Νέα

Επώνυμες για «στοκάρισμα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fler
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 848
  • Εμφανίσεις 190K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

epicouros

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
η μαστροκωστα εκανε παρτουζες το καλοκαιρι στην κρητη με ευπορους κρητικους!!

Και να μην θέλεις να το πιστέψεις το όλο στυλ της κύριας αλλά και το παρελθόν της δείχνουν ότι πρέπει να τα παίρνει χοντρά! Θυμάστε πριν από μερικά χρόνια που η μαφία είχε δολοφονήσει ένα πλούσιο σέρβο στην γλυφάδα; Τότε η κυρία αυτή κυκλοφορούσε μαζί του και για αυτό την πήραν στην Γ.Α.Δ.Α για να δώσει κατάθεση, την θυμάμαι να βγαίνει από το κτήριο χεσμένη :sunglasses:(αν και προσπαθούσε να μην το δείχνει) και να λέει ότι τα παιδιά την κάλεσαν για να πιούν ένα καφεδάκι και να τα πούνε είμαι σίγουρος ότι της δήξανε το φάκελο της και φρίκαρε ;)
 

Επισκέπτης
Και να μην θέλεις να το πιστέψεις το όλο στυλ της κύριας αλλά και το παρελθόν της δείχνουν ότι πρέπει να τα παίρνει χοντρά! Θυμάστε πριν από μερικά χρόνια που η μαφία είχε δολοφονήσει ένα πλούσιο σέρβο στην γλυφάδα; Τότε η κυρία αυτή κυκλοφορούσε μαζί του και για αυτό την πήραν στην Γ.Α.Δ.Α για να δώσει κατάθεση, την θυμάμαι να βγαίνει από το κτήριο χεσμένη :sunglasses:(αν και προσπαθούσε να μην το δείχνει) και να λέει ότι τα παιδιά την κάλεσαν για να πιούν ένα καφεδάκι και να τα πούνε είμαι σίγουρος ότι της δήξανε το φάκελο της και φρίκαρε ;)
Σίγουρα βιζιτώνεται αλλά αυτό γουστάρω . Είναι πρόστυχο θηλυκό
 

Συνημμένα

  • GreekCelebs056b.jpg
    GreekCelebs056b.jpg
    58,3 KB · Εμφανίσεις: 33

epicouros

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
Μάστορα δεν διαφωνώ καθόλου! Μακάρι να είχα τα λεφτά και τις άκρες να την πάρω και εγώ.
 

warrel1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά είχε ανέβει ενα βίντεο με τη δήμητρα ρουμπέση?που βρίσκεται αυτο?
 

debrul

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Βάλτε το μεσημέρι της Κυριακής ΝΕΤ ειδήσεις στις 3!Προσοχή!Έχει Βάσω Μπαταργιά!Θα στοκάρετε άπειρες φορές!
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Πειράζει να βάλω και καμιά ξένη? Paulina Rubio .... Δεν έχω ακούσει να τραγουδάει αλλά στην φωτο φαίνεται να έχει καλή φωνή ...





 
OP
OP
F

fler

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
233
Like
43
Πόντοι
1
Είδε κανείς ένα πρωτοσέλιδο της Espresso την προηγούμενη βδομάδα νομίζο? με τον τίτλο η monica bellutsi της Κατερίνης της Βέροιας δεν θυμάμαι. Ένα milfaki για πολλά στόκια παίδεσ.
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Μαστροκώστα γιατί είναι έκφυλη και το δείχνει. Τη είχα κοντράρει στο Σουπερ Μαρκετ (τότε παρέα με τον Σομερούλη) και παρότι άβαφη με τις φόρμες έδειχνε αλλιώς από ότι στις φωτό παρόλα αυτά ο τρόπος που κοίταζε όσους καταλάβαινε ότι την κοίταζαν έδειχνε ότι στις φωτό της δεν υποκρίνεται. Θα μπορούσα να της καταθέσω πίδακες σπέρματος. :grin:
Επίσης Αποστολια Ζώη, τάπα μεν αλλά από τότε που την είδα να τραγουδάει Welcome to the jungle κάτι μου έκανε... :idiot:
Και βεβαίως Καριοφυλιά Καραμπέτη γιατί δείχνει το θυληκό που ξέρει να ζει, ατίθαση, λέαινα.  Πριν χρόνια την είχα κοντράρει σε ένα νησί και της έκανα καμάκι.  Κατάφερα να καθυστερήσω την μπάλλα ένα τέταρτο πριν πάρω τα αρχίδια μου :birdman:
Ευγενέστατη και cool.
Kαι άλλες πολλές βεβαιώς που θα θυμηθώ...
Από ξένες Victoria Silvsteadt
 

Συνημμένα

  • Kariofylia1.jpg
    Kariofylia1.jpg
    11,8 KB · Εμφανίσεις: 27
  • Silvsteadt.jpg
    Silvsteadt.jpg
    58,2 KB · Εμφανίσεις: 29

Επισκέπτης
  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm:
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Ποιά να πρωτοδιαλέξεις ;;;
Το φρέσκο ή το ώριμο
 

Συνημμένα

  • julia033.jpg
    julia033.jpg
    81,7 KB · Εμφανίσεις: 21
  • 120.jpg
    120.jpg
    67,4 KB · Εμφανίσεις: 26

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ύστερα από την παλλαϊκή αποδοχή του πιτσιλιστή, καθώς και τη φανερή επιρροή του στον τρόπο έκφρασής μας, προτείνω τη μετονομασία του thread σε "Επώνυμες για πιτσίλισμα" :dancing: :dancing: :dancing:
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Μαστροκώστα γιατί είναι έκφυλη και το δείχνει. Τη είχα κοντράρει στο Σουπερ Μαρκετ (τότε παρέα με τον Σομερούλη) και παρότι άβαφη με τις φόρμες έδειχνε αλλιώς από ότι στις φωτό παρόλα αυτά ο τρόπος που κοίταζε όσους καταλάβαινε ότι την κοίταζαν έδειχνε ότι στις φωτό της δεν υποκρίνεται. Θα μπορούσα να της καταθέσω πίδακες σπέρματος. :grin:
Επίσης Αποστολια Ζώη, τάπα μεν αλλά από τότε που την είδα να τραγουδάει Welcome to the jungle κάτι μου έκανε... :idiot:
Και βεβαίως Καριοφυλιά Καραμπέτη γιατί δείχνει το θυληκό που ξέρει να ζει, ατίθαση, λέαινα.  Πριν χρόνια την είχα κοντράρει σε ένα νησί και της έκανα καμάκι.  Κατάφερα να καθυστερήσω την μπάλλα ένα τέταρτο πριν πάρω τα αρχίδια μου :birdman:
Ευγενέστατη και cool.
Kαι άλλες πολλές βεβαιώς που θα θυμηθώ...
Από ξένες Victoria Silvsteadt

Για Καραμπέτη..

+1000000

 

Touloumbas

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Ειδα απο κοντα το θεομουνο την ψυχολογο που εχει η Τατιανα στο "Αξιζει να το δεις".Εφυγα κατευθειαν για σπερματοεκφορτωση στην πλησιεστερη τουαλετα στο στουντιο Καπα.Η Τατιανα μπροστα της ειναι δευτεραντζα.Πως τι λενε?Καλα ε,οποιος την παιρνει υποκλινομαι...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ειδα απο κοντα το θεομουνο την ψυχολογο που εχει η Τατιανα στο "Αξιζει να το δεις".Εφυγα κατευθειαν για σπερματοεκφορτωση στην πλησιεστερη τουαλετα στο στουντιο Καπα.Η Τατιανα μπροστα της ειναι δευτεραντζα.Πως τι λενε?Καλα ε,οποιος την παιρνει υποκλινομαι...

Αν εννοείς τη Σάντυ Κουτσοσταμάτη, μάλλον πρέπει να υποκλιθείς στον Αντώνη Κανάκη...
 

Touloumbas

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Οχι ρε γαμωτο,αλλη μια γκομεναρα της σοουμπιζ που παει στραφι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom