Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Άλλος ξεκίνησε πρώτος τις προσωπικές επιθέσεις και τις αναφορές σε τρίτα πρόσωπα. Αλλά εδώ είστε ηθικοί μόνο όταν συμφέρει την παρεούλα σας
Θα το κοιτάξω γιατί εχω την αίσθηση ότι εσυ ξεκίνησες τη βλακεία :hi:

τα τρίτα πρόσωπα έχουν στόμα και ας απαντήσουν πάντως.

τώρα για την παρεούλα τι να σου πω… εγώ είδα φως και μπηκα.. ούτε τους ξέρω ούτε με ξέρουν… πήγαν τα παππουδια διακοπες και ήρθα εδώ να γελάσω λίγο…

σπανια χώνομαι σε αλλά νηματα
Παππούδες/ γκλαμουρα/θρύλο :dunno:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Θα το κοιτάξω γιατί εχω την αίσθηση ότι εσυ ξεκίνησες τη βλακεία :hi:

τα τρίτα πρόσωπα έχουν στόμα και ας απαντήσουν πάντως.

τώρα για την παρεούλα τι να σου πω… εγώ είδα φως και μπηκα.. ούτε τους ξέρω ούτε με ξέρουν… πήγαν τα παππουδια διακοπες και ήρθα εδώ να γελάσω λίγο…

σπανια χώνομαι σε αλλά νηματα
Παππούδες/ γκλαμουρα/θρύλο :dunno:
Τα τρίτα πρόσωπα δεν είναι μέλη του σάιτ.. δικά μου πρόσωπα
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Άλλος ξεκίνησε πρώτος τις προσωπικές επιθέσεις και τις αναφορές σε τρίτα πρόσωπα. Αλλά εδώ είστε ηθικοί μόνο όταν συμφέρει την παρεούλα σας

να παρουσιαστούνε τα ντοκουμέντα ενώπιον του Άλεξ
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.222
Πόντοι
12.756
να παρουσιαστούνε τα ντοκουμέντα ενώπιον του Άλεξ
εγω ηξερα οτι οι ναυτικοι ειναι ανδρες και οχι γυναικωτα πουστρακια,,δεν ειναι τυχαιο που ειναι ΚΕΡΑΤΑΣ..το πιοιος το ξεκινησε φαινεται πολυ καλα στις αρκετα πισω σελιδες...αλλα επειδη φοραει κυλοτες για αυτο του γαμηθηκε η γκομενα μετα απο 6 χρονια και γυρισε πικραμενος εδω που πληρωνει ΜΟΝΟ για να εχει θυληκη παρεα και να το παιζει μαγκας σε ενα σαιτ με πουτανες ΕΠΕΙΔΗ πληρωνει..ΧΟΥ μωρη γυναικωτη καριολα Λαιον-ο :) και επειδη δεν αξιζεις ΟΥΤΕ το σαλιο μου και ειναι η δευετρη φορα ΓΥΝΑΙΚΩΤΕ ΚΕΡΑΤΑ που γραφεις ψεμματα εδω ειναι τα ποστ οποιος θελει τα βλεπει ποιος ξεκινησε...Καλημερα στο νημα κιολας :coffee:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
εγω ηξερα οτι οι ναυτικοι ειναι ανδρες και οχι γυναικωτα πουστρακια,,δεν ειναι τυχαιο που ειναι ΚΕΡΑΤΑΣ..το πιοιος το ξεκινησε φαινεται πολυ καλα στις αρκετα πισω σελιδες...αλλα επειδη φοραει κυλοτες για αυτο του γαμηθηκε η γκομενα μετα απο 6 χρονια και γυρισε πικραμενος εδω που πληρωνει ΜΟΝΟ για να εχει θυληκη παρεα και να το παιζει μαγκας σε ενα σαιτ με πουτανες ΕΠΕΙΔΗ πληρωνει..ΧΟΥ μωρη γυναικωτη καριολα Λαιον-ο :) και επειδη δεν αξιζεις ΟΥΤΕ το σαλιο μου και ειναι η δευετρη φορα ΓΥΝΑΙΚΩΤΕ ΚΕΡΑΤΑ που γραφεις ψεμματα εδω ειναι τα ποστ οποιος θελει τα βλεπει ποιος ξεκινησε...Καλημερα στο νημα κιολας :coffee:

Καλημέρα και σε εσένα.

Για τον Λέοντα, γράφε ό,τι γουστάρεις. Ότι είναι γυναικωτός, ξεκωλιάρης, παρενδυτικός και λοιπά. Γκόμενες νυν και πρώην, καθώς και άλλα τρίτα άτομα, παρακαλώ να μην τα "πιάνεις" στην γραφίδα σου.

Ξέρεις πολύ καλά, πως αυτή είναι η μόνη απαγόρευση που υπάρχει σε αυτό το νήμα.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.222
Πόντοι
12.756
Καλημέρα και σε εσένα.

Για τον Λέοντα, γράφε ό,τι γουστάρεις. Ότι είναι γυναικωτός, ξεκωλιάρης, παρενδυτικός και λοιπά. Γκόμενες νυν και πρώην, καθώς και άλλα τρίτα άτομα, παρακαλώ να μην τα "πιάνεις" στην γραφίδα σου.

Ξέρεις πολύ καλά, πως αυτή είναι η μόνη απαγόρευση που υπάρχει σε αυτό το νήμα.
Καλά του δίνω φιλάκια στα μουνόχειλακια του τότε...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.178
Πόντοι
6.056
φιασκο χθες "η δικη" του καφκα παιδια να τα λεμε ολα

δεν ηξερες ποιος δικαζεται γιατι δικαζεται πως τελειωνει το βιβλιο κλπ :2on1:
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Αλλά μια ερώτηση Άγιε και βλέπουμε πως θα πάει... εγώ το άρχισα η ο δυσμορφος; γιατί είναι κακό πράγμα η ανανδρια...

Αυτό που ρωτάς δεν έχει σχέση με την παρατήρηση που έκανα. Εκτός αν ο Λέοντας έκανε και αυτός αναφορά σε τρίτο πρόσωπο.

Οπότε δείξε μου που, για να το θίξω.
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
εχεις απολυτο δικιο αγαπητε...ισχυει 100%..εξαλλου για αυτο πρηζουν μπαλλες οτι πλερωνουν και κανουν κουμαντο επειδη γαμανε εργαζομενες και εμεις οχι αρα δεν πρεπει να μιλαμε..ξεπεσμος θα ελεγα διοτι εμεις δεν ενοχλουμε τα σχετικα νηματα και ετσι πρεπει φυσικα
καλημερα φιλε μου καλε
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.222
Πόντοι
12.756
Αυτό που ρωτάς δεν έχει σχέση με την παρατήρηση που έκανα. Εκτός αν ο Λέοντας έκανε και αυτός αναφορά σε τρίτο πρόσωπο.

Οπότε δείξε μου που, για να το θίξω.
Δεν τα κάνω αυτά εγώ αγαπητέ.. ούτε ψεύδομαι σαν γυναικοτραβελος.... έπεσε στην λουμπα πλήρωσε και θα πληρώνει...
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
φιασκο χθες "η δικη" του καφκα παιδια να τα λεμε ολα

δεν ηξερες ποιος δικαζεται γιατι δικαζεται πως τελειωνει το βιβλιο κλπ :2on1:

Δεν υπήρξε δίκη. :)

Μια έκτακτη συνέλευση έγινε, που ανάλογα με το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας, θα στοιχειοθετηθεί ,ή όχι, κατηγορητήριο.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.178
Πόντοι
6.056
Δεν υπήρξε δίκη. :)

Μια έκτακτη συνέλευση έγινε, που ανάλογα με το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας, θα στοιχειοθετηθεί ,ή όχι, κατηγορητήριο.
γνωμη μου απο τα λιγα που ειδα γιατι αλλαζα ουροσυλλεκτες στους ασθενεις εκεινη την ωρα

αναλωθηκατε τζαμπα στο αν ειναι πουτανα η κατρινα και αν το νημα της ειναι πουτανονημα

προχθες εφαφαν μπαν στις φωτος απο γκομενες αυριο θα ξαναφανε μπαν στο νημα της χριστινας κολετσα κλπ

ειδαμε το δεντρο και το δασος να πα να γαμηθει

τεσπα ποια ειναι η ψηφοφορια?
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
γνωμη μου απο τα λιγα που ειδα γιατι αλλαζα ουροσυλλεκτες στους ασθενεις εκεινη την ωρα

αναλωθηκατε τζαμπα στο αν ειναι πουτανα η κατρινα και αν το νημα της ειναι πουτανονημα

προχθες εφαφαν μπαν στις φωτος απο γκομενες αυριο θα ξαναφανε μπαν στο νημα της χριστινας κολετσα κλπ

ειδαμε το δεντρο και το δασος να πα να γαμηθει

τεσπα ποια ειναι η ψηφοφορια?

Ορθή η παρατήρησή σας, πλήν όμως θέλουμε να πιστεύουμε πως η διοίκηση του παρόντος δεν έχει "προσωπικά θέματα" και δεν έχει ανοίξει καμιά "βεντέτα" με τους κ.κ. Μουνίπουλόβερ και Βαρόπουλο, κι ότι η τιμωρία τους προήλθε από σπάμ, έστω και από παρεξήγηση.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Δεν τα κάνω αυτά εγώ αγαπητέ.. ούτε ψεύδομαι σαν γυναικοτραβελος.... έπεσε στην λουμπα πλήρωσε και θα πληρώνει...

Δείτε αγαπητέ,

Ούτε ο ίδιος ο Λέοντας αμφισβητεί πως αυτός άρχισε πρώτος. Αυτό που σας καταλογίζει όμως αφορά αναφορά σε τρίτα πρόσωπα, ατόπημα είς το οποίο δυστυχώς προβήκατε.

Συνεπώς φροντίστε να μην δίνετε "δικαιώματα", διότι κάπου θα χαθεί το δίκιο σας. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom