Νέα

Έξυπνες γυναίκες vs χαζές γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 329
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιες γυναικες προτιματε ??

  • τις χαζες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις πιό χαζες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις βλαμενες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις ηλιθιες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις πανηλιθιότερες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τους στόκους

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • κατακαμμένες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • έξυπνες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • δεν ξέρω -δεν απαντω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τι ειναι γυναίκα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • υπάρχουν έξυπνες γυναίκες;

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Ποιες προτιμάτε να γαμάτε ; Ποιες ειναι πιο αφροδισιακές;
η σωστή γυναίκα είναι αυτή που ΔΕΝ μιλάει.
ΔΕΝ μου ζαλίζει τα @@.
ΔΕΝ περνάει ατελείωτες ώρες μιλώντας στο κινητό.
και ΔΕΝ ανοιγεί συνέχεια θρεντ :cheesy:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
η σωστή γυναίκα είναι αυτή που ΔΕΝ μιλάει.
ΔΕΝ μου ζαλίζει τα @@.
ΔΕΝ περνάει ατελείωτες ώρες μιλώντας στο κινητό.
και ΔΕΝ ανοιγεί συνέχεια θρεντ :cheesy:

αυτή μανάρι μου μου θυμίζει ενα ωραιότατο κυνηγοσκυλο που είχα κάποτε....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Είστε μαζόχες τελικά.  :2funny:

Σιγά μην αναλύσετε και τη θεωρία των κβάντων στο κρεββάτι μωρέ. Για πήδημα μιλάμε. Τι σχέση έχει η εξυπνάδα;


υποθετω ομως οτι πρεπει να προηγηθει ενα "φλερτ" μια "κουβεντα" πριν το πηδημα ετσι δεν ειναι?
παιζει βεβαια και το οτι εμεις ειμαστε εγκεφαλικοι και σεις καυλεουρες οποτε μπορει να εχεις και δικιο και να το βλεπω εγω αλλιως.... :rockon: :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
υποθετω ομως οτι πρεπει να προηγηθει ενα "φλερτ" μια "κουβεντα" πριν το πηδημα ετσι δεν ειναι?
παιζει βεβαια και το οτι εμεις ειμαστε εγκεφαλικοι και σεις καυλεουρες οποτε μπορει να εχεις και δικιο και να το βλεπω εγω αλλιως.... :rockon: :rockon:


Αν ημασταν κι εμειs εγκεφαλικοι....αει καλα !!!!!!  Θα γινοτανε το πηδημα καθε Πασχα και Λαμπρη....Σκουρια θα πιανανε τα εργαλεια!!!!!  Υπαρχει που υπαρχει αποχη.....τοτε θατανε και η χαριστικη...
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
υποθετω ομως οτι πρεπει να προηγηθει ενα "φλερτ" μια "κουβεντα" πριν το πηδημα ετσι δεν ειναι?
παιζει βεβαια και το οτι εμεις ειμαστε εγκεφαλικοι και σεις καυλεουρες οποτε μπορει να εχεις και δικιο και να το βλεπω εγω αλλιως.... :rockon: :rockon:

μουνίθα μου αν ο αλλος εινα θεος.. τι να την κάνεις την κουβέντα. Αν δεν είναι ε... το ρίχνεις στην συζήτηση..μπας και σου ρθει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
μουνίθα μου αν ο αλλος εινα θεος.. τι να την κάνεις την κουβέντα. Αν δεν είναι ε... το ρίχνεις στην συζήτηση..μπας και σου ρθει  :2funny: :2funny: :2funny:

ετσι σκεφτονται μονο οι χοντρες κ οι αγαμητες σαβουρες οι υπολοιπες σαν αυτο που ειπε η μουνιτσα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
μουνίθα μου αν ο αλλος εινα θεος.. τι να την κάνεις την κουβέντα. Αν δεν είναι ε... το ρίχνεις στην συζήτηση..μπας και σου ρθει  :2funny: :2funny: :2funny:

νομιζω οτι κανεις πλακα ε? :P :P

εμενα αμα δε μου κατσει καλα ο γκομενος μολις ανοιξει το στομα του δεν υπαρχει περιπτωση.....κι ας ειναι ο χαβιε μπαρδεμ :P (καλα εκει ΙΣΩΣ κανω εξαιρεση....χαχααχαχα)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
νομιζω οτι κανεις πλακα ε? :P :P

εμενα αμα δε μου κατσει καλα ο γκομενος μολις ανοιξει το στομα του δεν υπαρχει περιπτωση.....κι ας ειναι ο χαβιε μπαρδεμ :P (καλα εκει ΙΣΩΣ κανω εξαιρεση....χαχααχαχα)


Μολιs ανοιξει το στομα του????χμμμ     τον κοιταs στα ...δοντια??? αλογο ειναι????
Μαλλον δεν θα τα πλενει με ...Colynos   αυτο εννοειs??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
συμφωνω..αν ο αντρας η η γυναικα που εχεις διπλα σου ειτε σαν ταιρι ειτε σαν φιλο ανοιγει το στομα κ πεταει βατραχια η δε μπορει να κανει ενα εξυπνο αστειο...τι να το κανω;! οσο ωραιος κ αν ειναι ενας αντρας αμα ''δε το χει'' μου ειναι αχρηστος..
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
συμφωνω..αν ο αντρας η η γυναικα που εχεις διπλα σου ειτε σαν ταιρι ειτε σαν φιλο ανοιγει το στομα κ πεταει βατραχια η δε μπορει να κανει ενα εξυπνο αστειο...τι να το κανω;! οσο ωραιος κ αν ειναι ενας αντρας αμα ''δε το χει'' μου ειναι αχρηστος..

Εξαρταται πωs τα εννοει κανειs τα "βατραχια"......Αν τα εννοει με τον ορο οτι συνεχωs θα ειναι υποτακτικοs και θα λεει μοναχα αυτα που θελει να ακουσει η γυναικα....ε τοτε ζητω τα βατραχια κουαξ κουαξ.....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μολιs ανοιξει το στομα του????χμμμ     τον κοιταs στα ...δοντια??? αλογο ειναι????
Μαλλον δεν θα τα πλενει με ...Colynos   αυτο εννοειs??? :2funny: :2funny: :2funny:


οπως τα λεει η λουκριτια ειναι  :) :)
η κολυνος ειναι για αλλες χρησεις :P

απλα μαλλον υποθετω δεν ισχυει στο ιδιο ποσοστο το αυτο για τους αντρες....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Εξαρταται πωs τα εννοει κανειs τα "βατραχια"......Αν τα εννοει με τον ορο οτι συνεχωs θα ειναι υποτακτικοs και θα λεει μοναχα αυτα που θελει να ακουσει η γυναικα....ε τοτε ζητω τα βατραχια κουαξ κουαξ.....
αλλο υποτακτικος κ αλλο στοκος!!!και τα δυο τα σιχαινομαι...!!θελω αυτος που εχω διπλα μου να ξερει να κανει μια κουβεντα γ κατι αλλο εκτος ποδοσφαιρο κ γκομενες... να εχει εξυπνο χιουμορ κ οχι να περιοριζεται σε ανεκδοτα γ ξανθιες... να εχει φαντασια...οχι οταν πεφτουμε σε ρουτινα η μονη ιδεα που θα εχει να ειναι το σεξ!!! θελω αντρα οχι τηλεκατευθυνομενη γλαστρα!!! ευτυχως που σταματησα να ψαχνω... :)  σημ:νομιζω οτι κ οι αντρες αυτο θελουνε απο μια γυναικα...αλλα πρεπει οι αντρες αυτοι να μπορουν να τα βγαλουν περα μαζι της...αλλιως την ονομαζουν ψυχρη/ξενερωτη/δηθεν κ ελλεηνιδα... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom