρήμα για τον οδηγό του, ναι, γαμάς πολύ εύκολα. Το CLA με την καμία δεν είναι σε αυτή την κατηγορία.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
Στην εποχή μου ένα άσπρο άλογο ήταν αρκετό

MV5BZTEzMTk3ZjMtZjFkOC00M2RlLWE3MzYtODUyNzNiODU4ZWQwXkEyXkFqcGdeQXVyNzE1ODMwOTc@._V1_.jpg

τυπε αλλοι γαμανε μονο με μυγδαλα :confused::confused::confused:



876ae6dc0546819bd14c7d15c9a2cf53.jpg
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
εγω ειχα προσπαθησει πιο παλια με φουντουκια αλλα δεν της αρεσαν, πιανετε για χυλοπιτα αυτο?

τυπε αν ειχε αλλεργια στους ξηρους καρπους οχι :confused::confused::confused:
καλυτερα που δε γαμησες,γιατι μπορει να την εστελνες και να σε κυνηγουσαν οι απλυτες λεσβιες μιτουδες μετα :zombie::zombie::zombie:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
326
Like
916
Πόντοι
81
τυπε αν ειχε αλλεργια στους ξηρους καρπους οχι :confused::confused::confused:
καλυτερα που δε γαμησες,γιατι μπορει να την εστελνες και να σε κυνηγουσαν οι απλυτες λεσβιες μιτουδες μετα :zombie::zombie::zombie:
ασε με εχουμε μπλεξει με αυτες προχθες εδειξα για λιγο την <μακεδονικη μου σαρισσα> και μονο ανωμαλο που δεν με ειπαν
 

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
Το καλό αμάξι διαφέρει για τον καθένα τύπε μου..
Για εμάς τους φτωχάτζες το mercedes είναι πολύ καλό αμάξι...
Αλλά δεν είναι για την κατηγορία του μουνέτου που θέλεις...
Αν έχεις μία καλή εμφάνιση σίγουρα θα γαμήσεις πιο εύκολα με αυτό παρά με lada ...
Για να καταλάβεις όμως τι αμάξι χρειάζεσαι για να γαμήσεις με αυτό κάνε μία αναζήτηση στο youtube για golddiggers....
Θα σου λυθεί η απορία
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
326
Like
916
Πόντοι
81
τυπε να κοιτανε τα χαλια τους οι απλυτες :confused::confused::confused:


:vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit:



b2ce9cce-ba02-47a3-8401-13dac5470947-bestSizeAvailable.jpeg
εγω πιστευω οτι καθε μουνι που σεβεται την τρυπα της αυτο που γινεται δεν το επικροτει χωρις πλακα ομως πανε να φοβισουν τους καυλεουρες που θελουν να μπουν δυναμικα στον χωρο του καμακιου, θα μας θυληκοποιησουν οι ρουφιανες στο τελος
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
14
Like
4.486
Πόντοι
746
Εγώ πάντως δεν θα επέτρεπα στην μερτσεντε να κάθονται Ελλεινιδες με την κωλαθρα τους ... άσε που καπνίζουν και θα βρωμίζουν τα παντα ...

Θα το επερνα για πάρτη μου ... να κάνω μπουρδελοτασκα deluxe ...!
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
Έχω ένα φίλο που με εχει ζαλίσει να πάρω την καινούργια την mercedes CLA γιατι ειναι μουνομαγνητης λεει και θα φορτώνεις γκομενακια πιο εύκολα,

Εγω απο την άλλη λέω να πάρω ενα VW για να κάνω την δουλειά μου αλλα με έχει βάλει σε σκέψεις.

Υπάρχει κάποιος απο εδω που να τον εχει βοηθήσει το ακριβό καλό αμάξι να φορτώσει πιο εύκολα μ@νια ?

Οχι τίποτα άλλο, αλλα μην δωσω +15 χιλιάδες ευρω εξτρά χωρίς λόγο.


26737.jpg
Πάρτο για την καύλα σου,όχι για τις γκόμενες και προς Θεού μην πάρεις VW.
Ο μεγαλύτερος απατεώνας της παγκόσμιας αυτοκινητοβιομηχανίας
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
λοιπον παρε καμια λαμποργκινι να τελειωνουμε !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

να βρεις και καμια βλαχα να σε παει εκδρομη σε κανα κατσικοχωρι μεσα στις λακουβες με την λαμπο ! αυτο και αν ειναι γαμησι !
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
αν είναι να αγοράζεις αυτοκίνητο για να βγάλεις γκόμενα, είσαι ήδη μουνόδουλος. Το αυτοκίνητο το διαλέγεις για να γουστάρεις εσύ που το οδηγείς.
Αν στοχεύεις να βγάλεις καμία σπονσορέτα ,τους ενδιαφέρει το Ε9 γενικότερα όχι μόνο το αμάξι. Δηλαδή αν εισπράτεις κανένα 5χιλιαρο από ενοίκια κάθε μήνα, και με παπί να κυκλοφορείς γκόμενα θα βγάλεις.

Αν στοχεύεις όντως να βγάλεις γκόμενα, δε θα κολλήσει στο αμάξι ,αν σε γουστάρει σε γουστάρει για αυτό που είσαι.
Ακριβώς
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Nαι, ξεκάθαρα. Ειδικά τύπισες της μάζας λαικές ναι με τα 1000

Σκέψου ότι πλέον ελάχιστοι οδηγούν καλό καλό αυτοκίνητο

Να προλάβω: είμαι από επαρχία αλλά μένω μόνιμα κέντρο Αθήνας αρκετά χρόνια. Όσους ξέρω στη καλύτερη ένα cherokee μεταχειρισμένο απ όλους οσους ξέρω. Ποιος έχει να σκάσει 50k τέτοιες εποχές; Και να τα έχει δε θα το κάνει εύκολα. Θες η γλωσσοφαγιά, θες το καβάτζωμα να μη χαλαστεί το χρήμα γτ δύσκολα ξαναμαζεύεται πλέον...
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.900
Πόντοι
3.446
Έχω ένα φίλο που με εχει ζαλίσει να πάρω την καινούργια την mercedes CLA γιατι ειναι μουνομαγνητης λεει και θα φορτώνεις γκομενακια πιο εύκολα,

Εγω απο την άλλη λέω να πάρω ενα VW για να κάνω την δουλειά μου αλλα με έχει βάλει σε σκέψεις.


26737.jpg

Φίλε Μιλάς για CLA και μας βάζεις φωτο την Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+
που κάνει 88.500
Περα που οι πιο πολλοί με συνάδελφοι με κάλυψαν
Για πες μας....
Υπάρχει γκόμενα που να ξέρει τι σημαίνει AMG....?
Υπάρχει γκόμενα να ξέρει τι σημαίνει 4MATIC+....?
Θα δώσεις 90.000 για να παρεις αμάξι με 4 πορτες που μονο λιγοι ξερουν ποσο εχει

Αμαξια σαν την απλη CLA με 4 πορτες στο δικο μου μυαλο ειναι μονο για ΤΑΞΙ
Ακομα και τα λεωφορεία 2 έχουν
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom