Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Μια χαρα καταλαβαινω τυπε αυτα που λες...αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι πρεπει να χαλιομαστε για πουτανες μεταξυ μας και να πατιουνται ρουφιανοκουμπια.Δεν καταλαβαινω ποσο ζητημα ζωης ή θανατου ειναι σε ενα νημα μιας ψωλιτσας που κατεβηκε Αθηνα να γαμηθει με 3-4 κοροιδα για να βγαλει ενα μηνιατικο και να ξαναγυρισει στο κωλοχωρι της πουλωντας παραμυθα οτι ειναι φοιτητρια κτλ να μην υπαρχουν ασχετα ποστ....

Σε ενα σαιτ που μεχρι προτινος τα ραντεβου θανατου και οι γαμωμανες ηταν καθημερινοτητα χωρις καμμια τιμωρια ειναι γελοιο και υποκριτικο στα ματια μου να πεφτουν κλειδωματα λογαριασμων για αυτο το λογο και μαλιστα σε μελη που και παλια ειναι και δεν δημιουργουν προβληματα.

Αλλα αυτη ειναι η γαμημενη τσαμπατζιδικη αποψη μου ρε τυπε...για μια ψωλιτσα απατεωνισα δηθεν πουτανα που ηρθε να κανει μια αρπαχτη εγινε ολοκληρη ιστορια!
Όχι ότι έχει σημασια αλλά εγραψα πολλες φορές ότι δεν έχω πατήσει αναφορά και να βγουν τα αφεντικά να το επιβεβαιώσουν αν θέλουν. Όχι ότι διαφωνώ με το ότι δόθηκε ποινή, αλλά ίσως να ήταν υπερβολική η ποινή που δόθηκε. Ίσως επειδή είχε δοθεί πρόσφατα ποινή για τον ίδιο λόγο και στους δύο.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.634
Like
20.435
Πόντοι
6.056
πάρε επιταγή απο Νίπλη που θα έχει και αντίκρισμα σίγουρα!:confused:
Ετσι την πατησε ο Ατενεζος,ηταν νεος οταν μπηκε εγγυητης,τωρα δουλευει 36 ωρες το 24ωρο να αποπληρωσει τα χρεη:cry::confused::confused::confused:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Μια χαρα καταλαβαινω τυπε αυτα που λες...αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι πρεπει να χαλιομαστε για πουτανες μεταξυ μας και να πατιουνται ρουφιανοκουμπια.Δεν καταλαβαινω ποσο ζητημα ζωης ή θανατου ειναι σε ενα νημα μιας ψωλιτσας που κατεβηκε Αθηνα να γαμηθει με 3-4 κοροιδα για να βγαλει ενα μηνιατικο και να ξαναγυρισει στο κωλοχωρι της πουλωντας παραμυθα οτι ειναι φοιτητρια κτλ να μην υπαρχουν ασχετα ποστ....

Σε ενα σαιτ που μεχρι προτινος τα ραντεβου θανατου και οι γαμωμανες ηταν καθημερινοτητα χωρις καμμια τιμωρια ειναι γελοιο και υποκριτικο στα ματια μου να πεφτουν κλειδωματα λογαριασμων για αυτο το λογο και μαλιστα σε μελη που και παλια ειναι και δεν δημιουργουν προβληματα.

Αλλα αυτη ειναι η γαμημενη τσαμπατζιδικη αποψη μου ρε τυπε...για μια ψωλιτσα απατεωνισα δηθεν πουτανα που ηρθε να κανει μια αρπαχτη εγινε ολοκληρη ιστορια!
βλέπεις το δέντρο και χάνεις το δάσος!
Δεν νομίζω ότι ή όλη ιστορία έγινε για την πουτανίτσα που έλεγε αλήθειες η ψέματα αλλά για το οτι αν ήθελε κάποιος να δώσει τα χρήματα του στην πουτανίτσα έπρεπε να διαβάζει ένα σωρό άσχετα Posts.
To τι κάνει η πουτανίτσα στην ζώη της δεν μας αφορά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
Όχι ότι έχει σημασια αλλά εγραψα πολλες φορές ότι δεν έχω πατήσει αναφορά και να βγουν τα αφεντικά να το επιβεβαιώσουν αν θέλουν. Όχι ότι διαφωνώ με το ότι δόθηκε ποινή, αλλά ίσως να ήταν υπερβολική η ποινή που δόθηκε. Ίσως επειδή είχε δοθεί πρόσφατα ποινή για τον ίδιο λόγο και στους δύο.
Γιατι εγραψα εγω οτι το εκανες εσυ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Όχι ότι έχει σημασια αλλά εγραψα πολλες φορές ότι δεν έχω πατήσει αναφορά και να βγουν τα αφεντικά να το επιβεβαιώσουν αν θέλουν. Όχι ότι διαφωνώ με το ότι δόθηκε ποινή, αλλά ίσως να ήταν υπερβολική η ποινή που δόθηκε. Ίσως επειδή είχε δοθεί πρόσφατα ποινή για τον ίδιο λόγο και στους δύο.
ποιος ο λόγος να δίνεις αναφορά τι έκανες και τι δεν έκανες?
Ούτως ή άλλως έχεις σχηματίσει άποψη για τις περσόνες ορθώς λέει και μια ψυχή και το ίδιο έχουν κάνει αυτοί για εσένα!
Έλα μια μασαζ που θέλω την βοηθεια σου!
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
βλέπεις το δέντρο και χάνεις το δάσος!
Δεν νομίζω ότι ή όλη ιστορία έγινε για την πουτανίτσα που έλεγε αλήθειες η ψέματα αλλά για το οτι αν ήθελε κάποιος να δώσει τα χρήματα του στην πουτανίτσα έπρεπε να διαβάζει ένα σωρό άσχετα Posts.
To τι κάνει η πουτανίτσα στην ζώη της δεν μας αφορά!
Κατσε ρε τυπε...δηλαδη στα νηματα των αλλων πουτανων που εχουν 200 σελιδες και βαλε ειναι ολα τα μηνυματα μονο κριτικες;Δεν εχει σπαμ εκει μεσα;

Δηλαδη μονο ο Νιπλης και ο Baros σπαμαρανε στο νημα της υποτιθεμενης πουτανας;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Κατσε ρε τυπε...δηλαδη στα νηματα των αλλων πουτανων που εχουν 200 σελιδες και βαλε ειναι ολα τα μηνυματα μονο κριτικες;Δεν εχει σπαμ εκει μεσα;

Δηλαδη μονο ο Νιπλης και ο Baros σπαμαρανε στο νημα της υποτιθεμενης πουτανας;
όχι παλιά γινότανε ο κακός χαμός αλλά τελευταία και στο λέω γιατί εκει "συχνάζω" έχει ηρεμήσει ο τόπος και όταν πάει να παρεκτραπεί, σταματάνε όλοι!
Έχει φτιάξει κατα πολύ το σπαμάρισμα!

Όχι δεν ήταν μόνιο αυτοί αλλά υποθέτω επειδή είχανε την προειδοποίηση απο την προηγούμενη φορά!
Εν τω μεταξύ άσχετο για το μπάρος το έμαθα πριν απο λίγο!
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.222
Πόντοι
12.756
Κατσε ρε τυπε...δηλαδη στα νηματα των αλλων πουτανων που εχουν 200 σελιδες και βαλε ειναι ολα τα μηνυματα μονο κριτικες;Δεν εχει σπαμ εκει μεσα;

Δηλαδη μονο ο Νιπλης και ο Baros σπαμαρανε στο νημα της υποτιθεμενης πουτανας;
γιατι δεν καταλαβαινεις οτι εγινε αναφορα;αν δεν ειχε γινει αναφορα δεν θα ειχε πεσει μπαν
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
ξερεις ομως ποιος το εκανε φανταζομαι
Σωστα φανταζεσαι...αλλα το λαθος δεν ειναι αυτουνου που εκανε την αναφορα.Το λαθος ειναι αυτουνου που εριξε το μπαν....αυτο δεν καταλαβαινετε ολοι σας εδω μεσα.Το "αφεντικο" εδω και καιρο εχει αποφασισει οτι θα παψει να ειναι ενα παρειστικο καλτ σαιτ και θα ειναι αυστηρα ενα μαγαζι...οποιος δεν γουσταρει πουλο.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.222
Πόντοι
12.756
Σωστα φανταζεσαι...αλλα το λαθος δεν ειναι αυτουνου που εκανε την αναφορα.Το λαθος ειναι αυτουνου που εριξε το μπαν....αυτο δεν καταλαβαινετε ολοι σας εδω μεσα.Το "αφεντικο" εδω και καιρο εχει αποφασισει οτι θα παψει να ειναι ενα παρειστικο καλτ σαιτ και θα ειναι αυστηρα ενα μαγαζι...οποιος δεν γουσταρει πουλο.
εχεις απολυτο δικιο αγαπητε...ισχυει 100%..εξαλλου για αυτο πρηζουν μπαλλες οτι πλερωνουν και κανουν κουμαντο επειδη γαμανε εργαζομενες και εμεις οχι αρα δεν πρεπει να μιλαμε..ξεπεσμος θα ελεγα διοτι εμεις δεν ενοχλουμε τα σχετικα νηματα και ετσι πρεπει φυσικα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.268
Like
22.917
Πόντοι
5.506
εχεις απολυτο δικιο αγαπητε...ισχυει 100%..εξαλλου για αυτο πρηζουν μπαλλες οτι πλερωνουν και κανουν κουμαντο επειδη γαμανε εργαζομενες και εμεις οχι αρα δεν πρεπει να μιλαμε..ξεπεσμος θα ελεγα διοτι εμεις δεν ενοχλουμε τα σχετικα νηματα και ετσι πρεπει φυσικα
Οπως επισης οτι εκτος απο τα αμιγως πουτανικα νηματα υπαρχουν αλλα τοσα, μπορει και περισσοτερα γενικου ενδιαφεροντος νηματα. Για να υπαρχουν και να παραμενουν καποιος λογος θα συντρεχει.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ας ξαναπώ κάτι που έγραψα προ ολίγου καιρού:

Αν σε άλλους πέφτουν ποινές για πλάκα,δηλαδή σε τραλαλάκη,ακαποέιρα,πούσυ,ζαν κλπ τι θα έπρεπε να είχε γίνει?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.222
Πόντοι
12.756
Οπως επισης οτι εκτος απο τα αμιγως πουτανικα νηματα υπαρχουν αλλα τοσα, μπορει και περισσοτερα γενικου ενδιαφεροντος νηματα. Για να υπαρχουν και να παραμενουν καποιος λογος θα συντρεχει.
ναι αλλα δεν εισαι καλυμμενος...ο κομπλεξας που πλερωνει πχ θελει να το παιζει σεριφης και να βρισκει δικιο γιατι αυτος πλερωνει και εσυ οχι καταλαβες;και θα το βρισκει για τον λογο που εγραψε ο Χελ
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
33418480-652D-48A9-972D-58E6D3294DF2.jpeg

J.C For The N.L
Μας θες άυπνους εσύ!!!!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.268
Like
22.917
Πόντοι
5.506
Ας ξαναπώ κάτι που έγραψα προ ολίγου καιρού:

Αν σε άλλους πέφτουν ποινές για πλάκα,δηλαδή σε τραλαλάκη,ακαποέιρα,πούσυ,ζαν κλπ τι θα έπρεπε να είχε γίνει?
Κατι τετοιοι εχουν το ακαταλογιστο και η προσφορα του σαιτ σε αυτους ειναι κοινωνικη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom