Νέα

Φιλιππίνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pattayas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 988
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
η ερωτηση μου ειναι εχεις δει πολλες φιλιππινεζες να δουλευουν σε κολωμπαρα?? και γιατι δεν συναντας πουθενα να δουλευουν και ειναι παντου γεματα με ρωσσιδες και ουκρανεζες στον κοσμο??

1ον Οι Φιλιππινέζοι από το Σεπτέμβριο του 2004 δεν μπορούν να πάρουν βίζα για την χώρα μας (Οπότε δεν θα βλέπεις πλέον νέες κοπέλες από τις Φιλιππίνες).

2ον Εάν θέλει να δουλέψει στην πορνεία, μπορεί να το κάνει στην χώρα της, αλλά ακόμη καλύτερα στο Hong Kong, Macao, Αυστραλία και Σιγκαπούρη χωρίς να πάει στην άλλη άκρη της γης.

3ον Έχεις δει πολλές γνήσιες ασιάτισες στην Ελληνική σεξ σκηνή? (επιβεβαιώνονται λοιπόν τα όσα αναφέρω πιο πάνω).


Δεν έχω κανένα λόγο αντιπαράθεσης μαζί σου, απλά να ενημερώνονται σωστά και οι υπόλοιποι του φόρουμ...
 

Επισκέπτης
2ον Εάν θέλει να δουλέψει στην πορνεία, μπορεί να το κάνει στην χώρα της, αλλά ακόμη καλύτερα στο Hong Kong, Macao, Αυστραλία και Σιγκαπούρη χωρίς να πάει στην άλλη άκρη της γης.

Δεν έχω κανένα λόγο αντιπαράθεσης μαζί σου, απλά να ενημερώνονται σωστά και οι υπόλοιποι του φόρουμ...
να προσθεσω οτι κατα το μακρυνο παρελθον(80-90) ολα τα κωλομπαρα της τρουμπας αλλα & της επαρχιας ηταν ΤΙΓΚΑ στις φιλιππινεζες & στις δομηνικανες..οι παλαιοτεροι ξερουν πολυ καλα τι λεω γιατι σιγουρα ολο & καποια θα ειχαν "φορτωσει"..
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
να προσθεσω οτι κατα το μακρυνο παρελθον(80-90) ολα τα κωλομπαρα της τρουμπας αλλα & της επαρχιας ηταν ΤΙΓΚΑ στις φιλιππινεζες & στις δομηνικανες..οι παλαιοτεροι ξερουν πολυ καλα τι λεω γιατι σιγουρα ολο & καποια θα ειχαν "φορτωσει"..
φιλε μιλαμε για πολυ σαβουρα ,μαυρο χαλι χειροτερες γυναικες δεν εχω συνατησει νυχτα στην ζωη μου οπως και στην κυπρο παλια..ευτυχως που ανοιξε το σιδηρουν παραπετασμα και ειδαμε ασπρες μερες..
 

Επισκέπτης
φιλε μιλαμε για πολυ σαβουρα ,μαυρο χαλι χειροτερες γυναικες δεν εχω συνατησει νυχτα στην ζωη μου οπως και στην κυπρο παλια..ευτυχως που ανοιξε το σιδηρουν παραπετασμα και ειδαμε ασπρες μερες..
τα περι σαβουρας ειναι θεμα γουστου φιλε μου..εγω απλα προσεθεσα οτι στην Ελλαδα υπηρχαν απειρες φιλιππινεζες στο παρελθον για την αποκατασταση της αληθειας μιας & διαβασα πολλες μαλακιες περι αυτου..
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
1ον Οι Φιλιππινέζοι από το Σεπτέμβριο του 2004 δεν μπορούν να πάρουν βίζα για την χώρα μας (Οπότε δεν θα βλέπεις πλέον νέες κοπέλες από τις Φιλιππίνες).

2ον Εάν θέλει να δουλέψει στην πορνεία, μπορεί να το κάνει στην χώρα της, αλλά ακόμη καλύτερα στο Hong Kong, Macao, Αυστραλία και Σιγκαπούρη χωρίς να πάει στην άλλη άκρη της γης.

3ον Έχεις δει πολλές γνήσιες ασιάτισες στην Ελληνική σεξ σκηνή? (επιβεβαιώνονται λοιπόν τα όσα αναφέρω πιο πάνω).


Δεν έχω κανένα λόγο αντιπαράθεσης μαζί σου, απλά να ενημερώνονται σωστά και οι υπόλοιποι του φόρουμ...
φιλε συζητηση κανουμε οχι αντιπαραθεση προς θεου αλλα αληθεια πιστευεις οτι μια ομορφη πουτανα φιλιπιπινεζα θα μεινει στην πατριδα της για 20 δολλαρια γαμησι την ημερα η για 10 στην κινα και δεν θα προσπαθησει να ελθει στην ελλαδα δια της γνωστου οδου που ερχοντε οι ουκρανεζες και οι ρωσσιδες ??η τουλαχιστον καμμια τουρκια..κατιθα βγαλει παραπανω..φιλε μην πας στις φιλιππινες για σεχ ειναι μαπα καρπουζι πηγενε αλλου αυτο νομιζω ειναι το νοημα της συζητησης...
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον να με σώσεις από τις άσχημες φιλιππινέζες (καλύτερα να μην αναφερθώ στους υπόλοιπους απαρέδεκτους χαρακτηρισμούς σου)!!!

Το πιθανότερο και οι δύο δεν έχετε ιδέα από ασία, μπορεί άνετα να το διακρίνει κανείς στο γραπτό λόγο σας...

Άσε λοιπόν εμάς να πηγαίνουμε να χαλάμε τα χρήματά μας και τον χρόνο μας, στους "τριτοκοσμικούς" ασιατικούς πολιτισμούς με τις άσχημες γυναίκες!!!!
 

barba-skoyfakias

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2007
Μηνύματα
315
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
φιλε μιλαμε για πολυ σαβουρα ,μαυρο χαλι χειροτερες γυναικες δεν εχω συνατησει νυχτα στην ζωη μου οπως και στην κυπρο παλια..ευτυχως που ανοιξε το σιδηρουν παραπετασμα και ειδαμε ασπρες μερες..

+1
Το να τις γουσταρεις ειναι σχεδον kinky  :2funny:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
μα τι συνηθεια ειναι αυτη, να γαματε τα θρεντ με εκτος θεματος αποψεις, ισα για να γινει τζερτζελο και χαβαλες.
πως εχεις αποψη ρε koproni (και ο καθε koproni), εχεις παει ασια? εχεις βρεθει ποτε με τετοια γυναικα? με υποθεσεις δεν στηριζονται αποψεις, ζηστε πρωτα και μετα πεταξτε τη μαλακια σας ή τη σοφια σας..

αν δεν τις γουσταρετε ρε μαγκες, αφηστε το θρεντ για οσους τη βρισκουν με τη συγκεκριμενη ρατσα και πηγαινετε να γραψετε στα θρεντ που αφορουν τις ρωσιδες..
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
μα τι συνηθεια ειναι αυτη, να γαματε τα θρεντ με εκτος θεματος αποψεις, ισα για να γινει τζερτζελο και χαβαλες.
πως εχεις αποψη ρε koproni (και ο καθε koproni), εχεις παει ασια? εχεις βρεθει ποτε με τετοια γυναικα? με υποθεσεις δεν στηριζονται αποψεις, ζηστε πρωτα και μετα πεταξτε τη μαλακια σας ή τη σοφια σας..

αν δεν τις γουσταρετε ρε μαγκες, αφηστε το θρεντ για οσους τη βρισκουν με τη συγκεκριμενη ρατσα και πηγαινετε να γραψετε στα θρεντ που αφορουν τις ρωσιδες..
οπως εσυ πιστευεις οτι οι φιλιππινεζες ειναι μουναρες εγω πιστευω οτι ειναι πατσαβουρες ..τι σε ενοχλει να πληροφορησω τους συναγωνιστες για την γνωμη μου ελληναρα μου??δοξα τω θεο εχουμε πολλες εδω στην αθηνα ... και δεν χρειαζετε να χαλασουμε 2000 ευρω για  παμε  στις φιλιππινες να το διαπιστωσουμε σου λεω πηγενε στην καθολικη εκκλησια κυριακη απογευμα να δεις παρελαση μοντελων..
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
οπως εσυ πιστευεις οτι οι φιλιππινεζες ειναι μουναρες εγω πιστευω οτι ειναι πατσαβουρες ..τι σε ενοχλει να πληροφορησω τους συναγωνιστες για την γνωμη μου ελληναρα μου??δοξα τω θεο εχουμε πολλες εδω στην αθηνα ... και δεν χρειαζετε να χαλασουμε 2000 ευρω για  παμε  στις φιλιππινες να το διαπιστωσουμε σου λεω πηγενε στην καθολικη εκκλησια κυριακη απογευμα να δεις παρελαση μοντελων..

ελληναρα κοβω εσενα, απολυτος, ξερολας και με ταση να ισοπεδωνεις και να ομαδοποιεις τα παντα.
και σε ρωταω ξανα: περα απο αυτο που βλεπουμε σαν πρωτη εικονα και αναλογως κρινουμε αναλογα τα γουστα του καθενος, εχεις κατι πιο χειροπιαστο να πεις γι' αυτες τις γυναικες? για τη χωρα που ζουνε, για το σεξ που κανουνε, για τις συνηθειες που εχουνε?? μαλλον οχι και αυτη ειναι η ενσταση μου.. οτι δηλαδη τα ποσταρισματα σου δεν προσφεραν απολυτως τιποτα ουσιαστικο παρα μονο τροφη για ανουσια αντιπαραθεση 1-2-3 σελιδων στο θρεντ..

παντα φιλικα, ok??
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
ελληναρα κοβω εσενα, απολυτος, ξερολας και με ταση να ισοπεδωνεις και να ομαδοποιεις τα παντα.
και σε ρωταω ξανα: περα απο αυτο που βλεπουμε σαν πρωτη εικονα και αναλογως κρινουμε αναλογα τα γουστα του καθενος, εχεις κατι πιο χειροπιαστο να πεις γι' αυτες τις γυναικες? για τη χωρα που ζουνε, για το σεξ που κανουνε, για τις συνηθειες που εχουνε?? μαλλον οχι και αυτη ειναι η ενσταση μου.. οτι δηλαδη τα ποσταρισματα σου δεν προσφεραν απολυτως τιποτα ουσιαστικο παρα μονο τροφη για ανουσια αντιπαραθεση 1-2-3 σελιδων στο θρεντ..

παντα φιλικα, ok??
θα σου απαντησω. διοτι ειμαι στο σαιτ απο τους πρωτους και εχω ενημερωθει αρκετα.. κανουν απιστευτα γαμησια ..οκ αλλα γαμας την αννα ψαρουδα μπενακη αν κανει απιστευτα γαμησια?? χωρα καλη για τουρισμο και φτηνη αλλα η ταιλανδη πολυ καλυτερη διαβασε τα ποστ για ταιλανδη.. τιποτε αλλο θες να σε πληροφορησω????
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
θα σου απαντησω. διοτι ειμαι στο σαιτ απο τους πρωτους και εχω ενημερωθει αρκετα.. κανουν απιστευτα γαμησια ..οκ αλλα γαμας την αννα ψαρουδα μπενακη αν κανει απιστευτα γαμησια?? χωρα καλη για τουρισμο και φτηνη αλλα η ταιλανδη πολυ καλυτερη διαβασε τα ποστ για ταιλανδη.. τιποτε αλλο θες να σε πληροφορησω????

αφου ενημερωνεσαι θα εχεις δει πως εχω παει κι εγω μια βολτα προς τα μερη αυτα αρα κατι γνωριζω παραπανω απο σενα..
οσο για τις πληροφοριες που θελεις να μου δωσεις, κρατα τες για τον εαυτο σου ή πες τες σε καποιον ασχετο. μου αρεσει να ενημερωνομαι απο ανθρωπους που εχουν ζησει 5 πραγματα και οχι απο καθηγητες γεωγραφιας, κοινωνιολογιας, απο παπαγαλους ή ξερολες..
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Άστα βρε Ρόκο τσάμπα γεμίζουμε το θρεντ με άσχετα πράγματα...

Σιγά μην βάλεις μυαλό σε άσχετους από ασία...
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εμενα μαρεσουν ακομα και οι φιλιππινεζες,
παντα παιζει στο μυαλο μου το ανχελες εξω απο τη μανιλα,
κριμα ομως γιατι οσες πληροφοριες μαζευω σχετικα λενε οτι ειναι μετρια τα πραγματα. μετρια και δυσκολα ειναι και στην κινα οπως μας ενημερωσε ο bmw χθες,
τελικα η ταιλανδη καλυπτει ολες τις αναγκες περι ανδρικων επιθυμιων..
το μελι ειναι εκει, πληρει ολες τις προυποθεσεις μαλλον
 

kriton5

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
  Οι φιλιππινέζες είναι καλές σύζυγοι, καλές ερωμένες και καλές φίλες. Καλές σε όλα. Aυτά υποστηρίζει στο καινούργιο του βιβλίο ο νομπελίστας συγγραφέας Κουτσί. Διαπιστώνοντας ότι υπάρχει μια δυσκολία στο να έρθουν εδώ ταυλανδέζες προτείνω, σε όσους βέβαια ενστερνίζονται την παραπάνω άποψη, να δοκιμάσουν να φέρουν φιλιππινέζα.
  Η διαδικασία είναι απλή. Κατ’ αρχήν συμπληρώνει ο ενδιαφερόμενος μια υπεύθυνη δήλωση την οποίαν απευθύνει προς την πρεσβεία των Φιλιππινών. Σ’ αυτήν δηλώνει ότι προσκαλεί στην Ελλάδα την δεσποινίδα ή κυρία τάδε. Στη συνέχεια αναγράφει όλα τα υπόλοιπα στοιχεία της ταυτότητάς της: ύψος, βάρος, χρώμα μαλλιών και οφθαλμών, ημερομηνία και τόπο γέννησης, διεύθυνση κατοικίας καθώς και τον αριθμό του τηλεφώνου της. Ολοκληρώνει την δήλωση αναφέροντας την ακριβή διεύθυνση στην Ελλάδα στην οποία θα φιλοξενήσει την προσκαλούμενη.
  Αφού βεβαιώσει το γνήσιο της υπογραφής του σε κάποιο ΚΕΠ, η επόμενη κίνηση είναι να μεταφράσει την δήλωση στο ΥΠΕΞ (Αρίωνος 10 στου Ψυρρή)
  Με την πρωτότυπη υπεύθυνη δήλωση, την επίσημη μετάφραση και μια φωτοτυπία της αστυνομικής του ταυτότητας ανά χείρας σπεύδει στην φιλιππινέζικη πρεσβεία (Ανθέων 26 στο Ψυχικό) όπου και καταθέτει τα χαρτιά.
  Τα παραλαμβάνει σε λίγες μέρες υπογεγραμμένα μαζί με μια βεβαίωση γνησιότητας της υπογραφής (authentication) και κατευθείαν τα ταχυδρομεί στη κοπέλα.
  Μόλις ειδοποιηθεί από την φιλιππινέζα ότι η παραλαβή έγινε, αγοράζει ένα ηλεκτρονικό αεροπορικό εισιτήριο, κατά προτίμηση από την Qatar airways (675€ τον Δεκέμβριο). Η ημερομηνία επιστροφής θα είναι ένα μήνα μετά την ημερομηνία άφιξης. Η κοπέλα πάει στα τοπικά γραφεία της εταιρείας όπου και παραλαμβάνει το εισιτήριο. Έχει μάλιστα την δυνατότητα να αλλάξει τις ημερομηνίες.
  Εν συνεχεία με το εισιτήριο και τα χαρτιά επισκέπτεται την ισπανική πρεσβεία (ελληνική δεν υπάρχει) στο Μakati όπου σε χρόνο dt παραλαμβάνει τη βίζα.
  Αυτά λοιπόν ισχύουν τον Δεκέμβριο του 2007. Να σημειωθεί επίσης πως αν υπάρχουν σχέδια για γάμο θα πρέπει απαραιτήτως να ληφθεί φροντίδα για  έκδοση από πριν άδειας  γάμου. Η πρεσβεία της Αθήνας παρέχει λεπτομερείς οδηγίες.
 

kriton5

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
  Υπάρχει μια διάχυτη ανησυχία πως οι φιλιππινέζες δεν βλέπονται και πως ένα ταξίδι στη χώρα τους θα είναι παταγώδης αποτυχία. Αρχικά είχα και εγώ την ίδια άποψη βλέποντας τις εδώ εργαζόμενες συμπατριώτισσές τους. Η προκατάληψη διαλύθηκε όταν πήγα στα μέρη εκείνα. Επισκεπτόμενος τα μαγαζιά τους συνειδητοποίησα πως ενώ για τις μισές δεν αξίζει να χαραμίσεις ούτε μια ματιά (το ίδιο όμως συμβαίνει και στην Ταϋλάνδη), από τις υπόλοιπες δεν είναι δύσκολο να ξεχωρίσεις μια απίθανη μινιόν γυναίκα. Θα έλεγα ότι γενικά το επίπεδο γυναικών είναι πάνω κάτω το ίδιο σε Φιλιππίνες και Ταϋλάνδη. Λίγο πιο εξωτικά τα πρόσωπα στην Ταϋλάνδη λίγο πιο ζουμερά τα κορμιά στις Φιλιππίνες. Όμως για να βρεις στα μπουρδέλα αυτά την γήινη ενσάρκωση της ουράνιας ομορφιάς πρέπει να ψάξεις πολύ.
  Κοιτώντας προς τη μεριά της Ασίας και στοχεύοντας σε αναζήτηση ερωτικών υπηρεσιών δεν νομίζω πως υπάρχει καλύτερη επιλογή από την Ταϋλάνδη. Πρόκειται για ένα πεδίο άπειρων δυνατοτήτων: οι διαθέσιμες γυναίκες αμέτρητες, οι επιλογές ατελείωτες. Μόνο οι διακυμάνσεις της ψυχικής διάθεσης μπορούν να μετριάσουν την επιτυχία.
  Γιατί λοιπόν να πας σε μια χώρα πιο απομακρυσμένη, πιο φτωχή, πιο επικίνδυνη όπου θα έχεις λιγότερες επιλογές; Μόνο η ροπή προς την περιπέτεια και η επιθυμία για αλλαγή θα σε κάνουν να μην ακολουθήσεις την πεπατημένη;
  Προσωπικά βλέπω έναν άλλο λόγο ίσως σημαντικότερο: φτάνοντας εκεί σου ανοίγονται ευκαιρίες για διακοπές σε εξαιρετικό φυσικό περιβάλλον παρέα με την κατάλληλη γυναίκα.
  Δεν έχω συναντήσει καλύτερη παραλία-στην Ασία- από την White Beach στο Boracay ή δεν μπορώ να φανταστώ πιο εντυπωσιακό ορεινό προορισμό από το Batad με την ευρύτερη περιοχή να αποκαλείται –έστω και καθ’ υπερβολήν- το όγδοο θαύμα του κόσμου. Και ο κατάλογος είναι μακρύς…
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
kriton5 wellcome back..
κανει μπαμ πως εισαι γνωστης του κομματιου φιλιππινες.
συνεχισε τις ενημερωσεις για εμας, τους λατρεις των "ασχημων γυναικων" της νοτιοανατολικης ασιας.. πραγματικα, κρεμομαστε απο το πληκτρολογιο σου για να μαθουμε λεπτομερειες για την χωρα αυτη και για τις γυναικες της.
και αν ποσταρεις και καμμια φωτο, ακομα καλυτερα.  ;)
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Πες τα βρε Κρίτωνα!!!!

Γιατί τι να κάνουμε μας αρέσουν οι "άσχημες" ασιάτισες!!!
 

kriton5

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
  Το Angeles στα αγγλικά προφέρεται άντζελες και στα tagalog άνχελες. Ένας πολύ καλός και ενημερωμένος χάρτης της περιοχής βρίσκεται στην διεύθυνση   Ο επισκέπτης θα βρει καλά ξενοδοχεία που προσφέρουν όλες τις ανέσεις ώστε να μην χρειάζεται να βγει έξω παρά μόνο για μπουρδελότσαρκα. Το μόνο ίσως μέρος που θα άξιζε να επισκεφθεί είναι το κοντινό (50 pesos με τρίκυκλο μηχανάκι) SM. Έχει και του πουλιού το γάλα. Είναι γνωστή άλλωστε η έφεση των φιλιππινέζων στα πολύ μεγάλα εμπορικά κέντρα. Προτεινόμενο δωμάτιο είναι το superior deluxe (45€) στο Royal Amsterdam Hotel. Άπλετος χώρος, τεράστιο κρεβάτι, τριθέσιος δερμάτινος καναπές, ίδια πολυθρόνα, πολυτέλεια και εξοπλισμός που κάνουν τη διαμονή ευχάριστη. Aν η πισίνα θεωρείται απαραίτητη τότε τα βήματα οδηγούν στο Pacific Breeze με επιλογή του executive room στα 35€. Ενδιαφέρουσες εναλλακτικές λύσεις φαίνονται η Swiss Chalet suite (45€) και το οικονομικό δωμάτιο του ABC Hotel (65€). Φυσικά υπάρχουν και πολύ φτηνά καταλύματα (το μικρό δωμάτιο του Amsterdam με κάτι λιγότερο από 20€ είναι καλή επιλογή σ’ αυτή τη κατηγορία τιμών)  όπως επίσης, για να πάμε στο αντίθετο άκρο, και υπερπολυτελείς σουίτες. 
  Στο Angeles το ψωνιστήρι γίνεται σχεδόν αποκλειστικά μέσα στα μπαρ. Οι freelancers είναι ελάχιστες-κυρίως ανήλικες- και υπάρχει πάντα ο κίνδυνος να σου στήσουν παγίδα με διεφθαρμένο μπάτσο και να τρέχεις και να μη φτάνεις. Οι αποστάσεις που χρειάζεται να καλύψει κανείς για να δει τα μεγαλύτερα μπαρ  είναι μικρές. Τρίκυκλο θα χρειαστεί μόνο αν θελήσει να απομακρυνθεί προς την περιμετρική οδό. Η πελατεία (συγκρινόμενη με αυτήν της Pattaya) είναι μάλλον μεγαλύτερης ηλικίας, πιο συντηρητικής εμφάνισης, με λιγότερο έξαλλη συμπεριφορά. Γενικώς είναι πιο ήσυχα τα πράγματα, οι καταστάσεις πιο κεκλεισμένων των θυρών, ο τόπος πιο μικρός. Στους δρόμους θα συναντήσει κυρίως άλλους ξένους (μόνο σεξοτουρίστες), οδηγούς τρικύκλων και ενοχλητικούς πωλητές βιάγκρα και πορνοταινιών.
  Τα ωράρια λειτουργίας των μπαρ είναι διευρυμένα, δύο μάλιστα εξυπηρετούν το κόσμο επί 24ώρου βάσεως (Dollhouse, Voodoo), αλλά και τα υπόλοιπα κλείνουν στις 4 το πρωί και μερικά απ’ αυτά ανοίγουν αρκετά νωρίς στις 12 ή στις 2 το μεσημέρι.
  Στα μαγαζιά της Fields av. το EWR(early work release) ανέρχεται κατά μέσο όρο σε 1300 pesos (περίπου 20€) και βέβαια είναι για LT. Απ’ αυτά τα χρήματα τα 600 πάνε στη κοπέλα. Στο Dollhouse, που είναι και το μεγαλύτερο μπαρ με συνολικά 320 κορίτσια να λικνίζονται στις πίστες και στο υπερώο  και κάμποσες σερβιτόρες να περιφέρονται με τα καυτά τους μίνι (και αυτές ψωνίζονται κανονικά ακόμα και οι mamasan!), σε μεμονωμένες περιπτώσεις (όπως σόλο χορεύτριες) το barfine ανεβαίνει μέχρι και τα 3500 pesos. Στα μπουρδελομάγαζα της περιμετρικής οδού πέφτει στα 1000-1100 αλλά μαζί και η ποιότητα. Αλλά δεν χάνει κανείς τίποτα να ρίξει μια ματιά.
  Είθισται στο τέλος να δίδεται και φιλοδώρημα μολονότι θεωρείται πως το ERW καλύπτει τα πάντα. Αν η απόδοση είναι μέτρια, 200 pesos είναι πολλά, αν είναι καλή ανεβαίνουμε στα 500, αν είναι φοβερή τότε ο επιβήτορας πρέπει να χώσει πιο βαθειά το χέρι στη τσέπη. Αν βέβαια θελήσει η κοπέλα να το κάνει short time χωρίς να είναι δική του απόφαση, τότε τα νούμερα πέφτουν ή και μηδενίζονται.
Οι καλές υπηρεσίες πρέπει να αμείβονται ανάλογα. Η θεωρία που λέει ότι πρέπει να κρατάμε τις τιμές χαμηλά γιατί το κόστος ζωής εκεί είναι χαμηλό είναι εκ του πονηρού. Φτηνά είναι τα βασικά είδη επιβίωσης που παράγονται από την εγχώρια οικονομία όχι όμως και τα εισαγόμενα που εμείς στις πλουσιότερες χώρες τα θεωρούμε στοιχειωδώς απαραίτητα (π.χ. αυτοκίνητα). Είμαστε σε θέση ισχύος, μη καταντήσουμε και στυγνοί εκμεταλλευτές.
  Συνήθως τα μπαρ δεν έχουν άπλετο φωτισμό γι’ αυτό φρόνιμο είναι να κάτσει κανείς κοντά στη πίστα. Αφού κάνει την επιλογή μπορεί μετά να αποσυρθεί στους αναπαυτικούς καναπέδες να τα πει με την καλή του.
  Στο Άνχελες δεν είναι όλα τα εργαζόμενα κορίτσια διαθέσιμα για όλους. Δεν είναι βιτρίνα για να διαλέξεις. Μπορεί να αρνηθεί να φύγει μαζί με τον πελάτη. Αν δεν της αρέσει κάτι στην εμφάνιση ή στη συμπεριφορά του έχει το δικαίωμα να πει όχι προβάλλοντας βέβαια κάποιον προφανή λόγο: ότι έχει τα ρούχα της ή πονοκέφαλο ή στομαχόπονο κλπ κλπ.
  Κάποιες κοπέλες είναι πολύ επιλεκτικές. Αρκούνται στον ημερήσιο μισθό των 130 pesos (80 για τις σερβιτόρες) και προσπαθούν να αυξήσουν το εισόδημα τους με τα lady drinks. Άλλωστε αν δούλευαν έξω το πολύ να κέρδιζαν 100 pesos. Tα lady drinks στοιχίζουν 150 pesos με εξαίρεση το Dollhouse που τα χρεώνει 250. Απ’ αυτά τα χρήματα κερδίζουν 50 pesos και 100 αντίστοιχα.
  Αν καλέσεις μια χορεύτρια κοντά σου, πριν ακόμα προλάβεις να πεις το τυπικό γειά, η σερβιτόρα σε ρωτάει αν θα την κεράσεις ποτό. Τότε, αν από τα είκοσι εκατοστά που τη βλέπεις σου φανεί λιγότερο εκθαμβωτική απ’ ότι πριν επί σκηνής ή αν τη νοιώσεις λίγο απόμακρη και απρόθυμη στα πρώτα αγγίγματα, είναι προτιμότερο να την ρωτήσεις εξ’ αρχής αν μπορεί να σε ακολουθήσει στο δωμάτιό σου (όχι να έρθει μαζί σου, γιατί αυτό μπορεί να σημαίνει μια απλή βόλτα στα υπόλοιπα μπαρ). Έτσι γλιτώνεις κάποια κοροϊδίστικα lady drinks. Βέβαια αν σε πλησιάσει μια αιθέρια ύπαρξη είναι παρακινδυνευμένο να ακολουθήσεις αυτή την τακτική. Σ’ αυτή τη περίπτωση απαιτείται επιδέξια προσέγγιση για να την κερδίσεις ακόμα κι’ αν έχει αρνητική αρχική πρόθεση. Όμως αυτό είναι άλλο θέμα συζήτησης.
  Μια άλλη κατηγορία κοριτσιών που εκ πρώτης όψεως δεν είναι διαθέσιμα είναι τα cherry girls. Συνήθως είναι κοπελίτσες νεαρής ηλικίας (18-19 χρονών) που φυλάνε την παρθενιά τους προσμένοντας τον γενναιόδωρο κύριο που θα τις υποστηρίξει οικονομικά. Η τιμή γι’ αυτόν που θα θελήσει να δοκιμάσει πρώτος ανέρχεται στο διόλου ευκαταφρόνητο ποσό των 1500€ κατά μέσο όρο. Για να διαθέσει κανείς τόσα χρήματα πρέπει ή να έχει κατά νουν το γάμο ή να σκοπεύει να την κρατήσει ως ερωμένη είτε εκεί είτε εδώ (απασχολώντας την ως οικιακή βοηθό για να εξασφαλίσει άδεια παραμονής).
  Περίπου το 10% των κοριτσιών είναι παρθένες (το αναγράφει και η εργασιακή τους ταυτότητα) και κατά σατανική σύμπτωση είναι και τα ομορφότερα. Μερικά είναι όντως λαχταριστά, σκέτος πειρασμός. Τεχνικά είναι δυνατόν να τα πάρεις μαζί σου μόνο για να κοιμηθείτε παρέα, όπως λένε. Βέβαια αν είσαι τυχερός και επιτήδειος μπορεί να σου κάνουν τα πάντα εκτός απ’ το να σου δώσουν την παρθενιά τους. Ακόμα και την πίσω πόρτα μπορείς να τιμήσεις με ένα καλό φιλοδώρημα. Τουλάχιστον μπορείς να επιχειρήσεις την οιονεί διείσδυση (με χρήση λιπαντικού) ανάμεσα στα τρυφερά τους μπουτάκια. 
  Όμως το cherry girl δεν είναι η κατάλληλη γυναίκα που ψάχνεις να βρεις για δραπετεύσεις από το Άνχελες. Για short time πότε-πότε είναι μια ενδιαφέρουσα εμπειρία. 
 

kriton5

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
  Ο κύκλος της ζωής στο Άνχελες έχει 4 φάσεις.
  Κατ’ αρχήν θα φτάσεις εκεί μάλλον από ΒΚΚ ή κάποια άλλη μεγαλούπολη της ΝΑ Ασίας. Εναλλακτικά μέσω κάποιας αραβικής χώρας αλλά αυτή η εκδοχή είναι κοπιαστική ακόμα και αν πραγματοποιηθεί stopover. Με το που θα φτάσεις λοιπόν (συνήθως νωρίς το απόγευμα) μετά από αεροπορικό και εν συνεχεία οδικό ταξίδι, θα αισθανθείς την ανάγκη να φας κάτι. Η καλύτερη επιλογή είναι το room service του ξενοδοχείου. Θα σε σερβίρουν κάτι νόστιμα κορίτσια με καυτά μίνι για να σου εκτοξεύσουν την λίμπιντο στα ύψη.
  Μετά τον άρτο να μην ακολουθήσει και το θέαμα; Άλλωστε τα κέντρα διασκέδασης είναι λίγα βήματα πιο πέρα. Η ατμόσφαιρα μέσα σ’ αυτά είναι χαλαρή και δεν σε πιέζει κανένας για τίποτα.
  Θα έρθει και η στιγμή που θα αποχωρήσεις από κάποιο μαγαζί κρατώντας από το χέρι ένα πολλά υποσχόμενο μωρό.
  Μετά το αχαλίνωτο σεξ μοιραία θα ακολουθήσει ένας καλός ύπνος.
  Όταν ξυπνήσεις δεν θα θέλεις να τσιμπήσεις κάτι;
  Και αρχίζει έτσι η αέναη επαναφορά του κύκλου.
 

Συνημμένα

  • pb1.jpg
    pb1.jpg
    16,9 KB · Εμφανίσεις: 91

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom