Νέα

Εσύ τί θα έπαιρνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tipos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 299
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Με περίπου 15-17.000 € παίρνεις ένα από τα παρακάτω:

  • Audi TT cabrio

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Porsche Boxster

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • BMW Z4

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Audi A4 cabrio

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • BMW 3er cabrio

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Honda S2000

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
εγω θα συνέχιζα να παίρνω το λεωφορείο  και τα 17χιλ, θα τα ετρωγα σε ταξιδια,γυναικες,ποτα κτλ
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
εγω θα συνέχιζα να παίρνω το λεωφορείο  και τα 17χιλ, θα τα ετρωγα σε ταξιδια,γυναικες,ποτα κτλ
:2funny: :2funny: :2funny:

Ποσα αμαξια εχεις φαει στα ξιδια,στα ταξιδια και στις γυναικες? :rockon:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
εγω θα συνέχιζα να παίρνω το λεωφορείο  και τα 17χιλ, θα τα ετρωγα σε ταξιδια,γυναικες,ποτα κτλ

ρε φίλε δεν δίνεις τα 17 χιλιάρικα μπας και μαζέψεις το μυτόνγκι, που έχεις στο άβαταρ;;;

φαντάσου ότι βοηθάς και το περιβάλλον ;) χαχα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
:2funny: :2funny: :2funny:

Ποσα αμαξια εχεις φαει στα ξιδια,στα ταξιδια και στις γυναικες? :rockon:
οσα γουσταρει ρε...δικα του ειναι οτι θελει τα κανει...μηπως και στα αμαξια πεταμενα λεφτα δεν ειναι;
 
OP
OP
T

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
μια καινουργια πορσε
η πιο απλη ομως
κανει πανω απο 60 χιλιαρικα;

τυπικά η boxster & cayman κάνουν αρκετά παραπάνω. γύρω στα 20χιλιάρικα πιο πάνω.

Όμως ... αν πας κατά αντιπροσωπεία μεριά θα τη βρεις με αυτά που λες. Ίσως και λίγο πιο κάτω.

Ας είναι καλά η κρίση!  :rockon: :rockon:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αφου δεν το θελεις για καθημερινη χρηση γιατι δεν παιρνεις ενα 2θεσιο?
Ξαναλεω.....μια καλη και οικονομικη επιλογη ειναι τα slk 00' - 03'!!! :)
 
OP
OP
T

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Αφου δεν το θελεις για καθημερινη χρηση γιατι δεν παιρνεις ενα 2θεσιο?
Ξαναλεω.....μια καλη και οικονομικη επιλογη ειναι τα slk 00' - 03'!!! :)

Η slk παίζει. και μένουν και 5-7 χιλιάρικα στην άκρη!

απλά δεν θα ήταν δίκαιο να τη βάλω σε αυτή τη ψηφοφορία. είναι πολύ φτηνότερη.
 
OP
OP
T

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
τύπε πρόσεχε τι λες...είπαμε..η κρίση έχει κλείσει και σπίτια..μην γίνεσαι αλαζόνας...

my bad.

η ουσία είναι ότι αρκετά πράγματα έχουν πέσει στη τιμή εξαιτίας της κρίσης. Τα αυτοκίνητα είναι ένα από αυτά.
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Μαλλον θα πρεπε να βρουμε ενα τροπο να ελεγχουμε πραγματικα ηλικιες εδω για να σταματησουν και τα μαλακισμενα που ουτε την μαλακια δεν εχουν αρχισει ακομα ποσο μαλλον μουνι να χουν δει. Για αυτοκινητο δεν το συζηταμε, μονο απο το jumbo.

Να σου πω, κριση ηλικιας και Porsche πανε πακετο, με τρωει και μενα κανα χρονο τωρα, αλλα βγαινει τοσο εξωφρενικα παραλογα μεγαλο το κοστος συντηρησης αν το ψαξεις, που αποφασισα οτι δεν αξιζει. Καλυτερα να τα φας σε ταξιδια, γαμησια κλπ.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
my bad.

η ουσία είναι ότι αρκετά πράγματα έχουν πέσει στη τιμή εξαιτίας της κρίσης. Τα αυτοκίνητα είναι ένα από αυτά.

οκ, να λες Ζήτω Ο Θεός που μπορείς να αγοράσεις κι όχι να πουλήσεις... ;)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Μαλλον θα πρεπε να βρουμε ενα τροπο να ελεγχουμε πραγματικα ηλικιες εδω για να σταματησουν και τα μαλακισμενα που ουτε την μαλακια δεν εχουν αρχισει ακομα ποσο μαλλον μουνι να χουν δει. Για αυτοκινητο δεν το συζηταμε, μονο απο το jumbo.

Να σου πω, κριση ηλικιας και Porsche πανε πακετο, με τρωει και μενα κανα χρονο τωρα, αλλα βγαινει τοσο εξωφρενικα παραλογα μεγαλο το κοστος συντηρησης αν το ψαξεις, που αποφασισα οτι δεν αξιζει. Καλυτερα να τα φας σε ταξιδια, γαμησια κλπ.

κρίση ηλικίας και παιδικότητα θα έλεγα καλύτερα... ;)
 
OP
OP
T

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Όποιο σου αρέσει καλύτερα στο μάτι και όποιο σε συμφέρει αργότερα στην τσέπη για σερβις και λοιπά.

Η Ζ4 και η Boxster!! Αλλά στη boxster όπως λέει και o andreoug προβληματίζομαι από τυχόν ζημιές....αλλιώς θα την είχα ήδη πάρει, ΙΜΗΟ είναι σε άλλη κλάση.

Από τη στιγμή που δεν πας για κάτι εξειδικευμένο και σε ενδιαφέρει για καμπριολέ καλοκαιρινές βολτούλες κάτω απο το αυγουστιάτικο φεγγάρι με κανά κοριτσάκι αγκαλιά αλλα και για καμία βόλτα με τρεις φίλους δεν ύπάρχει λόγος να αρχίσουμε να λέμε αυτό έχει λίγο καλύτερα φρένα απο κείνο αλλά το άλλο ροπιάζει καλύτερα στις τρεις χιλιάδες στροφές.

Δεν το θες για τρελά γκάζια, δεν το θες για πίστες, δεν το θες για πάντες. Το θες για μούρη, χώρους και να κάνει και μια προσπέραση στη νταλίκα που σε πάει δρομολόγιο εδώ και τριάντα χιλιόμετρα και μετανοιώνεις που δεν έβαλες "τεμπέλη" στο τιμόνι. :2funny: :2funny: :2funny:

Διάλεξε εμφάνιση λοιπόν και αυτά που είπα παραπάνω και με τα λεφτά που διαθέτεις θα βρεις εύκολα λύση πιστέυω.

το θέλω και για προσπέραση ... αλλά και για πάντες!!

------------------------------------------------------------


Η ψηφοφορία είναι η πιο κλειστή που έχω δει ποτέ στο bou.tv, απίστευτο!!!  :2funny: :2funny: :2funny:


Audi TT cabrio - 3 (10.7%)
Porsche Boxster - 7 (25%)
BMW Z4 - 6 (21.4%)
Audi A4 cabrio - 5 (17.9%)
BMW 3er cabrio - 3 (10.7%)
Honda S2000 - 4 (14.3%)

Total Voters: 28

 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
πάντως, η Ζ4 μου κάνει πιό πολύ για κάποιον γύρω στα 40...η πόρσε δεν ξέρω αλλά με θλίβει....δλδ μου έρχεται στο μυαλό ο θείος που τώρα τα κονόμησε και πήρε το παιδικό του όνειρο..την πόρσε!!!

λέω Ζ4...2.5λιτρη βέβαια...( αν είναι διόρθωσέ με, νομίζω ότι βγαίνει μόνο σε μία έκδοση χωρητικότητας λίτρων κινητήρα )
 
OP
OP
T

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
πάντως, η Ζ4 μου κάνει πιό πολύ για κάποιον γύρω στα 40...η πόρσε δεν ξέρω αλλά με θλίβει....δλδ μου έρχεται στο μυαλό ο θείος που τώρα τα κονόμησε και πήρε το παιδικό του όνειρο..την πόρσε!!!

λέω Ζ4...2.5λιτρη βέβαια...( αν είναι διόρθωσέ με, νομίζω ότι βγαίνει μόνο σε μία έκδοση χωρητικότητας λίτρων κινητήρα )

Συμφωνώ, η Z4 έχει και κάτι διαφορετικό ... λίγο πιο ελίτικο ίσως.

όρεξη νάχεις, Z4 υπάρχουν στα 2.0 με 150 άλογα, 2.2 με 170, 2.5 με 195 και 3.0 με 230.

χωρίς ουσιαστικές διαφορές στη τιμή (λόγω τεκμηρίων στα πιο πολλά κυβικά πέφτει και περισσότερο η τιμή...)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Συμφωνώ, η Z4 έχει και κάτι διαφορετικό ... λίγο πιο ελίτικο ίσως.

όρεξη νάχεις, Z4 υπάρχουν στα 2.0 με 150 άλογα, 2.2 με 170, 2.5 με 195 και 3.0 με 230.

χωρίς ουσιαστικές διαφορές στη τιμή (λόγω τεκμηρίων στα πιο πολλά κυβικά πέφτει και περισσότερο η τιμή...)

όπως το είπες...ελίτικο...αν του βάλεις και angel eyes θα είναι κορυφή...τεςπα...λόγια λέμε..εσύ προς τα πού κλείνεις;;
 
OP
OP
T

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
όπως το είπες...ελίτικο...αν του βάλεις και angel eyes θα είναι κορυφή...τεςπα...λόγια λέμε..εσύ προς τα πού κλείνεις;;

κοιμάμαι με τη Z4 και ένα μωρό να μου παίρνει πίπα στο καβούρι

και ξυπνάω με το Α4 και δύο μωρά στη παραλία του σχοινιά


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


στην ουσία είναι 2 vs 4 θέσεων το θέμα.....


 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Η Ζ4 και η Boxster!! Αλλά στη boxster όπως λέει και o andreoug προβληματίζομαι από τυχόν ζημιές....αλλιώς θα την είχα ήδη πάρει, ΙΜΗΟ είναι σε άλλη κλάση.

το θέλω και για προσπέραση ... αλλά και για πάντες!!

------------------------------------------------------------


Η ψηφοφορία είναι η πιο κλειστή που έχω δει ποτέ στο bou.tv, απίστευτο!!!  :2funny: :2funny: :2funny:


Audi TT cabrio - 3 (10.7%)
Porsche Boxster - 7 (25%)
BMW Z4 - 6 (21.4%)
Audi A4 cabrio - 5 (17.9%)
BMW 3er cabrio - 3 (10.7%)
Honda S2000 - 4 (14.3%)

Total Voters: 28


Σόρρυ κιόλας δικέ μου αλλά πολλά ζητάς. Και μούρη, και πάντες, και τετραθέσιο και 17.000 . Εγώ λύση δεν έχω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom