Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 308K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.768
Κριτικές
62
Like
45.596
Πόντοι
9.297
καλα αυτες που γουσταρουν στολη ειναι τελειως ζωα...τωρα βεβαια..και ποια δεν ειναι,αλλα τελως παντων
Mην το λες...είναι οι πιο υψηλομισθοι μισθωτοί...όμως σύμφωνα με πρόσφατη έρευνα είναι οι πιο ακατάλληλοι για γάμο γιατί από εκεί που εκπέμπουν εξουσία πρέπει να πηγαίνουν στο καθαριστήριο η να πετάνε τα σκουπίδια.
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
179
Like
126
Πόντοι
1
Επαγγέλματα εξουσίας και επαγγέλματα με πρεστίζ και λεφτά. Όπως μπάτσος, στρατιωτικός (η στολή πουλάει) ή γιατρός, δικηγόρος, μηχανικός (το κοινωνικό στάτους πουλάει, αλλά και τα λεφτά).
Μπα δεν θα το έλεγα, το περισσότερο είναι εμφάνιση και κοινωνικές δεξιότητες. Έχω λεφτά, πρεστίζ μπόλικο και γράμμωση αλλά δεν τις βλέπω να πέφτουν στα πόδια μου αν δεν το κυνηγήσω.

Στην Ελλάδα, στις δυτικοευρωπαϊκές χώρες και την Αμερική άλλη ιστορία.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
10
Like
2.604
Πόντοι
3.187
Δεν νομιζω οτι παιζει τέτοια φάση για κάνένα επάγγελμα-πόστο κλπ. Οι ελλεινίδες είναι τέρμα αγάμητες και βλαμένες οπότε ότι θέση και αν έχεις θα μείνεις με το πουλί στο χέρι.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.011
Like
18.050
Πόντοι
3.656
Δεν νομιζω οτι παιζει τέτοια φάση για κάνένα επάγγελμα-πόστο κλπ. Οι ελλεινίδες είναι τέρμα αγάμητες και βλαμένες οπότε ότι θέση και αν έχεις θα μείνεις με το πουλί στο χέρι.

Ναι καλά,ρώτα αυτούς που έχουν τα πόστα να σου πουν αν γαμιούνται ή όχι
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.089
Κριτικές
149
Like
24.301
Πόντοι
25.186
Απο τη δικη μου σκοπια, βλεπω personal trainers να γαμανε πολυ..
Εχω γνωστο σε HR απο τον οποιο περνανε βιογραφικα πολυεθνικης, κι εχει επισης λιωσει στο γαμισι...
Και τελος φωτογραφος με δικο του ατελιε, που εχει λίωσει στο γαμισι με "μοντελα"....οταν λεω μοντελα εννοω ελεεινιδες που την εχουν δει μοντελα. Παντως γαμαει..
Κατα τα αλλα ξερω κι ωραιους αντρες που γυμναζονται κι εχουν κ μισθους της προκοπης (1500-3000) αλλα ειναι με το πουλι στο χερι γιατι πολυ απλα δεν εχουν να παρουν απο αυτους κατι οι ελεεινιδες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.523
Like
8.508
Πόντοι
2.306
Απο τη δικη μου σκοπια, βλεπω personal trainers να γαμανε πολυ..
Εχω γνωστο σε HR απο τον οποιο περνανε βιογραφικα πολυεθνικης, κι εχει επισης λιωσει στο γαμισι...
Και τελος φωτογραφος με δικο του ατελιε, που εχει λίωσει στο γαμισι με "μοντελα"....οταν λεω μοντελα εννοω ελεεινιδες που την εχουν δει μοντελα. Παντως γαμαει..
Κατα τα αλλα ξερω κι ωραιους αντρες που γυμναζονται κι εχουν κ μισθους της προκοπης (1500-3000) αλλα ειναι με το πουλι στο χερι γιατι πολυ απλα δεν εχουν να παρουν απο αυτους κατι οι ελεεινιδες..

Εσυ γιατί γαμάς μόνο από γραφεία και σε δίνουν και φόλες ρε μπρο; Πες τον PT να σε κάνει ένα κονέ.

Σημειωτέον είμαι και εγώ πτυχιούχος PT. Αν χρειαστείς ποτέ evaluation ή δοκιμαστικό, στείλε πμ, δε παίζει φράγκο.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους....αντε...να πω και εγω τα δικα μου.....το μονο επαγγελμα που χρειαζεται να δηλωσεις οταν σε ρωτανε ειναι ΣΤΑΡΧΙΔΙΣΤΗΣ.....αφηστε τες να αναρωτιουνται.....οι Μαλακες θα εισαστε η Φραγκατοι....μεχρι να αποδειχθει το πρωτο εχετε γαμησει και εχετε γινει ΛΟΥΗΣ.....Καλα να περνατε.....
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.906
Κριτικές
3
Like
10.295
Πόντοι
1.336
Θα συμφωνήσω με τον Μοντιλιάνι. Λες δύο μαλακίες ακαταλαβιστικες που όμως μυρίζουν εξουσία και ίσως χρήμα, αλλά ο,τι πεις να είναι σε πέπλο μυστηρίου. Γαμάς και μετά αν δεν γουστάρεις, την κάνεις μυστηριωδώς
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
112
Πόντοι
1
Φυλακας , σεκιουριτυ , ημουν φυλαξη σε νοσοκομειο χαμος απο νοσηλευτριες αναλογα την βαρδια , δεν θελαν ολες λογικο αλλα καποιες 25 28 που βγαιναν πρωτη φορα απο σχολη και εκαναν πρακτικη εκει να δεις .... μετα φυλαξη σε εργοστασια πολλες εργατριες ερχοντουσαν για εργασια με βαρδιες καποιες απο αυτες το εκαναν ....
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Φυλακας , σεκιουριτυ , ημουν φυλαξη σε νοσοκομειο χαμος απο νοσηλευτριες αναλογα την βαρδια , δεν θελαν ολες λογικο αλλα καποιες 25 28 που βγαιναν πρωτη φορα απο σχολη και εκαναν πρακτικη εκει να δεις .... μετα φυλαξη σε εργοστασια πολλες εργατριες ερχοντουσαν για εργασια με βαρδιες καποιες απο αυτες το εκαναν ....
Τελικα φυλαγες η φιλαγες; :upsidedown:
 

Fisherman82

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Απο τη δικη μου σκοπια, βλεπω personal trainers να γαμανε πολυ..
Εχω γνωστο σε HR απο τον οποιο περνανε βιογραφικα πολυεθνικης, κι εχει επισης λιωσει στο γαμισι...
Και τελος φωτογραφος με δικο του ατελιε, που εχει λίωσει στο γαμισι με "μοντελα"....οταν λεω μοντελα εννοω ελεεινιδες που την εχουν δει μοντελα. Παντως γαμαει..
Κατα τα αλλα ξερω κι ωραιους αντρες που γυμναζονται κι εχουν κ μισθους της προκοπης (1500-3000) αλλα ειναι με το πουλι στο χερι γιατι πολυ απλα δεν εχουν να παρουν απο αυτους κατι οι ελεεινιδες..
Ενδιαφέρον!
 

Eir.k

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Εισοδηματίας .. σίγουρα πράγματα !
 

Gangian

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
11
Like
125
Πόντοι
0
Παπαριες λετε.....ελευθερος γιατρος με θέσει μεγάλη χρήμα. Γαμας απο μικρες μεχρι παντρεμενες και κάθε μερά με αλλη, ολες θελουν να τυλιξουν το γιατρό και κάνουν πράγματα πολλά....αν με εννοείται ??? Αρκεί να θέλεις βέβαια....!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom