Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
χαρτακια μοιραζει ο συντεκνος..
στησου στην ουρα & κατι μπορει να κανω & μ' εσενα..
μονο πες μου,που εισαι & τι κανεις???
εισαι ατριχος???
καυλωσε η σουφρα σου με τις φωτο μου???
Η συνεχής αναφορά στον πρωκτικό έρωτα - από ψυχολογικής άποψης - δείχνει μία ξεκάθαρη ροπή στην ομοφυλοφιλία. Δεν είναι κακό να το παραδεχτείς με άμεσο τρόπο. Είναι απολύτως φυσικό να νιώθεις μία έλξη για το ίδιο φύλλο. Όταν 9 στις 10 αναφορές σου γυρίζουν γύρω από το θέμα αυτό, είναι φανερό πως σε απασχολεί η ... "σούφρα". Ελευθερώσου!!!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Παρά το μένος σας, εγώ επιμένω στο ωραίο αυτό θέμα και ξαναγράφω την ερώτηση μου:

Απέναντι στη πανίσχυρη αντιτρομοκρατική, το πανίσχυρο πολιτικό σύστημα και το πανίσχυρο κράτος ... με μία χύτρα. Πιτσιρικαρία. Εντελώς μουρλοί ή ήρωες?
Έχει σημασία τι κρατάς ή γιατί το κάνεις? Δηλ μας ενδιαφέρει το μέσο ή το αίτιο? Κάποιοι κρατάνε σφεντόνα στην Παλαιστίνη απέναντι στον αρτιότερο στρατό του κόσμου.

Μπορείς να μας εξηγήσεις τι θες να πεις νυχτιάτικα? :think:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Η συνεχής αναφορά στον πρωκτικό έρωτα - από ψυχολογικής άποψης - δείχνει μία ξεκάθαρη ροπή στην ομοφυλοφιλία. Δεν είναι κακό να το παραδεχτείς με άμεσο τρόπο. Είναι απολύτως φυσικό να νιώθεις μία έλξη για το ίδιο φύλλο. Όταν 9 στις 10 αναφορές σου γυρίζουν γύρω από το θέμα αυτό, είναι φανερό πως σε απασχολεί η ... "σούφρα". Ελευθερώσου!!!
παναγια μου! ρε σαρμαν τον ΠΠ τι τον εχεις? Κιαυτος κατι τετοια λεει οτι οι μισοι ειναι πουστηδες και οι αλλοι μισοι ειναι αλλα δεν το λενε! Δεν θα αντεξω και δευτερο ΠΠ στο σαϊτ!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
παναγια μου! ρε σαρμαν τον ΠΠ τι τον εχεις? Κιαυτος κατι τετοια λεει οτι οι μισοι ειναι πουστηδες και οι αλλοι μισοι ειναι αλλα δεν το λενε! Δεν θα αντεξω και δευτερο ΠΠ στο σαϊτ!
Γιατι δεν θα αντέξεις??
Άμα τους φέρουμε πιο κοντά αυτούς τους δυο ξέρεις τι  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: θα πέσουν?
Να ησυχάσουμε και οι υπόλοιποι  :grin: :grin: :grin:

Ρε κοπελιά, τελικά έχεις  :tits: :tits: :tits:
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Έχει σημασία τι κρατάς ή γιατί το κάνεις? Δηλ μας ενδιαφέρει το μέσο ή το αίτιο? Κάποιοι κρατάνε σφεντόνα στην Παλεστίνη απέναντι στον αρτιότερο στρατό του κόσμου.

Μπορείς να μας εξηγήσεις τι θες να πεις νυχτιάτικα? :think:
Έχει πραγματικά τεράστια σημασία όταν εκείνος που κρατάει τη ... "χύτρα" είναι παιδί - και μάλιστα παιδί μορφωμένο, από "καλή" οικογένεια. Δείχνει πως κάτι αλλάζει. Δείχνει πως η αντίδραση αρχίζει και περνάει σε νέα κοινωνικά στρώματα, στη λεγόμενη "μεσαία τάξη". Αυτό από μόνο του σηματοδοτεί την αρχή μίας εποχής που η "αντίσταση" θα μας αγγίξει όλους. (Από το στόμα μου και στου θΕΟΎ το αυτί)!!!
 

Επισκέπτης
Η συνεχής αναφορά στον πρωκτικό έρωτα - από ψυχολογικής άποψης - δείχνει μία ξεκάθαρη ροπή στην ομοφυλοφιλία. Δεν είναι κακό να το παραδεχτείς με άμεσο τρόπο. Είναι απολύτως φυσικό να νιώθεις μία έλξη για το ίδιο φύλλο. Όταν 9 στις 10 αναφορές σου γυρίζουν γύρω από το θέμα αυτό, είναι φανερό πως σε απασχολεί η ... "σούφρα". Ελευθερώσου!!!
βασικαααααααααααααααα,το προβλημα μου μεχρι σημερα,ηταν οτι δεν ειχε βρεθει καποια σαν εσενα να με απευλεθερωσει..
ομως οπως μπορεις να καταλαβεις,αλλο η ιντερνετικη απελευθερωση & αλλο η εκ του συνεγγυς..
θες να κανεις το ψυχικο να με απελευθερωσεις πραγματικα???
σε παρακαλω!!!!!!!!!!!!
σκεψου λιγο πριν απαντησεις..
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Γιατι δεν θα αντέξεις??
Άμα τους φέρουμε πιο κοντά αυτούς τους δυο ξέρεις τι  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: θα πέσουν?
Να ησυχάσουμε και οι υπόλοιποι  :grin: :grin: :grin:

Ρε κοπελιά, τελικά έχεις  :tits: :tits: :tits:
Δεν θα σου πω το μέγεθος!!! Πάντως στα Intimissimi (κάτι σαν Zara στα εσώρουχα), ποτέ δε βρίσκω μέγεθος!!!
 

Επισκέπτης
Έχει σημασία τι κρατάς ή γιατί το κάνεις? Δηλ μας ενδιαφέρει το μέσο ή το αίτιο? Κάποιοι κρατάνε σφεντόνα στην Παλεστίνη απέναντι στον αρτιότερο στρατό του κόσμου.

Μπορείς να μας εξηγήσεις τι θες να πεις νυχτιάτικα? :think:
πινι-πινι σε γαμαει ολη η παλαιστινη..
μ'αρεσεις που θες να κανουμε & σοβαρη κουβεντα με την πατσαβουρα..
εισαι ιδεολογος τελικα..
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
βασικαααααααααααααααα,το προβλημα μου μεχρι σημερα,ηταν οτι δεν ειχε βρεθει καποια σαν εσενα να με απευλεθερωσει..
ομως οπως μπορεις να καταλαβεις,αλλο η ιντερνετικη απελευθερωση & αλλο η εκ του συνεγγυς..
θες να κανεις το ψυχικο να με απελευθερωσεις πραγματικα???
σε παρακαλω!!!!!!!!!!!!
σκεψου λιγο πριν απαντησεις..
Η "απελευθέρωση" αφορά εσένα και κανέναν άλλο. Αυτός είναι ένας δρόμος που πρέπει να πάρεις μόνος σου.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
πινι-πινι σε γαμαει ολη η παλαιστινη..
μ'αρεσεις που θες να κανουμε & σοβαρη κουβεντα με την πατσαβουρα..
εισαι ιδεολογος τελικα..
Είμαι λίγο - με ιντριγκάρει μ' αυτά που λέει. Βέβαια πολλές φορές νοιώθεις ότι είναι άσκοπο - πριν από λίγο απάντησα σοβαρά στον Whitey, αλλά δεν είδα κανένα σχόλιο από μέρους του.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Έχει πραγματικά τεράστια σημασία όταν εκείνος που κρατάει τη ... "χύτρα" είναι παιδί - και μάλιστα παιδί μορφωμένο, από "καλή" οικογένεια. Δείχνει πως κάτι αλλάζει. Δείχνει πως η αντίδραση αρχίζει και περνάει σε νέα κοινωνικά στρώματα, στη λεγόμενη "μεσαία τάξη". Αυτό από μόνο του σηματοδοτεί την αρχή μίας εποχής που η "αντίσταση" θα μας αγγίξει όλους. (Από το στόμα μου και στου θΕΟΎ το αυτί)!!!
καλα γυρνα πλευρο και συνεχισε να κοιμασαι κοπελια, παρτο χαμπαρι η αριστερα ειναι τρεντυ! Παλια καθε βιλα ειχε και μια φιλιπινεζα, την σημερον ημεραν καθε επαυλη εχει τον αριστερο της!

κουλη πως τα πηγα με τα υ,ι,η? χαχαχαχαχαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom