Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
μια χαρά τα λες.....
και δεν κατηγοράμε εδώ συλλήβδην όλους τους μπάτσους.
εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί η δικαιοσύνη πάντα είναι πονηρά επιεικής στα καθιζήματα των σωμάτων ασφαλείας και σαδιστικά αυστηρή στα αναρχικά στοιχεία.
Δε θα είχα κανένα πρόβλημα να πάνε τα καθιζήματα μαζί φυλακή αγκαλίτσα στο ίδιο κελί κι όποιος επιβιώσει.

Υ.Γ.
Ο Ρομπέν των δασών ήταν αναρχικός;
Ο Μπους ήταν δημοκράτης;
όλα θέμα ορισμού είναι. Και όσο πιο άρρωστο είναι το κοινωνικό σύστημα τόσο πιο άστοχοι είναι και οι ορισμοί που δίνει στις λέξεις ταμπού.

αυτο ειναι το θεμα φιλτατε περσονα,

η ολη ιστορια γινεται ωστε ο καθε χωρος να προστατευσει τα δικα του καθιζιματα και να στειλει τα καθιζιματα του αλλου στη φυλακη ωστε να κερδισει την αριθμητικη υπεροχη!το δε παραδειγμα που εθεσες ειναι ευστοχο, να σου θυμισω πως αυτη η τακτικη ακολοιθειται συχνοτατα απο τους Αμερικανους αναλογως των συμφεροντων τους!

Οταν ενας δικτατορας ειναι με τα νερα τους ειναι εθνικος ηρωας,αγωνιστης του λαου κλπ
Οταν τους παει κοντρα ειναι σφαγεας, δολοφονος, αντιδημοκρατης κλπ

ο αραφατ, ποσες φορες αλλαξε ιδιοτητα θυμασαι?
τρομοκρατης-νομπελ ειρηνης-τρομοκρατης

Και καποιοι ρομαντικοι πιστευουνε οτι ολα ειναι θεμα ιδεολογιας!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγω παντως δεν εχω μιλησει ποτε για εμφυλιο......

όποιο αρχίδι θέλει να σκοτώνονται έλληνες αναμεταξύ τους για πολιτικούς και ιδεολογικούς λόγους πρέπει να πηγαίνει μέσα με την κατηγορία της έσχατης προδοσίας.
Η αρρώστια αυτή είναι ένας από τους λόγους που έχει διαλύσει το νεοελληνικό κράτος.
Στη Γερμανία η μη αποδοχή του ολοκαυτώματος είναι ποινικό αδίκημα.
Παρτε μαθηματα Δημοκρατίας και προόδου ρε ζώα που μιλάτε και για Αρχαίο Ελληνικό πολιτισμό....
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Τα λέω στον Λάκη γιατί μιλάει και σα Λάκης μου φαίνεται. Έχω τύχει σε φάση πριν 5-6 χρόνια (βγήκα εντελώς τυχαία μέσα στη συγκέντρωση γιατί ήμουν απόγευμα σε δικηγορικό γραφείο για μια υπόθεση) - πιάσανε 2 ασφαλίτες και τους κάνανε ασήκωτους μιλάμε. Το βράδυ στα κανάλια τσιμουδιά ενώ υπήρχε κάμερα της ΕΡΤ - μάλλον θα έπεσε σχετικό τηλέφωνο.

Αυτά που λέει τώρα να πούμε θα τους κάνουμε και θα τους δείξουμε, είναι για την πενταήμερη μεταξύ βάζελων και γάβρων. Οι τύποι δεν αστειεύονται - δεν κάνω πλάκα.
Αρα ειναι ιδιοι και χειροτεροι μ αυτους που στηλιτευουν...η υποκρισια σε ολο της το μεγαλειο..
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Χειρότεροι δεν ξέρω, πάντως μπάτσοι να παρακολουθούν συγκεντρώσεις κομμάτων είναι σύννομο κατά τη γνώμη σου? Για πες μας...

Άλλες δουλειές δεν έχουν?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Χειρότεροι δεν ξέρω, πάντως μπάτσοι να παρακολουθούν συγκεντρώσεις κομμάτων είναι σύννομο κατά τη γνώμη σου? Για πες μας...

Άλλες δουλειές δεν έχουν?
εδώ ρε πλάκωναν πιτσιρίκια το Δεκέμβρη πέρσι......
Στα κόμματα θα κωλώσουν;
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ούτε και αυτό είναι αντρίκιο πάντως.
γι αυτό έχουμε φτάσει εδώ που φτάσαμε. Εχουν ισοπεδωθεί τα πάντα.
Εγώ ξέρω και καλά παιδιά μπάτσους και ασφαλίτες και αριστερούς και κομμουνιστές.
Τα καθιζήματα υπάρχουν παντού.
Η μη εφαρμογή της δικαιοσύνης προκαλεί αυτό το κατάντημα.
Είναι αδιανόητο λχ. αστυνομικοί που πλακώνουν στις μάπες λαθρομετανάστες και να βιντεοσκοπούν να παίρνουν απλά δυσμενείς μεταθέσεις.
Το ίδιο αδιανόητο που μέσα σε πανεπιστημιακό χώρο πολιτισμού και παιδείας κατασκευάζονται πυρομαχικά.

δηλαδή από ότι καταλαβαίνω από τα λεγόμενα σου το πρόβλημα είναι από που θα πρέπει να ξεκινήσει το ξεκαθάρισμα.. από το κράτος και την αστυνομία ή από το παρακράτος και τους αναρχικούς?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Χειρότεροι δεν ξέρω, πάντως μπάτσοι να παρακολουθούν συγκεντρώσεις κομμάτων είναι σύννομο κατά τη γνώμη σου? Για πες μας...

Άλλες δουλειές δεν έχουν?
Τις συγκεντρωσεις οχι μονο να τις παρακολουθουν,αλλα να ριχνουν και καμια ψιλη στα κομματοσκυλα και τους επαγγελματιες κλακαδορους...Αυτοι γαμησαν την ελλαδα ρε.... :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Δεν εχω ταμπου φιλε...Οτι πρεπει Οταν πρεπει... :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Μάλιστα. Βία έτσι? I hear you. :rolleyes:
Ολη αυτη η κουβεντα μου θυμιζει ενα αρθρο που διαβασα προσφατα...οταν οι Χαμασαιοι κερδισαν τις Παλαιστινιακες εκλογες οι της PLO λεγαν συνεχως"αυτο μας οδηγει σε εμφυλιο,θα εχουμε εμφυλιο και θα ευθυνεται η Χαμας γιατι ειναι ακραιοι"κλπ.,κλπ....τελικα οντως υπηρξε εμφυλιος μονο που ηταν μονομερης και με απολυτη ευθυνη της ιδιας της PLO-και με το αρχικαθαρμα Νταχλαν να εχει τον πρωτο ρολο μεσα στην Γαζα,βασανιζοντας,σκοτωνοντας και εξαφανιζοντας κοσμο...Ετσι λοιπον και εδω οι φασιστες,προειδοποιουν,αφηνουν μπηχτες και ριχνουν ολες τις ευθυνες στους απεναντι...ενω ταυτοχρονα ακονιζουν τα μαχαιρια...
 

Επισκέπτης
Αρα ειναι ιδιοι και χειροτεροι μ αυτους που στηλιτευουν...η υποκρισια σε ολο της το μεγαλειο..
Πρεπει να ειναι καποιος ΤΕΛΕΙΩΣ καμμενος και μαλακας για να ποσταρει video υπερ των ΜΑΤ(!)και να τον παιρνει η ψυχοπονια για τους δαρμενους λιτες...ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ το τι θα παθουν ενα ματσο εγκεφαλικα τελειωμενοι τυποι που δουλεια τους ειναι να δερνουν,να φλιταρουν καρκινο και να ρουφιανευουν.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Πρεπει να ειναι καποιος ΤΕΛΕΙΩΣ καμμενος και μαλακας για να ποσταρει video υπερ των ΜΑΤ(!)και να τον παιρνει η ψυχοπονια για τους δαρμενους λιτες...ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ το τι θα παθουν ενα ματσο εγκεφαλικα τελειωμενοι τυποι που δουλεια τους ειναι να δερνουν,να φλιταρουν καρκινο και να ρουφιανευουν.
Τα ματ ειναι εκει για ενα λογο...Αλλοτε για να ριχνουν και αλλοτε για να τρωνε.. ;)
Αν βρισκεις απαραδεκτο το ποσταρισμα ενος βιντεο για τα ματ,θα ειχε ενδιαφερον να πεις την αποψη σου για φωτογραφιες ανθρωπων μεροκαματιαριδων να χορευουν πεντοζαλι μεσα στις φλογες....
Υ.Γ.Πρεπει να ειναι καποιος ΤΕΛΕΙΩΣ καμμενος και μαλακας για να ποσταρει  <<Στα παπαρια μας το τι θα παθουν>>,και να αναφερεται σε ανθρωπους...Ακομα κα το τελευταιο λοβοτομημενο αναρχοαριστερο σκουλικι,εχει δικαιωμα στη ζωη....
 

Επισκέπτης
Τα ματ ειναι εκει για ενα λογο...Αλλοτε για να ριχνουν και αλλοτε για να τρωνε.. ;)
Οσοι ειναι στα ΜΑΤ εχουν γραψει 16-17 στις γενικες και σκοπο στην ζωη τους ειχαν να ειναι αραχτοι μεσα στην κλουβα και ενιοτε να δερνουν εκ του ασφαλους.
Οποτε ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ το αν τις φαγαν απο τους μπαχαλους...μαλλον οχι στ'αρχιδια μου:ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΜΠΑΧΑΛΩΝ...
Αν βρισκεις απαραδεκτο το ποσταρισμα ενος βιντεο για τα ματ,θα ειχε ενδιαφερον να πεις την αποψη σου για φωτογραφιες ανθρωπων μεροκαματιαριδων να χορευουν πεντοζαλι μεσα στις φλογες...
Μεροκαματιαρηδων?...ΕΔΩ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΕΛΟΙΟΣ,τραβα πουλα αλλου την κλαψα για τα ΜΑΤ και τους Λιτες ΦΑΣΙΣΤΡΟΝΙ.
Υ.Γ.Πρεπει να ειναι καποιος ΤΕΛΕΙΩΣ καμμενος και μαλακας για να ποσταρει  <<Στα παπαρια μας το τι θα παθουν>>,και να αναφερεται σε ανθρωπους...Ακομα κα το τελευταιο λοβοτομημενο αναρχοαριστερο σκουλικι,εχει δικαιωμα στη ζωη....
Οι ανθρωποι κανουν ανθρωπινες δουλειες:γινονται δασκαλοι,νοσοκομες,οικοδομοι...Τι σκατα ανθρωπος ειναι αυτος που φιλοδοξουσε να δερνει και να ρουφιανευει και καθησε και εγραψε 17 για να το πετυχει?
 

Επισκέπτης
Α,και κατι ακομη...εθελοντες ειναι ολοι οι ΜΑΤατζηδες ετσι?
Δεν τους υποχρεωσε ΚΑΝΕΝΑΣ να κανουν οτι κανουν,ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ πηγαν και χωθηκαν...αραχτοι μεσα στην κλουβα με καφε και ταβλι και μετα απο 8 ωρες σπιτι...Μιλαμε για πολυ ιδρωτα ρε παιδι μου,πολυ βαρυ μεροκαματο....
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Οσοι ειναι στα ΜΑΤ εχουν γραψει 16-17 στις γενικες και σκοπο στην ζωη τους ειχαν να ειναι αραχτοι μεσα στην κλουβα και ενιοτε να δερνουν εκ του ασφαλους.
Οποτε ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ το αν τις φαγαν απο τους μπαχαλους...μαλλον οχι στ'αρχιδια μου:ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΜΠΑΧΑΛΩΝ...Μεροκαματιαρηδων?...ΕΔΩ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΕΛΟΙΟΣ,τραβα πουλα αλλου την κλαψα για τα ΜΑΤ και τους Λιτες ΦΑΣΙΣΤΡΟΝΙ.Οι ανθρωποι κανουν ανθρωπινες δουλειες:γινονται δασκαλοι,νοσοκομες,οικοδομοι...Τι σκατα ανθρωπος ειναι αυτος που φιλοδοξουσε να δερνει και να ρουφιανευει και καθησε και εγραψε 17 για να το πετυχει?

υπερποντικα, απλα να σου υπενθυμισω πως τα σωματα ασφαλειας ειναι οι μονες θεσεις στο δημοσιο που μπορει να μπει ο καθενας και να εχει αμεση αποκατασταση
επισης να σου θυμισω πως στα ΜΑΤ δεν παει καποιος απο επιλογη, η ιδια η Υπηρεσια τον στελνει εκει

Μην τα ισωπεδωνεις ολα!
 

Επισκέπτης
υπερποντικα, απλα να σου υπενθυμισω πως τα σωματα ασφαλειας ειναι οι μονες θεσεις στο δημοσιο που μπορει να μπει ο καθενας και να εχει αμεση αποκατασταση
επισης να σου θυμισω πως στα ΜΑΤ δεν παει καποιος απο επιλογη, η ιδια η Υπηρεσια τον στελνει εκει

Μην τα ισωπεδωνεις ολα!
Επαγγελματικη αποκατασταση δερνοντας κοσμο και φλιταροντας χημικα...Μετα την χουντα τα ΜΑΤ ψαχναν κοσμο και ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ δεχονταν να γινουν ΜΑΤατζηδες,αλλα οι καιροι αλλαξαν προς το χειροτερο ΓΕΝΙΚΩΣ...παρεπιπτοντως εκεινη την εποχη και οι νταβατζηδες προσπαθουσαν να βρουν τανες και ελαχιστες εκπορνευονταν...
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Επαγγελματικη αποκατασταση δερνοντας κοσμο και φλιταροντας χημικα...Μετα την χουντα τα ΜΑΤ ψαχναν κοσμο και ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ δεχονταν να γινουν ΜΑΤατζηδες,αλλα οι καιροι αλλαξαν προς το χειροτερο ΓΕΝΙΚΩΣ...παρεπιπτοντως εκεινη την εποχη και οι νταβατζηδες προσπαθουσαν να βρουν τανες και ελαχιστες εκπορνευονταν...
Παντως οι περισσοτεροι απο αυτους δυστυχισμενοι ειναι!
Σιγουρα υπαρχουνε και καποιοι θεριακληδες που βαλανε μια στολη και εβγαλε τριχες το πουλακι τους!
Οι περισσοτεροι ομως φιλε για 3 και 60 κανουνε τη χειροτερη δουλεια του κοσμου καθαρα απο αναγκη!
Γιατι ειναι μεν δημοσιο αλλα ειναι χαλια να εισαι δακτυλοδεικτουμενος, να τρως ξυλο και να φυλας με κινδυνο της ζωης σου τα λεφτα των τραπεζιτων και τα ποδαρια των ποδοσφαιριστων στα γηπεδα!
 

Επισκέπτης
Παντως οι περισσοτεροι απο αυτους δυστυχισμενοι ειναι!
Σιγουρα υπαρχουνε και καποιοι θεριακληδες που βαλανε μια στολη και εβγαλε τριχες το πουλακι τους!
Οι περισσοτεροι ομως φιλε για 3 και 60 κανουνε τη χειροτερη δουλεια του κοσμου καθαρα απο αναγκη!
Γιατι ειναι μεν δημοσιο αλλα ειναι χαλια να εισαι δακτυλοδεικτουμενος, να τρως ξυλο και να φυλας με κινδυνο της ζωης σου τα λεφτα των τραπεζιτων και τα ποδαρια των ποδοσφαιριστων στα γηπεδα!
Οταν καποιος ειναι ικανος να γραψει 17 στις Πανελληνιες εχει και αλλες επιλογες.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Οταν καποιος ειναι ικανος να γραψει 17 στις Πανελληνιες εχει και αλλες επιλογες.
βεβαιως εχει, οχι ομως για το δημοσιο! Εκει για να μπεις πρεπει ναχεις αριστα στις πιπες!
 

Επισκέπτης
Οταν καποιος ειναι ικανος να γραψει 17 στις Πανελληνιες εχει και αλλες επιλογες.

αν δεν μπορεις να αποκατασταθεις καλα και να βγαλεις φραγκα τι να τις κανεις τις σπουδες?
Μονο για να τις βαλεις στον κωλο σου μετα ειναι.Το θεμα ειναι να βρεις σιγουρη και καλη δουλεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom