Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
πινι-πινι σε γαμαει ολη η παλαιστινη..
μ'αρεσεις που θες να κανουμε & σοβαρη κουβεντα με την πατσαβουρα..
εισαι ιδεολογος τελικα..
Τέλειά ρίμα. Στο "Ελλάδα έχεις ταλέντο" θα αποτελέσεις μεγάλη attraction.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Τέλειά ρίμα. Στο "Ελλάδα έχεις ταλέντο" θα αποτελέσεις μεγάλη attraction.
Α ναι? γιατι στο αγροτης μονος ψαχνει τον ειχανε κοψει! χαχαχαχαχαχαχαχα

ρε κοπελια, το εφιαλτης στην κουζινα τοχεις δει? ο κουλης ειναι εφιαλτης οπου ναναι!
 

Επισκέπτης
Έχει πραγματικά τεράστια σημασία όταν εκείνος που κρατάει τη ... "χύτρα" είναι παιδί - και μάλιστα παιδί μορφωμένο, από "καλή" οικογένεια. Δείχνει πως κάτι αλλάζει. Δείχνει πως η αντίδραση αρχίζει και περνάει σε νέα κοινωνικά στρώματα, στη λεγόμενη "μεσαία τάξη". Αυτό από μόνο του σηματοδοτεί την αρχή μίας εποχής που η "αντίσταση" θα μας αγγίξει όλους. (Από το στόμα μου και στου θΕΟΎ το αυτί)!!!
ακου γιατρεσα..
καλη η πλακιτσα,αλλα σε λαθος θρεντ..
αμα ειχες κανει τον κοπο να το διαβασεις απο την αρχη,ενδεχομενως να ειχες καταλαβει οτι ειμαστε απο την ιδια πλευρα του ποταμιου..
οπως & να εχει,συνεχισε & μην μασας οτι μαλακια & αν διαβασεις..
εδω μεσα ειμαστε ολοι φιλαρακια & μεγαλα πειραχτηρια..
ομως οταν πλακωνουν οι βρυκολακες,μερικοι απο εμας κοβουμε καπιστρι..





Υ.Γ κανεμας μια αναλυση του ψυχολογικου μου προφιλ,βασει των ανωτερω..
μ' αρεσει να διορθωνομαι..
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλα γυρνα πλευρο και συνεχισε να κοιμασαι κοπελια, παρτο χαμπαρι η αριστερα ειναι τρεντυ! Παλια καθε βιλα ειχε και μια φιλιπινεζα, την σημερον ημεραν καθε επαυλη εχει τον αριστερο της!

κουλη πως τα πηγα με τα υ,ι,η? χαχαχαχαχαχαχαχα
H αριστερά είναι μία ιδεολογία γαλουχημένη μέσα σε αγώνες και αίμα - πολύ μακριά από οποιοδήποτε trend. Η αριστερά είχε (και έχει) όραμα και ουσία και - κατ' εμέ - δικαιούται μία ακόμη ευκαιρία να αποδείξει στη πράξη ότι μπορεί να φέρει μία κοσμογονική αλλαγή. Από εκεί και πέρα, η Φιλλιπινέζα, ο Αλβανός, ο Πακιστανός και ο Σομαλέζος έχουν τον σεβασμό μου - αν μη τι άλλο για όσα έχουν περάσει μέχρι να φτάσουν εδώ. Δεν μπορώ να συγκρίνω τις "εμπειρίες ζωής" που έχουν αυτοί οι άνθρωποι με τη δική μου "καλοζωία" και αρνούμαι να κάνω εύκολους χαρακτηρισμούς που να συμπεριλαμβάνουν δήθεν "κατώτερες" εθνικότητες.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
H αριστερά είναι μία ιδεολογία γαλουχημένη μέσα σε αγώνες και αίμα - πολύ μακριά από οποιοδήποτε trend. Η αριστερά είχε (και έχει) όραμα και ουσία και - κατ' εμέ - δικαιούται μία ακόμη ευκαιρία να αποδείξει στη πράξη ότι μπορεί να φέρει μία κοσμογονική αλλαγή. Από εκεί και πέρα, η Φιλλιπινέζα, ο Αλβανός, ο Πακιστανός και ο Σομαλέζος έχουν τον σεβασμό μου - αν μη τι άλλο για όσα έχουν περάσει μέχρι να φτάσουν εδώ. Δεν μπορώ να συγκρίνω τις "εμπειρίες ζωής" που έχουν αυτοί οι άνθρωποι με τη δική μου "καλοζωία" και αρνούμαι να κάνω εύκολους χαρακτηρισμούς που να συμπεριλαμβάνουν δήθεν "κατώτερες" εθνικότητες.

Η αριστερά θα φέρει την αλλαγή ή η πείνα και η αγανάκτηση?  :huh:

Στα άλλα συμφωνώ απόλυτα  :cheesy:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Έχει πραγματικά τεράστια σημασία όταν εκείνος που κρατάει τη ... "χύτρα" είναι παιδί - και μάλιστα παιδί μορφωμένο, από "καλή" οικογένεια. Δείχνει πως κάτι αλλάζει. Δείχνει πως η αντίδραση αρχίζει και περνάει σε νέα κοινωνικά στρώματα, στη λεγόμενη "μεσαία τάξη". Αυτό από μόνο του σηματοδοτεί την αρχή μίας εποχής που η "αντίσταση" θα μας αγγίξει όλους. (Από το στόμα μου και στου θΕΟΎ το αυτί)!!!
Ενδιαφέρον αυτό που λες, μόνο που πρέπει να θυμηθείς ορισμένα πράγματα για το πως λειτουργεί αυτή η κακομαθημένη κοινωνία - η περιπτωσιολογία έχει σημασία.

1. Πριν μερικά χρόνια όταν νομίζω ήταν ο Μαρκάτος πρύτανης στο ΕΜΠ, επέτρεψε στα ΜΑΤ να κάνουν ντου στο Πολυτεχνείο σε μία από τις συνήθεις νύχτες βίας και καταστροφών (και αφού κάποια χρόνια πριν απ' αυτό σχεδόν πήγε να καταστραφεί όλο το Πολυτεχνείο από πυρκαγιά) - όπερ και έγιναν συλλήψεις. Η αποκάλυψη των ταυτοτήτων όλων αυτών των νέων παιδιών ήταν ιδιαιτέρως αποκαλυπτική, μια και το 90% ήταν παιδιά καθηγητών Πανεπιστημίων(!!!), γιατρών, δικηγόρων κλπ. Υπήρχε πλήρης λίστα στην Ελευθεροτυπία και πολλά άρθρα για το ορίστε ποιοι είναι οι ταραξίες, ακούστε τι σας λένε κλπ.

Και λοιπόν? Αυτά τα παιδιά είναι σήμερα στελέχη τραπεζών, πολυεθνικών κλπ και μια νέα γενιά αντίστοιχα έχει πάρει τη θέση τους.

2. Το ξέρεις ότι οι σημερινοί 50άρηδες είναι τα μεγαλύτερα κακομαθημένα κομματόσκυλα, αλλά επαναστάτες (η κουβέντα σηκώνει πολύ νερό :rolleyes:) στην εποχή τους. Τα ονόματα Δαμανάκη, Τζουμάκας, Λαλιώτης κλπ που ήταν μέσα στο Πολυτεχνείο εκείνο τον Νοέμβρη σου λένε τίποτα?

Γιατί εμένα μου λένε πολλά, αν και βέβαα η σημερινή κοινωνία είναι πολύ πιο βίαιη, διαιρεμένη ταξικά και φυσικά εντελώς μπερδεμένη για το τι θέλει από την ίδια και τα παιδιά της.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
H αριστερά είναι μία ιδεολογία γαλουχημένη μέσα σε αγώνες και αίμα - πολύ μακριά από οποιοδήποτε trend. Η αριστερά είχε (και έχει) όραμα και ουσία και - κατ' εμέ - δικαιούται μία ακόμη ευκαιρία να αποδείξει στη πράξη ότι μπορεί να φέρει μία κοσμογονική αλλαγή. Από εκεί και πέρα, η Φιλλιπινέζα, ο Αλβανός, ο Πακιστανός και ο Σομαλέζος έχουν τον σεβασμό μου - αν μη τι άλλο για όσα έχουν περάσει μέχρι να φτάσουν εδώ. Δεν μπορώ να συγκρίνω τις "εμπειρίες ζωής" που έχουν αυτοί οι άνθρωποι με τη δική μου "καλοζωία" και αρνούμαι να κάνω εύκολους χαρακτηρισμούς που να συμπεριλαμβάνουν δήθεν "κατώτερες" εθνικότητες.
Με το μπαρδον δεσποινις αλλα σε ποια ακριβως αριστερα αναφερεστε?

το παραδειγμα με τη φιλιπινεζα και τον αριστερο δεν ητανε λογω του κατωτερου της καταγωγης τους αλλα λογω της μοδος!
 

Επισκέπτης
Ααααααααα εεεεεεε έτσι ναι, βάλε λάδι κι έλα βράδυ, σε περιμένω στα 4  :-*
αει μωρη..
τελικα καρφωθηκες οτι πραγματι εισαι αγαμητου & απαρτου..
σαλιο λεμε..







στα 4 & στα 124 καριολααααααααααααααααααααα..
 

Συνημμένα

  • 00.JPG
    00.JPG
    175,5 KB · Εμφανίσεις: 73

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητέ μου pleasuregiver η κυνικότητα μου προέρχεται από το γεγονός πως όποτε γράφω κάτι, καμμιά 10ρια φίλοι ... πέφτουν να με φάνε.

Είμαι σίγουρη όμως, πως παρά τα σχόλια μου, η συμβολή μου σε αυτό το site είναι πολύ μικρή. Η δική σου - και όλων όσων ασχολούνται συστηματικά - είναι σαφώς μεγαλύτερη και για το λόγο αυτό η γνώμη σου μετράει και είναι σεβαστή (από εμένα περισσότερο ίσως). Η κόντρα είναι μέρος του fun και αισθάνομαι πως κανείς δεν με προσβάλει και πως κανέναν δεν προσβάλω.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Κουμπαγιααααααααααα μάι λοοοοοοοοοοορντ
κουμπαγιααααααααα...

:2funny:
 

sakisxxx69

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Η συνεχής αναφορά στον πρωκτικό έρωτα - από ψυχολογικής άποψης - δείχνει μία ξεκάθαρη ροπή στην ομοφυλοφιλία. Δεν είναι κακό να το παραδεχτείς με άμεσο τρόπο. Είναι απολύτως φυσικό να νιώθεις μία έλξη για το ίδιο φύλλο. Όταν 9 στις 10 αναφορές σου γυρίζουν γύρω από το θέμα αυτό, είναι φανερό πως σε απασχολεί η ... "σούφρα". Ελευθερώσου!!!


λογικο ειναι βρεσυ οταν καποιος εχει κανει"μεσα" και του εχουν κανει το κωλο νααααααα

τι θες να γραψει;; :dancing:
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Με το μπαρδον δεσποινις αλλα σε ποια ακριβως αριστερα αναφερεστε?

το παραδειγμα με τη φιλιπινεζα και τον αριστερο δεν ητανε λογω του κατωτερου της καταγωγης τους αλλα λογω της μοδος!

Μόδα η Φιλλιπινέζα το 2009?????

Cosmopolitan σύντροφε, διότι έχετε μείνει πίσω.
 

sakisxxx69

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
ακου γιατρεσα..
καλη η πλακιτσα,αλλα σε λαθος θρεντ..
αμα ειχες κανει τον κοπο να το διαβασεις απο την αρχη,ενδεχομενως να ειχες καταλαβει οτι ειμαστε απο την ιδια πλευρα του ποταμιου..
οπως & να εχει,συνεχισε & μην μασας οτι μαλακια & αν διαβασεις..
εδω μεσα ειμαστε ολοι φιλαρακια & μεγαλα πειραχτηρια..
ομως οταν πλακωνουν οι βρυκολακες,μερικοι απο εμας κοβουμε καπιστρι..





Υ.Γ κανεμας μια αναλυση του ψυχολογικου μου προφιλ,βασει των ανωτερω..
μ' αρεσει να διορθωνομαι..


κωλοτουμπαααααααααααα ο βλαχοπλεζουραςςςς
ααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχααχ
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Μόδα η Φιλλιπινέζα το 2009?????

Cosmopolitan σύντροφε, διότι έχετε μείνει πίσω.
κοπελια, η φιλιπινεζα ητανε μοδα στα 90's, σημερα της μοδος ειναι οι αριστεροι! Δεν τοπιασες και με απογοητευσες...
 

Επισκέπτης
Ενδιαφέρον αυτό που λες, μόνο που πρέπει να θυμηθείς ορισμένα πράγματα για το πως λειτουργεί αυτή η κακομαθημένη κοινωνία - η περιπτωσιολογία έχει σημασία.

1. Πριν μερικά χρόνια όταν νομίζω ήταν ο Μαρκάτος πρύτανης στο ΕΜΠ, επέτρεψε στα ΜΑΤ να κάνουν ντου στο Πολυτεχνείο σε μία από τις συνήθεις νύχτες βίας και καταστροφών (και αφού κάποια χρόνια πριν απ' αυτό σχεδόν πήγε να καταστραφεί όλο το Πολυτεχνείο από πυρκαγιά) - όπερ και έγιναν συλλήψεις. Η αποκάλυψη των ταυτοτήτων όλων αυτών των νέων παιδιών ήταν ιδιαιτέρως αποκαλυπτική, μια και το 90% ήταν παιδιά καθηγητών Πανεπιστημίων(!!!), γιατρών, δικηγόρων κλπ. Υπήρχε πλήρης λίστα στην Ελευθεροτυπία και πολλά άρθρα για το ορίστε ποιοι είναι οι ταραξίες, ακούστε τι σας λένε κλπ.

Και λοιπόν? Αυτά τα παιδιά είναι σήμερα στελέχη τραπεζών, πολυεθνικών κλπ και μια νέα γενιά αντίστοιχα έχει πάρει τη θέση τους.

2. Το ξέρεις ότι οι σημερινοί 50άρηδες είναι τα μεγαλύτερα κακομαθημένα κομματόσκυλα, αλλά επαναστάτες (η κουβέντα σηκώνει πολύ νερό :rolleyes:) στην εποχή τους. Τα ονόματα Δαμανάκη, Τζουμάκας, Λαλιώτης κλπ που ήταν μέσα στο Πολυτεχνείο εκείνο τον Νοέμβρη σου λένε τίποτα?

Γιατί εμένα μου λένε πολλά, αν και βέβαα η σημερινή κοινωνία είναι πολύ πιο βίαιη, διαιρεμένη ταξικά και φυσικά εντελώς μπερδεμένη για το τι θέλει από την ίδια και τα παιδιά της.
1..δεν θυμαμαι ποιο ακριβως μουνοπανο ηταν πρυτανης οταν εγινε αρση του ασυλου,ομως ξερω οτι αργοτερα το εξαργυρωσε με υπουργιλικι..
2..απο τους 500 που σηκωσαν,πανω απο τα 3/4 ηταν γονοι ευπορων οικογενειων(τις επαναστασεις τις κανουν οι χορτατοι & οχι οι φτωχομπινεδες)..
3..στο δικαστηριο,μονο μια ειχε Τ'ΑΡΧΙΔΙΑ να τους τα χωσει & να παραδεχτει τι εγινε-τι εκανε-ποια ειναι & κατ' επεκταση να καταδικαστει..
4..δεν κατηγορω τους υπολοιπους 499..
λιγοι αντεχουν το στιγμα & τα επακολουθα του στην γαμωκοινωνια που ζουμε..
5..δεν ξερω ποσοι απ'αυτους εχουν βολευτει,ξερω ομως οτι αρκετοι ειναι ακομη στον δρομο εστω & αν το πρωι φορανε γραβατα(ψυχοπαθεια???σιγουρα..ομως ποιος μπορει να ριξει πρωτος την πετρα???)..
6..αυτοι που τα εχουν κανει μπουρδελο ειναι ανω των 60φευγα..
7.η κοινωνια κατα το παρελθον ηταν 1.000 φορες περισσοτερο βιαιη,ομως οι διαχωριστικες γραμμες ηταν οντως ποιο ξεκαθαρες..
 

sakisxxx69

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
1..δεν θυμαμαι ποιο ακριβως μουνοπανο ηταν πρυτανης οταν εγινε αρση του ασυλου,ομως ξερω οτι αργοτερα το εξαργυρωσε με υπουργιλικι..
2..απο τους 500 που σηκωσαν,πανω απο τα 3/4 ηταν γονοι ευπορων οικογενειων(τις επαναστασεις τις κανους οι χορτατοι & οχι οι φτωχομπινεδες)..
3..στο δικαστηριο,μονο μια ειχε Τ'ΑΡΧΙΔΙΑ να τους τα χωσει & να παραδεχτει τι εγινε-τι εκανε-ποια ειναι & κατ' επεκταση να καταδικαστει..
4..δεν κατηγορω τους υπολοιπους 499..
λιγοι αντεχουν το στιγμα & τα επακολουθα του στην γαμωκοινωνια που ζουμε..
5..δεν ξερω ποσοι απ'αυτους εχουν βολευτει,ξερω ομως οτι αρκετοι ειναι ακομη στον δρομο εστω & αν το πρωι φορανε γραβατα(ψυχοπαθεια???σιγουρα..ομως ποιος μπορει να ριξει πρωτος την πετρα???)..
6..αυτοι που τα εχουν κανει μπουρδελο ειναι ανω των 60φευγα..
7.η κοινωνια κατα το παρελθον ηταν 1.000 φορες περισσοτερο βιαιη,ομως οι διαχωριστικες γραμμες ηταν οντως ποιο ξεκαθαρες..


ο μαρκατος ρε τρομπα δεν εγινε υπουργος ποτε...
ανιστοριτε τσουκαλα :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
να πλακώνουν ένα φοιτητάκο φουκαρά 10 10 και μετά να μιλάνε για ζαρντινιέρες που περπατάνε;
έτσι είναι οι άντρες ρε;

Τελικά μάλλον γουστάρεις το συνάφι των Εξαρχείων.
Να το ψάξεις .
Τον Κύπριο αναρχικό (γιατί όλοι αποποιούνται την ιδιότητα μόλις τις φάνε;;) , τον έδειραν οι μπάτσοι , αλλά δεν τον σκότωσαν.
Αντίθετα  τους μπάτσους που πέτυχαν καμιά 100στη ανάρχες σε συναυλία , τους έλυωσαν στο ξύλο. Τους τελείωσαν. 'Ηταν φυτό για κανά χρόνο ο ένας μέχρι να πεθάνει και ο άλλος παραμένει ακόμη.
Γι'αυτούς όμως δεν βγάζει κανείς άχνα , όπως για τους αναρχικούς , που μόλις πάθουν κάτι αποποιούνται την ιδιότητα του αναρχικού! Ο Κύπριος μόλις τις έφαγε έγινε "φοιτητής". Λες και με τη φοιτητική του ιδιότητα τα έσπαγε στην πορεία.
Ο Καλτεζάς έγινε "μαθητής". Λες και ήταν σχολική εργασία να πετάει μολότωφ στο λεωφορείο των μπάτσων.

Αυτό που με κάνει και απορώ , είναι πως κάθονται με σταυρωμένα χέρια οι συγγενείς των νεκρών. Αν είχαν πειράξει δικό μου και 17ος ξάδελφος να ήταν , θα ζωνόμουν 2 κομμένες επαναληπτικές καραμπίνες , θα έπαιρνα όσες χειροβομβίδες μπορούσα να κουβαλήσω και μερικά μασούρια δυναμίτη και θα χωνόμουν σε κάποια πορεία.
Μέχρι να πεσω , θα είχα γεμίσει 200-300 φέρετρα.
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ενδιαφέρον αυτό που λες, μόνο που πρέπει να θυμηθείς ορισμένα πράγματα για το πως λειτουργεί αυτή η κακομαθημένη κοινωνία - η περιπτωσιολογία έχει σημασία.

1. Πριν μερικά χρόνια όταν νομίζω ήταν ο Μαρκάτος πρύτανης στο ΕΜΠ, επέτρεψε στα ΜΑΤ να κάνουν ντου στο Πολυτεχνείο σε μία από τις συνήθεις νύχτες βίας και καταστροφών (και αφού κάποια χρόνια πριν απ' αυτό σχεδόν πήγε να καταστραφεί όλο το Πολυτεχνείο από πυρκαγιά) - όπερ και έγιναν συλλήψεις. Η αποκάλυψη των ταυτοτήτων όλων αυτών των νέων παιδιών ήταν ιδιαιτέρως αποκαλυπτική, μια και το 90% ήταν παιδιά καθηγητών Πανεπιστημίων(!!!), γιατρών, δικηγόρων κλπ. Υπήρχε πλήρης λίστα στην Ελευθεροτυπία και πολλά άρθρα για το ορίστε ποιοι είναι οι ταραξίες, ακούστε τι σας λένε κλπ.

Και λοιπόν? Αυτά τα παιδιά είναι σήμερα στελέχη τραπεζών, πολυεθνικών κλπ και μια νέα γενιά αντίστοιχα έχει πάρει τη θέση τους.

2. Το ξέρεις ότι οι σημερινοί 50άρηδες είναι τα μεγαλύτερα κακομαθημένα κομματόσκυλα, αλλά επαναστάτες (η κουβέντα σηκώνει πολύ νερό :rolleyes:) στην εποχή τους. Τα ονόματα Δαμανάκη, Τζουμάκας, Λαλιώτης κλπ που ήταν μέσα στο Πολυτεχνείο εκείνο τον Νοέμβρη σου λένε τίποτα?

Γιατί εμένα μου λένε πολλά, αν και βέβαα η σημερινή κοινωνία είναι πολύ πιο βίαιη, διαιρεμένη ταξικά και φυσικά εντελώς μπερδεμένη για το τι θέλει από την ίδια και τα παιδιά της.

1. Το Πολυτεχνείο είναι άσυλο. Για όλους. Για τους φοιτητές, για τους αναρχικούς, για τους αλήτες που τα σπάνε, για τους μετανάστες και για τα ... κακομαθημένα. Για όλους χωρίς διάκριση. Πέθαναν άνθρωποι για να αποκτηθεί το "δικαίωμα" αυτό. Κάποτε το Οθωμανικό κράτος είχε χαρακτηρίσει τον Κολοκοτρώνη "αναρχικό" και η Χούντα τους φοιτητές "αλήτες". Σήμερα χαρακτηρίζει το κράτος τους ταραξίες "καταστροφείς της δημόσιας περιουσίας". Η ιστορία θα αποφανθεί για το αν ο καθένας είναι "κακομαθημένο" ή "επαναστάτης".
2.Οι 50δες έδωσαν ότι είχαν να δώσουν. Η σκυτάλη έχει περάσει σε άλλα χέρια και έστω και μία "Δαμανάκη" δεν έχω δει τώρα τελευταία ... έστω μία "Δαμανάκη".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom