Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το έρχετε είναι η απόλυτη επιτομή της ανορθογραφίας. ΕΡΧΕΤΑΙ η "μπούφλα" είναι το σωστό. Ο σωστός άνδρας ... απειλεί σωστά. Πολύ φοβάμαι πως ήδη έχασες!!!

Ξέρω κάτι τύπους , που θα το έγραφαν
"αιρχαιται υ μπουφλα"

 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ένα δάκρυ κυλάει, τι συγκίνηση, τι παλικαρίσια δήλωση...

Κι εγώ λοιπόν, αν είχα 500 εκατομμύρια ευρώ θα τα έδινα όοοοοοολα στην Αφρική και στον τρίτο κόσμο γενικότερα. Θα πουλούσα και το σπίτι μου, τα βραχιόλια από την Ινδία και τη φοντανιέρα της μαμάς, ΟΛΑ για φιλανθρωπικό σκοπό και θα πέθαινα στην ψάθα...

Και όμως ....

η εκδίκηση είναι η πρώτη μορφή "δικαιοσύνης" που εμφανίστηκε στο πλανήτη Γη. Πρωτόγονη μεν, αποτελεσματική δε.
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρω κάτι τύπους , που θα το έγραφαν
"αιρχαιται υ μπουφλα"

ή θα σου ζητούσαν να τους το γράψεις για να βάλουν αυτοί σταυρό δίπλα, από τους οποίους δεν θέλεις (ούτε εγώ) να φας μπουκέτο.

Ο φόβος είναι κακός σύμβουλος.
 

Επισκέπτης
μπλα-μπλα-μπλα..
περιμενω τα pm..
ο ενας πουστρακος ηδη εστειλε & ειμαστε στα διαδικαστικα..
ο αλλος με την μπουνια λαλακης,θα στειλει???
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
οι πλουσιοι στην Ελλαδα, οι πραγματικα πλουσιοι καπου στο 5-6% ειναι κοπελια, για κανε τωρα μια αναθεωρηση στα γραπτα σου. Η Αριστερα ειναι τρεντυ στους κυκλους των πλουσιων ειπα! Ουτε αυτο δεν το καταλαβες?

Δεν ξέρω αν είναι τρέντι, πάντως ταιριάζει με την εφηβική επανάσταση, που αμφισβητεί και ακυρώνει ό,τι έχουν μάθει τα παιδιά απ'τους γονείς τους. Μου φαίνεται λογικό ένα παιδί "καλής" οικογένειας να έχει αριστερές αντιλήψεις. Μετά θα μεγαλώσει και θα του περάσει.
 

Επισκέπτης


Εσένα δεν σε απασχολούν αυτά!
Εσύ ασχολήσου με τις απαγωγές Πακιστανών .....
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Και όμως ....

η εκδίκηση είναι η πρώτη μορφή "δικαιοσύνης" που εμφανίστηκε στο πλανήτη Γη. Πρωτόγονη μεν, αποτελεσματική δε.

Δε διαφωνώ, όμως από φαντασιώσεις και ονειρώξεις έχουμε χορτάσει  :boobies:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Μιλάς για μόδα σε γυναίκα?????

ΣΥΝ + ΚΚΕ = σκάρτα 10% ... άντε βάλε και οικολόγους 2% = 12%

Ν.Δ. + ΠΑ.ΣΟΚ (μία από τα ίδια) + ΛΑ.Ο.Σ = 70% ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΔΑ!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
το λαός γιατί το έβαλες μαζί με τα κόμματα που κυβερνούν τα τελευταία 40 χρόνια;
το κκε παίρνει περισσότερο ποσοστό από το λαός και ο σύριζα σε γλάλοπ έπαιρνε μέχρι 17%.

αν θες να είσαι δίκαιη να βάλεις το λαός μαζί με τα άλλα κόμματα... αντιπολίτευση κάνει και αυτό.
το πασόκ και η νδ απλά θέλουν να διαδέχονται ο ένας τον άλλον στην εξουσία.

ξέρεις γιατί ο πανούσης την έλεγε πάντα στους αριστερούς, παρόλο που και αυτός ξεκίνησε με αριστερά φρονήματα;
επειδή οι μεγαλύτερες γκάφες και βλακείες λέγονταν από αριστερούς.
έτσι κατάντησε όχι μόνο το αριστερό φρόνημα να είναι της μόδας(διότι κάθε D&G και Βurberry κρύβει μέσα του την αντίσταση στον καπιταλισμό)

αν θέλετε εσείς οι αριστεροί να βγείτε κυβέρνηση στην ελλάδα, να αλλάξετε μυαλά.
μόνο ο παπανδρέου κατάλαβε τι ήθελε ο έλληνας ... γι' αυτό τον έβαζαν για 20 χρόνια να την καταστρέφει μαζί με τα τσιράκια του.


ο εργάτης δεν θέλει να έχει δικαιώματα στην εργασία του.... θέλει αυτοκίνητο και 4 ώρες ελεύθερο χρόνο να πιει καφέ στην πιο "IN" καφετέρια.
διεκδικήστε αυτά και θα βγείτε όλοι προθυπουργοί
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
οι πλουσιοι στην Ελλαδα, οι πραγματικα πλουσιοι καπου στο 5-6% ειναι κοπελια, για κανε τωρα μια αναθεωρηση στα γραπτα σου. Η Αριστερα ειναι τρεντυ στους κυκλους των πλουσιων ειπα! Ουτε αυτο δεν το καταλαβες?
Επιμένεις στο ότι η αριστερά είναι trendy. Δέχομαι την άποψη σου και πραγματικά ελπίζω οι πλούσιοι να την υποστηρίξουν. Αν μη τι άλλο θα έχει ενδιαφέρον!!!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Δεν ξέρω αν είναι τρέντι, πάντως ταιριάζει με την εφηβική επανάσταση, που αμφισβητεί και ακυρώνει ό,τι έχουν μάθει τα παιδιά απ'τους γονείς τους. Μου φαίνεται λογικό ένα παιδί "καλής" οικογένειας να έχει αριστερές αντιλήψεις. Μετά θα μεγαλώσει και θα του περάσει.
είναι σαν τον έρωτα... σε τρώει μέσα σου στην αρχή... αλλά μετά λες.. τι μλκας ήμουν
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Επιμένεις στο ότι η αριστερά είναι trendy. Δέχομαι την άποψη σου και πραγματικά ελπίζω οι πλούσιοι να την υποστηρίξουν. Αν μη τι άλλο θα έχει ενδιαφέρον!!!
η αριστερά είναι σαν τα All-Star Converse.
φοριούνται μόνο για την μόστρα.
όλοι κεφαλαιούχοι θέλουν να γίνουν.
είναι τα καταναλωτικά πρότυπα της εποχής.
 

Επισκέπτης
Το έρχετε είναι η απόλυτη επιτομή της ανορθογραφίας. ΕΡΧΕΤΑΙ η "μπούφλα" είναι το σωστό. Ο σωστός άνδρας ... απειλεί σωστά. Πολύ φοβάμαι πως ήδη έχασες!!!
ο λαλακης ειναι εδω για ψωνιστηρι..
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=46455.0;attach=214094;image[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=46455.0;attach=214104;image[/img[/URL]]
 

Επισκέπτης
Είμαι λίγο - με ιντριγκάρει μ' αυτά που λέει. Βέβαια πολλές φορές νοιώθεις ότι είναι άσκοπο - πριν από λίγο απάντησα σοβαρά στον Whitey, αλλά δεν είδα κανένα σχόλιο από μέρους του.

Pristine sorry απλα δεν ηθελα να σπαμαρω αλλο το θρεντ.Αφου βεβαια γινονται οργια με ελεινιδες λακηδες και ιστοριες δεν πειραζει...

Ελεγα και με πμ να το συνεχιζαμε αλλα δεν νομιζα οτι ειχες ορεξη.

1. Τα χουντόσκυλα δεν είναι 1-2 όπως λες, αλλά πολύ περισσότερα από τη στατιστική αναλογία που τους αναλογεί με βάση προηγούμενα εκλογικά αποτελέσματα στην επικράτεια. Άρα πέρα από το cloning (που σαφώς υπάρχει), για κάποιο λόγο έχει επιλεγεί το συγκεκριμένο site για μαύρη προπαγάνδα. Πέρα από τις βάρδιες δηλ που κάποιοι κάνουν εδώ για τους δικούς τους λόγους, υπάρχει ένα ενδιαφέρον συμπέρασμα για τη διαμόρφωση της κοινής γνώμης σε current affairs από ένα συγκεκριμένο όμως κοινωνικό μόρφωμα.

2. Είδες που δεν προτείνεις τίποτα? Στο συγκεκριμένο έχω αναφερθεί διεξοδικά (όταν ένα βράδυ με είχε ρωτήσει ο Fidele για τη γνώμη μου στο τι σημαίνει μεταναστευτική πολιτική), οπότε δε μπορώ να λέω τα ίδια - sorry. Aπλά και σύντομα θα σου πω ότι δε σε παίρνει να κάνεις μαλακίες με το συγκεκριμένο θέμα, γιατί θα σε γαμίσει η Ευρωπαϊκή Ένωση. Άρα πρέπει να μην είσαι καφενείο και να αποφασίσεις πως και τι πρέπει να κάνεις. Κάτι που αυτή η αστεία χώρα (όπως για όλα τα σοβαρά προβλήματα όπως και με την Τουρκία), θέλει να βάζει το κεφάλι στο χώμα σα να μην υπάρχει.

Υπάρχει ένας γείτονας πιο μπερδεμένος από μας και μια πύλη εισόδου ανθρώπων από χώρες απολύτως εξαθλιωμένες - καιρός είναι να το πάρουμε απόφαση ότι δε συνορεύουμε με το Benelux.

1.Εγω μιλισα κυριως για το τι κυκλοφορει στο σαιτ.Και περα απο 2-3 χουντοσκυλα και καμια δεκαρια κλωνους των παραπανω δεν νομιζω οτι ειναι αλλοι.
Το οτι εχει παραχεστει το θεμα με ανοιγματα ακροδεξιων θρεντ ειναι αληθεια και απορω πως μπορει να διαλεξαν αν διαλεξαν τετοιας θεματολογιας σαιτ για προπαγανδα.Ισως λογω της τεραστιας επισκεψημοτητας...
Το 5% του ΛΑΟΣ (και ενα 0,5% της ΧΑ στις ευρωεκλογες που τωρα αμφιβαλω αν θα το κτυπησει) δεν παυει να ειναι μειοψηφια και σχεδον ανυπαρκτο.Σαν να λεμε οτι το ΚΚΕ επηρεαζει σοβαρα την Βουλη η ειναι επικινδυνο...

Εγω απλα δεν αντεχω με τιποτα να βλεπω διαφορους αριστερους να προβαλουν την χωρα μας σαν ενα εργοστασιο εθνικισμου οταν τα τελευταια χρονια μονο τσιμπουκια παιρνουμε απο τουρκια κτλ.Αν εξαιρεσεις κανενα βαρεμενο αδωνη που ισχυριζεται για ελληνικα ουφο...
Και κυριως τις ερωτησουλες τυπου "Πως θα ηταν αν η Ελλας δεν απαντουσε τις προκλησεις της Τουρκιας?"
"Αν εισασταν στην θεση του Τουρκοκυπριου φρουρου που πυροβολησε τον Σολωμου τι θα κανατε?"
Και γενικα οποιος παρει καποιος θεσεις στα πολιτικα με βαση το συμφερον το εθνικο αμεσως χαρακτηριζεται φασιστας η εθνικιστης.
Η χουντα εχει ψοφησει κατι χρονια και με το παραπανω και μονο φαντασματα τυπου λακη κυκλοφορουν για να την θυμιζουν στο μπουρδελα.τβ.
Προς τι λοιπον ολη αυτη η μανια να βλεπουμε και καλα πιο "ψυχραιμα" τα εθνικα μας και να μας διαλακτικοι με τουρκια και ετσι?
Εγω και εξω απο το φορουμ βλεπω αυτη την απαξιωση σε καθετι εθνικο και στην ιστορια μας ακομα.Που εχει ονομαστει "προοδευτισμος".


2.Μα δεν ειπα ποτε να πεταξουμε τους μεταναστες στην θαλασσα για να μας γαμησει η ΕΕ.
Εσυ μονος σου το λες να μην ειμαστε καφενειο και να αποφασιζουμε πως και τι να κανουμε.
Αντιθετα σημερα τα συνορα ειναι σαν πορτα μπουρδελου και μπαινοβγαινει ο καθε μαλακας.
Αναρθρες κραυγες τυπου ΠΠ "ιθαγενεια και νομιμοποιηση αμεσα σε ολους τους ξενους" και "οχι στα συνορα"  μονο το προβλημα δεν λυνουν.


Υπάρχει ένας γείτονας πιο μπερδεμένος από μας και μια πύλη εισόδου ανθρώπων από χώρες απολύτως εξαθλιωμένες - καιρός είναι να το πάρουμε απόφαση ότι δε συνορεύουμε με το Benelux.


Αυτο λεω και εγω.Δεν νομιζεις οτι ειναι επικινδυνο να ειμαστε πολυ "χαλαροι" στα εξωτερικα μας θεματα?
Οπως ειχε πει και ο περσονα ειρωνικα εμεις πρεπει να σκυβουμε να μας γαμανε μην τυχον και αμς πουν ρατσιστες η φασιστες.
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνούμε μέσες άκρες - αυτό που θέλω να πω είναι ότι η πείνα θα βγάλει κάποια στιγμή τον άλλο στο δρόμο και θ' αρχίσει να καίει και όχι τα παιδιά που μπουκάρουν στο ΕΜΠ.
1. Εγώ δε θα ζω να δω τι θα γράψει η ιστορία - εσύ θέλω να μου πεις τι πιστεύεις πραγματικά γιατί μίλησες για παιδιά μορφωμένα και καλών οικογενειών που θα αλλάξουν την κοινωνία. Με επιχειρήματα σου απέδειξα ότι εκείνα τα παιδιά είναι τώρα μέρος του συστήματος. Με είδες να μιλάω εγώ για άσυλο? :think: Μια και το θέτεις όμως, μιλάς σοβαρά ότι πρέπει να συνεχίσει να υφίσταται αυτό το απαράδεκτο φαινόμενο λες και είναι το άβατον στο Άγιον Όρος? Βέβαια το είπες ανοιχτά, αλλά θέλω να σ' ακούσω να το ξαναλες... :rolleyes:

2. Είσαι στους αγώνες μαζί τους και το ξέρεις? Στο κοινωνικό φόρουμ - πήγες στη Μπολόνια ή απλά βλέπεις προσκεκλημένους του ΣΥΡΙΖΑ κι εσύ στον Πρετεντέρη? :rolleyes:

Έχω σπάσει μύτη σε ασπίδα ΜΑΤατζή στις καταλήψεις στο Χημικό το 90'-φεύγα. Λέω να δώσουμε μία ευκαιρία στο άσυλο να δούμε που θα μας πάει - στη χειρότερη θα χάσουμε μερικές χιλιάδες €. Στη καλύτερη όμως ... κάποτε αυτό το άσυλο θα μας χρειαστεί.
 

Επισκέπτης
λαλακη επανερχομαι..
μωρη ξεφτιλισμενη πουστρα,τελικα δεν εχεις ιχνος τσιπας???
θα στειλεις κανα pm,να κανονισουμε να μου ριξεις το σουπερουαου ντιρεκτ που μου υποσχεθηκες???
 

sakisxxx69

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Το έρχετε είναι η απόλυτη επιτομή της ανορθογραφίας. ΕΡΧΕΤΑΙ η "μπούφλα" είναι το σωστό. Ο σωστός άνδρας ... απειλεί σωστά. Πολύ φοβάμαι πως ήδη έχασες!!!

ποιος σε γαμει μωρη εσενα;;;
αι τραβα να πλυνεις κανα τραπεζομαντηλο.. :2on1:
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
η αριστερά είναι σαν τα All-Star Converse.
φοριούνται μόνο για την μόστρα.
όλοι κεφαλαιούχοι θέλουν να γίνουν.
είναι τα καταναλωτικά πρότυπα της εποχής.

Πόσο δίκιο έχεις.

Φαντάσου πως ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ θεωρεί εαυτόν αριστερό!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom