Νέα

Ελλάς vs Εβραίοι ( γενικώς )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Novoselac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 394
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
απο αυτη τη σελιδα δεν αντιγραφεις??


?

Χρειαζεται παρα πολυ μελετη.

Μπορει να σας φανουν πολυ παραξενα αυτα που γραφει ειναι λογικο αυτο γιατι ερχεστε σε επαφη με κρυφη γνωση.

Μαλλον δεν θα καταλαβες............
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
ΟΙ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΩΛΟΜΟΥΝΟΠΑΝΑΔΕΣ, ΟΧΙ ΜΟΝΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΑΝΔΡΙΣΜΟΥ ΔΙΑ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΘΟΥΝ ΕΠΩΝΥΜΩΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΔΙΑ ΝΑ ΑΝΑΜΕΤΡΗΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΙΣΤΟ "Ε", ΑΛΛΑ ΥΒΡΙΖΟΥΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΡΧΑΙΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ, ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΞΕΣΚΙΜΕΝΟΥ ΥΠΕΡΨΩΛΟΧΥΜΕΝΟΥ ΜΑΣΩΝΙΚΟΥ ΜΙΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΩΚΤΟΥ ΤΟΥΣ.

το εχουν στο μπινελικι παντως
 

rexaros

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
844
Like
0
Πόντοι
6
εμένα μου άρεσε αυτο πάντως...


ΤΑ ΚΙΝΕΖΟΕΒΡΑΙΟΓΑΜΗΜΕΝΑ ΜΙΣΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΝΑΡΧΟΚΟΥΜΜΟΥΝΙΣΤΟΤΡΟΤΣΚΙΚΑ ΜΑΣΩΝΙΚΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΚΡΥΒΟΥΝ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΛΥΣΣΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΩΝ ΓΕΝΝΙΤΣΑΡΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΑΝΑΡΧΙΚΩΝ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΩΝ ΠΡΑΚΤΟΡΩΝ ΕΙΣ ΚΑΘΕ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ, ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ...

...ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΔΕ ΤΗΝ ΣΠΑΣΜΩΔΙΚΗ ΜΙΣΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΡΕΝΙΤΙΔΑ ΤΟΥ ΑΝΑΡΧΟΚΟΥΜΜΟΥΝΙΣΤΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑ ΤΗΣ ΚΙΝΕΖΟΚΙΝΟΥΜΕΝΗΣ Κ.Υ.Π.-Ε.Υ.Π.-MOSSAD, ΣΤΕΛΙΟΥ VORIN (ΒΟΡΙΝΑ), ΔΕΝ ΑΝΑΜΕΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΞΕΚΩΛΙΑΣΜΕΝΑ ΠΡΑΚΤΟΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΑΝΑΛΕΗΤΑ ΣΤΙΣ ΜΑΣΩΝΙΚΕΣ ΣΤΟΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΓΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΕΧΑΚΗ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΨΩΛΟΧΥΜΕΝΑ ΕΥΡΩ, ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟΘΙΒΕΤΙΑΝΟΕΒΡΑΙΟΧΡΙΣΤΙΑΝΟΧΥΜΕΝΟ ΜΑΣΩΝΙΚΟ ΘΕΟΣΟΦΙΚΟ ΒΟΘΡΟ ΤΟΥ ALTER...
Ακούς εσύ;! :rolleyes:

Για εσένα τα λέει,μπας κ επανανθρωπιστείς κάποτε!!! :sunglasses:

Και αυτο......

Αλλα το βασικο ειναι
Χρειαζεται παρα πολυ μελετη.

Μπορει να σας φανουν πολυ παραξενα αυτα που γραφει ειναι λογικο αυτο γιατι ερχεστε σε επαφη με κρυφη γνωση.

Μαλλον δεν θα καταλαβες............
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
εμένα μου άρεσε αυτο πάντως...


ΤΑ ΚΙΝΕΖΟΕΒΡΑΙΟΓΑΜΗΜΕΝΑ ΜΙΣΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΝΑΡΧΟΚΟΥΜΜΟΥΝΙΣΤΟΤΡΟΤΣΚΙΚΑ ΜΑΣΩΝΙΚΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΚΡΥΒΟΥΝ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΛΥΣΣΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΩΝ ΓΕΝΝΙΤΣΑΡΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΑΝΑΡΧΙΚΩΝ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΩΝ ΠΡΑΚΤΟΡΩΝ ΕΙΣ ΚΑΘΕ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ, ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ...

...ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΔΕ ΤΗΝ ΣΠΑΣΜΩΔΙΚΗ ΜΙΣΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΡΕΝΙΤΙΔΑ ΤΟΥ ΑΝΑΡΧΟΚΟΥΜΜΟΥΝΙΣΤΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑ ΤΗΣ ΚΙΝΕΖΟΚΙΝΟΥΜΕΝΗΣ Κ.Υ.Π.-Ε.Υ.Π.-MOSSAD, ΣΤΕΛΙΟΥ VORIN (ΒΟΡΙΝΑ), ΔΕΝ ΑΝΑΜΕΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΞΕΚΩΛΙΑΣΜΕΝΑ ΠΡΑΚΤΟΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΑΝΑΛΕΗΤΑ ΣΤΙΣ ΜΑΣΩΝΙΚΕΣ ΣΤΟΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΓΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΕΧΑΚΗ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΨΩΛΟΧΥΜΕΝΑ ΕΥΡΩ, ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟΘΙΒΕΤΙΑΝΟΕΒΡΑΙΟΧΡΙΣΤΙΑΝΟΧΥΜΕΝΟ ΜΑΣΩΝΙΚΟ ΘΕΟΣΟΦΙΚΟ ΒΟΘΡΟ ΤΟΥ ALTER...

Γαιτι καλα δεν τους τα λεει?

Αναλογα με ποιον εχουν να κανουν χρησιμοποιουν την αναλογη <<γλωσσα>>.......

Εκει που λεει οτι πηδιουνται στις μασωνικες στοες δεν κανει πλακα ουτε το λεει ετσι.........
 
OP
OP
N

Novoselac

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2009
Μηνύματα
820
Κριτικές
4
Like
90
Πόντοι
6
Πωωωωωωωωωωωωω ρε πούστη μου ... δυό λαλούν και σαρανταδυό χορεύουν ...

Τελικά ο Άντολφ , ήτο Εβραίος ή ου ;;;

Ο Αδόλφος Χίτλερ πιθανότατα είχε εβραϊκές και αφρικανικές ρίζες, σύμφωνα με την εξέταση του DNA των συγγενών του.
Δείγματα από το σάλιο 39 συγγενών του συγκέντρωσε ο Jean Paul Mulders, Βέλγος Δημοσιογράφος και ο Marc Vermeeren, Ιστορικός, με πιο “κοντινό” τον ξάδερφο του, έναν αγρότη από την Αυστρία...Στα δείγματα αυτά, βρέθηκε ένα κοινό χρωμόσωμα, που ονομάζεται Haplogroup E1b1b1, και που εμφανίζεται συνήθως στο Μαρόκο, την Αλγερία, την Τυνησία, αλλά και σε κοινότητες εβραίων!

Μάλιστα, το εν λόγω χρωμόσωμα βρίσκεται σε ποσοστό 20% σε εβραίους Ασκενάζι και στο 30% των Σεφαραδίτικων Εβραίων!
Το περιοδικό Knack που δημοσίευσε τα αποτελέσματα των εξετάσεων υποστήριξε ότι τα τεστ έγιναν κάτω από εξαιρετικά αυστηρές συνθήκες.

“Το αποτέλεσμα είναι εξαιρετικά εντυπωσιακό , αν σκεφτεί κανείς πως αυτός ο άνθρωπος σκότωνε τελικά τους ίδιους του τους συγγενείς” σχολίασε ο Ρόνι Ντεκόρτ , γενετιστής από το Πανεπιστήμιο Leuven.

Πάντως, η θεωρία της εβραϊκής καταγωγής του Χίτλερ υπάρχει, καθώς πιστεύεται ότι ο πατέρας του ήταν νόθο παιδί μιας υπηρέτριας και ενός 19χρονου εβραίου.
Δεν ξέρω αν και κατά πόσον μπορεί να ευσταθεί κάτι τέτοιο , όχι βέβαια αν ήτο Εβραίος ο Αντόλφυ , αλλά αν είναι αξιόπιστη η έρευνα .
Ήτο δεν ήτο Εβραιοπουπουλο , εις τους όρχεις μου . Αρχίδι ολκής , πάντως , ΗΤΟ ... και το αποτέλεσμα δεν ήτο , δεν είναι και δεν θα είναι εις τους όρχεις μου ...  
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πωωωωωωωωωωωωω ρε πούστη μου ... δυό λαλούν και σαρανταδυό χορεύουν ...

Τελικά ο Άντολφ , ήτο Εβραίος ή ου ;;;

Ο Αδόλφος Χίτλερ πιθανότατα είχε εβραϊκές και αφρικανικές ρίζες, σύμφωνα με την εξέταση του DNA των συγγενών του.
Δείγματα από το σάλιο 39 συγγενών του συγκέντρωσε ο Jean Paul Mulders, Βέλγος Δημοσιογράφος και ο Marc Vermeeren, Ιστορικός, με πιο “κοντινό” τον ξάδερφο του, έναν αγρότη από την Αυστρία...Στα δείγματα αυτά, βρέθηκε ένα κοινό χρωμόσωμα, που ονομάζεται Haplogroup E1b1b1, και που εμφανίζεται συνήθως στο Μαρόκο, την Αλγερία, την Τυνησία, αλλά και σε κοινότητες εβραίων!

Μάλιστα, το εν λόγω χρωμόσωμα βρίσκεται σε ποσοστό 20% σε εβραίους Ασκενάζι και στο 30% των Σεφαραδίτικων Εβραίων!
Το περιοδικό Knack που δημοσίευσε τα αποτελέσματα των εξετάσεων υποστήριξε ότι τα τεστ έγιναν κάτω από εξαιρετικά αυστηρές συνθήκες.

“Το αποτέλεσμα είναι εξαιρετικά εντυπωσιακό , αν σκεφτεί κανείς πως αυτός ο άνθρωπος σκότωνε τελικά τους ίδιους του τους συγγενείς” σχολίασε ο Ρόνι Ντεκόρτ , γενετιστής από το Πανεπιστήμιο Leuven.

Πάντως, η θεωρία της εβραϊκής καταγωγής του Χίτλερ υπάρχει, καθώς πιστεύεται ότι ο πατέρας του ήταν νόθο παιδί μιας υπηρέτριας και ενός 19χρονου εβραίου.
Δεν ξέρω αν και κατά πόσον μπορεί να ευσταθεί κάτι τέτοιο , όχι βέβαια αν ήτο Εβραίος ο Αντόλφυ , αλλά αν είναι αξιόπιστη η έρευνα .
Ήτο δεν ήτο Εβραιοπουπουλο , εις τους όρχεις μου . Αρχίδι ολκής , πάντως , ΗΤΟ ... και το αποτέλεσμα δεν ήτο , δεν είναι και δεν θα είναι εις τους όρχεις μου ... 

πάρε και τα δυό μου ακόμα να έχεις σπέρ πάρτς.
 
OP
OP
N

Novoselac

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2009
Μηνύματα
820
Κριτικές
4
Like
90
Πόντοι
6
εμένα μου άρεσε αυτο πάντως...


ΤΑ ΚΙΝΕΖΟΕΒΡΑΙΟΓΑΜΗΜΕΝΑ ΜΙΣΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΝΑΡΧΟΚΟΥΜΜΟΥΝΙΣΤΟΤΡΟΤΣΚΙΚΑ ΜΑΣΩΝΙΚΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΚΡΥΒΟΥΝ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΛΥΣΣΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΩΝ ΓΕΝΝΙΤΣΑΡΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΑΝΑΡΧΙΚΩΝ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΩΝ ΠΡΑΚΤΟΡΩΝ ΕΙΣ ΚΑΘΕ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ, ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ...

...ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΔΕ ΤΗΝ ΣΠΑΣΜΩΔΙΚΗ ΜΙΣΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΡΕΝΙΤΙΔΑ ΤΟΥ ΑΝΑΡΧΟΚΟΥΜΜΟΥΝΙΣΤΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑ ΤΗΣ ΚΙΝΕΖΟΚΙΝΟΥΜΕΝΗΣ Κ.Υ.Π.-Ε.Υ.Π.-MOSSAD, ΣΤΕΛΙΟΥ VORIN (ΒΟΡΙΝΑ), ΔΕΝ ΑΝΑΜΕΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΞΕΚΩΛΙΑΣΜΕΝΑ ΠΡΑΚΤΟΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΑΝΑΛΕΗΤΑ ΣΤΙΣ ΜΑΣΩΝΙΚΕΣ ΣΤΟΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΓΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΕΧΑΚΗ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΨΩΛΟΧΥΜΕΝΑ ΕΥΡΩ, ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟΘΙΒΕΤΙΑΝΟΕΒΡΑΙΟΧΡΙΣΤΙΑΝΟΧΥΜΕΝΟ ΜΑΣΩΝΙΚΟ ΘΕΟΣΟΦΙΚΟ [size=15pt]ΒΟΘΡΟ[/size] ΤΟΥ ALTER...

Αϊ μάνα'μ , κακό πο πάθαμιιιι ...θα μαρκαλέψουν κι του βόθρου τουν καψερού ... βάϊ βάϊ βάϊ ...
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
ρε φιλε fffanatic οι τυποι εχουν βαλει τη φωτογραφια ενος cd και γραφουν οτι ειναι το παρον ηλιακο συστημα και οτι η φωτο ειναι απο τη νασα...
 
OP
OP
N

Novoselac

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2009
Μηνύματα
820
Κριτικές
4
Like
90
Πόντοι
6

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε φιλε fffanatic οι τυποι εχουν βαλει τη φωτογραφια ενος cd και γραφουν οτι ειναι το παρον ηλιακο συστημα και οτι η φωτο ειναι απο τη νασα...

α δεν είναι;
αααααααααααααααααααααααααχχαχαχαχααχχαχααχαχχαχααχχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχα
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Ειναι τακτικη πουριμ που χρησιμποιουυν οι Εβραιοι........

Θυτες εβραιοι θυματα εβραιοι και οσοι επιζησουν ειναι οι προνομιουχοι που μπορουν να καταπατουν τα δικαιωματα των αλλων εθνων.

Ακομα δεν καταλαβατε ποσο υπουλα δρουσαν και δρουν.............
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
ΚΙΝΕΖΟΘΙΒΕΤΙΑΝΟΕΒΡΑΙΟΧΡΙΣΤΙΑΝΟΧΥΜΕΝε Novoselac πηγαινε γλυψε καμια εβραικη ψωλη εκει στο τζερμανι
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σύρε παρακάτω ΚΑΡΑΦΛΑ ...
Θα ξεθάψω το κονσερβοκούτι και θα στα κρεμάσω στα αυτάκια σου γιά ενώτια ...
πλαγκόνα ...

σου έχουν αφήκει τουρκάλα ξεσπιτωμένη οι καράφλες αποθειμένο ε;
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
ρε φιλε fffanatic οι τυποι εχουν βαλει τη φωτογραφια ενος cd και γραφουν οτι ειναι το παρον ηλιακο συστημα και οτι η φωτο ειναι απο τη νασα...

Στειλε μηνυμα να τους ρωτησεις,ισως να μην ειναι δικο τους το ε-ε-ε.........

Λογικα δε νομιζω να ειναι δικο τους αλλα καποιος αλλος δημοσιευει στο Ε-Ε-Ε
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ειναι τακτικη πουριμ που χρησιμποιουυν οι Εβραιοι........

Θυτες εβραιοι θυματα εβραιοι και οσοι επιζησουν ειναι οι προνομιουχοι που μπορουν να καταπατουν τα δικαιωματα των αλλων εθνων.

Ακομα δεν καταλαβατε ποσο υπουλα δρουσαν και δρουν.............

πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

α τους πούστηδεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

τέτοια πουστιά ε;
 

rexaros

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
844
Like
0
Πόντοι
6
Ειναι τακτικη πουριμ που χρησιμποιουυν οι Εβραιοι........

Θυτες εβραιοι θυματα εβραιοι και οσοι επιζησουν ειναι οι προνομιουχοι που μπορουν να καταπατουν τα δικαιωματα των αλλων εθνων.

Ακομα δεν καταλαβατε ποσο υπουλα δρουσαν και δρουν.............
Φίδια,φίδια!!!

 

Συνημμένα

  • ΦΙΔΙΑ.jpg
    ΦΙΔΙΑ.jpg
    24 KB · Εμφανίσεις: 23
OP
OP
N

Novoselac

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2009
Μηνύματα
820
Κριτικές
4
Like
90
Πόντοι
6
ΚΙΝΕΖΟΘΙΒΕΤΙΑΝΟΕΒΡΑΙΟΧΡΙΣΤΙΑΝΟΧΥΜΕΝε Novoselac πηγαινε γλυψε καμια εβραικη ψωλη εκει στο τζερμανι

σπιτσλες ...

άλαλα τα χείλη των ασεβών ...

:helpplea: :helpplea: :helpplea:
Υμετέραν σοφίαν δώρισε , dorison ...

μόρτη μου με άφησες μαλάκα ...

εντελώς όμως ...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
Κι να μην ξεχνάμε ότι οι Εβραίοι ήθελαν να κρατήσουν φυλακισμένη τη φωνή του μεγάλου Στέλιου Καζαντζίδη...
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Ο ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΤΑΝΑΛΙΑΣ ΔΡΑΚΟΥΛΕΤΟΣ ΧΥΣΤΟΣ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΣΕ ΕΝΑΝ ΒΡΟΝΤΟΣΑΥΡΟ ΚΑΙ ΑΝΑΤΙΝΑΧΘΗΚΕ ΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΧΥΣΙΑ

αχχαααχχαχα









novoselac κρατα το "γλυψε καμια εβραικη ψωλη" ομως ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom