Νέα

Ελληνική κοινότητα Swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savras poniridis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 147K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.166
Like
15.790
Πόντοι
2.256
Οποία κοπέλα θέλει να παει σε swinger club ας στείλει μυνημα
Αδερφέ ξέρεις κάτι;;;; Όποια κοπέλα θέλει να πάει σε swingers club πάει και μόνη της!!! Και όχι μόνο πάει αλλά δεν πληρώνει και τίποτα και βρίσκει μέσα ότι γουστάρει!!!
Από γαμιάδες μέχρι λεσβίες να γαμηθεί κλπ.
Μην το πάρεις προσωπικά το σχόλιο, έτυχε τώρα να απαντήσω σε εσένα. Έτσι για ενημέρωση.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.051
Κριτικές
9
Like
12.996
Πόντοι
3.836
Καλησπέρα,

Θέλω να πάω σε swingers club με την δικιά μου. Δεν έχω ιδέα τι και πώς σαν πρώτη φορά δεν θα θέλαμε να παίξουμε με άλλους.. μπορείτε να μου πείτε καμιά πληροφορία πως θα είναι εκεί? Πχ μπορούμε να παίξουμε μεταξύ μας χωρίς να μας ενοχλήσουν άλλοι.. έχει ειδικά δωμάτια για αυτό γίνεται χύμα..? (που το γουστάρουμε)
Aν πάτε Παρσκευή - Σάββατο που πάνε τα ζευγάρια δε θα έχετε πρόβλημα. Κάνετε τη φασάρα σας χωρίς να σας ενοχλούν. Και αν το κάνετε καλά θα έχετε και προτάσεις για άλλα (που στο χέρι σας είναι να αποδεχτείτε ή όχι). Αν πάτε σε βραδιά με μόνους άντρες οι προτάσεις για συμμετοχή θα είναι κάπως πιο.... επιτακτικές και ίσως αυτό να μη σας αρέσει.

Για εσάς που απευθύνετε ανοικτό κάλεσμα για γυναίκες να σας βάλουν μέσα:
1. Πιστεύετε ειλικρινά ότι σε αυτό το φόρουμ έχει γυναίκες; Κανονικές γυναίκες; Κανονικές γυναίκες που δεν είναι επαγγελματίες; Αλήθεια τώρα;
2. Όσο για τις 4-5 κανονικές γυναίκες που δεν είναι επαγγελματίες, πιστεύετε ότι το πρόβλημά τους είναι που θα βρουν έναν άντρα να τους πληρώσει το εικοσάρικο για να μπουν σε αυτά τα μπαρ; Δηλαδή ότι μια γυναίκα θέλει να πάει σε σουιγκεράδικο να παίξει αλλά δεν ξέρει ούτε ένα πρόθυμο;;;;;;
3. Άντε και κάποιες δε βρίσκουν, πιστεύετε ότι θα το κανόνιζαν με έναν άγνωστο; Που δεν τον έχουν δει καν; Με ένα λιγούρι που στέλνει μηνύματα μήπως και γαμήσει χωρίς να πληρώσει απευθείας;

Και κυκλοφορείτε ακόμα;;;;;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Οποία κοπέλα θέλει να παει σε swinger club ας στείλει μυνημα
Τύπε εσύ να ετοιμάσεις και τον κωλο σου πάντως γιατί οι κοπέλες του φόρουμ διαθέτουν και πουλάκι. Μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις πως τα περασατε,τρόμπα.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.044
Κριτικές
32
Like
26.069
Πόντοι
8.346
Καλησπέρα,

Θέλω να πάω σε swingers club με την δικιά μου. Δεν έχω ιδέα τι και πώς σαν πρώτη φορά δεν θα θέλαμε να παίξουμε με άλλους.. μπορείτε να μου πείτε καμιά πληροφορία πως θα είναι εκεί? Πχ μπορούμε να παίξουμε μεταξύ μας χωρίς να μας ενοχλήσουν άλλοι.. έχει ειδικά δωμάτια για αυτό γίνεται χύμα..? (που το γουστάρουμε)
....ναι γινεται (και χυμα κ σε χωρο αλλον), αλλα θα εχεις κ "θεατες" , οπως ειπσης μπορεις και το "same room" οπoυ κανεις σεξ στον ιδιο χωρο με αλλο ζευγαρι βλεποντας ο ενας τον αλλο χωρις να υπαρχει επαφη των ζευγαριων. Απο μαγαζια στα ειπανε οι μαγκες παραπανω, δες κ διαλεξε καποιο που σ κανει. Η δικη μου συμβουλη ειναι να πας σε ημερα που να εχει μετριο κοσμο (ουτε να ειναι αδειο, ουτε να ειναι φουλ κοσμο) και λιγο νωρις (περιπου 11:30-12:00) ωστε να εχετε το χρονο κ την ανεση να κανετε μια βολτα για να δειτε τους χωρους του μαγαζιου, να βρειτε τραπεζι που σας βολευει και γενικα να εγκλιματιστειτε με τον χωρο κ το μαγαζι και ημερα που να εχει μονο ζευγαρια. Τελος να εχεις στο μυαλο πως οποιαδηποτε προταση-κινηση γινει μπορειτε απλα χωρις ντροπη να αρνηθειτε.
:hi:
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
114
Like
358
Πόντοι
21
Καλησπέρα..μήπως γνωρίζεται που μπορώ να βρω επαγγελματία γυναίκα που έρχεται σαν ζευγάρι για να μπορέσω να πάρω στο 2+2; Και τι κόστος μπορεί να έχει;
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
8
Like
2.950
Πόντοι
506
Καλησπέρα..μήπως γνωρίζεται που μπορώ να βρω επαγγελματία γυναίκα που έρχεται σαν ζευγάρι για να μπορέσω να πάρω στο 2+2; Και τι κόστος μπορεί να έχει;
Προτιμάς δηλαδή να πληρώσεις όλο αυτό το πακέτο από το να την πάρεις σε χοτέλι? :think:
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
114
Like
358
Πόντοι
21
Προτιμάς δηλαδή να πληρώσεις όλο αυτό το πακέτο από το να την πάρεις σε χοτέλι? :think:
Ναι γιατί θέλω να ζήσω την εμπειρία έστω για μια φορά..δεν ζήτησα δανεικά από κανέναν χαχα
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
8
Like
2.950
Πόντοι
506

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
114
Like
358
Πόντοι
21
Δεν την ζεις την εμπειρία του swinging με αυτόν τον τρόπο, αλλά anyway
Εγώ ρώτησα αν υπάρχει καπια κοπέλα επαγγελματίας να πάω..και όχι κριτική για το γιατί να πληρώσω και γιατί να πάω με επαγγελματία!! Προφανώς και αν η κοπέλα μου ήθελε να πάμε θα πήγαινα μαζί της και δεν θα έψαχνα εδώ μέσα επαγγελματία
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
708
Πόντοι
81
Καλησπέρα..μήπως γνωρίζεται που μπορώ να βρω επαγγελματία γυναίκα που έρχεται σαν ζευγάρι για να μπορέσω να πάρω στο 2+2; Και τι κόστος μπορεί να έχει;
κατι τετοια βλέπουν τα ζευγαρια γιαυτο φεύγουν τρεχοντας.
Την εμπειρια δλδ θα την ζησεις εσυ με την επαγγελματια και ο αλλος με την φυναικα του ... :jerking:
:jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ZoReN

PiteousbA

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2024
Μηνύματα
80
Like
193
Πόντοι
0
Tasath
 

Συνημμένα

  • IMG_20240915_002258_803.jpg
    IMG_20240915_002258_803.jpg
    65,7 KB · Εμφανίσεις: 11

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom