Νέα

Erotica Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
Ειτε πριν ειτε τωρα παλι πεταμενα λευτα ειναι δυστυχως.Οσον αφορα τα κερασματα θα συμφωνησω πως αμα θελει ακομα και με νερο μπορει να γινει κατι.Εγω καποια στιγμη ειχα σταθει τυχερος μιας και μεσω φιλου που πηρρε κινητο απο μια προσεγγισα την φιλη της και δεν περασα και ασχημα.Ειναι να σου κατσει κιολας.
 

ultraswien

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
103
Like
12
Πόντοι
1
Εχει παρει χορο κανεις μια κατερινα ελληνιδα πιτσιρικα? μου φανηκε πολυ εκφυλο...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Εχει παρει χορο κανεις μια κατερινα ελληνιδα πιτσιρικα? μου φανηκε πολυ εκφυλο...
Δεν την έχω πάρει αλλά στο σάιτ τους υπάρχουν σχόλια στο φόρουμ(eroticalive.com) για αρκετές κοπέλες.
Εξαρτάται τί περιμένεις.Στο ερότικα οι απλοί χοροί είναι πολύ καλοί,στο πριβέ όμως τα πράγματα δυσκολεύουν.Και σημείωση..το κόκκινο φωτάκι που ανάβει απέναντί σας είναι κάμερα..
 

MyNameIsNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Εχει παρει χορο κανεις μια κατερινα ελληνιδα πιτσιρικα? μου φανηκε πολυ εκφυλο...
Moυρλή κεφαλλονίτισσα... Έκφυλη, βρωμόστομη, και απολύτως ελεύθερα πιασίματα στο πριβέ... σεξ σοου κανονικό (είπαμε: δε σερβίρει καφέ το κατάστημα)
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Δεν την έχω πάρει αλλά στο σάιτ τους υπάρχουν σχόλια στο φόρουμ(eroticalive.com) για αρκετές κοπέλες.
Εξαρτάται τί περιμένεις.Στο ερότικα οι απλοί χοροί είναι πολύ καλοί,στο πριβέ όμως τα πράγματα δυσκολεύουν.Και σημείωση..το κόκκινο φωτάκι που ανάβει απέναντί σας είναι κάμερα..
Ποιός μπορεί να παίρνει prive έχοντας την κάμερα απέναντι? Πάμε καλά? και για λόγους ασφαλείας να ναι η κάμερα (που αυτό θα μου λέγαν αν ρωτούσα) δε θα τους εμπιστευόμουν!!! ελεος....
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
Ναι γιατι σε αλλα που ειναι κρυφη και δεν περνουμε χαμπαρι...
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δεν την έχω πάρει αλλά στο σάιτ τους υπάρχουν σχόλια στο φόρουμ(eroticalive.com) για αρκετές κοπέλες.
Εξαρτάται τί περιμένεις.Στο ερότικα οι απλοί χοροί είναι πολύ καλοί,στο πριβέ όμως τα πράγματα δυσκολεύουν.Και σημείωση..το κόκκινο φωτάκι που ανάβει απέναντί σας είναι κάμερα..

εγώ δεν είδα πουθενά συγκεκριμένα σχόλια...μόνο κάτι αερολογίες περί δωματίου πριβέ κάτω από τον διτζέη.
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Πολυ καλο μαγαζι σε σχεση με την ποιοτητα των υπολοιπων αυτη την περιοδο. Λιγο κοσμο χθες βραδυ νωρις, αλλα αρκετα κομματια πολυ καλα!
Στο πριβε μεσα στο σκοταδι βλεπεις το λαμπακι της καμερας, που αμα βγαλεις απο το μυαλο σου το ενδεχομενο να βγεις στο δελτιο ειδησεων και πεισεις τον εαυτο σου οτι δεν λειτουργει, τοτε μπορει να περασεις καλα!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πολυ καλο μαγαζι σε σχεση με την ποιοτητα των υπολοιπων αυτη την περιοδο. Λιγο κοσμο χθες βραδυ νωρις, αλλα αρκετα κομματια πολυ καλα!
Στο πριβε μεσα στο σκοταδι βλεπεις το λαμπακι της καμερας, που αμα βγαλεις απο το μυαλο σου το ενδεχομενο να βγεις στο δελτιο ειδησεων και πεισεις τον εαυτο σου οτι δεν λειτουργει, τοτε μπορει να περασεις καλα!!!

και να κάνεις τί?να σου γρατζουνίσει τα χέρια πάνω από το παντελόνι?πότε θα σταματήσετε πλέον να είστε λίγοι οι νεοέλληνες?πότε θα πάψετε να αγπαουλιάζετε και να διθυραμβείτε με ένα χάδι στον ώμο? :headbang:
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
και να κάνεις τί?να σου γρατζουνίσει τα χέρια πάνω από το παντελόνι?πότε θα σταματήσετε πλέον να είστε λίγοι οι νεοέλληνες?πότε θα πάψετε να αγπαουλιάζετε και να διθυραμβείτε με ένα χάδι στον ώμο? :headbang:

URL]]
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
καλα περασαμε χτες...........λιγος κοσμος και καλος.......... :2funny:
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
εγω;;;;;;να γινω μαρτυριαρης;;;;;;; :2funny: :2funny: :2funny:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
Για λεγε εμπρος ...και γρηγορα μαλιστα θα μας βγουν τα :new_shocked: με κανενα καινουριο
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Εσύ στ'αβγά σου. Λεφτά τέλος. Έρχονται και τα πεσκέσια.... :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom