Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 308K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Dj οπως και barman και γενικα σε club.Ειδικα αν καλοκαιρια φευγεις σε νησια θα πρεπει να εισαι πολυ μακακας να μην βρεις κατι.
Μιλαω εκ πειρας.

Τύπε εννοεις οτι γαμας ή εισαι πολυ μακακας;  :S
 

emmanuelson

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2016
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ...καλά επάγγελμα για γνωριμίες και καμάκι..είναι η δουλειά του περιπτερά και τους ψιλικατζη ....
 

experia

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2017
Μηνύματα
193
Like
126
Πόντοι
1
Να κάτι που ποτέ δεν μας είπαν στο σχολείο όταν κάναμε ατελείωτες ώρες ΣΕΠ
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.818
Πόντοι
24.596

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.493
Πόντοι
3.656

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
το θρεντ του τυπου που θελει να γαμησει την ξαδερφη του τυπε    :S :S :S

εκει μας ξεπερασε ο ιδιος ο νηματοθετης σε μπαχαλεμα    :S :S :S

η ξαδερφη πρωτη η δευτερη τυπε?
 

teddyKGB

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2017
Μηνύματα
213
Like
28
Πόντοι
1
καθηγητής, λέκτορας κτλ Ελληνικού πανεπιστημίου.
Οι Ελληνίδες για το βαθμουλάκι τα κάνουν όλα.  :pipa1:
Δεν είναι τυχαίο ότι ότν πηγαίνουν να ρωτήσου τον καθηγητή στο γραφείο είναι βαμμένες, ααρωματισμένες και σενιαρισμένες.
 

teddyKGB

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2017
Μηνύματα
213
Like
28
Πόντοι
1
Γιατροί του ΕΣΥ γιατί συναναστρέφονται με τα κλάδο με τα μεγαλύτερα καριολάκια (που δεν είναι φυσικά άλλος από τις Νοσοκόμες).
Όλες οι Ελληνίδες κυνηγάνε να τυλίξουν το γιατρό και οι νοσοκόμες τον έχουν δίπλα και του κωλοτρίβονται.
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Γιατροί του ΕΣΥ γιατί συναναστρέφονται με τα κλάδο με τα μεγαλύτερα καριολάκια (που δεν είναι φυσικά άλλος από τις Νοσοκόμες).
Όλες οι Ελληνίδες κυνηγάνε να τυλίξουν το γιατρό και οι νοσοκόμες τον έχουν δίπλα και του κωλοτρίβονται.

Σκίζονται στο γαμήσι οι τύποι!  :takethis: :takethis: :takethis:
 

MrTesto

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
24
Like
1
Πόντοι
0
Και καστανάς να είσαι άμα είσαι ωραίος με στυλ, χιούμορ και γενικά το έχεις λίγο με τις γκόμενες, μπορεί να πουλήσεις κανα κάστανο παραπάνω!
Να γαμήσεις αποκλείεται, χρειάζεται χρήμα σήμερα.
 

sakis17x

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγω θελω να σας ρωτησω κατι ..Ειμαι 17 χρονων αυτην την στιγμη και με 2-3 φιλους θελουμε να περασουμε καλα μια βραδια οποτε σκεφτηκαμε να φερουμε πουτανες στο σπιτι απο ενα παιδι ..Το ερωτημα ειναι..Θα ρωτησουν ηλικια και τετοια ? Κ αν τις πω οτι ειμαι 17 και τετοια θα πουν κατι ? και τελευταιο..Τον εχω και μικρο και θα καθισουν σε μικρο πουτσο ; (11 εκατοστα) ευχαριστω σ οποιον με απαντησει .
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Παιδια χωρις πλακα Συνταξιουχος για τα καλυτερα γαμησια. Περισυ ειχα ερθει Ελλαδα μπαινω στο Λεωφορειο με ενα φιλο καθομαστε αρχιζει να γεμιζει το λεωφορειο μπαινει σε μια σταση παππους (καμια 70αρια) οχι λεφτας κλασσικος συνταξιουχος με ενα μωρο χερακι χερακι (κατασταση να ξερνας και να φτυνεις) και φιλακια στο μαγουλο η μικρη οχι πανω απο 23-24. Σε μια φαση λεει ο φιλος μου ρε σηκω να κατσει ο παππους και εγινε το ελα να δεις

Ελα στον παππου με τη χοντρη τσαπου

 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
Τό 1999 έργαζόνουν σέ καλό μαγαζί μέ 1.7 εκ δραχμές τόν μήνα καθαρά. (πολύ χρήμα γιά τότε).

Έπειδή ζούσα χωρίς νά ξέρουν οί γείτονες τί δουλειά κάνω καί χωρίς νά δείχνω ότι έχω μπόλικο παραδάκι (άμάξι Ford Taunus τού 1971, κουλουράκι άπό τόν φούρνο, μπύρες άπό τό περίπτερο κλπ κλπ). δέν μού έδινε καμμία κότα σημασία.

Γύρω στό τέλος τού 2001, οί γειτόνισες πού μέ γράφανε μέχρι τότε μάθανε τί έκανα καί τό κυριώτερο πόσα έβγαζα καί μού τήν πέσανε όμαδικά.

Έλα όμως πού τίς έγραψα ΟΛΕΣ. Είχα βρεί τήν ήσυχία μου μέ τίς τουρίστριες Θεές.

Άγρια, οίκονομικά καί γρήγορα γαμίσια μέ μοναχικές τουρίστριες μέ ίσως (τήν καλύτερη περίπτωση) Πολωνίδα μαμά (κατάξανθη γαλανομάτα καθηγήτρια λυκείου superMILF καί κατάξανθη μισόγυμνη κόρη) πού κάνανε ώτοστόπ 500 μέτρα μετά τά σουβλατζίδικα στήν παλιά γέφυρα τού Ίσθμού πρός Κυάτο. Χαμός έγινε έκείνο τό άπόγευμα μέχρι τό άλλο πρωΐ.

Γυρνάγανε Πολωνία μέ ώτοστόπ μέσω Πάτρας, Ίωαννίνων καί (άν έχουμε τόν Θεό μας) Άλβανίας.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Τίς ξένες δέν τίς νοιάζει τό παραδάκι όσο τών Έλλεϊνίδων. Ξένες παιδιά, ΜΟΝΟ ξένες.
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Τό 1999 έργαζόνουν σέ καλό μαγαζί μέ 1.7 εκ δραχμές τόν μήνα καθαρά. (πολύ χρήμα γιά τότε).

Έπειδή ζούσα χωρίς νά ξέρουν οί γείτονες τί δουλειά κάνω καί χωρίς νά δείχνω ότι έχω μπόλικο παραδάκι (άμάξι Ford Taunus τού 1971, κουλουράκι άπό τόν φούρνο, μπύρες άπό τό περίπτερο κλπ κλπ). δέν μού έδινε καμμία κότα σημασία.

Γύρω στό τέλος τού 2001, οί γειτόνισες πού μέ γράφανε μέχρι τότε μάθανε τί έκανα καί τό κυριώτερο πόσα έβγαζα καί μού τήν πέσανε όμαδικά.

Έλα όμως πού τίς έγραψα ΟΛΕΣ. Είχα βρεί τήν ήσυχία μου μέ τίς τουρίστριες Θεές.

Άγρια, οίκονομικά καί γρήγορα γαμίσια μέ μοναχικές τουρίστριες μέ ίσως (τήν καλύτερη περίπτωση) Πολωνίδα μαμά (κατάξανθη γαλανομάτα καθηγήτρια λυκείου superMILF καί κατάξανθη μισόγυμνη κόρη) πού κάνανε ώτοστόπ 500 μέτρα μετά τά σουβλατζίδικα στήν παλιά γέφυρα τού Ίσθμού πρός Κυάτο. Χαμός έγινε έκείνο τό άπόγευμα μέχρι τό άλλο πρωΐ.

Γυρνάγανε Πολωνία μέ ώτοστόπ μέσω Πάτρας, Ίωαννίνων καί (άν έχουμε τόν Θεό μας) Άλβανίας.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Τίς ξένες δέν τίς νοιάζει τό παραδάκι όσο τών Έλλεϊνίδων. Ξένες παιδιά, ΜΟΝΟ ξένες.

τυπε πηδουσες την μαμα με την κορη απο διπλα;  :S :S :S
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
τυπε πηδουσες την μαμα με την κορη απο διπλα;  :S :S :S

Όχι άκριβώς. Πήδηξα καί τίς 2. 50άρα μαμά καί 23χρονη κόρη. Ξεχωριστά βέβαια άλλά καί τίς 2.

Κάτι μού λέει ότι ήταν συμφωνημένα τά πράματα γιατί στήν άρχη όλο πολωνικά μιλάγανε καί γελάγανε καί μετά άπό λίγο άρχισαν τά όργανα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom