Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
εγω π.χ. δεν ειμαι αριστερη (ουτε κατα διανοια)
αλλα δεν μπορω να πω οτι θεωρω τα προβληματα της κοινωνίας μας ειναι το μικρο ανικανοποιητο κοριτσακι που ειχε ο,τι γουσταρει απ τους γονεις και αποφασισε να το παιξει επαναστατρια.

ειναι κατα καποιο τρόπο θυμα των καιρών κι αυτο.
σιγουρα ΑΝ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ θεωρω σωστο να τιμωρηθει αλλα περαν τουτου δεν θεωρω οτι αυτο εχει άλλες πολιτικες προεκτασεις

επισης δεν θεωρω οτι ο Συριζα και συγκεκριμενα 1 βουλευτης του εκπροσωπουν την Αριστερα που θεωρω ότι ειναι πολύ ευρυτερος ΄χωρως απο το 4% του ΣΥριζα και το 7-8% του ΚΚΕ
(σιγουρα αριστερα δεν ειναι το 0.5% και πολυ λεω των αριστεριστων που δρουν καταστρεφοντας περιουσιες)

μα το θρεντ που ανοιξα δεν εχει να κανει με την κοπελλα αλλα για τους 1000 αλητες που καινε, σπανε και κλεβουν στην Αθηνα....και ειτε εχουν δικιο ή οχι οποτε καποιος συλλαμβανετε πηγαινουν στη ΓΑΔΑ ΒΟΥΛΕΥΤΕς ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ

ΕΑΝ καποιος χρησαυγιτης εβαζε βομβα σε στελεχος του πασοκ και ο καρατζαφερης εβαζε προκυρηξη της χρυσης αυγης στην εφημεριδα του, στο ιστολογιο του ΛΑ.ΟΣ ΚΑΙ πηγαινε στην ΓΑΔΑ να του υπερασπιστει...τι θα ελεγε ο θολοκουλτουριαρης "πορνοπαπος?"

Γιατι αυτα κανει η ελευθεροτυπια, το ιντιμιντια και ο ΣΥΡΙΖΑ!

 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Παιδιά τού... «Αρσακείου» είναι οι βομβιστές : Η Μυρτώ Παντέλογλου μένει στο Παλαιό Ψυχικό και σπουδάζει στο Λονδίνο !

Σάββατο, 26Σεπτέμβριος 2009

Η...τρομοκράτισσα Μυρτώ που τα είχε με τον Μάνο, σπουδάζει στο Λονδίνο και μένει στο Ψυχικό.Η τρομοκράτισσα Μυρτώ Παντέλογλου είχε σχέση με τον Μάνο Γιόσπα και κοιμόντουσαν στο ίδιο σπίτι κάτω από την μητέρα του φερόμενου τρομοκράτη Γιόσπα. Η συγκεκριμένη κοπέλα είναι φοιτήτρια και σπουδάζει στο Λονδίνο ενώ μένει στο Παλαιό Ψυχικό. Όχι μόνο εύπορη οικογένεια αλλά και με προβληματισμούς όπως λένε οι γονείς τους.

Αντί να είναι προβληματισμένα τα παιδιά που δεν έχουν μια στην τσέπη για να σπουδάσουν έχουν τα παιδιά των Βόρειων Προαστίων που μας μιλάνε για κεφάλαιο και πλουτοκρατία. Άλλο να έκαναν την περιουσία τους με δικό τους μόχθο και άλλο με τα λεφτά του μπαμπά και της μαμάς... Η μάνα-φερόμενου τρομοκράτη, δεν πιστεύει τίποτα γιατί τα παιδιά ήταν λέει τού "Αρσακείου".

Προσέξτε τώρα τι μας λέει η μάνα του πλουσιόπαιδου με τις κατσαρόλες.

"Εγώ μεγάλωσα σωστά τα παιδιά και δεν τα αφήσαμε στην τύχη τους! Ήταν όλα του Αρσακείου! Είχαν προβληματισμούς αλλά όχι κάτι περισσότερο. Το θεωρώ απίθανο να έχει γίνει κάτι τέτοιο".


ΠΗΓΗ:
 

Συνημμένα

  • giafka4_494x320.jpg
    giafka4_494x320.jpg
    105,2 KB · Εμφανίσεις: 43
OP
OP
B

bixlas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
4
Πόντοι
1
τι φατσες ειναι αυτοι οι συλληφθεντες?
"Εγω αν ειχα τετοια φατσα θα ειχα κανει μηνυση στη μανα μου"
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
α ρε COMBAT18 που σας χρειαζετε μαλακισμενα φλωρακια κ ιδεολογοι του κωλου,αυτοι θα την εκαναν απο εκει που βαζαν τις βομβες με CAYENE :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom