Νέα

Γ ' Σεπτεμβρίου 59,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 903
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
κριμμα παντως γμ την ατυχια μου
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
ειπα και γω να δοκιμασω ειρηνη μετα απο τα τοσα που χω ακουσει αλλ σημερα δεν δουλευει η ειρηνη?
περασα καποια στιγμη και δεν ητανε εκει. μια ψηλη αννα ειδα μονο και αλλη μια που δεν συγκρατησα ονομα.
εχει κανεις κανα τηλεφωνο να παρω να μην τρεχω σαν μαλακς τσαμπα?
Η Ειρηνη δουλευε σημερα φιλε,περασα το μεσημερι,μαζι με Αννα και Μαρινα
 

k15v15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
61
Κριτικές
23
Like
198
Πόντοι
290
Μια Λιλιαν 45άρα την έχει δοκειμάσει κανείς;;;
Δεν είμαι σίγουρος ότι λέμε για την ίδια (γιατί αυτή που πέρασα δεν μου φάνηκε 45άρα). Αυτή που λέω είναι μάλλον κοντούλα, κοκκινομάλλα, καλούτσικο σωματάκι, ομορφούλα και πολύ ευκίνητη -ιδιαίτερα στη λεκάνη. Το μασάζ της μέτριο προς καλό. Δεν είναι καθόλου κακή επιλογή.
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
περασα το μεσημερι και δοκιμασα την ειρηνη,εμφανισιακα αστο καλυτερα αλλα πολυ καλη στα υπολοιπα οπως γραφεται κιολας.ποστερ μικρο ειρηνη, (ντι)αννα? σεριφισα και αλλη μια αδιαφορη εμφανισιακα.
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765

Συνημμένα

  • sex-positions.jpg
    sex-positions.jpg
    71,6 KB · Εμφανίσεις: 55

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη με βαση τις κριτικές για Ειρήνη. Πρόκειται περί μιλφ. Ενφάνιση λίγο κάτω του μετρίου. Ελαφρό μασαζάκι με τη ρόμπα την οποία έβγαλε στο β ημίχρονο. Τα πάντα όλα με υπομονή και με συμετοχή. Θα έλεγα και μαμώ το μαμήσι. Η καλλίτερη εμφανισιακά η σερίφισα με ωραία μάτια αλλά φαίνεται πολύ κρύα γυναίκα.
 

glykopsolis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2011
Μηνύματα
660
Like
6
Πόντοι
6
Επίσκεψη με βαση τις κριτικές για Ειρήνη. Πρόκειται περί μιλφ. Ενφάνιση λίγο κάτω του μετρίου. Ελαφρό μασαζάκι με τη ρόμπα την οποία έβγαλε στο β ημίχρονο. Τα πάντα όλα με υπομονή και με συμετοχή. Θα έλεγα και μαμώ το μαμήσι. Η καλλίτερη εμφανισιακά η σερίφισα με ωραία μάτια αλλά φαίνεται πολύ κρύα γυναίκα.

Οταν λές τά πάντα όλα , τί ενοείς ? Καί κουλούρι θεσαλονίκης ?
 

asus60

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Η καλλίτερη εμφανισιακά η σερίφισα με ωραία μάτια αλλά φαίνεται πολύ κρύα γυναίκα.

έστι είναι δεν ξέρω αν την έχει πάρει κανείς?
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Η καλλίτερη εμφανισιακά η σερίφισα με ωραία μάτια αλλά φαίνεται πολύ κρύα γυναίκα.

έστι είναι δεν ξέρω αν την έχει πάρει κανείς?








η σεριφησα ειναι πολυ καυλιαρα!! την εχω παρει και το εχω ευχαριστηθει καλυτερα απ'ολες!! σφιχτο κορμι και μεσα στην καυλα....αλλα πρεπει να σε γουσταρει για να ερθει...
 

asus60

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω gatik. Δινει κουλουρι?





η σεριφησα ειναι πολυ καυλιαρα!! την εχω παρει και το εχω ευχαριστηθει καλυτερα απ'ολες!! σφιχτο κορμι και μεσα στην καυλα....αλλα πρεπει να σε γουσταρει για να ερθει...
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
δεν το ξερω...δεν εκανα κινηση ,γιατι δεν μου αρεσει το κουλουρι....μου πεφτει πολυ στενο. :S
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ είπα αυτό που μου φάνηκε για τη σερίφισσα. Μπορεί να κάνω και λάθος. Ή μάλλον από τα λεγόμενά σας σίγουρα κάνω λάθος.
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
η [size=10pt]σεριφησα ειναι πολυ καυλιαρα[/size]!! την εχω παρει και το εχω ευχαριστηθει καλυτερα απ'ολες!! σφιχτο κορμι και μεσα στην καυλα....


δεν το ξερω...δεν εκανα κινηση ,γιατι δεν μου αρεσει το κουλουρι....μου πεφτει πολυ στενο. :S

Αν δοκιμάσεις αξιότιμε συναγωνιστή μια φορά ήρεμα , χαλαρά και όμορφα να το κάνεις μαζί με την Ειρήνη τότε μπορεί να αλλάξεις άποψη και να μην ξεκολάς ( καταπώς  ο υποφαινόμενος )


 Κρίμα που δεν την έχω δοκιμασει την σέριφ από τότε που ήταν στο Γ' Σεπτ. 25 μέχρι σήμερα.
Αλλά τι να κάνω, όταν είναι παρούσα η Ειρήνη και σου παίρνει τα μυαλά με το στενό κουλούρι της. Παρότι είναι μίλφ , η αίσθηση που αφήνει, είναι στενή  σαν amateur πιτσιρίκα και στην ευγένεια και τους τρόπους ξεπερνά μακράν πολλές ελλεϊνίδες πιπίνια εκεί έξω που σου δείχνουν με την συμπεριφορά τους σαν να έχουν αρπάξει τον ταύρο από τα κέρατα και το παίζουν αρχηγόπουλα με την "μύτη να κοιτά το ταβάνι" ό,που και να τις συναντήσει κανείς (νυχτ. μαγαζιά, μπουζούκια, πλάζ, club κλπ.)  


Αν έχει το ίδιο σφιχτό κορμί και η  sheriff  τότε ένα διπλό και με τις δύο μαζί θα ήταν κόλαση...  :rockon:

V for Vendetta...
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Αν δοκιμάσεις αξιότιμε συναγωνιστή μια φορά ήρεμα , χαλαρά και όμορφα να το κάνεις μαζί με την Ειρήνη τότε μπορεί να αλλάξεις άποψη και να μην ξεκολάς ( καταπώς  ο υποφαινόμενος )


  Κρίμα που δεν την έχω δοκιμασει την σέριφ από τότε που ήταν στο Γ' Σεπτ. 25 μέχρι σήμερα.
Αλλά τι να κάνω, όταν είναι παρούσα η Ειρήνη και σου παίρνει τα μυαλά με το στενό κουλούρι της. Παρότι είναι μίλφ , η αίσθηση που αφήνει, είναι στενή  σαν amateur πιτσιρίκα και στην ευγένεια και τους τρόπους ξεπερνά μακράν πολλές ελλεϊνίδες πιπίνια εκεί έξω που σου δείχνουν με την συμπεριφορά τους σαν να έχουν αρπάξει τον ταύρο από τα κέρατα και το παίζουν αρχηγόπουλα με την "μύτη να κοιτά το ταβάνι" ό,που και να τις συναντήσει κανείς (νυχτ. μαγαζιά, μπουζούκια, πλάζ, club κλπ.) 


Αν έχει το ίδιο σφιχτό κορμί και η  sheriff  τότε ένα διπλό και με τις δύο μαζί θα ήταν κόλαση...  :rockon:

V for Vendetta...









εχεις δικιο για την ειρηνουλα, συναδελφε!  μονο που με απωθει πολυ η φατσα της.....ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΕ!!! και δεν κανει και τιποτα για να την διορθωσει....λιγο μακιγιαζ,καμμια αλλαγη στο μαλλι....κατι ρε γαμωτο!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom