Νέα

Εμπειρίες από γαμησια με πορνοστάρ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα wrangler1996
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Έχετε γαμησει ποτέ πορνοστάρ Ελληνίδα ή ξένη?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Και εγώ την Georgina Spelvin πριν κάτι δεκαετές την γαμούσα στο Κοσμοπολίτ και στο Αρίων
:zombie: :zombie: :zombie:
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.062
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Έχετε γαμησει ποτέ πορνοστάρ Ελληνίδα ή ξένη?
Έλενα Χατζή, έχω ανεβάσει και κριτική, όπως και άλλες δύο ή τρεις που ήρθαν στην Ελλάδα και σε αυτές έχω ανεβάσει κριτική!!!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Τελευταία τροποποίηση:

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Είχα πάρει πριν 10-15 χρόνια ένα call girl στην Αθήνα, που την πέτυχα μετά σε ένα video του fake taxi κάποια στιγμή.
Δεν θυμάμαι όνομα, και ούτε ήταν και κανένα κελεπούρι.
Θα ψάξω να βρω το video.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
Λοιπον ξεκινω:
Dellai Twins παρτουζα με 8 αντρες. Ομαδικα χυσιματα και κατουρηματα . Ηταν στο πλαισιο μπατσελορ πριν 3 χρονια.
Δοκιμασμενο αυταρχικο με την Ηλεκτρα Γαλανου πριν μια 8ετια. Ποδολαγνεια η απολυτη.
Cathy Heaven καλοκαιρι η οποια ειναι ο,τι πιο τουμπανο εχω δει στη ζωη μου. Με τρελο μαυρισμα σε φτιαγμενο κωλο.
Σαντρα ρωσικη ολντ πιπα. Δεν μπηκα μεσα.
Lara De Santis τα πιο πολλα λεφτα που εδωσα ποτε. Πριν 2 χρονια στην Ιταλια σε επαγγελματικο ταξιδι. Θαρρω κοντα στο 800αρι για 3 ωρες απολυτου ξεφτυλισματος. Εκει εγιναν τα παντα περα απο το να μου χωσει στραπον ή το ποδι στον πατο.
Βουλα Βαβατση το πιο ωραιο ξεφτυλε ελληνικο.

Δεν πηγα με Ελενα Χατζη δυστυχως και το μετανιωνω ηθελα απειρα να μου κανει ποδολαγνεια, μαμαδιστικη πιπα οπως στην ταινια με τον φιλο του γιου και να καταληξουμε στο μπανιο ανταλλασοντας υγρα.
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
Έχω πάει με πορνοστάρ πολύ παλιότερα δεν ξέρω εάν επιτρέπεται να αναφέρω το όνομα της μιας και δεν παίζει πλέον .
αλλα δεν είχα περάσει καθόλου καλά ίσως από τις χειρότερες εμπειριες της πορνό ζωής μου ο ορισμός του κομοδίνου
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.329
Like
1.931
Πόντοι
216
Έχετε γαμησει ποτέ πορνοστάρ Ελληνίδα ή ξένη?
Άρχοντα,στείλε μήνυμα στον χρήστη Γιόρκι (Υorkie) να σου πει τις εντυπώσεις του ή διάβασες τις κριτικές* του.

*Είναι παλιές αλλά θα σε καλύψουνε...
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Λοιπον ξεκινω:
Dellai Twins παρτουζα με 8 αντρες. Ομαδικα χυσιματα και κατουρηματα . Ηταν στο πλαισιο μπατσελορ πριν 3 χρονια.
Δοκιμασμενο αυταρχικο με την Ηλεκτρα Γαλανου πριν μια 8ετια. Ποδολαγνεια η απολυτη.
Cathy Heaven καλοκαιρι η οποια ειναι ο,τι πιο τουμπανο εχω δει στη ζωη μου. Με τρελο μαυρισμα σε φτιαγμενο κωλο.
Σαντρα ρωσικη ολντ πιπα. Δεν μπηκα μεσα.
Lara De Santis τα πιο πολλα λεφτα που εδωσα ποτε. Πριν 2 χρονια στην Ιταλια σε επαγγελματικο ταξιδι. Θαρρω κοντα στο 800αρι για 3 ωρες απολυτου ξεφτυλισματος. Εκει εγιναν τα παντα περα απο το να μου χωσει στραπον ή το ποδι στον πατο.
Βουλα Βαβατση το πιο ωραιο ξεφτυλε ελληνικο.

Δεν πηγα με Ελενα Χατζη δυστυχως και το μετανιωνω ηθελα απειρα να μου κανει ποδολαγνεια, μαμαδιστικη πιπα οπως στην ταινια με τον φιλο του γιου και να καταληξουμε στο μπανιο ανταλλασοντας υγρα.
Και βαβατση ρε σκύλε; Από τις τσόντες φαίνεται πως ζει για το καβλι το κορίτσι
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
Και βαβατση ρε σκύλε; Από τις τσόντες φαίνεται πως ζει για το καβλι το κορίτσι
Κοιτα φιλε ζω γι αυτο που οι αλλοι το ονομαζουν ανωμαλο. Λατρευω το καλο σεξ και η κυρια ξερει να γαμιεται το ιδιο ειτε με ενα ειτε με 4 οπως στις τσοντες. Ναι τρελη εμπειρια, μακαρι το λιμανι μου να ηταν ετσι, αλλα δυστυχως η μοναξια ειναι η συντροφος για την επομενη περιπετεια.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Μια Σαντρα στα στούντιο της Αθήνας και την Χατζή. Ο βασικός μου στόχος είναι η Cherie Devile αλλά μάλλον θα πρέπει να περιμένω να γεράσει λίγο ακόμη. Δεν έχει βγει κλαρί ακόμη. ????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom