Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αγαπητέ μου pleasuregiver η κυνικότητα μου προέρχεται από το γεγονός πως όποτε γράφω κάτι, καμμιά 10ρια φίλοι ... πέφτουν να με φάνε.

Είμαι σίγουρη όμως, πως παρά τα σχόλια μου, η συμβολή μου σε αυτό το site είναι πολύ μικρή. Η δική σου - και όλων όσων ασχολούνται συστηματικά - είναι σαφώς μεγαλύτερη και για το λόγο αυτό η γνώμη σου μετράει και είναι σεβαστή (από εμένα περισσότερο ίσως). Η κόντρα είναι μέρος του fun και αισθάνομαι πως κανείς δεν με προσβάλει και πως κανέναν δεν προσβάλω.
με γαμησες τωρα..
αντι να μου ριξεις κανα πουστριλικι,με αρχισες στα σαλια..
επανερχομαι..
το μεσον(ιντερνετ),ειναι απροσωπο..
δηλαδης,κανενας πουστης δεν ξερει ποια ειναι η εκφραση του προσωπου μου οταν του ριχνω τα καντηλια που ζηταει η σουφριτσα του..
συμπερασματικα,πρεπει να στροφαρεις για να παρεις χαμπαρι τι μερος του λογου ειναι ο απεναντι σου..
αν οχι,ευκολα μπορεις να πεσεις σε λαθος χαντακι..




ομως..




πες μου σε παρακαλω το ψυχολογικο μου προφιλ..
αφου το κατεχεις,γιατι μ'άφηνεις στα σκοταδια???





 

Επισκέπτης
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=71022.0;attach=214298;image[/img[/URL]]

Όποιου τα μπράτσα είναι σαν του λεβέντη της φωτογραφίας , καλό θα ήταν να μην μπλεχτεί ποτέ σε καυγά με τα χέρια του μόνο .
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
κοπελια, η φιλιπινεζα ητανε μοδα στα 90's, σημερα της μοδος ειναι οι αριστεροι! Δεν τοπιασες και με απογοητευσες...
Μιλάς για μόδα σε γυναίκα?????

ΣΥΝ + ΚΚΕ = σκάρτα 10% ... άντε βάλε και οικολόγους 2% = 12%

Ν.Δ. + ΠΑ.ΣΟΚ (μία από τα ίδια) + ΛΑ.Ο.Σ = 70% ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΔΑ!!!!!
 

Επισκέπτης
λογικο ειναι βρεσυ οταν καποιος εχει κανει"μεσα" και του εχουν κανει το κωλο νααααααα

τι θες να γραψει;; :dancing:
λαλακη ξαναμπες με το κανονικο σου να σου ριξω τα πουστριλικια σου..
μεχρι τοτε & επειδη εισαι τελειωμενη πουστρα,ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΡΙΟΛΑ ΠΟΥ ΣΕ ΓΛΥΣΤΡΑΓΕ,ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΗ,ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΤΩΜΑ..
πληροφοριακα σου γραφω πως δεν χρειαζεται να ζητησεις την συνδρομη των φιλων σου των γουρουνιων για να με βρεις..
απλα στειλε ενα pm & θα την βρουμε την ακρη..
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6

Αυτό που με κάνει και απορώ , είναι πως κάθονται με σταυρωμένα χέρια οι συγγενείς των νεκρών. Αν είχαν πειράξει δικό μου και 17ος ξάδελφος να ήταν , θα ζωνόμουν 2 κομμένες επαναληπτικές καραμπίνες , θα έπαιρνα όσες χειροβομβίδες μπορούσα να κουβαλήσω και μερικά μασούρια δυναμίτη και θα χωνόμουν σε κάποια πορεία.Μέχρι να πεσω , θα είχα γεμίσει 200-300 φέρετρα.

[move]:ak: :ak: :ak: I'M YOUR WORST NIGHTMARE!!! :uzi: :uzi: :uzi:[/move]


633495137775330524rambo.jpg

 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ΣΩΣΤΑ Pleasuregiver!!!

Όπως είπε και κάποιος σοφός: ON THE INTERNET NOBODY KNOWS YOU ARE A DOG!!!!!!!!
 

sakisxxx69

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
λαλακη ξαναμπες με το κανονικο σου να σου ριξω τα πουστριλικια σου..
μεχρι τοτε & επειδη εισαι τελειωμενη πουστρα,ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΡΙΟΛΑ ΠΟΥ ΣΕ ΓΛΥΣΤΡΑΓΕ,ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΗ,ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΤΩΜΑ..
πληροφοριακα σου γραφω πως δεν χρειαζεται να ζητησεις την συνδρομη των φιλων σου των γουρουνιων για να με βρεις..
απλα στειλε ενα pm & θα την βρουμε την ακρη..

βρε μαλακοπιτουρα βρε ψευτομαγκα της κακιας ωρας...
μιση σφαλιαρα εισαι...

διαλεξε μερος και ωρα....
και σου ερχετε η μπουφλα
 

Επισκέπτης
Τελικά μάλλον γουστάρεις το συνάφι των Εξαρχείων.
Να το ψάξεις .
Τον Κύπριο αναρχικό (γιατί όλοι αποποιούνται την ιδιότητα μόλις τις φάνε;;) , τον έδειραν οι μπάτσοι , αλλά δεν τον σκότωσαν.
Αντίθετα  τους μπάτσους που πέτυχαν καμιά 100στη ανάρχες σε συναυλία , τους έλυωσαν στο ξύλο. Τους τελείωσαν. 'Ηταν φυτό για κανά χρόνο ο ένας μέχρι να πεθάνει και ο άλλος παραμένει ακόμη.
Γι'αυτούς όμως δεν βγάζει κανείς άχνα , όπως για τους αναρχικούς , που μόλις πάθουν κάτι αποποιούνται την ιδιότητα του αναρχικού! Ο Κύπριος μόλις τις έφαγε έγινε "φοιτητής". Λες και με τη φοιτητική του ιδιότητα τα έσπαγε στην πορεία.
Ο Καλτεζάς έγινε "μαθητής". Λες και ήταν σχολική εργασία να πετάει μολότωφ στο λεωφορείο των μπάτσων.

Αυτό που με κάνει και απορώ , είναι πως κάθονται με σταυρωμένα χέρια οι συγγενείς των νεκρών. Αν είχαν πειράξει δικό μου και 17ος ξάδελφος να ήταν , θα ζωνόμουν 2 κομμένες επαναληπτικές καραμπίνες , θα έπαιρνα όσες χειροβομβίδες μπορούσα να κουβαλήσω και μερικά μασούρια δυναμίτη και θα χωνόμουν σε κάποια πορεία.
Μέχρι να πεσω , θα είχα γεμίσει 200-300 φέρετρα.
μωρη πουστρα ολο θα εισαι..
ουτε ο αντρεας δηλαδη..
πριν απο καμια ωρα,ζηταγες ραντεβου να μας δειρεις..
τι εγινε???
ποτε θα στειλεις το pm που λεγαμε να κατουρησω πανω απο πτωμα σου???
 

Επισκέπτης
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=71022.0;attach=214298;image[/img[/URL]]

Όποιου τα μπράτσα είναι σαν του λεβέντη της φωτογραφίας , καλό θα ήταν να μην μπλεχτεί ποτέ σε καυγά με τα χέρια του μόνο .
Γιατί αλλιώς Ορθοπεδικοί & Γναθοχειρουργοί θα έχουν πολύ δουλειά τη νύχτα που θα τους τον πάνε με το στιπόχαρτο ........
[/quote]μπλα-μπλα-μπλα..
φτυσε τα χυσια & προχωρα παρακατω φασιστοπουστρακο..
 

sakisxxx69

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ έχω μόνο ένα nickname.
Αν ενδιαφέρεσαι να συναντηθούμε , μελετησε το ακόλουθο:

ΠΕριγράφει τα κατάγματα Le-Fort.
Με μπουνιά Lakis33 αποκλείεται να τη γλυτώσεις με το I, οπότε αγνόησέ το.
Μελέτησε τα ΙΙ ή III.
Αυτά είναι για σένα.

ασε θα στον συγυρισω εγω καλα τον τρομπα του ιντερνετ...
αν ερθει βεβαια ποτε...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αυτό που με κάνει και απορώ , είναι πως κάθονται με σταυρωμένα χέρια οι συγγενείς των νεκρών. Αν είχαν πειράξει δικό μου και 17ος ξάδελφος να ήταν , θα ζωνόμουν 2 κομμένες επαναληπτικές καραμπίνες , θα έπαιρνα όσες χειροβομβίδες μπορούσα να κουβαλήσω και μερικά μασούρια δυναμίτη και θα χωνόμουν σε κάποια πορεία.
Μέχρι να πεσω , θα είχα γεμίσει 200-300 φέρετρα.

Ένα δάκρυ κυλάει, τι συγκίνηση, τι παλικαρίσια δήλωση...

Κι εγώ λοιπόν, αν είχα 500 εκατομμύρια ευρώ θα τα έδινα όοοοοοολα στην Αφρική και στον τρίτο κόσμο γενικότερα. Θα πουλούσα και το σπίτι μου, τα βραχιόλια από την Ινδία και τη φοντανιέρα της μαμάς, ΟΛΑ για φιλανθρωπικό σκοπό και θα πέθαινα στην ψάθα...
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
βρε μαλακοπιτουρα βρε ψευτομαγκα της κακιας ωρας...
μιση σφαλιαρα εισαι...

διαλεξε μερος και ωρα....
και σου ερχετε η μπουφλα

Το έρχετε είναι η απόλυτη επιτομή της ανορθογραφίας. ΕΡΧΕΤΑΙ η "μπούφλα" είναι το σωστό. Ο σωστός άνδρας ... απειλεί σωστά. Πολύ φοβάμαι πως ήδη έχασες!!!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
1..δεν θυμαμαι ποιο ακριβως μουνοπανο ηταν πρυτανης οταν εγινε αρση του ασυλου,ομως ξερω οτι αργοτερα το εξαργυρωσε με υπουργιλικι..
2..απο τους 500 που σηκωσαν,πανω απο τα 3/4 ηταν γονοι ευπορων οικογενειων(τις επαναστασεις τις κανους οι χορτατοι & οχι οι φτωχομπινεδες)..
3..στο δικαστηριο,μονο μια ειχε Τ'ΑΡΧΙΔΙΑ να τους τα χωσει & να παραδεχτει τι εγινε-τι εκανε-ποια ειναι & κατ' επεκταση να καταδικαστει..
4..δεν κατηγορω τους υπολοιπους 499..
λιγοι αντεχουν το στιγμα & τα επακολουθα του στην γαμωκοινωνια που ζουμε..
5..δεν ξερω ποσοι απ'αυτους εχουν βολευτει,ξερω ομως οτι αρκετοι ειναι ακομη στον δρομο εστω & αν το πρωι φορανε γραβατα(ψυχοπαθεια???σιγουρα..ομως ποιος μπορει να ριξει πρωτος την πετρα???)..
6..αυτοι που τα εχουν κανει μπουρδελο ειναι ανω των 60φευγα..
7.η κοινωνια κατα το παρελθον ηταν 1.000 φορες περισσοτερο βιαιη,ομως οι διαχωριστικες γραμμες ηταν οντως ποιο ξεκαθαρες..
Συμφωνούμε μέσες άκρες - αυτό που θέλω να πω είναι ότι η πείνα θα βγάλει κάποια στιγμή τον άλλο στο δρόμο και θ' αρχίσει να καίει και όχι τα παιδιά που μπουκάρουν στο ΕΜΠ.

1. Το Πολυτεχνείο είναι άσυλο. Για όλους. Για τους φοιτητές, για τους αναρχικούς, για τους αλήτες που τα σπάνε, για τους μετανάστες και για τα ... κακομαθημένα. Για όλους χωρίς διάκριση. Πέθαναν άνθρωποι για να αποκτηθεί το "δικαίωμα" αυτό. Κάποτε το Οθωμανικό κράτος είχε χαρακτηρίσει τον Κολοκοτρώνη "αναρχικό" και η Χούντα τους φοιτητές "αλήτες". Σήμερα χαρακτηρίζει το κράτος τους ταραξίες "καταστροφείς της δημόσιας περιουσίας". Η ιστορία θα αποφανθεί για το αν ο καθένας είναι "κακομαθημένο" ή "επαναστάτης".
2.Οι 50δες έδωσαν ότι είχαν να δώσουν. Η σκυτάλη έχει περάσει σε άλλα χέρια και έστω και μία "Δαμανάκη" δεν έχω δει τώρα τελευταία ... έστω μία "Δαμανάκη".
1. Εγώ δε θα ζω να δω τι θα γράψει η ιστορία - εσύ θέλω να μου πεις τι πιστεύεις πραγματικά γιατί μίλησες για παιδιά μορφωμένα και καλών οικογενειών που θα αλλάξουν την κοινωνία. Με επιχειρήματα σου απέδειξα ότι εκείνα τα παιδιά είναι τώρα μέρος του συστήματος. Με είδες να μιλάω εγώ για άσυλο? :think: Μια και το θέτεις όμως, μιλάς σοβαρά ότι πρέπει να συνεχίσει να υφίσταται αυτό το απαράδεκτο φαινόμενο λες και είναι το άβατον στο Άγιον Όρος? Βέβαια το είπες ανοιχτά, αλλά θέλω να σ' ακούσω να το ξαναλες... :rolleyes:

2. Είσαι στους αγώνες μαζί τους και το ξέρεις? Στο κοινωνικό φόρουμ - πήγες στη Μπολόνια ή απλά βλέπεις προσκεκλημένους του ΣΥΡΙΖΑ κι εσύ στον Πρετεντέρη? :rolleyes:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Θέλει μεγάλη προσοχή και εγκράτεια για να δείρεις κάποιον , χωρίς να τον σακατέψεις ανεπανόρθωτα. Ειδικά αν ψάξουν και βρουν θητεία σε ειδικές δυνάμεις , ενασχόληση με πυγμαχία κτλ σε κυνηγάνε ......

Πω πω, μιλάμε μέχρι κι εγώ κατουρήθηκα πάνω μου  :o
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Μιλάς για μόδα σε γυναίκα?????

ΣΥΝ + ΚΚΕ = σκάρτα 10% ... άντε βάλε και οικολόγους 2% = 12%

Ν.Δ. + ΠΑ.ΣΟΚ (μία από τα ίδια) + ΛΑ.Ο.Σ = 70% ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΔΑ!!!!!
οι πλουσιοι στην Ελλαδα, οι πραγματικα πλουσιοι καπου στο 5-6% ειναι κοπελια, για κανε τωρα μια αναθεωρηση στα γραπτα σου. Η Αριστερα ειναι τρεντυ στους κυκλους των πλουσιων ειπα! Ουτε αυτο δεν το καταλαβες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom