Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
εσυ σταματα να βαρας μαλακια απο την εξεδρα αλλιως θα σε βαλω να τα καθαρισεις με την γλωσσα σου :jerking:

Ε, τι άλλο να κάνω, ρε μαλακισμένο; Να ανοίξω σοβαρή κουβέντα μαζί σου; Αφού δεν είσαι για έτσι. Ή μήπως δεν το βλέπεις κι εσύ ότι σας πάνε κολοφεράντζα;
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Τα πιστόλια είναι για έξω.
Τα αυτόματα είναι μη-χρηστικά για οπουδήποτε.
Για κλειστούς χώρους και μέσα στο σπίτι όμως η καλύτερη επιλογή είναι αυτή !!!!
26_lupara.jpg

Απλά είναι λίγο δύσκολο να βρει κανείς δίκαννο αδήλωτο.
Προσωπικά ήμουν τυχερός , ο παππούς μου άφησε ένα και μια ... μέγγενη!!!!
Βρήκα μόνος μου και μερικά σιδεροπρίονα , δίσκους και λίμες ...

Με σκάγια νούμερο 1 , στα 5-10 μέτρα με μία , ξαπλώνεις κάτω ολόκληρη παρέα!
Αν είναι αναρχικοί των 50κιλών , βάζεις και ψιλότερα για περισσότερους!

Καλα μωρη ξεφτιλισμενη ποσταρεις γκανι απο site video-game...
Εισαι και πολυ μοβορικο λαλακειον....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Ε, τι άλλο να κάνω, ρε μαλακισμένο; Να ανοίξω σοβαρή κουβέντα μαζί σου; Αφού δεν είσαι για έτσι. Ή μήπως δεν το βλέπεις κι εσύ ότι σας πάνε κολοφεράντζα;
Η ΚΟΛΟΦΕΡΑΝΤΖΑ....τους αρεσει....
 

Επισκέπτης
Ε, τι άλλο να κάνω, ρε μαλακισμένο; Να ανοίξω σοβαρή κουβέντα μαζί σου; Αφού δεν είσαι για έτσι. Ή μήπως δεν το βλέπεις κι εσύ ότι σας πάνε κολοφεράντζα;

μαλακισμενο να πας να πεις τον πατερα σου που σε ανεχεται ρε ηλιθιο.
Φυσικα και δεν γινεται να ανοιξει κανεις σοβαρη κουβεντα με λοβοτημενα ανθρωπακια σαν και εσενα που οι αριστερατζικοι κωλοι τους εχουν παρει καθε πακιστανη ψωλη που παιζει στην Αθηνα :pipa2:
 

Επισκέπτης
μαλακισμενο να πας να πεις τον πατερα σου που σε ανεχεται ρε ηλιθιο.
Φυσικα και δεν γινεται να ανοιξει κανεις σοβαρη κουβεντα με λοβοτημενα ανθρωπακια σαν και εσενα που οι αριστερατζικοι κωλοι τους εχουν παρει καθε πακιστανη ψωλη που παιζει στην Αθηνα :pipa2:
ψιτ..αραξε στα κυβικα σου & ασε τις ψευτομαγκιες..
φιλοι-φιλοι,ομως σου γαμω & το καντηλι αμα λαχει,ετσι???
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Καλά αυτή τη μαλακία περί αριστερών & πακιστανικών ψωλών την έχουν βαρεθεί και τα τσιμέντα εδώ μέσα. Ήθελα να 'ξερα τι ζόρι τραβάτε τα εθνίκια - σας πήδηξε κανας σκούρος την αδερφή? :zfuck:
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ψιτ..αραξε στα κυβικα σου & ασε τις ψευτομαγκιες..
φιλοι-φιλοι,ομως σου γαμω & το καντηλι αμα λαχει,ετσι???

Γιατί δεν πάτε για ύπνο πριν πραγματικά θυμώσει η μαμά σας??? Τη Τρίτη στο σχολείο μπορείτε να συνεχίσετε τα "... ξέρεις ποιος είμαι εγώ ρε?".
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μαλακισμενο να πας να πεις τον πατερα σου που σε ανεχεται ρε ηλιθιο.
Φυσικα και δεν γινεται να ανοιξει κανεις σοβαρη κουβεντα με λοβοτημενα ανθρωπακια σαν και εσενα που οι αριστερατζικοι κωλοι τους εχουν παρει καθε πακιστανη ψωλη που παιζει στην Αθηνα :pipa2:

μικρέ χαλάρωσε γιατί εχω δει τον πλέ φορτωμένο και όταν είναι έτσι μέχρι και οι πουτάνες στη Φυλής κρύβονται.....
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ.
πριστινάκο οι πακιστανοί την έχουν μεγάλη ή είναι μύθος του μπουρδέλα;  :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Γιατί δεν πάτε για ύπνο πριν πραγματικά θυμώσει η μαμά σας??? Τη Τρίτη στο σχολείο μπορείτε να συνεχίσετε τα "... ξέρεις ποιος είμαι εγώ ρε?".

πλέ άντε για ύπνο γιατί θα μας μαλώσει η μαμά.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Γιατί δεν πάτε για ύπνο πριν πραγματικά θυμώσει η μαμά σας??? Τη Τρίτη στο σχολείο μπορείτε να συνεχίσετε τα "... ξέρεις ποιος είμαι εγώ ρε?".
Λες όλοι να είμαστε με τη μαμά μας ακόμα? :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Καλά αυτή τη μαλακία περί αριστερών & πακιστανικών ψωλών την έχουν βαρεθεί και τα τσιμέντα εδώ μέσα. Ήθελα να 'ξερα τι ζόρι τραβάτε τα εθνίκια - σας πήδηξε κανας σκούρος την αδερφή? :zfuck:

Σου περασε απο το μυαλο οτι οποιος δεν ειναι αριστεραντζα δεν ειναι και εθνικι?
Και σου περασε επισης απο το μυαλο οτι εχουμε βαρεθει να ακουμε τον καθε παπαρα ΠΠ να μας κανει ερωτησεις κατα ποσο υπαρχει ελληνικο εθνος και να μας τα πρηζει για τον δηθεν εθνικισμο της Ελλαδας απεναντι στην Τουρκια?Που ουτε 6% δεν ειναι στην Βουλη...

ψιτ..αραξε στα κυβικα σου & ασε τις ψευτομαγκιες..
φιλοι-φιλοι,ομως σου γαμω & το καντηλι αμα λαχει,ετσι???

Παπαρακους στιλ mounakiasgr και διαφορα κλωνακια δεν ανεχομαι να μου βγαζουν γλωσσα.
Μαλακες οι ελαχιστοι χουντικοι και φιλοβασιλικοι εδω μεσα αλλα και οι προοδευτικοι τρομαρα τους αριστεροι δεν πανε πισω...
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
πλέ άντε για ύπνο γιατί θα μας μαλώσει η μαμά.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αστους να φαγωνονται ρε περσονακο να γελαμε γιατι ειχε παρασοβαρεψει το σαϊτ! Απο τα λιγα σοβαρα πραγματα παντως που εχω διαβασει εδω μεσα ειναι οι κριτικες για την Αννα τη Σερβα! Ειπα σημερα να δοκιμασω και ειμαι τωρα σαν ναχω φουμαρει τα αμετρητα πολυ....φυλλα!
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Αστους να φαγωνονται ρε περσονακο να γελαμε γιατι ειχε παρασοβαρεψει το σαϊτ! Απο τα λιγα σοβαρα πραγματα παντως που εχω διαβασει εδω μεσα ειναι οι κριτικες για την Αννα τη Σερβα! Ειπα σημερα να δοκιμασω και ειμαι τωρα σαν ναχω φουμαρει τα αμετρητα πολυ....φυλλα!
Ειναι γαματη αυτη η τυπισσα....απαιχτη... :S :S :S
 

Επισκέπτης
Δηλαδή εσύ αυτοπροσδιορίζεσαι σα μετριοπαθής κεντρώος?

ναι...Επειδη δεν απορριπτω ακομα και το δικαιωμα της αμυνας της Ελλαδας απεναντι σε τουρκικες υπερπτησεις πανω απο το αιγαιο ειμαι ακροδεξιος? :jerking:
Η επειδη δεν γουσταρω οτι στο κεντρο της Αθηνας πια δεν βλεπεις Ελληνες αλλα πακηδες και σια? :tickedoff:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αστους να φαγωνονται ρε περσονακο να γελαμε γιατι ειχε παρασοβαρεψει το σαϊτ! Απο τα λιγα σοβαρα πραγματα παντως που εχω διαβασει εδω μεσα ειναι οι κριτικες για την Αννα τη Σερβα! Ειπα σημερα να δοκιμασω και ειμαι τωρα σαν ναχω φουμαρει τα αμετρητα πολυ....φυλλα!

γύρισε ο χαλίφης.....
αξέχαστες στιγμές.....

τον παλέρμο περιμένω αλλά δεν έρχεται ο αλήτης.....
Μόνο το μπουρδέλα. Τελεία.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom