Νέα

Εμπειρίες από γαμησια με πορνοστάρ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα wrangler1996
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Λοιπον ξεκινω:
Dellai Twins παρτουζα με 8 αντρες. Ομαδικα χυσιματα και κατουρηματα . Ηταν στο πλαισιο μπατσελορ πριν 3 χρονια.
Δοκιμασμενο αυταρχικο με την Ηλεκτρα Γαλανου πριν μια 8ετια. Ποδολαγνεια η απολυτη.
Cathy Heaven καλοκαιρι η οποια ειναι ο,τι πιο τουμπανο εχω δει στη ζωη μου. Με τρελο μαυρισμα σε φτιαγμενο κωλο.
Σαντρα ρωσικη ολντ πιπα. Δεν μπηκα μεσα.
Lara De Santis τα πιο πολλα λεφτα που εδωσα ποτε. Πριν 2 χρονια στην Ιταλια σε επαγγελματικο ταξιδι. Θαρρω κοντα στο 800αρι για 3 ωρες απολυτου ξεφτυλισματος. Εκει εγιναν τα παντα περα απο το να μου χωσει στραπον ή το ποδι στον πατο.
Βουλα Βαβατση το πιο ωραιο ξεφτυλε ελληνικο.

Δεν πηγα με Ελενα Χατζη δυστυχως και το μετανιωνω ηθελα απειρα να μου κανει ποδολαγνεια, μαμαδιστικη πιπα οπως στην ταινια με τον φιλο του γιου και να καταληξουμε στο μπανιο ανταλλασοντας υγρα.
Dellai;;;;;;;; Σοβαρα αρχηγε; Τα δινουν ολα;;;
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
Dellai;;;;;;;; Σοβαρα αρχηγε; Τα δινουν ολα;;;
Εκει φαινεται ο επαγγελματισμος του εξωτερικου με την Ελλαδα φιλε μου. Ο,τι βλεπεις στις τσοντες το κανουν, αλλα προσεξε πηγαμε ολοι με εξετασεις και κρατησαμε καποτες στα γαμησια. Γενικα ομως ηταν εμπειρια ζωης γιατι μπορεις να κανεις κυριολεκτικα τα παντα. Η πιο περιεργη ειναι η Εβελιν η οποια εχει πολυ υποτακτικη φυση και γενικα προσεχει παραπανω. Η αλλη δε νιωθει τιποτα.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Εκει φαινεται ο επαγγελματισμος του εξωτερικου με την Ελλαδα φιλε μου. Ο,τι βλεπεις στις τσοντες το κανουν, αλλα προσεξε πηγαμε ολοι με εξετασεις και κρατησαμε καποτες στα γαμησια. Γενικα ομως ηταν εμπειρια ζωης γιατι μπορεις να κανεις κυριολεκτικα τα παντα. Η πιο περιεργη ειναι η Εβελιν η οποια εχει πολυ υποτακτικη φυση και γενικα προσεχει παραπανω. Η αλλη δε νιωθει τιποτα.
Δεν υπαρχει αυτο φιλε μου. Ειλικρινα μπραβο.
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Λοιπον ξεκινω:
Dellai Twins παρτουζα με 8 αντρες. Ομαδικα χυσιματα και κατουρηματα . Ηταν στο πλαισιο μπατσελορ πριν 3 χρονια.
Δοκιμασμενο αυταρχικο με την Ηλεκτρα Γαλανου πριν μια 8ετια. Ποδολαγνεια η απολυτη.
Cathy Heaven καλοκαιρι η οποια ειναι ο,τι πιο τουμπανο εχω δει στη ζωη μου. Με τρελο μαυρισμα σε φτιαγμενο κωλο.
Σαντρα ρωσικη ολντ πιπα. Δεν μπηκα μεσα.
Lara De Santis τα πιο πολλα λεφτα που εδωσα ποτε. Πριν 2 χρονια στην Ιταλια σε επαγγελματικο ταξιδι. Θαρρω κοντα στο 800αρι για 3 ωρες απολυτου ξεφτυλισματος. Εκει εγιναν τα παντα περα απο το να μου χωσει στραπον ή το ποδι στον πατο.
Βουλα Βαβατση το πιο ωραιο ξεφτυλε ελληνικο.

Δεν πηγα με Ελενα Χατζη δυστυχως και το μετανιωνω ηθελα απειρα να μου κανει ποδολαγνεια, μαμαδιστικη πιπα οπως στην ταινια με τον φιλο του γιου και να καταληξουμε στο μπανιο ανταλλασοντας υγρα.
Lara de Santis πως έπαιξε αυταρχικό ρε φίλε ; Δε μου το βγάζει καθόλου όπως την είδα στο google.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
Lara de Santis πως έπαιξε αυταρχικό ρε φίλε ; Δε μου το βγάζει καθόλου όπως την είδα στο google.
Τσεκαρε τις τσοντες της. Η τυπισσα ειναι πολυεργαλειο. Γενικα ειναι μια πλαστικη ξανθια τουμπανη που θελει να ξεσκιζεται απο κωλο, αλλα δε θα πει οχι και να σου χωσει δαχτυλο στην πιπα και να σου γαμαει τον προστατη μεχρι να παρει το σπερμα στο στομα της. Γενικα δεν λεει οχι σε τιποτα.
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Τσεκαρε τις τσοντες της. Η τυπισσα ειναι πολυεργαλειο. Γενικα ειναι μια πλαστικη ξανθια τουμπανη που θελει να ξεσκιζεται απο κωλο, αλλα δε θα πει οχι και να σου χωσει δαχτυλο στην πιπα και να σου γαμαει τον προστατη μεχρι να παρει το σπερμα στο στομα της. Γενικα δεν λεει οχι σε τιποτα.
Πωωω τι βάζει μέσα στον κωλο της η τύπισσα. Τώρα τα είδα. Πολύ σκληρή. Όταν τη γάμησες ο κωλος ήταν καθόλου σφιχτός ή γαμουσες αέρα ;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
δε θα πει οχι και να σου χωσει δαχτυλο στην πιπα και να σου γαμαει τον προστατη....
αποκαλύφθηκαν οι γλετζέδες... και βγήκανε στην φόρα τα βίτσια...
άιντε και εις ανώτερα...
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Τσεκαρε τις τσοντες της. Η τυπισσα ειναι πολυεργαλειο. Γενικα ειναι μια πλαστικη ξανθια τουμπανη που θελει να ξεσκιζεται απο κωλο, αλλα δε θα πει οχι και να σου χωσει δαχτυλο στην πιπα και να σου γαμαει τον προστατη μεχρι να παρει το σπερμα στο στομα της. Γενικα δεν λεει οχι σε τιποτα.
cathy heaven σαν συμπεριφορα πως ειναι και ποσα χρεωνει? με εχει χαλασει η πλαστικη με τα γιγαντια βυζια. αδελφες ντελαι μουναρες, μπραβο συναγωνιστη.
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
908
Κριτικές
3
Like
2.200
Πόντοι
486
Φαντασιωση η Madison Ivy, η Juelz Ventura, η Honey Damon & η Adriana Chechik. Έστω μία από αυτες στην ζωή μου. Ως τώρα, καμιά.
 

iapetos79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
226
Κριτικές
9
Like
408
Πόντοι
301
Ραντεβού με Jennifer Stone τοπ εμφάνιση και υπηρεσίες. Επίσης βρέθηκα 2 φορές με Αlysa Gap , φοβερό τυπάκι πολλή θερμή γυναίκα και έκανε τα πάντα. Cathy Heaven και αυτή εξαιρετική γνήσια μαγυάρα αντέχει σε όλα αλλά μου φάνηκε ψυχρή. Η δική μας Vicky Sol καλή εμπειρία Sarah Twain γυναικάρα από τις λίγες. Evelin Dellai μούναρος . Καθώς και πολλές άλλες σταρλετίτσες για τις οποίες θα αναφερθώ άλλη φορά
 

johnfru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
69
Κριτικές
7
Like
282
Πόντοι
280
Μετα απο ολα αυτα τα ονοματα τα πρωτοκλασσατα αναφερω Αννυ στη Φωκαιας, καταπληκτικη πιπα, δεν προλαβα να τη γαμησω, εγινε καταθεση στομα στο 69
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.497
Πόντοι
11.836
Sheila Grant ειχα πάρει 2 φορές! Ερχόταν Ελλάδα πριν χρόνια πολύ καλό κρεβάτι θυμάμαι!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
προτεινω να βαζετε και καμια φωτο διπλα απο τα ονοματα που γραφετε, για να εχουμε και μια γενικη ιδεα.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
αποκαλύφθηκαν οι γλετζέδες... και βγήκανε στην φόρα τα βίτσια...
άιντε και εις ανώτερα...
Το προσπαθουμε. Επομενο βημα ειναι να κλεισω την TS Kimberlee μαζι με Laura Fiorentino να κανω οτι κανουν στις τσοντες φιλε μου και κατσε εσυ με τις αναστολες σου και τις ενοχες σου :)
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.445
Πόντοι
8.345
εγώ μοξο την Olivia brown είχα γαμησει πριν 7 χρόνια, πολύ μέτριο γαμησει όμως
Εκει φαινεται ο επαγγελματισμος του εξωτερικου με την Ελλαδα φιλε μου. Ο,τι βλεπεις στις τσοντες το κανουν, αλλα προσεξε πηγαμε ολοι με εξετασεις και κρατησαμε καποτες στα γαμησια. Γενικα ομως ηταν εμπειρια ζωης γιατι μπορεις να κανεις κυριολεκτικα τα παντα. Η πιο περιεργη ειναι η Εβελιν η οποια εχει πολυ υποτακτικη φυση και γενικα προσεχει παραπανω. Η αλλη δε νιωθει τιποτα.

Ραντεβού με Jennifer Stone τοπ εμφάνιση και υπηρεσίες. Επίσης βρέθηκα 2 φορές με Αlysa Gap , φοβερό τυπάκι πολλή θερμή γυναίκα και έκανε τα πάντα. Cathy Heaven και αυτή εξαιρετική γνήσια μαγυάρα αντέχει σε όλα αλλά μου φάνηκε ψυχρή. Η δική μας Vicky Sol καλή εμπειρία Sarah Twain γυναικάρα από τις λίγες. Evelin Dellai μούναρος . Καθώς και πολλές άλλες σταρλετίτσες για τις οποίες θα αναφερθώ άλλη φορά

Παιδες τις dellai που τις βρήκατε που τις γουστάρω πολυ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom