Νέα

Επώνυμες για «στοκάρισμα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fler
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 848
  • Εμφανίσεις 190K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
  :headbang:  :headbang: A l e x a x d r a t o y   the best totay !! :headbang: :headbang:

Είναι τόσο σνόμπ, που θέλω να την παίρνω στα 4 (μια μουνί μια κώλο), τράβηγμα το μαλλί, μπάτσες στα κωλομάγουλα, και χύσιμο στο πρόσωπο (μπας και ξεψωνιστεί!)
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Η Αλεξανρατου ειναι πολυ ομορφη μου ερεθιζει επιθετικα  και σεξουλικα ενστικτα μαζι.Ειναι ενα βραδυ να την κυκλοφορησεις σ'ενα γλαμουρατο εστιατοριο για φαγητο για να σουν ολοι και μετα στο σπιτι να την σκισεις στο ξυλο και μετα να της σκισεις τη μουναρα μπας και ανοιξει λιγο.Μετα θα εχει γινει αρνακι
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Aντε μωρέ, με την παλιοβιζιτού....
Κρίμα που δεν την πετύχαμε κ εμείς.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

tool

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Πως λεγεται μια μελαχρινη παρουσιαστρια που λεει το δελτιο ειδησεων στην ΝΕΤ στις 12 το μεσημερι συνηθως?

υπαρχει υλικο ?

για πολυ στοκαρισμα παιδες!!!

......με μεγαλα μαυρα ματια και πολυ ασπρο δερμα!θεα!
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Πως λεγεται μια μελαχρινη παρουσιαστρια που λεει το δελτιο ειδησεων στην ΝΕΤ στις 12 το μεσημερι συνηθως?

υπαρχει υλικο ?

για πολυ στοκαρισμα παιδες!!!

......με μεγαλα μαυρα ματια και πολυ ασπρο δερμα!θεα!
Αν δε μπερδεύεσαι με την Πόπη Τσαπανίδου, που παρουσιάζει το μαγκαζίνο 10.00π.μ.-2.00μ.μ., η παρουριάστρια του δελτίου που πέφτει εμβόλιμα στις 12.00-1.00μ.μ. είναι συνήθως η Ντένια Σαρακίνη. Αλλά δεν ταιριάζει τόσο με την περιγραφή που παρουσιάζεις.
 

Επισκέπτης
Απο τις πιο όμορφες Ελληνίδες  :rolleyes:
 

Συνημμένα

  • paparizou.jpg
    paparizou.jpg
    90 KB · Εμφανίσεις: 24

tool

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Αν δε μπερδεύεσαι με την Πόπη Τσαπανίδου, που παρουσιάζει το μαγκαζίνο 10.00π.μ.-2.00μ.μ., η παρουριάστρια του δελτίου που πέφτει εμβόλιμα στις 12.00-1.00μ.μ. είναι συνήθως η Ντένια Σαρακίνη. Αλλά δεν ταιριάζει τόσο με την περιγραφή που παρουσιάζεις.

οχι ρε την ξερω την τσαπανιδου....φολα ειναι......για την αλλη που λεμε υπαρχει υλικο?
 

vasani

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2007
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Για πολύ στόκο είναι και η κομπεξική η ψυχολόγος στην εκπομπή της Θρασκιά..για να ισιώσει λιγο η παραπονιάρα :dancing:
 

debrul

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες από τις διάσημες που προτείνετε σχεδόν όλες αξίζουν στοκάρισμα.Να σας πω κα ι εώ όμως δυο μουνάρες για τρελά χύσια μιλάμε.Ηρώ Πέτσα απο δελτίο ειδήσεων ΕΤ3 μεσημέρι και Βάσω Μπαταργιά Απο δελτίο ΝΕΤ Σαββατοκύριακα μεσημέρι.Θεϊκές καβλόφατσες.ʼμα συφωνείτε στείλτε μου και προσωπικό μήνυμα.
 

tool

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Ντενια Σαρακινη !!!!για πολυ  :jerking: που θα βρουμε υλικο ρε γμτ????
 

kostisx

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
6
Like
1
Πόντοι
0
Τι μου θύμισες τωρα!! Παραλίγο να τιναξει τον γαμο του στον αέρα, ο κολλητός μου, για παρτη της, ειναι πολυ καλή, αλλα απο υλικό τιποτα...
 

tool

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Τι μου θύμισες τωρα!! Παραλίγο να τιναξει τον γαμο του στον αέρα, ο κολλητός μου, για παρτη της, ειναι πολυ καλή, αλλα απο υλικό τιποτα...
 

αντε ρε τι εγινε δλδ με αυτην???

τυχερος ο κολλητος.μιλαμε για πολυ μωρο!!!!!!!
 

tsodas77

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες δείτε τη Ραμόνα Βλαντοϊου (μοντέλο) από τελευταίο Μαχιμ. Για πολλαπό στοκάρισμα...!!!
 

Συνημμένα

  • ramona.jpg
    ramona.jpg
    12,1 KB · Εμφανίσεις: 25

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
εχω και μια γειτονισσα μιλαμε για πολυ μωρο...σηκωνει στοκο αυτη..... :jerking: :jerking:
 

panathas13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
τη Σισσυ που ειναι  στον ομορφο κοσμο καθε πρωι!!! πολυ μωρακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom