Νέα

Ελληνική κοινότητα Swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savras poniridis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 147K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

mrdreast

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
29 χρόνων γυμνασμένος με πολύ καλο εργαλείο ψάχνω κοπέλα η κυρία να πάμε μαζί σε swinger μαγαζιά
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
29 χρόνων γυμνασμένος με πολύ καλο εργαλείο ψάχνω κοπέλα η κυρία να πάμε μαζί σε swinger μαγαζιά
Είσαι στο σωστό θρεντ, υπάρχουν πολλές κοπέλες εδώ μέσα απλά τυχαίνει να διαθέτουν και πουλάκι για μερακλήδες σαν εσένα. Θα στο σκίσουν καλά τον κωλο σου.
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
96
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
0
Το θέμα είναι ότι με τόσο openmind καταστάσεις, χάνεται κάπου η μαγεία του παράνομου ;)
 

Johnny walker 48

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
50
Like
57
Πόντοι
0
Καλησπέρα υπάρχει κάποιο μπαρ στη Θεσσαλονίκη να συχνάζουν ζευγάρια ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Niros13

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2018
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

Θέλω να πάω σε swingers club με την δικιά μου. Δεν έχω ιδέα τι και πώς σαν πρώτη φορά δεν θα θέλαμε να παίξουμε με άλλους.. μπορείτε να μου πείτε καμιά πληροφορία πως θα είναι εκεί? Πχ μπορούμε να παίξουμε μεταξύ μας χωρίς να μας ενοχλήσουν άλλοι.. έχει ειδικά δωμάτια για αυτό γίνεται χύμα..? (που το γουστάρουμε)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sub36

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Καλησπέρα,

Θέλω να πάω σε swingers club με την δικιά μου. Δεν έχω ιδέα τι και πώς σαν πρώτη φορά δεν θα θέλαμε να παίξουμε με άλλους.. μπορείτε να μου πείτε καμιά πληροφορία πως θα είναι εκεί? Πχ μπορούμε να παίξουμε μεταξύ μας χωρίς να μας ενοχλήσουν άλλοι.. έχει ειδικά δωμάτια για αυτό γίνεται χύμα..? (που το γουστάρουμε)
Τύπε στα σουιγκεραδικα πας αποφασισμένος για να γαμησεις/γαμηθεις με άλλους. Αν θες μόνο μάτι τράβα να γαμησεις σε καμία παραλία ή ανέβα στο Λυκαβηττό.
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
287
Like
494
Πόντοι
21
Παντως οι γυναίκες κολώνουν πολυ σε τέτοια. Δύσκολα βρίσκεται κάποια να παρι μαζί , έστω με φίλο της.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.166
Like
15.790
Πόντοι
2.256
Καλησπέρα,

Θέλω να πάω σε swingers club με την δικιά μου. Δεν έχω ιδέα τι και πώς σαν πρώτη φορά δεν θα θέλαμε να παίξουμε με άλλους.. μπορείτε να μου πείτε καμιά πληροφορία πως θα είναι εκεί? Πχ μπορούμε να παίξουμε μεταξύ μας χωρίς να μας ενοχλήσουν άλλοι.. έχει ειδικά δωμάτια για αυτό γίνεται χύμα..? (που το γουστάρουμε)
Όλα αυτά που λες, γίνονται!!! Διάβασε στα νήματα από τα μαγαζιά και διάλεξε μόνος σου. Οι πληροφορίες υπάρχουν!! Επίσης από τα σχόλια μπορείς να καταλάβεις ποιο μαγαζί σου ταιριάζει.
Αν κάνεις καλή έρευνα, κάπου θα βρεις κι ένα άρθρο που γράφει πολύ αναλυτικά και για τα τρία. Δυστυχώς δεν το έχω πρόχειρο ώστε να το επισυνάψω.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
708
Πόντοι
81
Όλα αυτά που λες, γίνονται!!! Διάβασε στα νήματα από τα μαγαζιά και διάλεξε μόνος σου. Οι πληροφορίες υπάρχουν!! Επίσης από τα σχόλια μπορείς να καταλάβεις ποιο μαγαζί σου ταιριάζει.
Αν κάνεις καλή έρευνα, κάπου θα βρεις κι ένα άρθρο που γράφει πολύ αναλυτικά και για τα τρία. Δυστυχώς δεν το έχω πρόχειρο ώστε να το επισυνάψω.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.166
Like
15.790
Πόντοι
2.256
Είσαι παιχτούρα!!!
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
96
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
0
Αν δε κάνω λάθος αυτή τη Τετάρτη έχει μπαλαντερ βραδιά στο C4C.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
184
Κριτικές
2
Like
157
Πόντοι
1
Καλησπέρα
Από επαρχία είμαι τώρα το χειμώνα ανεβαίνω συχνά Αθήνα και θα ήθελα να πάω σε κάποιο από τα club από τι διαβάζω δεν επιτρέπεται η είσοδος σε μόνους άνδρες, οποία κοπέλα θέλει να πάμε μαζί ας μου στείλει μνμ να το κανονίσουμε
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
624
Like
1.099
Πόντοι
206
Καλησπέρα
Από επαρχία είμαι τώρα το χειμώνα ανεβαίνω συχνά Αθήνα και θα ήθελα να πάω σε κάποιο από τα club από τι διαβάζω δεν επιτρέπεται η είσοδος σε μόνους άνδρες, οποία κοπέλα θέλει να πάμε μαζί ας μου στείλει μνμ να το κανονίσουμε
Ελπίζω να είναι άδειο το inbox σου γιατί θα γεμίσει από τα πολλά μηνύματα
 

Fallen_Angel34

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
165
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Από επαρχία είμαι τώρα το χειμώνα ανεβαίνω συχνά Αθήνα και θα ήθελα να πάω σε κάποιο από τα club από τι διαβάζω δεν επιτρέπεται η είσοδος σε μόνους άνδρες, οποία κοπέλα θέλει να πάμε μαζί ας μου στείλει μνμ να το κανονίσουμε
Στο 2+2 επιτρέπονται Πέμπτη και Κυριακή με 80€ είσοδο και να είσαι και προσεγμενος
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Καλησπέρα
Από επαρχία είμαι τώρα το χειμώνα ανεβαίνω συχνά Αθήνα και θα ήθελα να πάω σε κάποιο από τα club από τι διαβάζω δεν επιτρέπεται η είσοδος σε μόνους άνδρες, οποία κοπέλα θέλει να πάμε μαζί ας μου στείλει μνμ να το κανονίσουμε
Τύπε έχει πολλές κοπέλες εδώ μέσα για να πας σε σουιγκεραδικα απλά τυχαίνει να έχουν και πουλάκι αν δεν σε πειράζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom