Νέα

Έξυπνες γυναίκες vs χαζές γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 329
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ποιες γυναικες προτιματε ??

  • τις χαζες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις πιό χαζες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις βλαμενες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις ηλιθιες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις πανηλιθιότερες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τους στόκους

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • κατακαμμένες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • έξυπνες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • δεν ξέρω -δεν απαντω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τι ειναι γυναίκα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • υπάρχουν έξυπνες γυναίκες;

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
αλλο υποτακτικος κ αλλο στοκος!!!και τα δυο τα σιχαινομαι...!!θελω αυτος που εχω διπλα μου να ξερει να κανει μια κουβεντα γ κατι αλλο εκτος ποδοσφαιρο κ γκομενες... να εχει εξυπνο χιουμορ κ οχι να περιοριζεται σε ανεκδοτα γ ξανθιες... να εχει φαντασια...οχι οταν πεφτουμε σε ρουτινα η μονη ιδεα που θα εχει να ειναι το σεξ!!! θελω αντρα οχι τηλεκατευθυνομενη γλαστρα!!! ευτυχως που σταματησα να ψαχνω... :)  σημ:νομιζω οτι κ οι αντρες αυτο θελουνε απο μια γυναικα...αλλα πρεπει οι αντρες αυτοι να μπορουν να τα βγαλουν περα μαζι της...αλλιως την ονομαζουν ψυχρη/ξενερωτη/δηθεν κ ελλεηνιδα... ;)


Μεχριs εδω ολα καλα και αγια.....Μονο που λεs τα των αντρων....Πεs και τα των γυναικων να σου δωσω με αριστα την...περγαμηνη
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny:
Βρε παλαβιάρα δεν είπα να αρχίσεις τις χριστοπαναγίες! :2funny:
Ξέρεις εσύ τι εννοώ! ;)


αααααα μπαρδον παρανοησα.....θες να αρχισω τα ανωμαλιαρικα μου???? τσκ τσκ τσκ.....σερνονται εγκεφαλικα......δειξε λιγο οικτο στους συναγωνιστες :P :P
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μεχριs εδω ολα καλα και αγια.....Μονο που λεs τα των αντρων....Πεs και τα των γυναικων να σου δωσω με αριστα την...περγαμηνη
δε σε επιασα...!τι να πω γ τις γυναικες;οτι υπαρχουν ανεγκεφαλα γλαστρακια που η σιλικονη απο τα βυζια κ η τσιχλα που μασανε ολη μερα εχει κολλησει στο μυαλο;;;γτ εμενα περιμενατε??καλα που υπαρχουν κ αυτες γ να ξεχωριζουν οι υπολοιπες...
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
νομιζω οτι κανεις πλακα ε? :P :P

εμενα αμα δε μου κατσει καλα ο γκομενος μολις ανοιξει το στομα του δεν υπαρχει περιπτωση.....κι ας ειναι ο χαβιε μπαρδεμ :P (καλα εκει ΙΣΩΣ κανω εξαιρεση....χαχααχαχα)

αν ειναι ο αλλος θεος θα σκεφτω εγω αν λεει βατραχια; για το πηδημα; πλακα με κανεις; χαχαχαχα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
νομιζω οτι κανεις πλακα ε? :P :P

εμενα αμα δε μου κατσει καλα ο γκομενος μολις ανοιξει το στομα του δεν υπαρχει περιπτωση.....κι ας ειναι ο χαβιε μπαρδεμ :P (καλα εκει ΙΣΩΣ κανω εξαιρεση....χαχααχαχα)

πες τα πεςςςς ταααααααα

εμενα μονο αν ειναι ο κριστιαν του νιπ τακ :cheesy:

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
δε σε επιασα...!τι να πω γ τις γυναικες;οτι υπαρχουν ανεγκεφαλα γλαστρακια που η σιλικονη απο τα βυζια κ η τσιχλα που μασανε ολη μερα εχει κολλησει στο μυαλο;;;γτ εμενα περιμενατε??καλα που υπαρχουν κ αυτες γ να ξεχωριζουν οι υπολοιπες...


Ναι.....αυτα σου ζητησα να πειs....Ειδεs τωρα που τα ειπεs πωs και ξελαφρωσεs και κερδισεs και την περγαμηνη????....Να τα λεμε ολα λοιπον....ετσι ετσι
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
οπως τα λεει η λουκριτια ειναι  :) :)
η κολυνος ειναι για αλλες χρησεις :P

απλα μαλλον υποθετω δεν ισχυει στο ιδιο ποσοστο το αυτο για τους αντρες....

Για πεσμου κι εμενα το ποσοστο  εδω δημοσια να δουμε....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
πες τα πεςςςς ταααααααα

εμενα μονο αν ειναι ο κριστιαν του νιπ τακ :cheesy:


Καταλαβεs????........Αν δεν ειναι ο τυποs απο το ...τικ τακ  δεν......
Καταλαβεs???....καταλαβα να λεs.....ετσι ετσι....ολα εδω μαθαινονται :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ναι.....αυτα σου ζητησα να πειs....Ειδεs τωρα που τα ειπεs πωs και ξελαφρωσεs και κερδισεs και την περγαμηνη????....Να τα λεμε ολα λοιπον....ετσι ετσι
κ επαναλαμβανω:εμενα περιμενες;;δε το βλεπεις??αλλα ιδιοι ειναι κ οι αντρες που θελουν διπλα τους ενα τετοιο φυτο...που το μονο που την νοιαζει ειναι αν θα πετυχει η ντεκαπαζ κ που τραγουδαει ο νινο!!!αυτες οι κοπελες εχουν διπλα τους αυτον που τους αξιζει!!και vice versa! ;) ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
κ επαναλαμβανω:εμενα περιμενες;;δε το βλεπεις??αλλα ιδιοι ειναι κ οι αντρες που θελουν διπλα τους ενα τετοιο φυτο...που το μονο που την νοιαζει ειναι αν θα πετυχει η ντεκαπαζ κ που τραγουδαει ο νινο!!!αυτες οι κοπελες εχουν διπλα τους αυτον που τους αξιζει!!και vice versa! ;) ;)


Μωρε εγω το ξερω και δεν σε περιμενα.....Ουτε τον κουεα δεν περιμενα.....Αλλα σιγουρα το να το πειs εδω ....οπωs και να το κανουμε μετραει νομιζω......Πρεπει να λεγεται ετσι απλα...να εχουμε σφαιρικη και ολοκληρωμενη διατριβη....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Καταλαβεs????........Αν δεν ειναι ο τυποs απο το ...τικ τακ  δεν......
Καταλαβεs???....καταλαβα να λεs.....ετσι ετσι....ολα εδω μαθαινονται :2funny: :2funny:

ναι, αν δεν ειναι θα πρεπει να εχει κ εγκεφαλο κ ας ειναι κ ο θεος  ο ιδιος

τι θες τωρα? ειναι η μονικα μπελουτσι μου αυτος.. εσυ την μονικα σου την θες κ με μυαλο δλδ αν σου πει.. λαιφ σου καθομαι! κ σε παρακαλαει??? *P
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κ επαναλαμβανω:εμενα περιμενες;;δε το βλεπεις??αλλα ιδιοι ειναι κ οι αντρες που θελουν διπλα τους ενα τετοιο φυτο...που το μονο που την νοιαζει ειναι αν θα πετυχει η ντεκαπαζ κ που τραγουδαει ο νινο!!!αυτες οι κοπελες εχουν διπλα τους αυτον που τους αξιζει!!και vice versa! ;) ;)

α ρε λουκι!!! εμεις πρεπει να γινουμε  φιλες!!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μωρε εγω το ξερω και δεν σε περιμενα.....Ουτε τον κουεα δεν περιμενα.....Αλλα σιγουρα το να το πειs εδω ....οπωs και να το κανουμε μετραει νομιζω......Πρεπει να λεγεται ετσι απλα...να εχουμε σφαιρικη και ολοκληρωμενη διατριβη....
σωστοος!!!αλλα ελπιζω αυτο να υσχιει κ για τα αγορια εδω μεσα που βγαζουν ΟΛΕΣ τις γυναικες ελλεηνιδες κ τους αντρες ΟΛΟΥΣ οτι κανουνε τιμη σε οποια ελληνιδα μιλησουνε...
ε?!
α ρε λουκι!!! εμεις πρεπει να γινουμε  φιλες!!!
σε χρηζω ιντερνετικη μου φιλεναδα!!!! ;)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
αν ειναι ο αλλος θεος θα σκεφτω εγω αν λεει βατραχια; για το πηδημα; πλακα με κανεις; χαχαχαχα

καθολου πλακα :P
αμα δεν κοβει το βουβο το να πει κανα πετυχημενο να με φτιαξει.....δεν παιζει....χιλιες φορες ο δονητης μου που δε μιλαει και πολυ μονο μουγκριζει λιγο  :cheesy:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δεν κατανοω το μένος σας για τους χαζους ανθρωπους... δεν το κατανοω. Ο καθένας νομιζει καταρχας οτι ειναι εξυπνος. ΑΝ κάνω ερωτηση ποιος πιστευει οτι ειναι χαζός κανεις δεν θα απαντησεις αληθώς οτι ειναι΄σοβαρα..
Ολοι ξύπνιοι βγηκαμε...χαχαχαχαχα
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
...Τώωωωρααα, μάλιστα. Μπλέξατε με τις έξυπνες στο thread ρε. Καλά ξεμπερδέματα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Το θεμα ειναι να ταιριαζουν μεταξυ τους τα επιπεδα εξυπναδας εριν μου :)

εγω θελω ακομα και για να πηδηχτω να ειμαι με ενα αντιστοιχο επιπεδο μυαλου ή ενα καλυτερο.....με ενα χειροτερο ποτε :)

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ναι, αν δεν ειναι θα πρεπει να εχει κ εγκεφαλο κ ας ειναι κ ο θεος  ο ιδιος

τι θες τωρα? ειναι η μονικα μπελουτσι μου αυτος.. εσυ την μονικα σου την θες κ με μυαλο δλδ αν σου πει.. λαιφ σου καθομαι! κ σε παρακαλαει??? *P


Μονικα.......δεν την θελω με μυαλο....δεν θα λυσουμε το προβλημα τηs Παλαιστινηs...Αλλοι τοχουν αναλαβει και το κανανε σαν τα μουτρα τουs....Για  αλλου ειδουs....γεωγραφια την θελω....Φτανει κι εκεινη να μη μου τα πρηξει
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Το θεμα ειναι να ταιριαζουν μεταξυ τους τα επιπεδα εξυπναδας εριν μου :)

εγω θελω ακομα και για να πηδηχτω να ειμαι με ενα αντιστοιχο επιπεδο μυαλου ή ενα καλυτερο.....με ενα χειροτερο ποτε :)

:2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: :think: :badair: :uzi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom