Νέα

Έξυπνες γυναίκες vs χαζές γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 329
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ποιες γυναικες προτιματε ??

  • τις χαζες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις πιό χαζες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις βλαμενες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις ηλιθιες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις πανηλιθιότερες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τους στόκους

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • κατακαμμένες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • έξυπνες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • δεν ξέρω -δεν απαντω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τι ειναι γυναίκα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • υπάρχουν έξυπνες γυναίκες;

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
καθολου πλακα :P
αμα δεν κοβει το βουβο το να πει κανα πετυχημενο να με φτιαξει.....δεν παιζει....χιλιες φορες ο δονητης μου που δε μιλαει και πολυ μονο μουγκριζει λιγο  :cheesy:

Α οχι μουνιθα μου. Εγώ θέλω να του κόβει στο κρεβάτι .. και αδιαφορώ αν θα του κόβει στα υπόλοιπα. Αν είναι να τον περναω τεστ δεξιότήτων μπας και κάνουμε σεξ βράστα. Εξάλλου θεωρώ οτι το καλό σεξ δεν ειναι συνάρτηση ενός ευγενούς και μορφωμένου εγκεφαλου..
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Το θεμα ειναι να ταιριαζουν μεταξυ τους τα επιπεδα εξυπναδας εριν μου :)

εγω θελω ακομα και για να πηδηχτω να ειμαι με ενα αντιστοιχο επιπεδο μυαλου ή ενα καλυτερο.....με ενα χειροτερο ποτε :)

δεν θα μαλώσουμε ποτε για άντρες ! χαχαχαχαχαχααχχ
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
καθολου πλακα :P
αμα δεν κοβει το βουβο το να πει κανα πετυχημενο να με φτιαξει.....δεν παιζει....χιλιες φορες ο δονητης μου που δε μιλαει και πολυ μονο μουγκριζει λιγο  :cheesy:


Υπαρχει και η αλλη περιπτωση ξερειs....Να φιλησειs εναν βατραχο και να σου βγει....πριγκηπαs....
Αντεχειs να φιλησειs βατραχο????
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Μονικα.......δεν την θελω με μυαλο....δεν θα λυσουμε το προβλημα τηs Παλαιστινηs...Αλλοι τοχουν αναλαβει και το κανανε σαν τα μουτρα τουs....Για  αλλου ειδουs....γεωγραφια την θελω....Φτανει κι εκεινη να μη μου τα πρηξει

κ εγω τον κριστιαν μου δεν τον θελω για το μυαλο του

με χαλαει που αισθανομαι ετσι γι αυτον αλλα τι να κανω.. δεν ειμαι τελεια...  *P :idiot:
δεν θα τον γνωρισω ποτε ευτυχως κ δεν θα πεσω τοσο χαμηλα! χαχαχα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Α οχι μουνιθα μου. Εγώ θέλω να του κόβει στο κρεβάτι .. και αδιαφορώ αν θα του κόβει στα υπόλοιπα. Αν είναι να τον περναω τεστ δεξιότήτων μπας και κάνουμε σεξ βράστα. Εξάλλου θεωρώ οτι το καλό σεξ δεν ειναι συνάρτηση ενός ευγενούς και μορφωμένου εγκεφαλου..

Aχα.....Να και η αλλη αποψη που λεγαμε!!!!!!  Το θεμα με τον εγκεφαλο πηγε για ...τσισακια :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
κ εγω τον κριστιαν μου δεν τον θελω για το μυαλο του

με χαλαει που αισθανομαι ετσι γι αυτον αλλα τι να κανω.. δεν ειμαι τελεια...  *P :idiot:
δεν θα τον γνωρισω ποτε ευτυχως κ δεν θα πεσω τοσο χαμηλα! χαχαχα


Μια τον θελετε και μια δεν τον θελετε για το μυαλο του.....Αναποφασιστοι ψηφοφοροι.....Θα θελατε ναι μεν....αλλα ομωs οχι.....Βρε παιδια  εχουμε τετοιο μοντελο??? εχει ξεμεινει στην αποθηκη κανα περσινο??? :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Α οχι μουνιθα μου. Εγώ θέλω να του κόβει στο κρεβάτι .. και αδιαφορώ αν θα του κόβει στα υπόλοιπα. Αν είναι να τον περναω τεστ δεξιότήτων μπας και κάνουμε σεξ βράστα. Εξάλλου θεωρώ οτι το καλό σεξ δεν ειναι συνάρτηση ενός ευγενούς και μορφωμένου εγκεφαλου..

Ποιος μιλησε για ευγενη και μορφωμενο εγκεφαλο?
μηπως εχουμε αλλη αποψη για το τι θεωρουμε εναν αντρα που του κοβει?
ΕΝΝΟΕΤΑΙ οτι αυτο που θεωρω εγω "κοφτερο μυαλο" εμπερικλειεται και στο κρεβατι!!!! τι ολο λαδι λαδι και απο τηγανητα τιποτα????

αλλα ρε συ εριν αμα ο αντρας δεν εχει τον τροπο του να σε ριξει για σεξ.....τον ωραιο εξυπνο τροπο και ειναι ή χλιμιτζουρας ή μουνοδουλος ή λιγουρι ή πανιβλακας τοτε τι να το κανω το σεξ? γιατι ενα τετοιο σεξ δε νομιζω οτι θα μαρεσει.......

ο "κοφτερος" αντρας θα πιασει αμεσως το υποννοουμενο στον αερα.....ο "εχω και κοτερο παμε μια βολτα?" θα ασχολειται με αλλα ζητηματα :P
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Μια τον θελετε και μια δεν τον θελετε για το μυαλο του.....Αναποφασιστοι ψηφοφοροι.....Θα θελατε ναι μεν....αλλα ομωs οχι.....Βρε παιδια  εχουμε τετοιο μοντελο??? εχει ξεμεινει στην αποθηκη κανα περσινο??? :2funny: :2funny:
α δεν καταλαβαινεις μου φαινεται.... διαβαζε μας προσεκτικα :P
Υπαρχει και η αλλη περιπτωση ξερειs....Να φιλησειs εναν βατραχο και να σου βγει....πριγκηπαs....
Αντεχειs να φιλησειs βατραχο????

να πω?
αν δεν μου αρεσει εμφανισιακα, κ μου ειναι αγνωστος Χ κ δεν ξερω τπτ για τον χαρακτηρα του ας πουμε, κ δεν σημαινει οτι δεν θα ειναι ομορφος, μπορει κ να ναι απλα εμενα να μην μου κανει κλικ τπτ πανω του
δεν θα μ ενδιαφερει ποσως ν ανακαλυψω τον ψυχικο του κοσμο με σκοπο να κανω κατι μαζι του καποια στιγμη

μπορει να ειναι πολυ καλος ανθρωπος κ να γινουμε φιλοι. κ αυτο καλο ειναι :P

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
α δεν καταλαβαινεις μου φαινεται.... διαβαζε μας προσεκτικα :P
να πω?
αν δεν μου αρεσει εμφανισιακα, κ μου ειναι αγνωστος Χ κ δεν ξερω τπτ για τον χαρακτηρα του ας πουμε, κ δεν σημαινει οτι δεν θα ειναι ομορφος, μπορει κ να ναι απλα εμενα να μην μου κανει κλικ τπτ πανω του
δεν θα μ ενδιαφερει ποσως ν ανακαλυψω τον ψυχικο του κοσμο με σκοπο να κανω κατι μαζι του καποια στιγμη

μπορει να ειναι πολυ καλος ανθρωπος κ να γινουμε φιλοι. κ αυτο καλο ειναι :P

παρ οτι κανω φιλοτιμεs προσπαθειεs να σαs καταλαβω....ειλικρινα  μενω αφωνοs
Παλι αρχισανε τα κλικ και κλακ.........Κλικ πανω του  κλικ κατω του  και στην καβαντζα η χυλοπιτα...Γι αυτο πανε κατα διαολου οι στατιστικεs??? λαθοs κανουν οι ειδικοι???
Ειναι ετσι οπωs τα περιγραφετε????....Ναι????
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
παρ οτι κανω φιλοτιμεs προσπαθειεs να σαs καταλαβω....ειλικρινα  μενω αφωνοs
Παλι αρχισανε τα κλικ και κλακ.........Κλικ πανω του  κλικ κατω του  και στην καβαντζα η χυλοπιτα...Γι αυτο πανε κατα διαολου οι στατιστικεs??? λαθοs κανουν οι ειδικοι???
Ειναι ετσι οπωs τα περιγραφετε????....Ναι????

πωωωω
δεν κανεις προσπαθειες σκεφτεσαι σαν ανδρας! :P :P

βρε χρυσε μου αμα δεν υπαρχει κατι που να μου αρεσει πανω του, να τον δω κ να μ αρεσει κ ας μην ειναι ωραιος (δεν παιζει ρολο παντα υπαρχουν ωραιοι που δεν μ αρεσουν πχ οπως κ σε ολες)  γιατι να μ ενδιαφερει να τον γνωρισω για να κανω κατι  μαζι του?
αν τωρα μ αρεσει εμφανισιακως τον γνωρισω κ ανοιξει το στομα του κ λεει οτι του κατεβει.. παλι δεν με  ενδιαφερει να κανω κατι μαζι του

πρεπει να εχει κ τα 2 χαρακτηριστικα

καπις?? βεβαια εγω παλι δεν θα εκανα κατι γιατι αν δεν ειμαι ινλοβε δνε κανω τπτ αλλα αυτο ειναι δικο μου προβλημα χαχαχαχα
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ποιος μιλησε για ευγενη και μορφωμενο εγκεφαλο?
μηπως εχουμε αλλη αποψη για το τι θεωρουμε εναν αντρα που του κοβει?
ΕΝΝΟΕΤΑΙ οτι αυτο που θεωρω εγω "κοφτερο μυαλο" εμπερικλειεται και στο κρεβατι!!!! τι ολο λαδι λαδι και απο τηγανητα τιποτα????

αλλα ρε συ εριν αμα ο αντρας δεν εχει τον τροπο του να σε ριξει για σεξ.....τον ωραιο εξυπνο τροπο και ειναι ή χλιμιτζουρας ή μουνοδουλος ή λιγουρι ή πανιβλακας τοτε τι να το κανω το σεξ? γιατι ενα τετοιο σεξ δε νομιζω οτι θα μαρεσει.......

ο "κοφτερος" αντρας θα πιασει αμεσως το υποννοουμενο στον αερα.....ο "εχω και κοτερο παμε μια βολτα?" θα ασχολειται με αλλα ζητηματα :P

Ομορφο άντρα που να ειναι μουνοδουλος χλιμιτζουρας ή λιγουρι δεν εχω δει...
πανιβλακα εχω δει χαχαχαχαχαχαχα αλλα παρόλα αυτά ηταν ερωτικος.. Σε κοιτούσε με ενα βλέμμα θελω να σε σκισω που εμενα προσωπικα δεν με χάλαγε καθόλου.

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ομορφο άντρα που να ειναι μουνοδουλος χλιμιτζουρας ή λιγουρι δεν εχω δει...
πανιβλακα εχω δει χαχαχαχαχαχαχα αλλα παρόλα αυτά ηταν ερωτικος.. Σε κοιτούσε με ενα βλέμμα θελω να σε σκισω που εμενα προσωπικα δεν με χάλαγε καθόλου.


το θεμα ειναι πως το αξιοποιει ρε συ αυτο το θελω-να-σε-σκισω βλεμμα....αμα ειναι βλημα τι να το κανω το βλεμα??? δε φτιαχνομαι!!! εγω ειμαι ομιλητικη στο σεξ....δε μπορω θα ξενερωσω αγρια....
θελω να κανω διαλογους.....εκτος αν μιλαμε για τελειως ξεπετα σε καμια τουαλετα οποτε τι να πω....εκει μιλαει η Jose cuervo οχι η νιτσα.... :P :P
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
πωωωω
δεν κανεις προσπαθειες σκεφτεσαι σαν ανδρας! :P :P

βρε χρυσε μου αμα δεν υπαρχει κατι που να μου αρεσει πανω του, να τον δω κ να μ αρεσει κ ας μην ειναι ωραιος (δεν παιζει ρολο παντα υπαρχουν ωραιοι που δεν μ αρεσουν πχ οπως κ σε ολες)  γιατι να μ ενδιαφερει να τον γνωρισω για να κανω κατι  μαζι του?
αν τωρα μ αρεσει εμφανισακως τον γνωρισω κ ανοιξει το στομα του κ λεει οτι του κατεβει.. παλι δεν με  ενδιαφερει να κανω κατι μαζι του

πρεπει να εχει κ τα 2 χαρακτηριστικα

καπις?? βεβαια εγω παλι δεν θα εκανα κατι γιατι αν δεν ειμαι ινλοβε δνε κανω τπτ αλλα αυτο ειναι δικο μου προβλημα χαχαχαχα

ακριβως στην τελευταία σου φράση περικλείεται ολη η ουσία. Εσύ θέλεις να εισαι ιν λοβ για να κάνεις σεξ, και συνεπώς θές να βρεις και κάποιον που να ανταποκρίνεται σε αυτό που εσύ ερωτεύεσαι. Προφανως και ένας άντρας χαζός δεν μπορεί να σε καλύψει... λογικό και αποδεκτό.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
πωωωω
δεν κανεις προσπαθειες σκεφτεσαι σαν ανδρας! :P :P

βρε χρυσε μου αμα δεν υπαρχει κατι που να μου αρεσει πανω του, να τον δω κ να μ αρεσει κ ας μην ειναι ωραιος (δεν παιζει ρολο παντα υπαρχουν ωραιοι που δεν μ αρεσουν πχ οπως κ σε ολες)  γιατι να μ ενδιαφερει να τον γνωρισω για να κανω κατι  μαζι του?
αν τωρα μ αρεσει εμφανισακως τον γνωρισω κ ανοιξει το στομα του κ λεει οτι του κατεβει.. παλι δεν με  ενδιαφερει να κανω κατι μαζι του

πρεπει να εχει κ τα 2 χαρακτηριστικα

καπις?? βεβαια εγω παλι δεν θα εκανα κατι γιατι αν δεν ειμαι ινλοβε δνε κανω τπτ αλλα αυτο ειναι δικο μου προβλημα χαχαχαχα

Μπραβο ρε κοριτσια.....Μεσα σε...μια στιγμη να δω το ρολοι μου....μαλιστα σε ενα τεταρτο....διαψευσατε ολεs τιs στατιστικεs εξαφανισατε τον Σεξ--Ασκητη και τα παρουσιασατε ολα ροδινα...αφου βεβαια οπωs βλεπουμε ολοι δεν υπαρχει προβλημα...αρα ολα ειναι τελεια....το εντοπισαμε το ζητημα στο "εγω"....εγω ετσι εγω αλλοιωs...Ολα τα αλλα δλδ καλωs βαινουν....Οι αλλοι μαs φταινε....Ωραια.....Ειναι κανειs για μια παρτιδα σκακι?????   :dancing: :dancing:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ακριβως στην τελευταία σου φράση περικλείεται ολη η ουσία. Εσύ θέλεις να εισαι ιν λοβ για να κάνεις σεξ, και συνεπώς θές να βρεις και κάποιον που να ανταποκρίνεται σε αυτό που εσύ ερωτεύεσαι. Προφανως και ένας άντρας χαζός δεν μπορεί να σε καλύψει... λογικό και αποδεκτό.
+1000000000000!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
λαιφ δεν εχω πιασει τον προβληματισμο σου με τη μπαιτ....προσπαθω εδω και ωρα και δεν εχω καταλαβει....λες να φταιει που νυσταζω? :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ακριβως στην τελευταία σου φράση περικλείεται ολη η ουσία. Εσύ θέλεις να εισαι ιν λοβ για να κάνεις σεξ, και συνεπώς θές να βρεις και κάποιον που να ανταποκρίνεται σε αυτό που εσύ ερωτεύεσαι. Προφανως και ένας άντρας χαζός δεν μπορεί να σε καλύψει... λογικό και αποδεκτό.

Εγω που το κανω και χωρις να ειμα ιν λοβ απο τι πασχω δρ εριν?????
που τον θελω και τσακαλο και περιστασιακο?????
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ακριβως στην τελευταία σου φράση περικλείεται ολη η ουσία. Εσύ θέλεις να εισαι ιν λοβ για να κάνεις σεξ, και συνεπώς θές να βρεις και κάποιον που να ανταποκρίνεται σε αυτό που εσύ ερωτεύεσαι. Προφανως και ένας άντρας χαζός δεν μπορεί να σε καλύψει... λογικό και αποδεκτό.

ναι καπως ετσι

μα κ το δικο σου σκεπτικο λογικο κ αποδεκτο
οπως κ της νιτσας

αυτο που δεν ειναι λογικο κ αποδεκτο ειναι η πεποιθηση των ανδρων οτι ολες σκεφτομαστε λιγο πολυ το ιδιο κ αρα περιμενουν να εχουμε παρομοιες αποψεις αλλιως μπερδευονται κ δεν μας καταλαβαινουν *P
καθε γυναικα ειναι διαφορετικη λεμε!
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
το θεμα ειναι πως το αξιοποιει ρε συ αυτο το θελω-να-σε-σκισω βλεμμα....αμα ειναι βλημα τι να το κανω το βλεμα??? δε φτιαχνομαι!!! εγω ειμαι ομιλητικη στο σεξ....δε μπορω θα ξενερωσω αγρια....
θελω να κανω διαλογους.....εκτος αν μιλαμε για τελειως ξεπετα σε καμια τουαλετα οποτε τι να πω....εκει μιλαει η Jose cuervo οχι η νιτσα.... :P :P

Μουνιθα, αν δεις κανενα με τέτοιο βλέμμα στείλτον απο δω.. χαχαχαχαχαχαχα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Μπραβο ρε κοριτσια.....Μεσα σε...μια στιγμη να δω το ρολοι μου....μαλιστα σε ενα τεταρτο....διαψευσατε ολεs τιs στατιστικεs εξαφανισατε τον Σεξ--Ασκητη και τα παρουσιασατε ολα ροδινα...αφου βεβαια οπωs βλεπουμε ολοι δεν υπαρχει προβλημα...αρα ολα ειναι τελεια....το εντοπισαμε το ζητημα στο "εγω"....εγω ετσι εγω αλλοιωs...Ολα τα αλλα δλδ καλωs βαινουν....Οι αλλοι μαs φταινε....Ωραια.....Ειναι κανειs για μια παρτιδα σκακι?????   :dancing: :dancing:

τωρα αυτο ηταν ασχετο

δεν σε αντιλαμβανομαι

προφανως θα μιλησω για το τι ενδιαφερει εμενα στο αλλο φυλο
για τους αλλους θα μιλαω?
κ που ξερω τι κανουν αυτοι?
μ ε ενδιαφερει τι κανει κ τι θελει αυτος που εχω επιλεξει να ειναι μαζι μου κ  μ εχει επιλεξει κ αυτος για να ειναι..
αι ντου νοτ γκετ γιου σορρυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom