Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Επιμένεις στο ότι η αριστερά είναι trendy. Δέχομαι την άποψη σου και πραγματικά ελπίζω οι πλούσιοι να την υποστηρίξουν. Αν μη τι άλλο θα έχει ενδιαφέρον!!!
δηλαδη εσυ δεν εχεις δει κανεναν πλουσιο αριστερο?
ο Αleksis, ο Αlekos, ο laliotis, o Akis,κ.λ.π. τι πουλαγανε ρε κοπελια τοσα χρονια? Αριστερη ιδεολογια  πουλαγανε και τα κοροϊδα την αγοραζανε, γιαυτο τωρα οι ανωτερω δεν εχουνε που να βαλουνε τα λεφτα τους!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Έχω σπάσει μύτη σε ασπίδα ΜΑΤατζή στις καταλήψεις στο Χημικό το 90'-φεύγα. Λέω να δώσουμε μία ευκαιρία στο άσυλο να δούμε που θα μας πάει - στη χειρότερη θα χάσουμε μερικές χιλιάδες €. Στη καλύτερη όμως ... κάποτε αυτό το άσυλο θα μας χρειαστεί.
υπάρχουν πολλά πρεζάκια που χρειάζονται προστασία από τα ΜΑΤ τους Μπάτσους.
υπάρχουν πολλοί κλέφτες αυτοκινήτων που θέλουν άσυλο για να κάνουν ανταλλακτικά τα κλεμένα αυτοκίνητα.

Π.Κ. κτύρια κνωσσού= τρανό παράδειγμα αυτών που λέω.
από πυροβολισμούς, χρήση ναρκωτικών στις τουαλέτες, πλιάτσικο σε εκπαιδευτικό εξοπλισμό χιλιάδων ευρώ, μέχτι και αποθήκη φούντας έχουν κάνει το συγκεκριμένο συγκρότημα κτυρίων.
 

sakisxxx69

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
λαλακη επανερχομαι..
μωρη ξεφτιλισμενη πουστρα,τελικα δεν εχεις ιχνος τσιπας???
θα στειλεις κανα pm,να κανονισουμε να μου ριξεις το σουπερουαου ντιρεκτ που μου υποσχεθηκες???

δε χρειαζομαι παρεα για να σε κανω ρομπα στα σεπολια..τα καταφερνω και μονος...
κανε το σταυρο σου...και σουρχομαι. .
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
υπάρχουν πολλά πρεζάκια που χρειάζονται προστασία από τα ΜΑΤ τους Μπάτσους.
υπάρχουν πολλοί κλέφτες αυτοκινήτων που θέλουν άσυλο για να κάνουν ανταλλακτικά τα κλεμένα αυτοκίνητα.

Π.Κ. κτύρια κνωσσού= τρανό παράδειγμα αυτών που λέω.
από πυροβολισμούς, χρήση ναρκωτικών στις τουαλέτες, πλιάτσικο σε εκπαιδευτικό εξοπλισμό χιλιάδων ευρώ, μέχτι και αποθήκη φούντας έχουν κάνει το συγκεκριμένο συγκρότημα κτυρίων.
Έχεις δίκιο!!!

Απλά αποφάσισε τι θα ανεχτείς και με ποιό τίμημα. Εγώ αποφάσισα πολλά χρόνια πριν.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Πόσο δίκιο έχεις.

Φαντάσου πως ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ θεωρεί εαυτόν αριστερό!!!!
ο Γερμανός είναι μάγκας και όχι ο κλασσικός ο μαλάκας ο έλληνας, γι' αυτό και προοδεύει.
δεν κοιτάει αν είναι αριστερο, δεξιό ή στον κώλο του.
κοιτάει τι είναι καλύτερο για το συγκεκριμένο πρόβλημα.
σε καμία περίπτωση η αριστερά δεν λύνει όλα τα προβλήματα.
όπως επίσης και η δεξιά το ίδιο.
αριστερές και δεξιές απόψεις μπορούν να επιφέρουν τεράστια οφέλει σε όποιον μπορεί να τις κουμαντάρει.
εμείς έιμαστε ή του ύψους ή του βάθους.

ή θα τα σπάμε σε πορείες ή θα κλαίμε τα σπασμένα μας.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Έχω σπάσει μύτη σε ασπίδα ΜΑΤατζή στις καταλήψεις στο Χημικό το 90'-φεύγα. Λέω να δώσουμε μία ευκαιρία στο άσυλο να δούμε που θα μας πάει - στη χειρότερη θα χάσουμε μερικές χιλιάδες €. Στη καλύτερη όμως ... κάποτε αυτό το άσυλο θα μας χρειαστεί.
Δέχομαι αυτό που λες ότι ήσουν σε φάση τέτοια. Αλλά ρε συ (δεν ξέρω και τ' όνομά σου), ποια ευκαιρία να δώσεις? Πρέπει να θρηνήσουμε θύματα από παράλευρες απώλειες για να βάλουμε μυαλό? Sorry, αλλά διαφωνούμε κατακόρυφα και να σου πω εδώ ότι μιλάω πάντα αντικειμενικά και χωρίς ιδεολογικές αγκυλώσεις.

 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
θα στειλεις κανα pm,να κανονισουμε να μου ριξεις το σουπερουαου ντιρεκτ που μου υποσχεθηκες???
Ρε σεις, είναι μαλακία να το χοντρύνετε για κουβέντες διαδικτύου - δεν το καταλαβαίνετε? :headbang: :headbang:
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δέχομαι αυτό που λες ότι ήσουν σε φάση τέτοια. Αλλά ρε συ (δεν ξέρω και τ' όνομά σου), ποια ευκαιρία να δώσεις? Πρέπει να θρηνήσουμε θύματα από παράλευρες απώλειες για να βάλουμε μυαλό? Sorry, αλλά διαφωνούμε κατακόρυφα και να σου πω εδώ ότι μιλάω πάντα αντικειμενικά και χωρίς ιδεολογικές αγκυλώσεις.
Βγαίνει έτσι όμως μία άκρη.

Μιλάμε, διαφωνούμε και θα βρεθούμε κάπου στη μέση. Αυτό λέγεται πολιτισμός και πρόοδος. Σε αυτή την Ελλάδα θέλω να ζήσω.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Έχεις δίκιο!!!

Απλά αποφάσισε τι θα ανεχτείς και με ποιό τίμημα. Εγώ αποφάσισα πολλά χρόνια πριν.
Δηλαδη συμβιβαστηκες, αυτο μας λες.....συμβιβαστηκες στο να εχεις καποιες απωλειες για καποιον ανωτερο σκοπο?
Κοπελια, και οι αμερικανοι το ιδιο λενε στους πολιτες τους, συμβιβαστε τα ατομικα σας δικαιωματα γιατι πρεπει να νικησουμε τους τρομοκρατες!

Εχεις πεσει σε τριπακι που σε οδηγει στον αντιθετο δρομο απο αυτον που θαθελες κοπελια! Ανοιξε τα ματια σου και δες τα πραγματα καθαρα!
 

Επισκέπτης
Ρε σεις, είναι μαλακία να το χοντρύνετε για κουβέντες διαδικτύου - δεν το καταλαβαίνετε? :headbang: :headbang:

εμενα με εχουν κατακαυλωσει.Ετσι πιστολιδι ξυλικι καβλα

Btw σου απαντησα πιο πανω για να μην λες οτι σε ειχα ξεχασει :s&m_3:
 

Επισκέπτης
χημειο!!!
ααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
σκατα στον ταφο του αρκουδεα..
για 3 ημερες τους ειχαμε κανει & παραμιλαγαν..
εφευγαν τα μπουκαλια με τα χλωρια & τα γουρουνια εσπαγαν το φραγμα του ηχου..
την 4η ημερα τα μουνια εξαφανιστηκαν απο προσωπου γης & εμεις βγηκαμε εξω με πορεια σε ολη την αθηνα..
αν μπορουσαν ας εκαναν & αλλιως..
μουνοπανακια λαλακηδες & λοιποι νοικοκυραιοι,θα το ξαναδειτε συντομα αυτο το εργο..
μεχρι τοτε,κλαψτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..
 

Επισκέπτης
δε χρειαζομαι παρεα για να σε κανω ρομπα στα σεπολια..τα καταφερνω και μονος...
κανε το σταυρο σου...και σουρχομαι. .
πουστρακο μ'εσενα τα ειπαμε..
αραξε στα κυβικα σου & πλυσου οπως σου ειπα..
τον λαλακη τον θελω για τα προκαταρκτικα..
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ρε σεις, είναι μαλακία να το χοντρύνετε για κουβέντες διαδικτύου - δεν το καταλαβαίνετε? :headbang: :headbang:

Άσε ρεεεεεε εδώ μυρίζει αίμαααααααα δώσε ξύλο στο λαόοοοοοο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


εμεις πως θα μαθουμε ποιος νικησε μου λες? (black humor)

Εγώ είπα, να βιντεοσκοπήσουν το ιβέντ  :sunglasses:
(ή αλλιώς περιμένω πμ για να ετοιμάσω το ποπκορν  :boobies: )
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ο Γερμανός είναι μάγκας και όχι ο κλασσικός ο μαλάκας ο έλληνας, γι' αυτό και προοδεύει.
δεν κοιτάει αν είναι αριστερο, δεξιό ή στον κώλο του.
κοιτάει τι είναι καλύτερο για το συγκεκριμένο πρόβλημα.
σε καμία περίπτωση η αριστερά δεν λύνει όλα τα προβλήματα.
όπως επίσης και η δεξιά το ίδιο.
αριστερές και δεξιές απόψεις μπορούν να επιφέρουν τεράστια οφέλει σε όποιον μπορεί να τις κουμαντάρει.
εμείς έιμαστε ή του ύψους ή του βάθους.

ή θα τα σπάμε σε πορείες ή θα κλαίμε τα σπασμένα μας.
Και παρά ταύτα ... 27η οικονομία παγκοσμίως η Ελλαδίτσα (World Bank statistics) με τουλάχιστον 10 από τους από-πάνω να στρογγυλοκάθονται σε πετρέλαια, φυσικό αέριο και ότι άλλο τους χάρισε η μητέρα φύση. Καλά τα πάμε γιατί είναι στη φύση μας να "πλακωνόμαστε" μεταξύ μας αλλά "αναίμακτα" και ... δημιουργικά!
 

sakisxxx69

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
χημειο!!!
ααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
σκατα στον ταφο του αρκουδεα..
για 3 ημερες τους ειχαμε κανει & παραμιλαγαν..
εφευγαν τα μπουκαλια με τα χλωρια & τα γουρουνια εσπαγαν το φραγμα του ηχου..
την 4η ημερα τα μουνια εξαφανιστηκαν απο προσωπου γης & εμεις βγηκαμε εξω με πορεια σε ολη την αθηνα..
αν μπορουσαν ας εκαναν & αλλιως..
μουνοπανακια λαλακηδες & λοιποι νοικοκυραιοι,θα το ξαναδειτε συντομα αυτο το εργο..
μεχρι τοτε,κλαψτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..


ναι ναι...

σε πιστεψαμε τωρα...
συνεχισε να μας διασκεδαζεις δειχνοντας μας ποσο πολυ αναγκη εχεις να πουλας μουρη απο το νετ...

α ρεεε ετσι και ερθει απο κοντα σε 2 .30 ωρες ....


θα βογκηξεις καλα. . .
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
πουστρακο μ'εσενα τα ειπαμε..
αραξε στα κυβικα σου & πλυσου οπως σου ειπα..
τον λαλακη τον θελω για τα προκαταρκτικα..
Όταν περάσει ο θυμός θα δείτε πως όσα σας ενώνουν (... εγώ και το bourdela) είναι περισσότερα από αυτά που σας χωρίζουν. Μπορεί - που λέει ο λόγος - να πιείτε και μπυρόνια παρέα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom