Νέα

Erotica Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
η σιμονα πλεον θελει να γινει σανυ.......παιζει αλλη μπαλα....αλλα λεφτα,αλλα κολπα ;)
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Άνοιξε λοιπόν και πέρασμα χθες.
Είσοδος με ποτό στα 10 ευρώ.
Αλλαγή στα καλύμματα των καναπέδων και στην ποιότητα/είδος των ξηρών καρπών.
Κόσμος λίγος..
Κοπέλες λίγες και γ' κατηγορίας (δεν μέτρησα πάνω από 9). Παρούσες οι Αντελίνα,Καρίνα,Μικαέλα (μίκυ),Άνκα,Κατερίνα (ελληνίδα ?),Συλβάνα (θωρηκτό),Γεωργία.
Χοροί στην πίστα τόπλες και αδιάφοροι (ούτε λόγος για συνεχόμενο πρόγραμμα)..Ο Dj τέλειος.Ολιγόλογος και χωρίς τις γνωστές παπαριες  που λένε οι συνάδελφοί του!
Απλός χορός στα 10 ευρώ..
Γενικά το Ερότικα παραμένει μακράν ο καλύτερος χώρος στριπτιζάδικου στην Αθήνα.Του λείπει όμως (προς το παρόν τουλάχιστον ) το βασικό..Οι κοπέλες! Για να έχει τύχη χρειάζεται τουλάχιστον 6-7 κοπέλες από το πάνω πάνω ράφι..

 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Αμα δεν ερθει καμια κορασιδα ειναι τελειωμενο απο χερι.Μου φαινεται ουτε για το επετειακο ποτο δεν θα παω :grin:
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Αμα δεν ερθει καμια κορασιδα ειναι τελειωμενο απο χερι.Μου φαινεται ουτε για το επετειακο ποτο δεν θα παω :grin:
Ως στριπτιζαδικο δεν έχει τύχη..απλά μπορεί να τραβήξει παππούδες/μπαζόφιλους χορηγούς..λόγω της μικρής προσέλευσης πελατών και της μειωμένης κατανάλωσης , οι κοπέλες θα είναι πιο δεκτικές σε προτάσεις..
 

kostaskkk

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
η τατιανα, δεν ηταν?? γνωριζει κανεις που ειναι??
 

pap05032966

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
τατιανα παρουσα.... τουμπανο και ευγενικη οπως παντα
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Κάποιος έγραψε κάτι για Κίνκυ Όπερα...
 

zaxoulinos8872

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
6
Πόντοι
0
Η παλιά Ρωξάνη του Erotica δουλεύει Kinky!!Σιγουράκι.Νομίζω όμως ότι έχει αλλάξει όνομα.Βαλέρια ή κάτι τέτοιο.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Άνοιξε λοιπόν και πέρασμα χθες.
Είσοδος με ποτό στα 10 ευρώ.
Αλλαγή στα καλύμματα των καναπέδων και στην ποιότητα/είδος των ξηρών καρπών.
Κόσμος λίγος..
Κοπέλες λίγες και γ' κατηγορίας (δεν μέτρησα πάνω από 9). Παρούσες οι Αντελίνα,Καρίνα,Μικαέλα (μίκυ),Άνκα,Κατερίνα (ελληνίδα ?),Συλβάνα (θωρηκτό),Γεωργία.
Χοροί στην πίστα τόπλες και αδιάφοροι (ούτε λόγος για συνεχόμενο πρόγραμμα)..Ο Dj τέλειος.Ολιγόλογος και χωρίς τις γνωστές παπαριες  που λένε οι συνάδελφοί του!
Απλός χορός στα 10 ευρώ..
Γενικά το Ερότικα παραμένει μακράν ο καλύτερος χώρος στριπτιζάδικου στην Αθήνα.Του λείπει όμως (προς το παρόν τουλάχιστον ) το βασικό..Οι κοπέλες! Για να έχει τύχη χρειάζεται τουλάχιστον 6-7 κοπέλες από το πάνω πάνω ράφι..
Νομίζω πως όντως είναι ελληνίδα η κοπέλα.
Είμαι βέβαιος όμως πως έχει φοβερή κωλάρα!
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Νομίζω πως όντως είναι ελληνίδα η κοπέλα.
Είμαι βέβαιος όμως πως έχει φοβερή κωλάρα!

Ειχε οταν πρωτοεμφανιστηκε.Δυστυχως μετα απο καιρο εμφανιστηκε και η κυταριτιδα και εγινε σαν την μαπα της δηλαδη χαλια :grin:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Καποτε περναγες απο αχαρνων βραδυ παρασκευης η σαββατου και δεν υπηρχε δειγμα θεσης παρκιγκ χτες μεχρι και απεξω  απο το μαγαζι ειχε οποτε βλεπω να βαρανε μυγες.Δεν ηταν στο προγραμα να μπω αλλα μας και περασα απεξω μετα απο καιρο μου εκανε τρελη εντυπωση ποσες θεσεις για παρκαρισμα υπηρχαν.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Στη σελίδα τους στο fb κάνοντας λαικ και εκτυπώνοντας ένα κουπόνι ,προσφέρουν δωρεάν είσοδο -ποτό (μπίρα) Κυριακή- Παρασκευή..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom