Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
λοιπον επειδη δεν εχω τοποθετηθει καθολου ...εδω μεσα ειχα καποτε δημιουργήσει συγκεκριμενες αντιπαθειες με το παραμικρο με τιμωρουσαν εννιοτε με πρασινισματα για να με τρομοκρατουνε και οταν εγραφα κατι που δεν αρεσε με κιτρινισμα μου στερουσαν τελειως τον λογω ...αυτο συνεβαινε για 2 χρονια σχεδον καθε μηνα ημουν εκτος ..ενα θα πω το ρουφιανοκουμπω και εγω το παταω οταν καποιος βριζει ασχημα οταν επιτιθεται χωρις λογω σε καποια κοπελα η σε καποιο μελος η οταν καποιων τον θεωρω κλωνο ...τις προσωπικες κοντρες (σε εισαγωγικα) εχω προκαλεσει πολλους να της λυσουμε τετ α τετ οχι με το κουμπακι .. καποιοι νομιζουν οτι θα δουλεψει το φορουμ με το κουμπακι κανουν μεγαλο λαθος.... δεν νομιζω οτι το φορουμ χρειαζεται αυτου του στυλ την επιτηρηση ...θα πω κατι τελευταιο εδω μεσα δυστυχώς η ευτυχώς δειχνουμε ολοι απο τα γραφομενα μας το ποιοι ειμαστε και εξω απο εδω ...την καλημερα μου
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.178
Πόντοι
6.056
Ορθή η παρατήρησή σας, πλήν όμως θέλουμε να πιστεύουμε πως η διοίκηση του παρόντος δεν έχει "προσωπικά θέματα" και δεν έχει ανοίξει καμιά "βεντέτα" με τους κ.κ. Μουνίπουλόβερ και Βαρόπουλο, κι ότι η τιμωρία τους προήλθε από σπάμ, έστω και από παρεξήγηση.
η διοικηση οχι ουτε εγω το πιστευω

τεσπα δεν το συνεχιζω δεν μου πεφτει λογος παω να αδειασω τα τασακια και να κανω γοπινγκ στην αυλη
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.222
Πόντοι
12.756
Δείτε αγαπητέ,

Ούτε ο ίδιος ο Λέοντας αμφισβητεί πως αυτός άρχισε πρώτος. Αυτό που σας καταλογίζει όμως αφορά αναφορά σε τρίτα πρόσωπα, ατόπημα είς το οποίο δυστυχώς προβήκατε.

Συνεπώς φροντίστε να μην δίνετε "δικαιώματα", διότι κάπου θα χαθεί το δίκιο σας. :)
Κάτσε ρε Άγιε... παραδέχτηκε ότι ξεκίνησε πρώτος;αν είναι έτσι παίρνω πίσω το γυναικωτος... εντάξει αν ήξερα ότι τον κρακαρε και τον στοιχειώνει τόσο πολύ αυτό που έπαθε ούτε πλάκα δε θα έκανα... που νά το ξέρω ότι τον σημάδεψε
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Κάτσε ρε Άγιε... παραδέχτηκε ότι ξεκίνησε πρώτος;αν είναι έτσι παίρνω πίσω το γυναικωτος... εντάξει αν ήξερα ότι τον κρακαρε και τον στοιχειώνει τόσο πολύ αυτό που έπαθε ούτε πλάκα δε θα έκανα... που νά το ξέρω ότι τον σημάδεψε
ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑς ΜΑΝΑΔΕς ΓΥΝΑΙΚΕς ΚΛΠ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΡΧΙΔΟΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕς ΦΟΡΕς ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.865
Like
28.208
Πόντοι
5.506
νομιζω οτι το 90% εδω μεσα εχουν κοινες αποψεις ...
προτεινω να βρεθει τροπος να δοθει ψηφισμα στον αντι και εμεις εδω να συνεχισουμε την σκληρη δουλεια ΣΚΛΗΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΛΕΩ
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Κάτσε ρε Άγιε... παραδέχτηκε ότι ξεκίνησε πρώτος;αν είναι έτσι παίρνω πίσω το γυναικωτος... εντάξει αν ήξερα ότι τον κρακαρε και τον στοιχειώνει τόσο πολύ αυτό που έπαθε ούτε πλάκα δε θα έκανα... που νά το ξέρω ότι τον σημάδεψε

Επαναδιατυπώνω

Σε σχετική ερώτηση από μέλος για το αν άρχισε αυτός πρώτος, την έκανε "γυριστή" (διότι προφανώς γνωρίζει πως έχει λερωμένη την φωλιά του) και κατηγόρησε εσάς για αναφορά σε τρίτα πρόσωπα.

Και στο φινάλε, τι είναι αυτό που δεν καταλαβαίνετε; Και εχθές αυτός άρχισε πρώτος, αναφερόμενος μάλιστα στα εγγόνια μου. Δηλαδή σε τρίτα πρόσωπα. Προσέχοντας όμως να μην είναι υβριστική η αναφορά του, αλλά μόνον προκλητική.

Του απάντησα καταλλήλως, και τελείωσε το θέμα.

Προσωπικά φρονώ, πως το κουράσαμε πολύ αυτό το θέμα και δεν θα ασχοληθώ ξανά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.865
Like
28.208
Πόντοι
5.506
παντρεμενα τα εγγονια μπαρμπα? με το καλο και δισεγγονα νεος εισαι ακομα
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.975
Like
29.037
Πόντοι
5.006
ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑς ΜΑΝΑΔΕς ΓΥΝΑΙΚΕς ΚΛΠ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΡΧΙΔΟΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕς ΦΟΡΕς ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ
Έτσι αδελφές αναρχιδοι και ότι άλλο,βρισε κάνε μαζί του ότι θες αλλά μαμάδες και γυναίκες είναι άνανδρο.
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Έτσι αδελφές αναρχιδοι και ότι άλλο,βρισε κάνε μαζί του ότι θες αλλά μαμάδες και γυναίκες είναι άνανδρο.
:zfuck: ασχετο
κουμ.jpg
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.975
Like
29.037
Πόντοι
5.006

Συνημμένα

  • IMG_20210826_090911.jpg
    IMG_20210826_090911.jpg
    3,5 MB · Εμφανίσεις: 14

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.975
Like
29.037
Πόντοι
5.006
τι νερο ειναι αυτο ρε πρωτη φορα το βλεπω
Ζορικο φίλε Όλυμπος γαμαει και δέρνει 15 λεπτά από bazzar:wink:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σκοτώνεστε και εσείς στην δουλειά σας τον κ. Ατενέζο, από ό,τι βλέπω.
Ναι Άγιε μου ταλαιπωρία .
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
εγω ηξερα οτι οι ναυτικοι ειναι ανδρες και οχι γυναικωτα πουστρακια,,δεν ειναι τυχαιο που ειναι ΚΕΡΑΤΑΣ..το πιοιος το ξεκινησε φαινεται πολυ καλα στις αρκετα πισω σελιδες...αλλα επειδη φοραει κυλοτες για αυτο του γαμηθηκε η γκομενα μετα απο 6 χρονια και γυρισε πικραμενος εδω που πληρωνει ΜΟΝΟ για να εχει θυληκη παρεα και να το παιζει μαγκας σε ενα σαιτ με πουτανες ΕΠΕΙΔΗ πληρωνει..ΧΟΥ μωρη γυναικωτη καριολα Λαιον-ο :) και επειδη δεν αξιζεις ΟΥΤΕ το σαλιο μου και ειναι η δευετρη φορα ΓΥΝΑΙΚΩΤΕ ΚΕΡΑΤΑ που γραφεις ψεμματα εδω ειναι τα ποστ οποιος θελει τα βλεπει ποιος ξεκινησε...Καλημερα στο νημα κιολας :coffee:
Στα λένε οι δικοί σου, δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο.
Το ναυτικος δεν ξέρω από πού έχει προκύψει, αλλά μόνο και μονο το ότι (νομίζεις) έχεις βρει κάποιο προσωπικό μου στοιχείο και το γράφεις στο φόρουμ δείχνει κι αυτό το ποιόν σου.


@thesaint για το τελευταίο ποια είναι η άποψη σου;
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.975
Like
29.037
Πόντοι
5.006

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom