Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.268
Like
22.917
Πόντοι
5.506
Ας το γράψω ξανά διότι η επανάληψη είναι μήτηρ πάσης μαθήσεως:

Κανονικά σε αυτούς δεν θα έπρεπε να επιτραπεί ούτε και στο μικρό τους νύχι να φτιάξει κλώνο.

Και άντε πες ότι πούσης και Ζαν έπρηζαν (απίστευτα όμως) μπάλες,έτρωγαν δούλεμα κλπ.,οι άλλοι δύο που είναι τρισχειρότεροι?
Προτιμουσες να τους διαβαζουμε πρωτοσελιδα στο πρωτο θεμα σαν το Μπαμπη;;

Ιδρυμα ειμαστε εδω, ΙΔΡΥΜΑ
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Προτιμουσες να τους διαβαζουμε πρωτοσελιδα στο πρωτο θεμα σαν το Μπαμπη;;

Ιδρυμα ειμαστε εδω, ΙΔΡΥΜΑ
Έχεις ικανούς τον Λακούκο και τον πιλότο να έφταναν μέχρι το έγκλημα?
Απλά γαβγίζουν μωρέ,σιγά μη δαγκώνουν.

Ευαγές ίδρυμα παρακαλώ
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.268
Like
22.917
Πόντοι
5.506
%CE%BA%CE%BF%CE%BA%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%B7%CF%83-olympiacos.gif
Mε το avatar του Σωκράταρου ξερνάς δηλαδή?
Οχι ρε, σωκρατες Θεουλης
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
για το που θα ανοίξει το thread μπορεί να είναι, και είναι και αυτό που μας ενδιαφέρει, για την προσωπική της,πουτανίστικη ζωή δεν είναι επι του παρόντος!

Ειλικρινά σας δηλώνω πως ήθελα να αποφύγω αυτή την συζήτηση, αλλά εφόσον επιμένετε τόσο πολύ θα την υποστούμε.

Δείτε κύριε,

Η κοπελιά που κατά τα γραφόμενά σας δεν ξέρει που τις πάνε τα τέσσερα, και που είναι τόσο αθώα και απονήρευτη που δεν ξέρει σε ποια ενότητα θα ανοίξει το νήμα της ( αυτό και πάλιν κατά τα γραφόμενά σας) , εκτός του ότι είναι μέλος εδώ και έξι μήνες (από 26 Φεβρουαρίου τρέχοντος έτους), και εκτός του ότι από την στιγμή που έγινε μέλος μέχρι σήμερα "ακολουθεί (-προσεγγίζει)" δεκάδες (για μην γράψω εκατοντάδες) μέλη μέσα στα οποία συμπεριλαμβάνομαι και εγώ εδώ και πολλούς μήνες ( αλλά και εσείς φαντάζομαι), έχει κάνει σεξ με απαίτηση αμοιβής και ουχί αφιλοκερδώς με τουλάχιστον 4-5 μέλη του παρόντος ιστοτόπου που είχαν την καλοσύνη να μας ενημερώσουν και να μας δώσουν πληροφορίες σχετικά με την επί χρήμασοι συνεύρεση μαζί της, και ποιος ξέρει με πόσα ακόμα, που είτε σιωπούν ηθελημένα, είτε δεν θέλουν να ασχοληθούν, είτε δεν παρακολουθούν το νήμα της επειδή ακριβώς βρίσκεται σε άλλη ενότητα. Και μετά από όλα τα παραπάνω (που σίγουρα δεν έχουν διαφύγει της προσοχής σας) επιμένετε με σιγουριά (που ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω από που την αντλείτε) πως ήταν ευθύς εξ αρχής "αθώα και ανυποψίαστη" και πως μετά από αυτά τα επί χρήμασοι ερωτικά ραντεβού που έκανε με μέλη που αλίευσε από τον παρόντα, δεν είχε την παραμικρή περιέργεια να ρωτήσει τα μέλη για το "παιχνίδι" που γίνεται εδώ μέσα και τους κανόνες του, καθώς και ότι κανένα μέλος από αυτά που πλήρωσαν για να λάβουν τις υπηρεσίες της, δεν την υποψίασε για το τι "παίζει" εδώ μέσα, και ως εκ τούτου έμεινε μια αθώα και απονήρευτη παιδούλα, που δεν ξέρει που πάνε τα τέσσερα.

Δυστυχώς λοιπόν, με φέρνετε στην πολύ δυσάρεστη θέση (και γράφω δυσάρεστη επειδή μας ενώνει μια μακρά φιλία, και μια βαθιά αλληλοεκτίμηση), να σας γράψω πως το επιχείρημα σας, στερείται σοβαρότητας.

Ειλικρινά λυπάμαι πολύ.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ειλικρινά σας δηλώνω πως ήθελα να αποφύγω αυτή την συζήτηση, αλλά εφόσον επιμένετε τόσο πολύ θα την υποστούμε.

Δείτε κύριε,

Η κοπελιά που κατά τα γραφόμενά σας δεν ξέρει που τις πάνε τα τέσσερα, και που είναι τόσο αθώα και απονήρευτη που δεν ξέρει σε ποια ενότητα θα ανοίξει το νήμα της ( αυτό και πάλιν κατά τα γραφόμενά σας) , εκτός του ότι είναι μέλος εδώ και έξι μήνες (από 26 Φεβρουαρίου τρέχοντος έτους), και εκτός του ότι από την στιγμή που έγινε μέλος μέχρι σήμερα "ακολουθεί (-προσεγγίζει)" δεκάδες (για μην γράψω εκατοντάδες) μέλη μέσα στα οποία συμπεριλαμβάνομαι και εγώ εδώ και πολλούς μήνες ( αλλά και εσείς φαντάζομαι), έχει κάνει σεξ με απαίτηση αμοιβής και ουχί αφιλοκερδώς με τουλάχιστον 4-5 μέλη του παρόντος ιστοτόπου που είχαν την καλοσύνη να μας ενημερώσουν και να μας δώσουν πληροφορίες σχετικά με την επί χρήμασοι συνεύρεση μαζί της, και ποιος ξέρει με πόσα ακόμα, που είτε σιωπούν ηθελημένα, είτε δεν θέλουν να ασχοληθούν, είτε δεν παρακολουθούν το νήμα της επειδή ακριβώς βρίσκεται σε άλλη ενότητα. Και μετά από όλα τα παραπάνω (που σίγουρα δεν έχουν διαφύγει της προσοχής σας) επιμένετε με σιγουριά (που ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω από που την αντλείτε) πως ήταν ευθύς εξ αρχής "αθώα και ανυποψίαστη" και πως μετά από αυτά τα επί χρήμασοι ερωτικά ραντεβού που έκανε με μέλη που αλίευσε από τον παρόντα, δεν είχε την παραμικρή περιέργεια να ρωτήσει τα μέλη για το "παιχνίδι" που γίνεται εδώ μέσα και τους κανόνες του, καθώς και ότι κανένα μέλος από αυτά που πλήρωσαν για να λάβουν τις υπηρεσίες της, δεν την υποψίασε για το τι "παίζει" εδώ μέσα, και ως εκ τούτου έμεινε μια αθώα και απονήρευτη παιδούλα, που δεν ξέρει που πάνε τα τέσσερα.

Δυστυχώς λοιπόν, με φέρνετε στην πολύ δυσάρεστη θέση (και γράφω δυσάρεστη επειδή μας ενώνει μια μακρά φιλία, και μια βαθιά αλληλοεκτίμηση), να σας γράψω πως το επιχείρημα σας, στερείται σοβαρότητας.

Ειλικρινά λυπάμαι πολύ.
Αγιε with all due respect,το πρόβλημα δεν είναι σε καμία περίπτωση η κοπέλα.
Το επισημαίνω προς γενική υπενθύμιση.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Λοιπόν να πω και εγω την άποψη μου επι του θέματος .το πρόβλημα δεν ειναι η κοπέλα και η κάθε κοπέλα ,το νήμα απο την αρχή έπρεπε να πάει στα call girl ,οπως γινετε σε τέτοιες ανάλογες περίπτωσης στο παρελθόν!
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.752
Κριτικές
1
Like
5.730
Πόντοι
2.356
παλι με πουτανες ασχολειστε?
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Αγιε with all due respect,το πρόβλημα δεν είναι σε καμία περίπτωση η κοπέλα.
Το επισημαίνω προς γενική υπενθύμιση.

Αυτό που αναφέρετε, τό έχουμε ξεκαθαρίσει προ πολλού.

Σταν περί "ανυποψίαστης αθώας φοιτητριούλας" παραμυθέ ισχυρισμό επιχειρηματολόγησα.
 

bookie

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
570
Like
828
Πόντοι
86
Ειλικρινά σας δηλώνω πως ήθελα να αποφύγω αυτή την συζήτηση, αλλά εφόσον επιμένετε τόσο πολύ θα την υποστούμε.

Δείτε κύριε,

Η κοπελιά που κατά τα γραφόμενά σας δεν ξέρει που τις πάνε τα τέσσερα, και που είναι τόσο αθώα και απονήρευτη που δεν ξέρει σε ποια ενότητα θα ανοίξει το νήμα της ( αυτό και πάλιν κατά τα γραφόμενά σας) , εκτός του ότι είναι μέλος εδώ και έξι μήνες (από 26 Φεβρουαρίου τρέχοντος έτους), και εκτός του ότι από την στιγμή που έγινε μέλος μέχρι σήμερα "ακολουθεί (-προσεγγίζει)" δεκάδες (για μην γράψω εκατοντάδες) μέλη μέσα στα οποία συμπεριλαμβάνομαι και εγώ εδώ και πολλούς μήνες ( αλλά και εσείς φαντάζομαι), έχει κάνει σεξ με απαίτηση αμοιβής και ουχί αφιλοκερδώς με τουλάχιστον 4-5 μέλη του παρόντος ιστοτόπου που είχαν την καλοσύνη να μας ενημερώσουν και να μας δώσουν πληροφορίες σχετικά με την επί χρήμασοι συνεύρεση μαζί της, και ποιος ξέρει με πόσα ακόμα, που είτε σιωπούν ηθελημένα, είτε δεν θέλουν να ασχοληθούν, είτε δεν παρακολουθούν το νήμα της επειδή ακριβώς βρίσκεται σε άλλη ενότητα. Και μετά από όλα τα παραπάνω (που σίγουρα δεν έχουν διαφύγει της προσοχής σας) επιμένετε με σιγουριά (που ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω από που την αντλείτε) πως ήταν ευθύς εξ αρχής "αθώα και ανυποψίαστη" και πως μετά από αυτά τα επί χρήμασοι ερωτικά ραντεβού που έκανε με μέλη που αλίευσε από τον παρόντα, δεν είχε την παραμικρή περιέργεια να ρωτήσει τα μέλη για το "παιχνίδι" που γίνεται εδώ μέσα και τους κανόνες του, καθώς και ότι κανένα μέλος από αυτά που πλήρωσαν για να λάβουν τις υπηρεσίες της, δεν την υποψίασε για το τι "παίζει" εδώ μέσα, και ως εκ τούτου έμεινε μια αθώα και απονήρευτη παιδούλα, που δεν ξέρει που πάνε τα τέσσερα.

Δυστυχώς λοιπόν, με φέρνετε στην πολύ δυσάρεστη θέση (και γράφω δυσάρεστη επειδή μας ενώνει μια μακρά φιλία, και μια βαθιά αλληλοεκτίμηση), να σας γράψω πως το επιχείρημα σας, στερείται σοβαρότητας.

Ειλικρινά λυπάμαι πολύ.
εγω μετα απο αυτο το κειμενο ζηταω την διαγραφη μου
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Λοιπόν να πω και εγω την άποψη μου επι του θέματος .το πρόβλημα δεν ειναι η κοπέλα και η κάθε κοπέλα ,το νήμα απο την αρχή έπρεπε να πάει στα call girl ,οπως γινετε σε τέτοιες ανάλογες περίπτωσης στο παρελθόν!

Παραβιάζετε ορθάνοιχτες θύρες αγαπητέ. Την εισήγηση αυτή την έχω κάνει εδώ και δέκα σελίδες.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
  • Like
Αντιδράσεις: bookie
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αυτό που αναφέρετε, τό έχουμε ξεκαθαρίσει προ πολλού.

Σταν περί "ανυποψίαστης αθώας φοιτητριούλας" παραμυθέ ισχυρισμό επιχειρηματολόγησα.
Προσωπικά,δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με την κοπέλα.

Συμφωνώ πάντως στον ορισμό κατηγορίας του νήματος της.Επρεπε να μπει στα CGs.
Anyway,πάμε παρακάτω.
 

bookie

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
570
Like
828
Πόντοι
86
Προσωπικά,δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με την κοπέλα.

Συμφωνώ πάντως στον ορισμό κατηγορίας του νήματος της.Επρεπε να μπει στα CGs.
Anyway,πάμε παρακάτω.
και οι διαχειριστές του site; τι κάνουν; γιατί δεν το βάζουν εκεί;
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Προσωπικά,δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με την κοπέλα.

Συμφωνώ πάντως στον ορισμό κατηγορίας του νήματος της.Επρεπε να μπει στα CGs.
Anyway,πάμε παρακάτω.

Και γιατί επιμένετε να μας το γράφετε ξανά και ξανά;

Εξ όσων γνωρίζω, κανείς από τους μέχρι τώρα συμμετέχοντες στην συζήτηση (συμπεριλαμβανομένου και εμού) δεν έχει πρόβλημα με την κοπελιά. Ούτε της έχει αποδώσει υπαιτιότητα για τα μπαναρίσματα.

Διορθώστε με αν κάνω λάθος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom