Νέα

Έξυπνες γυναίκες vs χαζές γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 329
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποιες γυναικες προτιματε ??

  • τις χαζες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις πιό χαζες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις βλαμενες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις ηλιθιες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις πανηλιθιότερες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τους στόκους

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • κατακαμμένες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • έξυπνες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • δεν ξέρω -δεν απαντω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τι ειναι γυναίκα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • υπάρχουν έξυπνες γυναίκες;

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εξαρταται γ που τον εχεις τον εαυτο σου...αλλωστε εγω δεν αρνηθηκα την υπαρξη αυτων των γυναικων...

Το θεμα ομωs δεν ειναι ....για το που τον εχω εγω τον δικο μου εαυτο......το θεμα και μεσα απο τιs αναμφισβητητεs στατιστικεs και κριτικεs ειναι κατα των γυναικων.....οπωs και με την τριχοπτωση.....το αποτελεσμα μετραει....κι εκει δυστυχωs ειναι ετσι...τα νουμερα ειναι ανελεητα
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ποιοs ειπε οτι ο ερωταs υπακουει στην λογικη??????Αν ηταν ετσι απο πλευραs αντρων ουτε και που θα γυριζαν εστω αυτο το λιγο να κοιταξουν....Δεν ειναι μακρο-συμφεροντολογοι....Ειναι θεμα και συμπεριφοραs...Αυτεs του εξωτερικου που οταν ερχονται εδω γινονται αναρπαστεs κατι παραπανω ξερουν...
΄

παλικάρι τι εννοείς;
Αν η αδελφή σου λέει στον κύκλο της οτι γαμιέται ελεύθερα πιστεύεις οτι θα της έχουν οι φίλοι σου μέγαλη εκτίμηση; Θα σπεύσουν να  βρουν μαζί της την συντροφικότητα; Μιλάμε σοβαρά τώρα;..
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
΄

παλικάρι τι εννοείς;
Αν η αδελφή σου λέει στον κύκλο της οτι γαμιέται ελεύθερα πιστεύεις οτι θα της έχουν οι φίλοι σου μέγαλη εκτίμηση; Θα σπεύσουν να  βρουν μαζί της την συντροφικότητα; Μιλάμε σοβαρά τώρα;..


Κατ αρχαs αλλο λεω εγω...αλλο εσυ...Κι επειτα δεν θα γινομουνα ποτε μπαμπουλαs στη ζωη τηs αδερφηs μου τηs κορηs μου τηs μαναs μου....Δεν μιλησα ουτε για χυδαιοτητα ουτε για τιποτα τετοιο φανταζομαι....Αυτο ουτε με τιs ξενεs γινεται....Αν τα μιλαω καλα τα Ελληνικα μιλησα για διαφορα στη νοοτροπια που υπαρχει αλλου τουλαχιστον και κανει τιs αλλεs πιο αναρπαστεs πιο τυχερεs...Ουτε για δηλωσειs μιλησα ουτε για τιποτα σχετικο
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Aυταπατεs????????  εμειs????........σαs εμειδιασαν φοβουμαι.......Ειστε οι μονεs στην ευρωπαικη ενδοχωρα με αυτη τη συμπεριφορα......Αν ανοιξετε ματακια και αυτια και δειτε τι γινεται παραεξω θα δειτε πολλα πραγματακια.....θα αναθεωρησετε πολλα στη σκεψη και κυριωs στη νοοτροπια....Παντωs χαμενοι δεν θα παμε....ηδη ειμαστε σε αλλη διασταση....
+ 1,000,000,000 :rockon: :rockon: :rockon:

  Σε  ηλικία    39  χρ  εχοντας  ζήσει    5  χρόνια  στην Αυστραλία  , 6 μήνες  στην
  Κυπρο  και  εχοντας αρκετές εμπειρίες ζωής ..πολλές  Ελληνίδες  δεν παύουν  να  με  εκπλήσουν ..

  Δυστυχώς  οι συμπατριώσες μας  δεν  ..θέλουν  να  ξυπνήσουν .. ΚΑΙ

  Αρκετοί  Έλληνες  κανουν  sponsoring  ....και  επακολουθεί το μπάχαλο !!!!!

  ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ...

  Μιλας  σε  Ελληνιδα  ....είσαι  λιγούρης ...

  Δεν  της  μιλάς  είσαι  αδερφή  ... !!!

  Εχεις  ενα μετριο  αμάξι (10 ετίας)  είσαι  loser !!!

  Tην  πέφτεις  σε  20 Ελληνίδες  σου  κάθεται  η μια  ...

  Την πέφτεις  σε  20 (Βραζιλιάνες , Αυστραλέζες, Σουηδέζες ) 
  σου κάθονται  οι 5  ...Αμα σε δει Ελληνίδα με μια  Ξένη σε  κοιτάει  με 
  βλέμμα  δολοφόνου  της  CIA  (Special Ops)  ...
  Φυσικά  εισαι ...πάλι  λιγούρης ... (by default ..εξ ορισμου  ολες  οι
  Ξένες  ειναι  ανοργασμικές  και  λιγούρια!!)


  Οι περισότερες Ελληνιδες  είναι  ξυνόφατσες  στην  κοινωνική  τους ζωή 
  (οποιος εχει μιλήσει  σε  αλλοδαπή  στη Βόρεια Ευρώπη  -εν ψυχρώ - θα
    δει  και ενα χαμόγελο  ...εδώ ολο  ξυνίλα !!)  ...

   

 
  Αυτα΄!!
 
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
+ 1,000,000,000 :rockon: :rockon: :rockon:

  Σε  ηλικία    39  χρ   εχοντας   ζήσει    5  χρόνια  στην Αυστραλία  , 6 μήνες  στην
  Κυπρο  και  εχοντας αρκετές εμπειρίες ζωής ..πολλές   Ελληνίδες  δεν παύουν  να   με  εκπλήσουν ..

   Δυστυχώς   οι συμπατριώσες μας   δεν  ..θέλουν  να  ξυπνήσουν .. ΚΑΙ

   Αρκετοί  Έλληνες   κανουν  sponsoring  ....και  επακολουθεί το μπάχαλο !!!!!

   ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ...

   Μιλας  σε  Ελληνιδα  ....είσαι  λιγούρης ...

   Δεν  της  μιλάς  είσαι  αδερφή  ... !!!

   Εχεις   ενα μετριο  αμάξι (10 ετίας)   είσαι  loser !!!

   Tην  πέφτεις   σε  20 Ελληνίδες  σου  κάθεται  η μια  ...

   Την πέφτεις  σε  20 (Βραζιλιάνες , Αυστραλέζες, Σουηδέζες )  
   σου κάθονται  οι 5  ...Αμα σε δει Ελληνίδα με μια  Ξένη σε  κοιτάει  με 
   βλέμμα  δολοφόνου  της  CIA  (Special Ops)  ...
   Φυσικά  εισαι ...πάλι  λιγούρης ... (by default ..εξ ορισμου  ολες  οι
   Ξένες  ειναι  ανοργασμικές   και  λιγούρια!!)


   Οι περισότερες Ελληνιδες  είναι  ξυνόφατσες  στην  κοινωνική  τους ζωή 
   (οποιος εχει μιλήσει  σε  αλλοδαπή  στη Βόρεια Ευρώπη  -εν ψυχρώ - θα
     δει  και ενα χαμόγελο  ...εδώ ολο  ξυνίλα !!)  ...

   

  
   Αυτα΄!!
  


Oλα αυτα που λεs φιλε μου με βρισκουν συμφωνο...Προσπαθω παντα με την ευγενεια που με διακρινει(sik!!) να τουs τα εξηγω....Ηδη τοσο η στατιστικη....αχ μανα μου αυτα τα νουμερα...οσο και η ιδια η ζωη τουs τα λεει εδω και χρονια...Αs μην πιστεψουν εμενα...αs ακουσουν τουλαχιστον τουs ειδικουs...αs νοιαστουν κι αυτεs λιγο...αν θελουν βεβαια...το τραινο τηs ζωηs ερχεται και παρερχεται και δυστυχωs γι αυτεs ειναι express...δεν θα σταματησει να επιβιβαστουν...θα πρεπει να τρεξουν για να σκαρφαλωσουν πανω του...Εκτοs κι αν τοση ωρα που μιλαμε...στου κουφου την πορτα....βαλαμε και ...κλειδαρια!!!!! :birdman: :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης
Ηδη το απιστευτα δυσθεωρητα υψηλο ποσοστο γυναικων ανευ ερωτικου συντροφου που ολοι ειδαμε στιs ειδησειs σε διαψευδει πανηγυρικα....μαλλον θα πρεπε να σαs προβληματιζει....αντι να επιμενετε σε τοσο παλαια και παρωχημενη αντιληψη

Αυτο μονο βλεπεις εσυ? Το οτι ενα σωρο γκομενες ειναι μελη στο bourdela δε σου λεει τιποτα ? Και οτι οι περισοτερες ξημεροβραδιαζονται εδω μεσα θα πρεπει κατι να μας δειχνει ?
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Αυτο μονο βλεπεις εσυ? Το οτι ενα σωρο γκομενες ειναι μελη στο bourdela δε σου λεει τιποτα ? Και οτι οι περισοτερες ξημεροβραδιαζονται εδω μεσα θα πρεπει κατι να μας δειχνει ?
οπως?? :huh: :huh:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αυτο μονο βλεπεις εσυ? Το οτι ενα σωρο γκομενες ειναι μελη στο bourdela δε σου λεει τιποτα ? Και οτι οι περισοτερες ξημεροβραδιαζονται εδω μεσα θα πρεπει κατι να μας δειχνει ?

....οσο γι αυτο δεν ξερω αν πρεπει να το σχολιασω....Διατηρουν ωστοσο το δικαιωμα να εχουν αποψη και οταν διαπιστωνουν λαθη να τα επωμιζονται και να τα διορθωνουν....αν θελουν....δεν ειναι και υποχρεωτικο...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
....οσο γι αυτο δεν ξερω αν πρεπει να το σχολιασω....Διατηρουν ωστοσο το δικαιωμα να εχουν αποψη και οταν διαπιστωνουν λαθη να τα επωμιζονται και να τα διορθωνουν....αν θελουν....δεν ειναι και υποχρεωτικο...
ελπιζω οτι λετε να υσχιει κ για τους ανδρες ετσι;; τουλαχιστον εγω οταν μιλαω αναφερομαι συνηθως σε ανθρωπους χωρις να κατηγοριοποιω η να τους κανω μερος μιας στατιστικης... ;) :cheesy: :grin:
Οτι, μαλαπερδα γιοκ....και βολευονται με υποκαταστατα.....
Λεω τωρα εγω και ισως κανω και λαθος.....αλλα παλι, μπορει και να εχω δικιο. Ρωτησε τες.
εδω ειμαι...ρωτα με...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ελπιζω οτι λετε να υσχιει κ για τους ανδρες ετσι;; τουλαχιστον εγω οταν μιλαω αναφερομαι συνηθως σε ανθρωπους χωρις να κατηγοριοποιω η να τους κανω μερος μιας στατιστικης... ;) :cheesy: :grin:εδω ειμαι...ρωτα με...

Ειτε θελουμε ειτε οχι.....η στατιστικη αυτο δειχνει....δεν μιλαμε σε προσωπικο επιπεδο...Αν ειναι να μιλησουμε προσωπικα  ευχαριστωs...Αλλα θα βγουμε τελειοι και οι δυο..Ω ποβρ Λεο!!!
Μιλαμε γενικα αλλα οχι με ασαφεια....Κι εκει τα νουμερα ειναι τοσο απογοητευτικα σαν το δημοσιο χρεοs τηs χωραs...Εκτοs κι αν αναθεωρησουμε τωρα και τα μαθηματικα
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ειτε θελουμε ειτε οχι.....η στατιστικη αυτο δειχνει....δεν μιλαμε σε προσωπικο επιπεδο...Αν ειναι να μιλησουμε προσωπικα  ευχαριστωs...Αλλα θα βγουμε τελειοι και οι δυο..Ω ποβρ Λεο!!!
Μιλαμε γενικα αλλα οχι με ασαφεια....Κι εκει τα νουμερα ειναι τοσο απογοητευτικα σαν το δημοσιο χρεοs τηs χωραs...Εκτοs κι αν αναθεωρησουμε τωρα και τα μαθηματικα
ισως να εχεις κ δικιο..απλα δεν εχω μαθει να μιλαω γ τους ανθρωπους σαν να ειναι πειραματοζωα... κ οσο γ το αλλο που ειπες..τουλαχιστον εγω δε θα βγω τελεια...γιατι δεν ειμαι...και χαιρομαι πολυ γ αυτο!!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ισως να εχεις κ δικιο..απλα δεν εχω μαθει να μιλαω γ τους ανθρωπους σαν να ειναι πειραματοζωα... κ οσο γ το αλλο που ειπες..τουλαχιστον εγω δε θα βγω τελεια...γιατι δεν ειμαι...και χαιρομαι πολυ γ αυτο!!!!!

Παλι δεν μ επιασεs!!!! κριμα γιατι ειμαι και κοντα...χαχαχαχαχα
Δεν μιλησα πουθενα για πειραματοζωα ....απλα συμπερασματα που βγαινουν μεσα απο τη ζωη...Η στατιστικη βγαινει μεσα απο τη ζωη και αποτυπωνει αυτο που συμβαινει....δεν διευθυνει ουτε κατευθυνει....ακομα και στην πολιτικη ...Κανειs δεν ειναι τελειοs αλλα πρεπει και να προσπαθει νομιζω πρωτα να ακουει και μετα να διορθωνει τα λαθη του...αν θελει
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
δεν υπαρχουν εξυπνεσ και χαζεσ..υπαρχουν πουτανεσ και καργιολεσ
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Και προτου σχολασω...........δεs την στατιστικη σαν μια φωτογραφια......Καταγραφει οτι συμβαινει τωρα.......Δεν δινει λυση ουτε κι απαντηση.....εμειs κι εσειs θα ψαξουμε για απαντησειs...και το θεμα ειναι....να θελουμε να απαντησουμε....αλλοιωs αs μεινουμε στα ιδια
Αντε καληνυχτα τωρα κι αν πικρανα κανεναν  νερο κι αλατι....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Παλι δεν μ επιασεs!!!! κριμα γιατι ειμαι και κοντα...χαχαχαχαχα
Δεν μιλησα πουθενα για πειραματοζωα ....απλα συμπερασματα που βγαινουν μεσα απο τη ζωη...Η στατιστικη βγαινει μεσα απο τη ζωη και αποτυπωνει αυτο που συμβαινει....δεν διευθυνει ουτε κατευθυνει....ακομα και στην πολιτικη ...Κανειs δεν ειναι τελειοs αλλα πρεπει και να προσπαθει νομιζω πρωτα να ακουει και μετα να διορθωνει τα λαθη του...αν θελει
δεν ημουν ποτε καλη στα νουμερα...τα λες ωραια ομως...δε μπορω να διαφωνισω... :2funny:
παντως εξακολουθω ν αναρωτιεμαι τι πιστευετε οτι διχνει μια γυναικα μπαινοντας στο σαιτ...
 

magenta(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Προσωπικά δεν πιστεύω ότι υπάρχουν χαζές γυναίκες αλλά κουτοπόνηρες και αυτές είναι και οι πιο επικίνδυνες γιατί σέρνουν και ένα κάρο συμπλέγματα μέσα τους!!!
 

Επισκέπτης
Προσωπικά δεν πιστεύω ότι υπάρχουν χαζές γυναίκες αλλά κουτοπόνηρες και αυτές είναι και οι πιο επικίνδυνες γιατί σέρνουν και ένα κάρο συμπλέγματα μέσα τους!!!
και χαζες υπαρχουν και κουτοπονηρες κι ολα.οπως και σε μας το ιδιο συμβαινει
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
το θεμα ειναι πως το αξιοποιει ρε συ αυτο το θελω-να-σε-σκισω βλεμμα....αμα ειναι βλημα τι να το κανω το βλεμα??? δε φτιαχνομαι!!! εγω ειμαι ομιλητικη στο σεξ....δε μπορω θα ξενερωσω αγρια....
θελω να κανω διαλογους.....εκτος αν μιλαμε για τελειως ξεπετα σε καμια τουαλετα οποτε τι να πω....εκει μιλαει η Jose cuervo οχι η νιτσα.... :P :P

Αμ εσύ δεν είσαι για σεξ. Για καμιά εκπομπή του Χατζηνικολάου είσαι...με άφθονο διάλογο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom