Νέα

Επίμονο φλερτ, γνώμες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kavlas123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
1.108
Πόντοι
201
Ή θα βγει φήμη ότι είσαι ψυχάκιας και δε θα σε πλησιάζει καμία ή θα σου κάτσει αλλά θα σε θεωρεί τόσο δεδομένο, που θα σου κάνει τη ζωή κόλαση με τα καπρίτσια της (πριν σου δώσει τα παπούτσια στο χέρι, για να πηδηχτεί το πολύ δύο μέρες αργότερα με τον επόμενο).
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.054
Πόντοι
456
Επίσης πολύ σημαντικό για το θέμα.
Ζούμε στην εποχή του internet. Μια φώτο σου θα βγάλει η άλλη και μετά θα γίνεις ρεζίλι και πανελλαδικά άμα αρχίζει και την ανεβάζει από εδώ και από εκεί. Μια , δυο άσχημες εμπειρίες να έχει , να είναι και λίγο χτυπημένη απο το φεμινισμό στο κούτελο μετά θα έχεις θέματα και δε θα ξέρεις από που σου ήρθανε.
 

Romano Garreton

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2022
Μηνύματα
48
Like
283
Πόντοι
20
Έχετε γυρισει ποτέ την άποψη μιας γυναικας, που αρχικά δεν γουσταρε;;Να επιμενετε αλλά φυσικα με τροπο και οχι με πίεση, μεθοδικα και με υπομονη και να τα καταφερατε;;Ισχύει οτι ο επιμενων νικα;;Πειτε μου εμπειρίες, αν ανατρεψατε ενα πολυ δυσκολο παιχνίδι που φαινόταν χαμένο.. .Ετσι για συζήτηση απλα.
Οχι,ποτε δε θα γυρισεις τα μυαλα της! Παυεις αμεσως μετα την αρνητικη σταση της να ασχολεισαι ,ετσι απλα! ( Δε διαβασα τις υπολοιπες απαντησεις για να μην επηρεαστω,θα τις δω μετα!)
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
434
Like
794
Πόντοι
81
Σε αυτές τις περιπτώσεις για να αποκλείσεις ψυχωτικες περιπτώσεις προτείνω δήλωση του 105,στιγμιότυπα ,αν υπάρχουν,στιχομυθίας και ιδιωτικό συμφωνητικό με ανταλλαγή εκατέρωθεν υπογραφων και στο τέλος του κειμένου ότι επιφυλάσσομαι παντός νομίμου δικαιώματος μου.
Προχωράς μετά από προφορική συναίνεση,διπλή καποτα και αποφεύγεις μαλιοτραβηγματα και κωλοσκαμπιλα.Κανεις και τον Σταυρό σου αν είσαι πιστός.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.050
Κριτικές
9
Like
12.996
Πόντοι
3.836
Οταν ο Χαϊκάλης είπε "είμαι αρσενικό παλιάς κοπής και δε δέχομαι εύκολα το όχι" ,εννοώντας ότι και να μου ρίξει άκυρο η γυναίκα δεν παραιτούμαι, τον έβγαλαν όλες βιαστή και ανώμαλο.

Παίκτη μου κακά τα ψέμματα, αν η γυναίκα ενδιαφέρεται θα φανεί από το πρώτο ραντεβού ή τα πρώτα μηνύματα. Αν δεις ότι στέλνεις μηνύματα και δεν απαντά, της λες να συναντηθείτε και δε θέλει ή βρίσκει συνέχεια χαζές δικαιολογίες, τότε πολύ δύσκολα θα της αλλάξεις γνώμη.
Σήμερα δεν υπάρχει το "ας το παίξω δύσκολη να δω πόσο με γουστάρει" γιατί και ο άντρας ξύπνησε και πάει αλλού.

Αν είσαι ερωτευμένος θα σε πονέσει, πίστεψέ με όμως όσο κολλάς, το χρόνο σου μόνο θα χάσεις. Και εγώ είχα κολλήσει με μία συμμαθήτριά μου που δε με ήθελε, το μόνο που κατάφερα ήταν ότι έχασα άλλες περιτπώσεις που το μετανιώνω μέχρι σήμρα.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2024
Μηνύματα
177
Κριτικές
10
Like
981
Πόντοι
301
Οχι,ποτε δε θα γυρισεις τα μυαλα της! Παυεις αμεσως μετα την αρνητικη σταση της να ασχολεισαι ,ετσι απλα! ( Δε διαβασα τις υπολοιπες απαντησεις για να μην επηρεαστω,θα τις δω μετα!)
Και να καταφέρεις να γυρίσεις τα μυαλά της κάπου θα σου την κάνει μετά να ξέρεις
 

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.059
Like
1.766
Πόντοι
216
Έχετε γυρισει ποτέ την άποψη μιας γυναικας, που αρχικά δεν γουσταρε;;Να επιμενετε αλλά φυσικα με τροπο και οχι με πίεση, μεθοδικα και με υπομονη και να τα καταφερατε;;Ισχύει οτι ο επιμενων νικα;;Πειτε μου εμπειρίες, αν ανατρεψατε ενα πολυ δυσκολο παιχνίδι που φαινόταν χαμένο.. .Ετσι για συζήτηση απλα.
"Παρακαλετό μουνί - ξινό γαμήσι" λέγαν οι παλιοί. Κι αυτοί πάντα έχουν δίκιο...
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
379
Like
671
Πόντοι
21
Μην τους ακους ψηλε. Το κεφάλι ψηλά, ο άντρας είναι κυνηγός, όταν κατι αξίζει επιμένουμε κλόουν
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.016
Πόντοι
2.306
Από προσωπική εμπειρία και από παρατήρηση σχέσεων τρίτων στον κύκλο μου, αν δεν υπάρχει κάποιο σημάδι ότι ενδιαφέρεται, έστω και αμυδρό, ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣΑΙ.
Προσοχή: πολλές γυναίκες, για τους δικούς τους λόγους, δε δείχνουν παρά ελάχιστα το ενδιαφέρον τους στην αρχή. Μπορεί μάλιστα, στα λόγια, να είναι και αποθαρρυντικές.
Οφείλουμε όμως να προσέχουμε τα σημεία και τις πράξεις τους. Για να μην καταλαβαίνει μια γυναίκα ότι τη γουστάρει ο άλλος, πρέπει να έχει νοητική καθυστέρηση.
Επομένως, όσο του δίνει χώρο για παιχνίδι, μέσα της, εξετάζει την περίπτωση.
Προσοχή όμως να μην πέσουμε στην παγίδα των άβγαλτων αγαπούληδων: είναι άλλο πράγμα η παραχώρηση πεδίου για "παιχνίδι" και άλλο πράγμα η φυσική ευγένεια και φιλικότητα που έχουν πολλοί άνθρωποι και των δύο φύλων.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.560
Like
17.680
Πόντοι
3.656
Πιστεύω πως αν κολλήσεις και γίνεις εμμονικός όχι απλά δεν θα γαμήσεις, θα βγει και φήμη ότι είσαι ψυχάκιας αν το παρατραβήξεις.
Το μυστικό είναι να μην κολλάς σε μία και να προχωράς συνέχεια. Έχω στείλει στο παρελθόν μήνυμα σε γκόμενα, ξαναστειλα, ξανάστειλα. Μου είπε ότι φοβάται πολύ και είναι τρομακτικό όλο αυτό. Εντάξει υπερέβαλε φουλ όπως κάνουν πάντα οι γυναίκες αλλά αφού δε γουστάρει έπρεπε να το καταλάβω με τη μία.
Ρε τύπε .... εμένα μου είχαν φέρει στα 90s γκόμενα προξενιό ... συμφοιτητής με τη γκόμενά του ...
χωριανή της γκόμενάς του ............

Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ !!!!!! Μου το είπε στο μπαρ που γνωριστήκαμε !
ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ !!!!!! ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ !!!!!!

Την πήρα μία φορά .... δεν κανονίστηκε ..... αναβλήθηκε , γιατί είχε επεισόδια στο κέντρο ....
ΠΗΡΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ..... ειπε κατι μαλακιες ... και εσβησα το τηλεφωνο ........

Μετά από καιρό έμαθα από το μαλάκα συμφοιτητή ...
ΟΤΙ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΕΣΤΙΚΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ !!!!!!!
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Όταν ο Bill Clinton είχε ζητήσει από τη Χίλαρι να τα φτιάξουνε, εκείνη του είχε πει όχι. Αλλά μετά έμεινε κουλ, και τα φτιάξανε. Όταν αργότερα ήθελε να τη ρωτήσει, αν θα τον παντρευτεί, της είπε:
«Θα σου κάνω μία πρόταση, αλλά σου συνιστώ να την απορρίψεις.» Και της έκανε πρόταση γάμου, και αυτή δέχθηκε.

Αυτά τα είχε πει ο Μπιλ Κλιπντον στον επίσημο λόγο του, οπταν υποστήριξε τη Χίλαρυ ως υποψήφια πρόεδρο στο συνέδριο των Δημοκρατικών.

Συμπέρασμα:

Γίνεται. Αλλά πρέπει να είσαι κι εσύ μεγάλη σουπιά, κι η άλλη καμιά στριμμένη, χωρίς πολλές καλές επιλογές.

Αν αξίζει τον κόπο; Χλωμό. Δε νομίζω.

Αλλά ούτε και μπορώ να είμαι βέβαιος, άμα δεν ξέρω για τι ακριβώς φάση μιλάμε.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.050
Κριτικές
9
Like
12.996
Πόντοι
3.836
Όταν ο Bill Clinton είχε ζητήσει από τη Χίλαρι να τα φτιάξουνε, εκείνη του είχε πει όχι. Αλλά μετά έμεινε κουλ, και τα φτιάξανε. Όταν αργότερα ήθελε να τη ρωτήσει, αν θα τον παντρευτεί, της είπε:
«Θα σου κάνω μία πρόταση, αλλά σου συνιστώ να την απορρίψεις.» Και της έκανε πρόταση γάμου, και αυτή δέχθηκε.

Αυτά τα είχε πει ο Μπιλ Κλιπντον στον επίσημο λόγο του, οπταν υποστήριξε τη Χίλαρυ ως υποψήφια πρόεδρο στο συνέδριο των Δημοκρατικών.

Συμπέρασμα:

Γίνεται. Αλλά πρέπει να είσαι κι εσύ μεγάλη σουπιά, κι η άλλη καμιά στριμμένη, χωρίς πολλές καλές επιλογές.

Αν αξίζει τον κόπο; Χλωμό. Δε νομίζω.

Αλλά ούτε και μπορώ να είμαι βέβαιος, άμα δεν ξέρω για τι ακριβώς φάση μιλάμε.
ότι το είπε για τους ψήφους δεν το θεωρείς πιθανό;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.050
Κριτικές
9
Like
12.996
Πόντοι
3.836
Αν μια γυναίκα σου ρίξει άκυρο και σου κάτσει αργότερα σε άκυρο χρονικό σημείο, 9/10 σημαίνει ότι απογοητεύτηκε από γκόμενο με τον οποίο ήταν ερωτευμένη. Είσαι δηλαδή ένα υποκατάστατο, δε θα σε δει ποτέ συναισθηματικά.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
ότι το είπε για τους ψήφους δεν το θεωρείς πιθανό;

Και βέβαια είναι το πιο πιθανό, ότι η ιστορία είναι γραμμένη από ghostwriters.

Για τους Clinton μιλάμε, αυτό εξυπακούεται , είναι αυτονόητο!

:—)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.406
Πόντοι
2.306
Πολυ απλα οταν φας τη χυλοπιττα, τη ρωτας: « που να σου την στειλω?»
οταν σε ρωτησει « ποια?», της λες : « μα την γατουλα που θα κανετε παρεα μεχρι τα γεραματα…»
Και απομακρυνεσαι αγερωχος…
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Όταν σου ρίχνει μία άκυρο, είναι να σκέφτεσαι :

« Καλύτερα. Γλίτωσα έξοδα και ταλαιπωρία.»

Πάντα κουλ. Στα αρχίδια σου όλα.
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
379
Like
671
Πόντοι
21
Πες πως την βλεπεις φιλικά. Να την παιρνεις με το αμαξι να την κερνας καφέ ή φαγητό για να σε συμπαθησει. Τα καλύτερα γκολ μπαίνουν στα φιλικά.
Να κανετε παρεα να σου λεει τα μυστικα της κι αν καποιο βραδυ πανω στο κρασι μεθυσει τοτε θα μπει ο συρτης.
Πολλές μεγάλες σχέσεις ξεκίνησαν απο φιλία.
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
280
Like
881
Πόντοι
81
Αν δε δεις ανταπόκριση, ματιές κλπ απτην αρχή τυπε το πιο πιθανό είναι να γίνεις παρακαλακιας. Μην ασχολείσαι καν. Αν σε μια γυναίκα δεν αρέσεις εξωτερικά και δε σε παίξει εξαρχής το πολύ μετά από πολύ προσπάθεια να ρίξεις ένα γαμησι με αβέβαιο μέλλον, σεξουαλικό και μη. Εκτός αν έχεις μεγάλη πουτσα και γαμας καλά όπου εκεί ομορφαίνει και ο εξωτερικός σου κόσμος και όλα στα μάτια των γυναικων
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.336
Πόντοι
496
Έχετε γυρισει ποτέ την άποψη μιας γυναικας, που αρχικά δεν γουσταρε;;Να επιμενετε αλλά φυσικα με τροπο και οχι με πίεση, μεθοδικα και με υπομονη και να τα καταφερατε;;Ισχύει οτι ο επιμενων νικα;;Πειτε μου εμπειρίες, αν ανατρεψατε ενα πολυ δυσκολο παιχνίδι που φαινόταν χαμένο.. .Ετσι για συζήτηση απλα.
Ακολουθώ τον κανόνα των 3 όχι. Στην αρχή το πρώτο όχι μπορεί να είναι τεστ που δεν βγάζει νόημα, αλλά γυναίκες... Αν συνεχίσει όμως 3 φορές το σταματάω, έχει πολλά ψάρια στο βυθό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom