Νέα

Φιλιππίνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pattayas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 988
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Μα τι είναι αυτό το πράγμα με τον Κοπρόνι...

Μας έχει πρήξει πια... άμα δεν σου αρέσουν μην ξαναμπείς στο thread... βρε παλικάρι μου δεν σε παρακαλάμε να σου αρέσουν... είπαμε γούστα είναι αυτά...

Δεν μπορώ να καταλάβω πραγματικά την νοοτροπία σου και δεν θέλω να την καταλάβω.

Δεν μας ενδιαφέρει η γνώμη σου πια φίλε μου και δεν θέλω να μου απαντήσεις...το κουράσαμε πια... μπαίνουμε να διαβάσουμε τα ποστ του φίλου που γνωρίζει κάποια στοιχεία για την χώρα που μας ενδιαφέρει και είμαστε αναγκασμένοι να διαβάζουμε την γνώμη του κάθε άσχετου!!!
δικαιωμα σου ειναι φιλε να μην σε ενδιαφερει η γνωμη μου αλλα νομιζω οτι σκοπος του σαιτ ειναι η ενημερωση ... και νομιζω οτι πρεπει να ενημερωθει καποιος που σκοπευει να δωσει τα λεφτακια του και να παει στις φιλιππινες τι προκειτε να συναντησει απο γυναικες τουλαχιστον... διοτι απο τα αλλα αξιοθεατα δοξα τω θεω υπαρχουν και αλλα σαιτ που δινουν και καλυτερες πληροφοριες στο ιντερνετ..τελος παντων εαν δεν σε ενδιαφερει η γνωμη μου μην την διαβαζεις...παντως ειναι νη γνωμη ενος ανθρωπου που εχει δει χιλιαδες φιλιππινεζες που μενουν στο κεντρο της αθηνας ηλικιας απο 17 μεχρι 35 ετων και δεκαδες που δουλευαν σε νυκτερινα κεντρα πειραια κλπ πριν ελθουν οι ανατολικες...
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
αλλα νομιζω οτι σκοπος του σαιτ ειναι η ενημερωση ...

Η ενημέρωση για να είναι αξιόπιστη πρέπει να γίνεται από άτομα που έχουν επισκευθεί τον συγκεκριμένο προορισμό.

Γερός να είσαι να πας κάποια στιγμή Ασία (στο εύχομαι πραγματικά), ώστε να μπορείς και εσύ να μας ενημερώσεις ...

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το συνεχίσουμε... καταστρέφουμε το thread...

 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Η ενημέρωση για να είναι αξιόπιστη πρέπει να γίνεται από άτομα που έχουν επισκευθεί τον συγκεκριμένο προορισμό.

Γερός να είσαι να πας κάποια στιγμή Ασία (στο εύχομαι πραγματικά), ώστε να μπορείς και εσύ να μας ενημερώσεις ...

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το συνεχίσουμε... καταστρέφουμε το thread...

Η ενημέρωση για να είναι αξιόπιστη πρέπει να γίνεται από άτομα που έχουν επισκευθεί τον συγκεκριμένο προορισμό.

Γερός να είσαι να πας κάποια στιγμή Ασία (στο εύχομαι πραγματικά), ώστε να μπορείς και εσύ να μας ενημερώσεις ...

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το συνεχίσουμε... καταστρέφουμε το thread...

η ενημερωση  σωστα πρεπει να γινετε σε θεματα τοπιων ,τουρισμου πολυ σωστα απο ατομα που εχουν παει αλλα  σε θεματα εμφανισης γυναικων δοξα τω θεω εχουμε δειγματα αρκετα μεγαλα εδω στην ελλαδα..εκτος και αν ενοεις οτι οι ρωσιδες και οι ουκρανεζες ειναι ομορφες στην ελλαδα και ασχημες στην χωρα τους...και οι φιλιππινεζες ασχημες εδω και ομορφες στην χωρα τους.. φιλε δικαιωμα σου ειναι να σου αρεσουν οι μετριες γυναικες επιεικως..αλλα σεβασου και αυτους που εχουν αντιθετη αποψη ...στο ποστ για την ταιλανδη δεν εχω ασκησει καμμια κριτικη διοτι αυτα που γραφουν βασει αυτων που μου εχουν πει και αλλοι ειναι απολυτα σωστα κυριως του φιλου μου βαμβακουλη και του κοστα 16 αλλα εδω μου τα χαλατε..μου παρουσιαζετε της φιλιππινεζες ωραιες γυναικες και επιχειρειτε μια ταυτιση της ταιλανδης με τις φιλιππινες πραμα λαθος ...φιλε μου αλλη χωρα η ταιλανδη αλλη θρησκεια αλλη γλωσσα αλλα εθιμα και προπαντων αλλες γυναικες.. παντως σου ευχομε καλο ταξιδι στις φιλιππινες και μην φοβασε δεν θα ξαναγραψω και αν ακομα με κριτικαρεις ...
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
βρε συ κοπρονι65
αν δεν μπορεις με στοιχεια τεκμηριωμενα να υποστηριξεις κατι αστο

εγω που εχω παει παλιοτερα διαπιστωσα οτι οι γυναικες στις φιλλιπινες ειναι μια διασταυρωση ρατσας που αρεσει πολυ
αυτο δε σημαινει οτι ολες ειναι ωραιες γιατι αυτο ισχυει παντου
προσωπικα αν βρω φωτο απο κατι αστερακια θα τις σκαναρω γιατι εχω συναντησει τα τρελλα μωρα
αλλα οχι ν εκφερουμε γνωμη για κατι το οποιο δεν εχουμε καν μυρισει απο κοντα
αν κοιτας τις εδω οικιακες βοηθους και εκφερεςι γνωμη καμμια σχεση
αν εχεις ορεξη κατεβα για τουρ κατω σε 3 η 4 κρατη να βγαλεις τα πορισματα σου αλλωστε εχει για ολα τα γουστα ρατσες ακομα και αμερικανες και ευρωπαιες
αλλωστε καμμια δεν παντρευτηκαμε ειμαστε παντα στην αναζητηση
αν εχεις καποιον προορισμο επισκεφτει πες μας τα τιπς να τον βαλουμε στο
προγραμμα
για την ιστορια θα δεχτω προτασεις απο ατομα τα οποια εχουν τουλαχιστον μια προιστορια ταξιδιων(τουλαχιστον 20 διαφορετικες βιζες και καποια συχνοτητα επισκεψεων στα μερη αυτα)  λολ
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Πέστα βρε Κώστα γιατί θα τρελαθούμε εδώ μέσα...
 

kriton5

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Μια ζουμερή μικροκαμωμένη γυναίκα οφείλει πάνω στο κρεββάτι, εκτός από την χρυσαφένια λάμψη της να επιδεικνύει όλα τα ταλέντα της...
 

Συνημμένα

  • mar1.jpg
    mar1.jpg
    18,1 KB · Εμφανίσεις: 60
  • mar2.jpg
    mar2.jpg
    17,6 KB · Εμφανίσεις: 64
  • mar3.jpg
    mar3.jpg
    19 KB · Εμφανίσεις: 58

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
μη λες για κοντες και μικροκαμωμενες και μας παρει χαμπαρι ο φ16 και μετα ποιος τον σταματα
 

kriton5

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
...και δη τα χορευτικά, να ηλεκτρίζει έντονα την ατμόσφαιρα. Όταν κάνει τις βελούδινες κινήσεις της να μην μπορείς να πάρεις τα μάτια σου από πάνω της. Να σε κοιτάει προκλητικά, να τινάζει πίσω τα μαλλιά της και να φροντίζει να κουνάει τον υπέροχο πισινό της ώστε να σε ανάβει και να κάνεις σαν λυσσασμένος γι' αυτήν.
 

Συνημμένα

  • mar4.jpg
    mar4.jpg
    18,7 KB · Εμφανίσεις: 44
  • mar5.jpg
    mar5.jpg
    18,5 KB · Εμφανίσεις: 39
  • mar6.jpg
    mar6.jpg
    18,6 KB · Εμφανίσεις: 34

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Το κοντοπουταο ειναι καυλα!!!!κατι πιο αποκαλυπτικο!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μη λες για κοντες και μικροκαμωμενες και μας παρει χαμπαρι ο φ16 και μετα ποιος τον σταματα
οι φιλιππινες παραμενει στοχος κωστα μου, μες το 2008 σιγουρα.
τι να κανουμε που το μελι στην ταιλανδη ειναι πολυ και ατελειωτο..
 

kriton5

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Το Άνχελες προσφέρεται για αχαλίνωτο σεξ, όχι τόσο λόγω της εμπειρίας των γυναικών (ο μέσος όρος ηλικίας είναι χαμηλός), αλλά κυρίως επειδή μπορείς να δοκιμάζεις γρήγορα την μία μετά την άλλη με ελάχιστη μετακίνηση και χωρίς να χρειάζεται να περιμένεις πότε θα ανοίξουν τα μπαρ ή να αναρωτιέσαι αν έκλεισαν. Και αν είσαι βιαστικός ή αναζητάς μια ξεχωριστή περιπέτεια σου προσφέρεται η δυνατότητα της μαζικής επιλογής. Δεν είναι κάτι δύσκολο, το αντίθετο: ενθαρρύνεσαι γι’ αυτό. Οπότε ένα τουλάχιστον ερωτικό συμπόσιο αξίζει να περιληφθεί στο πρόγραμμα.
Αφού διαλέξεις μια κοπέλα, μετά σε συνεργασία μαζί της και με τη συνδρομή κάποιας ελκυστικής mamasan μπορείς να σχηματίσεις το ντουέτο, το τρίο, το κουαρτέτο και πάει λέγοντας. Ενδιαφέρον είναι ότι κάποιες ομορφούλες, που ενδεχομένως θα έλεγαν όχι για σόλο, δέχονται να συμμετάσχουν στην ομάδα εργασίας.
Στο δρόμο κυκλοφορείς χωρίς πρόβλημα με το τσούρμο, γιατί δεν βρίσκεσαι σε κανονική πόλη αλλά σε μπουρδελοχώρι. Στο ξενοδοχείο δεν πρόκειται να προβληματιστείς, καθώς όλοι οι πελάτες είναι σεξοτουρίστες. Οι σεκιουριτάδες σκίζονται να σου ανοίξουν την πόρτα να περάσεις. Έλεγχος ταυτοτήτων δεν υφίσταται, άλλωστε δεν ψωνίζεις απ’ το δρόμο αλλά από επώνυμα μαγαζιά. Όλοι γνωρίζουν πως δεν βρίσκεσαι εκεί  για να επιχειρήσεις αναρρίχηση μέχρι τον κρατήρα του Pinatubo αλλά αντίθετα καταβύθιση στα γλυκά μουνάκια των κοριτσιών.
Ο συνδυασμός που με συναρπάζει περισσότερο είναι: χορεύτρια + σερβιτόρα + cherry girl + mamasan. Με 100€ (συμπεριλαμβανομένου του φιλοδωρήματος καλής απόδοσης) μπορείς να γευτείς για μια ολόκληρη νύχτα την ομορφιά και τα νιάτα, την φρεσκάδα και την εμπειρία, την αθωότητα και την έξαψη. Το δωμάτιο που θα ταίριαζε περισσότερο σ’ αυτή τη περίπτωση είναι το superior deluxe rooom του Royal Amsterdam Hotel()
Αν θέλεις να φέρεις περισσότερο κόσμο τότε πρέπει να κλείσεις μεγάλη σουίτα.
Το τι επακολουθεί θα μπορούσε να ήταν μια τολμηρή ερωτική ιστορία. Το κάθε κορίτσι μάλλον απελευθερώνεται από την παρουσία των άλλων και η ατμόσφαιρα ηλεκτρίζεται έντονα. Ομαδικό ντουζ στο μεγάλο μπάνιο όπου υπάρχει μια πρώτη επαφή και εξερεύνηση των γυμνών σωμάτων. Ντυμένες στα λευκά (παρέχονται καθημερινά 4 πετσέτες και με μικρή επιπλέον χρέωση όσες άλλες επιθυμείς) επιστρέφουν στο δωμάτιο. Εκεί μπορείς αν θέλεις να έχεις οργανώσει ένα μπουφέ με μεζέδες, γλυκά, φρούτα, χυμούς από το εστιατόριο του ξενοδοχείου, ίσως και ένα καλό κρασί από το Mall.
Γρήγορα βρίσκεσαι περικυκλωμένος από τις αυλητρίδες, αυτές να πιέζουν τα χρυσαφένια κορμιά τους πάνω σου, εσύ να τις φιλάς σαν τρελός, να σε αγγίζουν με τα σαρκώδη χείλη τους και να πιάνουν από ένστικτο αυτό που επιθυμείς περισσότερο. Και, όπως θα έλεγε και ο Θεόφραστος, υπό πάντων αυλούμενος και ευφραινόμενος. Μετά το πρελούδιο ο κόσμος των ερωτικών απολαύσεων, πιο προσιτός από ποτέ, σου ανήκει ολοκληρωτικά.
Στο τέλος κοιμίζεις την θελκτική MILF στον τριθέσιο καναπέ και βολεύεις τα τρία πιπίνια στο king size κρεβάτι. Ανάμεσά τους τρυπώνεις και εσύ. Κλείνεις τα μάτια και καλείς τα οράματα από τα ζουμερά και καλοσχηματισμένα κορμάκια τους. Η μυρωδιά τους σου χαιδεύει τα ρουθούνια και αρχίζεις να βυθίζεσαι στον εαυτό σου και να ονειρεύεσαι. 
 

Συνημμένα

  • mamasan.jpg
    mamasan.jpg
    60,3 KB · Εμφανίσεις: 48

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
κριτωνα, με πεθανες.. ειχα την εντυπωση πως ολ' αυτα γινονται μονο στον παραδεισο, κατι τετοιο μας περιγραφεις τωρα!!!
 

llllllllll

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Ρε Κρίτων, τι μας κάνεις βραδιάτικα; Θες να μας τρελάνεις; Και ότι είχα κατασταλάξει. Βουρ για Φιλιππίνες. Το κλίμα είναι ίδιο με Ταϊλάνδη, ζέστη, υγρασία κλπ;
 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
κριτων ποσσο κοστιζουν τα κοριτσια απο τα μπαρς η τα γκο γκο μπαρς για μια βραδια?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
skorpio, σχεδον ιδια με ταιλανδη, ισως ελαφρως πιο φθηνα,
αυτα απο πληροφοριες που συλλεγω,
πρεπει να δουμε απο κοντα για να πουμε, οχι για τιμες, γενικως.
μοιραια ομως θα υπαρχει συγκριση με ταιλανδη σε ολα, να δουμε ποια χωρα θα νικησει...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
μοιραια ομως θα υπαρχει συγκριση με ταιλανδη σε ολα, να δουμε ποια χωρα θα νικησει...

οι φιλιππινες ειναι μακρυα, αυτο ειναι το μεγαλο μειον τους.
εαν αξιζει πραγματικα, που συμφωνα με τα γραφομενα του κριτωνα αξιζει σε πολλους τομεις, πολλοι θα πανε μονο οταν μπουχτισουν την ταυλανδη..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
στις αρχες της δεκαετιας του 90 πριν φυγω στη Ρωσσια σαν πορνομεταναστης θυμαμαι οτι η Τρουμπα ητανε γεματη Φυληπινεζες.ητανε κουκλαρες.Φυληπινες θα ηθελα να παω αλλα 15 χρονια τωρα εχω κολησει στη Ρωσσια που απο μουνι εχει τα παντα.και απο σχοιστοματες ειναι γεματο εχει Κορεατισες της Ρωσσιας.Μογγολοηδη,Τουρκοφωνες σχοιστοματρες.το κακο ειναι οτι δεν υποφερω τη ζεστη για μενα πανω απο 25 βαθμους ειναι κολαση.λενε παντος οτι στις βοπιες Φυληπινες οι γκομενες ειναι πιο ωραιες.ειναι πιο ψηλες και εχουνε πιο Ευρωπαικα χαρακτηριστηκα.πιστευω στο μελλον να τα καταφερω να παω :)
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
οι φιλιππινες ειναι μακρυα,
σχεδον 3 ωρες απο μπανγκοκ, αν φτασεις ως εκει τι ειναι αλλες 3 ωρες?
η thai airwys εχει με επιστροφη απο μπανγκοκ 13000 μπατ, καλα ειναι.
μιλαμε μονο για ανχελες, αν αρχισεις να παιρνεις εσωτερικες πτησεις στα απειρα νησια χαθηκες.
το θετικο ειναι οτι ανα πασα στιγμη φευγεις και γυρνας στην ταιλανδη που δεν σε προδιδει ποτε...
 

kriton5

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Η ομορφιά είναι υποκειμενικό θέμα. Το ιδεώδες πρότυπο διαφέρει από εποχή σε εποχή, από χώρα σε χώρα, από άτομο σε άτομο.
Ποιος λέει ότι αυτό το σχήμα είναι ομορφότερο από το άλλο ή ότι αυτή η αναλογία είναι καλύτερη από την άλλη; Ποια μύτη είναι ομορφότερη; Η αρχαιοελληνική, η γαλλική ή η πλακουτσή; Ποιος σωματότυπος είναι ομορφότερος; Αυτός που έχει κορμό χωρίς καμπύλες και μοιάζει να είναι μονοκόμματος, εκείνος που διαθέτει μακριά υπέροχα πόδια αλλά σχεδόν ασχημάτιστη μέση ή ο άλλος που έχει λυγερόκορμο πάνω μέρος και ανοιχτούς γοφούς;
Kατά την γνώμη μου δεν υπάρχει αντικειμενική ομορφιά και όλα είναι θέμα προτιμήσεων. Προσωπικά θέλω να δοκιμάσω όλους τους πιθανούς συνδυασμούς και τύπους.
Μεγάλη σημασία έχει όμως το να είναι ωραία. Και τι σημαίνει η λέξη «ωραία»; Nα είναι της ώρας, να έχει φρεσκάδα, καθαρή και σφριγηλή επιδερμίδα, να έχει τα νιάτα της (να μην λέω βέβαια και μεγάλες κουβέντες γιατί πότε- πότε το παίζω και mature lover όταν η performance είναι το απολύτως ζητούμενο).
Τέτοιες γυναίκες υπάρχουν παντού όπου γης. Δεν χρειάζεται λοιπόν να μας πιάνει αγωνία για το που βρίσκονται οι ομορφότερες ούτε να μας προβληματίζει η τυφλή κριτική. Όπως είπε και ο doctortilac σήμερα: «βλέπω πολύ ζήλια, γι’ αυτό ξεθυμαίνουν σε μερικούς ευτυχισμένους Έλληνες».
Βέβαια η διαθεσιμότητα των γυναικών διαφέρει από χώρα σε χώρα και αυτός είναι κυρίως ο λόγος που η Ταϋλάνδη βρίσκεται στην κορυφή.
Επίσης η απόδοση στο κρεβάτι ή η φιλικότητα είναι έτερα κεφάλαια. Στο Άνχελες π.χ. τα κορίτσια δεν φημίζονται για την τεχνική τους στο πήδημα (αν και την πιο βαρβάτη τσόντα την έχω γυρίσει εδώ), από την άλλη όμως είναι πολύ γλύκες και αν θέλεις τρυφερό σεξ έχεις πετύχει διάνα.
Το σύνθημα πρέπει να είναι ποικιλία και όχι μονοτονία.
 

Συνημμένα

  • gabr.jpg
    gabr.jpg
    53,9 KB · Εμφανίσεις: 49

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom