Νέα

Γ ' Σεπτεμβρίου 59,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 903
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα λίγες μέρες πριν! Πρωινός επισκέπτης, οπότε πέτυχα τις κυρίες με τα ρουχαλάκια τους και όχι με την ιερά αμφίεση της εργασίας τους. Μου άνοιξε η Νάντια και πήρα χωρίς δεύτερη συζήτηση την Ειρήνη, έχοντας τυφλή εμπιστοσύνη στον φίλο Kebaap. Τα όγια είναι περιττά. Αν εξαιρέσω τη σχετικα πλαδαρή κοιλιά, κατά τα λοιπά είναι εξαιρετική. Σίγουρα είναι η κυρία της διπλανής πόρτας, με απίστευτη διάθεση σε όλα! Δυστυχώ;ς βιαζόμουν και αρκέστηκα σε μια συνεδρία περίπου μισής ώρας και με παρακαλουσε για μασάζ και δεύτερη φορά, όμως δεν προλάβαινα! Στα του αγώνα, πεντακάθαρη παντού! Πάνω κάτω μπρος πίσω. Και από διάθεση, το ταβάνι είναι πολύ χαμηλό!
Η ολοκήρωση εγινε στο στόμα, μια και δε μπόρεσα να συγκρατηθώ! Όμως, σύντομα θα περάσω πάλι! Για τη συνέχεια! Για δεύτερο και τρίτο ημίχρονο! 60 ευρώ η συνεδρία
συμφωνω απολυτα φιλε η ειρηνη ειναι εκπληκτικη...
 

tubanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2011
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
1
Ρε παιδια να ρωτησω κατι αυτους που εχουν παρει την Ειρηνη και τους αρεσει?Η Ναντια σε service ειναι στα ιδια επιπεδα με την Ειρηνη;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Ρε παιδια να ρωτησω κατι αυτους που εχουν παρει την Ειρηνη και τους αρεσει?Η Ναντια σε service ειναι στα ιδια επιπεδα με την Ειρηνη;

καμια σχέση. Η Ειρηνη έχει πολύ καλύτερο σέρβις απο την Νάντια, χωρις αυτό να σημεαινει βεβαια οτι η Ναντια εχει κακό σερβις
 

tubanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2011
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
1
Σε ευχαριστώ zero γιατί έμπαινα στον πειρασμό να την  :knockinb:
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ειρηνη και μονο ειρηνη. Σουπερ σερβις μιλφοειδες με λιγο πατσοκοιλια αλλα τρελλο μαμησι.... Μπραβο στους συναγωνιστες που μας την ανεφεραν.
 

marokinos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
εχει δοκιμασει κανεις την σεριφισα μαζι με ειρηνη σκεφτομαι να παρω...!!!
 

tubanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2011
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
1
Σίδερο στην μέση σου αν το αποφασίσεις
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
ειρηνη και μονο ειρηνη. Σουπερ σερβις μιλφοειδες με λιγο πατσοκοιλια αλλα τρελλο μαμησι.... Μπραβο στους συναγωνιστες που μας την ανεφεραν.
χθεσινη επισκεψη και περασμα με ειρηνη.Για μια ακομη φορα πολυ καλο σερβις δειχνει οτι γουσταρει παρα πολυ την ωρα που το κανει...τα 60 ευρω αξιζαν και με το παραπανω...
 

Midnight Mover

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
8
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μάγκες παίζει κάνα password για να μπορέσεις να μπεις στο δωμάτιο με τη Νάντια, όποτε περνάω απ' το ίδρυμα μου λέει ότι σήμερα δε μπορεί...
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=Midnight Mover  link=topic=71915.msg3765907#msg3765907 date=1336584250]
Ρε μάγκες παίζει κάνα password για να μπορέσεις να μπεις στο δωμάτιο με τη Νάντια, όποτε περνάω απ' το ίδρυμα μου λέει ότι σήμερα δε μπορεί...
[/quote]οχι δεν παιζει password μπορει απλα να ετυχε,περναει κανονικα
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Ρε σεις είδα μια ξανθιά δίμετρη περί ta 27 με ρόμπα άσπρη στο ίδρυμα. Αυτή περνάει;τι λέει;
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.218
Πόντοι
3.910
Μαρίνα αρκετά καλή.
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
εμφανισιακα πολυ καλη,μεσα δεν ξερω δεν εχω κανει μαζι της
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.218
Πόντοι
3.910
Γίνε ντε πιο αναλυτικός. Κάνε μια ολοκληρωμένη κριτική ντε. Δηλαδή είναι παθιάρα, παίρνει καλό καλαμάκι, μπες σε λεπτομέρειες! :kissass:

Δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου. Παθιάρα όχι, δεν "δίνεται" όπως πχ η Ειρήνη αλλά είναι αρκετά ευγενής, όμορφη, καλό σώμα με εξαίρεση το μικρό στήθος της, εμένα μου άρεσε. Εκείνο που μ' ενθουσίασε ήταν το ΜΑΣΑΖ της. Δεν το περίμενα τόσο καλό. Δεν είμαι βέβαια και ειδικός αλλά για μένα ήταν πολύ πάνω  του μέσου όρου. Μια δοκιμή αξίζει. Τα πάντα βέβαια είναι υποκειμενικά. ΔΕν το κρύβω ότι πήγαινα για την Ειρήνη, η οποία όμως μόλις είχε μπει σε δωμάτιο γι' αυτό και την προτίμησα και δεν έχασα.
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου. Παθιάρα όχι, δεν "δίνεται" όπως πχ η Ειρήνη αλλά είναι αρκετά ευγενής, όμορφη, καλό σώμα με εξαίρεση το μικρό στήθος της, εμένα μου άρεσε. Εκείνο που μ' ενθουσίασε ήταν το ΜΑΣΑΖ της. Δεν το περίμενα τόσο καλό. Δεν είμαι βέβαια και ειδικός αλλά για μένα ήταν πολύ πάνω  του μέσου όρου. Μια δοκιμή αξίζει. Τα πάντα βέβαια είναι υποκειμενικά. ΔΕν το κρύβω ότι πήγαινα για την Ειρήνη, η οποία όμως μόλις είχε μπει σε δωμάτιο γι' αυτό και την προτίμησα και δεν έχασα.
φιλε,ηταν και καποια ολγα?
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Παθιάρα όχι, δεν "δίνεται" όπως πχ η Ειρήνη αλλά είναι αρκετά ευγενής, όμορφη, καλό σώμα με εξαίρεση το μικρό στήθος της, εμένα μου άρεσε. Εκείνο που μ' ενθουσίασε ήταν το ΜΑΣΑΖ της. Δεν το περίμενα τόσο καλό. Δεν είμαι βέβαια και ειδικός αλλά για μένα ήταν πολύ πάνω  του μέσου όρου. Μια δοκιμή αξίζει.
Συμφωνω σε ολα!! Ειδικα στο μασαζ και μενα με εξεπληξε θετικα  :sunglasses:
Και τα λοιπα οπως τα λες!!!
Τιμιο 60ρι... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom