Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Σου περασε απο το μυαλο οτι οποιος δεν ειναι αριστεραντζα δεν ειναι και εθνικι?
Και σου περασε επισης απο το μυαλο οτι εχουμε βαρεθει να ακουμε τον καθε παπαρα ΠΠ να μας κανει ερωτησεις κατα ποσο υπαρχει ελληνικο εθνος και να μας τα πρηζει για τον δηθεν εθνικισμο της Ελλαδας απεναντι στην Τουρκια?Που ουτε 6% δεν ειναι στην Βουλη...

Παπαρακους στιλ mounakiasgr και διαφορα κλωνακια δεν ανεχομαι να μου βγαζουν γλωσσα.
Μαλακες οι ελαχιστοι χουντικοι και φιλοβασιλικοι εδω μεσα αλλα και οι προοδευτικοι τρομαρα τους αριστεροι δεν πανε πισω...

Εσένα σου έχει περάσει ποτέ από το μυαλό ότι όποιος δεν είναι εθνίκι δεν είναι απαραίτητα και αριστερή κωλοτρυπίδα ; Σου έχει περάσει ποτέ από το μυαλό ότι έχουμε βαρεθεί τον κάθε παπάρα της Χρυσής Αυγής ή του ΛΑΟΣ που δεν είναι ούτε 5% να μας τα πρήζουν; Και να μην είμαστε και αριστεροι!
Σου έχει περάσει από το φτωχό σου το μυαλό ότι κάποιοι σαν τον mounakia σου την λένε γιατί ενώ έγραψα ότι γελάω με τα μπινελίκια που ρίχνει ο πλέζουρας και ο περσόνας, εσύ πετάχτηκες σαν πονηρός μάγκας να μου πεις να μην τραβάω μαλακία στην εξέδρα γιατί θα με βάλεις να τα γλείψω; Σου έχει περάσει από το κεφαλάκι σου ότι σε λέω μαλακισμένο γιατί αν είσαι 30 χρονών σου ρίχνω καμιά εικοσαριά χρόνια; Σου έχει περάσει από το μυαλό ότι και 30 να είσαι, ο τρόπος που γράφεις δείχνει ότι έχεις μείνει ακόμα στην περίοδο του "μαλακισμένου"; Γι αυτό σου την λέει ο mounakias και ο κάθε mounakias
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μωρη πουστρα εσυ δεν ελεγες να βρεθουμε στα εξαρχεια να μου σπασεις τα πλευρα???
τωρα κωλοτουμπα???
ποσο θρασυπουστας εισαι τελικα???

Rambo εναντίον Conan.

Μία αμφίρροπη μάχη μεταξύ 2 πραγματικών γιγάντων. Τρέμετε παιδιά γιατί μπορεί να μας καταστρέψουν με την ... ατελείωτα βαρετή φανφαρολογία τους!!!
 

Επισκέπτης
Εσένα σου έχει περάσει ποτέ από το μυαλό ότι όποιος δεν είναι εθνίκι δεν είναι απαραίτητα και αριστερή κωλοτρυπίδα ; Σου έχει περάσει ποτέ από το μυαλό ότι έχουμε βαρεθεί τον κάθε παπάρα της Χρυσής Αυγής ή του ΛΑΟΣ που δεν είναι ούτε 5% να μας τα πρήζουν; Και να μην είμαστε και αριστεροι!
Σου έχει περάσει από το φτωχό σου το μυαλό ότι κάποιοι σαν τον mounakia σου την λένε γιατί ενώ έγραψα ότι γελάω με τα μπινελίκια που ρίχνει ο πλέζουρας και ο περσόνας, εσύ πετάχτηκες σαν πονηρός μάγκας να μου πεις να μην τραβάω μαλακία στην εξέδρα γιατί θα με βάλεις να τα γλείψω; Σου έχει περάσει από το κεφαλάκι σου ότι σε λέω μαλακισμένο γιατί αν είσαι 30 χρονών σου ρίχνω καμιά εικοσαριά χρόνια; Σου έχει περάσει από το μυαλό ότι και 30 να είσαι, ο τρόπος που γράφεις δείχνει ότι έχεις μείνει ακόμα στην περίοδο του "μαλακισμένου"; Γι αυτό σου την λέει ο mounakias και ο κάθε mounakias
φιλεεεεεεεε..
ποτε δεν φταινε τα παιδια..
εμεις ειμαστε υπευθυνοι για την καταντια τους..
μην του την πεφτεις..
ειναι ακομη αναμορφωσιμος..
μην τον σπρωχνεις στα κατακαθια..
δωσε τοπο στην οργη(αν θελεις)..
μπερδεμενος ειναι,τιποτε παραπανω..
 

Επισκέπτης
Σου έχει περάσει από το κεφαλάκι σου ότι σε λέω μαλακισμένο γιατί αν είσαι 30 χρονών σου ρίχνω καμιά εικοσαριά χρόνια; Σου έχει περάσει από το μυαλό ότι και 30 να είσαι, ο τρόπος που γράφεις δείχνει ότι έχεις μείνει ακόμα στην περίοδο του "μαλακισμένου"; Γι αυτό σου την λέει ο mounakias και ο κάθε mounakias

και τι μου κοπανας τα χρονια σου ηλιθιε?Ευσημα σαν το στρατο ειναι? :jerking:
Αι στριβε μπαρμπα :pipa2:
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
και τι μου κοπανας τα χρονια σου ηλιθιε?Ευσημα σαν το στρατο ειναι? :jerking:
Αι στριβε μπαρμπα :pipa2:
Κανένας σεβασμός πλέον στην προ-έγχρωμης TV, προ-κινητού, προ-internet, προ-facebook, προ-ipod γενιάς??? Αχ αυτοί οι νέοι!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Κανένας σεβασμός πλέον στην προ-έγχρωμης TV, προ-κινητού, προ-internet, προ-facebook, προ-ipod γενιάς??? Αχ αυτοί οι νέοι!!!

που να τον βρούνε ρε
εμεις βαράγαμε μαλακία στα κρυφά με πλέιμπόι και σ αυτούς βαράνε μαλακία φόρα παρτίδα στο μπιτζι οι σουλατσοπουτάνες......

Ο ΤEMPORA O MORES.
 

Επισκέπτης
Rambo εναντίον Conan.

Μία αμφίρροπη μάχη μεταξύ 2 πραγματικών γιγάντων. Τρέμετε παιδιά γιατί μπορεί να μας καταστρέψουν με την ... ατελείωτα βαρετή φανφαρολογία τους!!!
το κουβαδακι σου & σε αλλη παραλια αμα δεν σου αρεσει το προγραμμα..
που να πληρωνες & συνδρομη δηλαδη..
περιοδο ή κλιμακτηριο περνας???

ps ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ..
ps1 ΚΛΑΨΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Sarman επειδή έχω δει και άλλα ποστς σου μπορώ να πω ότι έχεις κλασσικό μαλακισμένο υφάκι :jerking:
Keep walking :birdman:
 

Επισκέπτης
Να εύχεσαι να μη μάθεις ποτέ ποιός και τι είμαι πραγματικά .......
Περιμένω να δω αν θα σε ανεχθούν οι μοντς να βρίζεις μάνες και οικογένειες.
Αν σε ανεχθούν , θα θεωρηθεί ότι οι κανόνες έχουν τροποποιηθεί , οπότε επιτρέπεται σε όλους.
ευχομαι να σε μαθω,για να δεις ποσα απιδια χωραει ο σακκος μωρη ξεφτιλισμενη λουγκρα..
ποσο θλιβερος καραγκιοζης μπορει να γινεις,οταν επικαλεισαι τις δημοκρατικες διαδικασιες του site,ενω εισαι φασιστοπουστας???
 

Επισκέπτης
Sarman επειδή έχω δει και άλλα ποστς σου μπορώ να πω ότι έχεις κλασσικό μαλακισμένο υφάκι :jerking:
Keep walking :birdman:
μην ασχολεισαι..
κλασσικο στυλακι κλαψομουνη..
μπερδεψε τα φορουμ..
εχει στα favorites το cosmo & πατησε λαθος γραμμη..
γαματον..
ειπαμε..
ΔΕΝ ΓΑΜΑΜΕ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ..
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
το κουβαδακι σου & σε αλλη παραλια αμα δεν σου αρεσει το προγραμμα..
που να πληρωνες & συνδρομη δηλαδη..
περιοδο ή κλιμακτηριο περνας???

ps ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ..
ps1 ΚΛΑΨΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..
Πω, πω, πω τρόποι!!! Καθόλου gentelman και καθόλου διαβασμένος στον Froyd (... γενικά οι άναρθρες κραυγές χρήζουν συστηματικής ψυχοθεραπείας). Και πολύ très banal αυτό με τα κουβαδάκια - τα 80's πέρασαν ανεπιστρεπτί. Πρέπει επειγόντως να κάνεις ένα level up στην επικοινωνία.
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Πλέζουρ μαζί σου μπορεί να έχω κοντραριστεί για τα οπαδικά αλλά προτιμώ χίλιες φορές το στυλ σου που τα λες έτσι παρά αυτή την κακογαμημενη που το παίζει ότι μεγάλωσε με γαλλικά και πιάνο.Άντε ηλίθια το παίζεις και femme fatale στο bou.Τράβα στο κοσμοφόρουμ να σου δώσει συμβουλές κανας κλαψομούνης.
 

Επισκέπτης
Πω, πω, πω τρόποι!!! Καθόλου gentelman και καθόλου διαβασμένος στον Froyd (... γενικά οι άναρθρες κραυγές χρήζουν συστηματικής ψυχοθεραπείας). Και πολύ très banal αυτό με τα κουβαδάκια - τα 80's πέρασαν ανεπιστρεπτί. Πρέπει επειγόντως να κάνεις ένα level up στην επικοινωνία.
ααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
γυναικα εισαι μωρη καριολα???
τωρα το καταλαβα..
λοιπον..
τραβα μια μαλακια με την χοντροψωλαρα μου & αμα γουσταρεις να χυνεις απο τα αυτια,στειλε pm..
 

Συνημμένα

  • 00.jpg
    00.jpg
    50,8 KB · Εμφανίσεις: 62
  • R04.JPG
    R04.JPG
    64,6 KB · Εμφανίσεις: 47

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Πω, πω, πω τρόποι!!! Καθόλου gentelman και καθόλου διαβασμένος στον Froyd (... γενικά οι άναρθρες κραυγές χρήζουν συστηματικής ψυχοθεραπείας). Και πολύ très banal αυτό με τα κουβαδάκια - τα 80's πέρασαν ανεπιστρεπτί. Πρέπει επειγόντως να κάνεις ένα level up στην επικοινωνία.
Βυζάρες έχεις??
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Πλέζουρ μαζί σου μπορεί να έχω κοντραριστεί για τα οπαδικά αλλά προτιμώ χίλιες φορές το στυλ σου που τα λες έτσι παρά αυτή την κακογαμημενη που το παίζει ότι μεγάλωσε με γαλλικά και πιάνο.Άντε ηλίθια το παίζεις και femme fatale στο bou.Τράβα στο κοσμοφόρουμ να σου δώσει συμβουλές κανας κλαψομούνης.
Λοιπόν δεν την ξέρω, αλλά καταλαβαίνω ότι απλά σαρκάζει - οπότε coolάρετε. Σου λέει μαντραχαλέοι (αλλά μπορεί να είναι και τσιπιρίκια), να παίζουν macho μαγκιά κλανιά πίσω απ' τα keyboards.

Κάτι σαν τον Μπακαλόγατο τον Χατζηχρήστο στην τρομερή ταινία του Κατσουρίδη Της κακομοίρας. Που κρυβόταν πίσω απ' το αφεντικό κι έλεγε μη με κρατάς.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Πλέζουρ μαζί σου μπορεί να έχω κοντραριστεί για τα οπαδικά αλλά προτιμώ χίλιες φορές το στυλ σου που τα λες έτσι παρά αυτή την κακογαμημενη που το παίζει ότι μεγάλωσε με γαλλικά και πιάνο.Άντε ηλίθια το παίζεις και femme fatale στο bou.Τράβα στο κοσμοφόρουμ να σου δώσει συμβουλές κανας κλαψομούνης.
σορυ ρε φιλε..
δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι ειναι αγαμητου & απαρτου γωνια..
κανενα προβλημα..
εχουν γνωση οι φυλακες..
αμα της τον ανοιξω,θα σταματησει να κλαψομουνιαζει..
 

Συνημμένα

  • 11.JPG
    11.JPG
    63,2 KB · Εμφανίσεις: 64

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Γενικά όσοι δεν μπορούν να αντιπαρατεθούν σε διάλογο, κάποια στιγμή - οι καλύτεροι αργότερα, οι χειρότεροι αμέσως - καταλήγουν να αναφέρονται στις προεκτάσεις του σώματος τους. Αναφέρομαι, πάντοτε βέβαια, στη μακρύτερη προέκταση - τη μύτη τους.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σορυ ρε φιλε..
δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι ειναι αγαμητου & απαρτου γωνια..
κανενα προβλημα..
εχουν γνωση οι φυλακες..
αμα της τον ανοιξω,θα σταματησει να κλαψομουνιαζει..

θα περιμένει να της ανοίξεις και σαμπάνια πρώτα....
είναι της σορβόνης η κερία.....

αχαχαχαχαχχχχχχχχχχχχχααααααααααααααα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom