Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ειναι γαματη αυτη η τυπισσα....απαιχτη... :S :S :S

μ αρέσει που οι αριστεροδεξιοί τα βρίσκουν στις πουτάνες...
τέτοιο μπουρδέλλλλλλλλλλλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο είμεθαααααααααααααααααααααααααααα
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ειναι γαματη αυτη η τυπισσα....απαιχτη... :S :S :S

Ασε ρε φιλε, μου ειπε και τι προγραμμα εχει, τριπλοβαρδιες καπακωτες και τουμπαλιν και εμεινα με ανοιχτο το στομα! Που τη βρισκει τοση ενεργεια η κορασιδα? Πρεπει να ειναι το απολυτο sex machine αυτη τη στιγμη!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Οτι καποιες φορες μου την σπαει το υπεροπτικο υφακι σου.
Δεκτόν. Εσύ δέχεσαι ότι έχεις φασιστικό στυλάκι?

Τι σχέση έχουν οι υπερπτήσεις στο Αιγαίο με ότι λέμε εδώ? Τι θα κάνεις εσύ για τό γεγονός ότι το κέντρο της Αθήνας γέμισε ξένους?

Όχι διαπιστώσεις - λύσεις.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
μ αρέσει που οι αριστεροδεξιοί τα βρίσκουν στις πουτάνες...
τέτοιο μπουρδέλλλλλλλλλλλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο είμεθαααααααααααααααααααααααααααα
Ειμαστε ερωτυλος λαος οπως και ναχει!
Εσεις εκει στας εξοχας ρε περσονακο με τι να ερεθιστειτε? με τη Σεγκολεν?
Εμεις εδω εχουμε τα υπερ-τεμαχια! Χαλαρα αμα το γυριζε η βουλη σε κολομπαρο με τοσα μαναρακια εκει μεσα, θα βουλωνε η μαυρη τρυπα του προυπολογισμου απο τις καταθεσεις!!!2
 

Επισκέπτης
ναι...Επειδη δεν απορριπτω ακομα και το δικαιωμα της αμυνας της Ελλαδας απεναντι σε τουρκικες υπερπτησεις πανω απο το αιγαιο ειμαι ακροδεξιος? :jerking:
Η επειδη δεν γουσταρω οτι στο κεντρο της Αθηνας πια δεν βλεπεις Ελληνες αλλα πακηδες και σια? :tickedoff:
γι' αυτο δεν σε παρεξηγω-γαμωσταυριζω..επειδη ΞΕΡΩ οτι εισαι μπερδεμενος αλλα κατα βαθος καλο παλληκαρι..καποια στιγμη ισως τα πουμε απο κοντα & ισως τοτε ξεμπερδευτεις..δεν τρεχει τιποτε..μην μασας..οι περισσοτεροι στο ιδιο λουκι μ' εσενα ειναι..απλα δεν το ξερουν..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
γι' αυτο δεν σε παρεξηγω-γαμωσταυριζω..επειδη ΞΕΡΩ οτι εισαι μπερδεμενος αλλα κατα βαθος καλο παλληκαρι..καποια στιγμη ισως τα πουμε απο κοντα & ισως τοτε ξεμπερδευτεις..δεν τρεχει τιποτε..μην μασας..οι περισσοτεροι στο ιδιο λουκι μ' εσενα ειναι..απλα δεν το ξερουν..

ο ασπρος είναι καλό παιδί. Τον αγαπάω γιατί έχει καλή ψυχή και προτιμάει τα ρώσσικα προιόντα.
 

Επισκέπτης
Δεκτόν. Εσύ δέχεσαι ότι έχεις φασιστικό στυλάκι?

Τι σχέση έχουν οι υπερπτήσεις στο Αιγαίο με ότι λέμε εδώ? Τι θα κάνεις εσύ για τό γεγονός ότι το κέντρο της Αθήνας γέμισε ξένους?

Όχι διαπιστώσεις - λύσεις.
μην του την πεφτεις..δεν ειναι τελειωμενος..μπερδεμενος ειναι,οπως οι περισσοτεροι εδω μεσα-εκει εξω..
 

Επισκέπτης
Δεκτόν. Εσύ δέχεσαι ότι έχεις φασιστικό στυλάκι?

Τι σχέση έχουν οι υπερπτήσεις στο Αιγαίο με ότι λέμε εδώ? Τι θα κάνεις εσύ για τό γεγονός ότι το κέντρο της Αθήνας γέμισε ξένους?

Όχι διαπιστώσεις - λύσεις.

Μπορει να ακουγομαι ετσι καμια φορα επειδη εχω αδυναμια να μπινελικωνω τον ΠΠ και να τον βλεπω να γινεται αεροπλανο απο το ζορι του να χυσει...

Τις υπερπτησεις στο αιγαιο τις ανεφερα σαν παραδειγμα γιατι το ακουσαμε και αυτο εδω μεσα.Βλεπω οτι η ταση ισοπεδωσης καθε εθνικης και οχι μονο αξιας δεν στηλιτευεται τοσο οσο καποιος εθνικισμος.Το οτι κυκλοφορουν 1-2 χουντοσκυλα εδω μεσα και εχουν και μουτρα να λενε τις μαλακιες τους και να πετανε μερικες εθνοκορωνες δεν σημαινει οτι αντιπροσωπευουν και τον περισσοτερο λαο...

Εγω?Τι να κανω για το κεντρο της Αθηνας.Τι λυσεις να δωσω?...Αυτο ειναι θεμα πολιτικο.ΑΝ θελουν δεν αφηνουν να ειναι ξεφραγο αμπελι τα συνορα.Και συμφωνεις πιστευω οτι δεν ειναι καθολου ωραιο και ασφαλες να ειναι ετσι το κεντρο της Αθηνας.Και ουτε ειναι ανθρωπινο για τους ιδιους τους μεταναστες να ειναι σε τετοια κατασταση.Αυτα τα χει σκεφτει αραγε κανεις φιλανθρωπος αριστερος?Φυσικα οταν ομως θετει κανεις τετοιο θεμα διαμαρτυριας πανευκολα λιντσαρετε ως ρατσιστης η φασιστας.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166

Επισκέπτης
γι' αυτο δεν σε παρεξηγω-γαμωσταυριζω..επειδη ΞΕΡΩ οτι εισαι μπερδεμενος αλλα κατα βαθος καλο παλληκαρι..καποια στιγμη ισως τα πουμε απο κοντα & ισως τοτε ξεμπερδευτεις..δεν τρεχει τιποτε..μην μασας..οι περισσοτεροι στο ιδιο λουκι μ' εσενα ειναι..απλα δεν το ξερουν..

Ενοειται θα μας βολταρει και ο περσονα σε κανενα κωλομπαρο να φτασουμε την υψιστη πνευματικη διαυγεια :rockon:

ο ασπρος είναι καλό παιδί. Τον αγαπάω γιατί έχει καλή ψυχή και προτιμάει τα ρώσσικα προιόντα.

ολο σε χαλασμενες ρωσικες κονσερβες πεφτω πουστη μου...Ολο το καλο ρωσικο προιον το χεις κρυψει καπιταλοσκυλο εσυ :boobies:

 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
μαλακισμενο να πας να πεις τον πατερα σου που σε ανεχεται ρε ηλιθιο.
Φυσικα και δεν γινεται να ανοιξει κανεις σοβαρη κουβεντα με λοβοτημενα ανθρωπακια σαν και εσενα που οι αριστερατζικοι κωλοι τους εχουν παρει καθε πακιστανη ψωλη που παιζει στην Αθηνα :pipa2:

χαχαχα Είσαι ωραίος, ρε μαλακισμένο. Φαντάζομαι αυτές τις μαγκιές πουλάς στους συμμαθητές σου, έτσι; Θα τον έλεγα μαλακισμένο τον γέρο μου ακολουθώντας τη συμβουλή σου -αν κατάφερνα να τον επαναφέρω- αν μου έλεγε τόσο χοντρές μαλακίες αλλά δυστυχώς δεν μπορεί να σε φτάσει κανένας. Και φυσικά όποιος σου λέει ότι είσαι καραγκιοζάκος έτσι όπως συμπεριφέρεσαι έχει αριστερό κόλο που του τον γαμούν Πακιστανοί. Το πρόβλημα βέβαια είναι ότι ο δικός σου ο άσπρος κολαράκος είναι κοντά στις πακιστανικές ψωλές της Αθήνας γιατί ο δικός μου για να τις πλησιάσει θέλει να ταξιδέψει με το αεροπλάνο κάτι ωρίτσες. Άρα, πρόσεχέ τες μην σου ξανασκίσουν το λευκό τρυφερό κολαράκι σου και από whitey το γυρίσεις και με τη βούλα στο tweetie
 

Επισκέπτης
μ αρέσει που οι αριστεροδεξιοί τα βρίσκουν στις πουτάνες...
τέτοιο μπουρδέλλλλλλλλλλλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο είμεθαααααααααααααααααααααααααααα

Το μεγάλο κρίμα είναι που δεν κέρδισαν τα γιουφάκια του Στάλιν στην Ισπανία.
Θα γούσταρα τρελά να είχαμε και Σπανιόλες για τις ίδιες δουλειές που έχουμε Ρωσίδες, Βουλγάρες , Ουγγαρέζες  .....
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Το μεγάλο κρίμα είναι που δεν κέρδισαν τα γιουφάκια του Στάλιν στην Ισπανία.
Θα γούσταρα τρελά να είχαμε και Σπανιόλες για τις ίδιες δουλειές που έχουμε Ρωσίδες, Βουλγάρες , Ουγγαρέζες  .....
EΣΥ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΣΑΙ ΑΛΛΟ....πισω στο GAYWORLD.GR...θα χασεις τον επιβητορα...νο6.....
 

Επισκέπτης
EΣΥ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΣΑΙ ΑΛΛΟ....πισω στο GAYWORLD.GR...θα χασεις τον επιβητορα...νο6.....
κοβω το καυλι μου(οχι το χερι μου,το καυλι μου λεμε),οτι εχει προφιλ εκει μεσα σαν πουστης & κανει προπαγανδα υπερ του καρατζαφυρερ..
για τοσο τελειωμενο ανανδρο-μαλακα-πουστη μιλαμε..
 

Επισκέπτης
εχει προφιλ εκει μεσα σαν πουστης & κανει προπαγανδα υπερ του καρατζαφυρερ..
για τοσο τελειωμενο ανανδρο-μαλακα-πουστη μιλαμε..

Να εύχεσαι να μη μάθεις ποτέ ποιός και τι είμαι πραγματικά .......
Περιμένω να δω αν θα σε ανεχθούν οι μοντς να βρίζεις μάνες και οικογένειες.
Αν σε ανεχθούν , θα θεωρηθεί ότι οι κανόνες έχουν τροποποιηθεί , οπότε επιτρέπεται σε όλους.
(Μην περιμένεις βέβαια να κάτσω να διαβάζω τα σεντόνια σου. Δεν υπάρχεις για μένα.)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ασεμας ρε με το μπαζακι..
αγαμητου & απαρτου γωνια,σοσιαλΗστρια της πουτσας..
ουτε για gangbang στο δασος της βουλωνης..
μπλιαχ..
ξενερωσα λεμε..

εγώ πάντως την έχω κοζάρει για γκάνγκ μπάνγκ άνιμαλ.........
 

Επισκέπτης
Να εύχεσαι να μη μάθεις ποτέ ποιός και τι είμαι πραγματικά .......
Περιμένω να δω αν θα σε ανεχθούν οι μοντς να βρίζεις μάνες και οικογένειες.
Αν σε ανεχθούν , θα θεωρηθεί ότι οι κανόνες έχουν τροποποιηθεί , οπότε επιτρέπεται σε όλους.
(Μην περιμένεις βέβαια να κάτσω να διαβάζω τα σεντόνια σου. Δεν υπάρχεις για μένα.)
μωρη πουστρα εσυ δεν ελεγες να βρεθουμε στα εξαρχεια να μου σπασεις τα πλευρα???
τωρα κωλοτουμπα???
ποσο θρασυπουστας εισαι τελικα???
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Τις υπερπτησεις στο αιγαιο τις ανεφερα σαν παραδειγμα γιατι το ακουσαμε και αυτο εδω μεσα.Βλεπω οτι η ταση ισοπεδωσης καθε εθνικης και οχι μονο αξιας δεν στηλιτευεται τοσο οσο καποιος εθνικισμος.Το οτι κυκλοφορουν 1-2 χουντοσκυλα εδω μεσα και εχουν και μουτρα να λενε τις μαλακιες τους και να πετανε μερικες εθνοκορωνες δεν σημαινει οτι αντιπροσωπευουν και τον περισσοτερο λαο...

Εγω?Τι να κανω για το κεντρο της Αθηνας.Τι λυσεις να δωσω?...Αυτο ειναι θεμα πολιτικο.ΑΝ θελουν δεν αφηνουν να ειναι ξεφραγο αμπελι τα συνορα.Και συμφωνεις πιστευω οτι δεν ειναι καθολου ωραιο και ασφαλες να ειναι ετσι το κεντρο της Αθηνας.Και ουτε ειναι ανθρωπινο για τους ιδιους τους μεταναστες να ειναι σε τετοια κατασταση.Αυτα τα χει σκεφτει αραγε κανεις φιλανθρωπος αριστερος?Φυσικα οταν ομως θετει κανεις τετοιο θεμα διαμαρτυριας πανευκολα λιντσαρετε ως ρατσιστης η φασιστας.
Μ' αρέσει που μου μίλησες επί προσωπικού ότι είμαι υπερόπτης κλπ όταν σου έχω απαντήσει (θέλω να πιστεύω με επιχειρήματα) και σε άλλα topics.

1. Τα χουντόσκυλα δεν είναι 1-2 όπως λες, αλλά πολύ περισσότερα από τη στατιστική αναλογία που τους αναλογεί με βάση προηγούμενα εκλογικά αποτελέσματα στην επικράτεια. Άρα πέρα από το cloning (που σαφώς υπάρχει), για κάποιο λόγο έχει επιλεγεί το συγκεκριμένο site για μαύρη προπαγάνδα. Πέρα από τις βάρδιες δηλ που κάποιοι κάνουν εδώ για τους δικούς τους λόγους, υπάρχει ένα ενδιαφέρον συμπέρασμα για τη διαμόρφωση της κοινής γνώμης σε current affairs από ένα συγκεκριμένο όμως κοινωνικό μόρφωμα.

2. Είδες που δεν προτείνεις τίποτα? Στο συγκεκριμένο έχω αναφερθεί διεξοδικά (όταν ένα βράδυ με είχε ρωτήσει ο Fidele για τη γνώμη μου στο τι σημαίνει μεταναστευτική πολιτική), οπότε δε μπορώ να λέω τα ίδια - sorry. Aπλά και σύντομα θα σου πω ότι δε σε παίρνει να κάνεις μαλακίες με το συγκεκριμένο θέμα, γιατί θα σε γαμίσει η Ευρωπαϊκή Ένωση. Άρα πρέπει να μην είσαι καφενείο και να αποφασίσεις πως και τι πρέπει να κάνεις. Κάτι που αυτή η αστεία χώρα (όπως για όλα τα σοβαρά προβλήματα όπως και με την Τουρκία), θέλει να βάζει το κεφάλι στο χώμα σα να μην υπάρχει.

Υπάρχει ένας γείτονας πιο μπερδεμένος από μας και μια πύλη εισόδου ανθρώπων από χώρες απολύτως εξαθλιωμένες - καιρός είναι να το πάρουμε απόφαση ότι δε συνορεύουμε με το Benelux.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom