Νέα

Ελληνίδες vs ξένες πουτάνες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
307
Like
211
Πόντοι
1
Τύπε μου, ΜΗΝ παραμυθιάζεσαι. Κατάντια ήταν να γαμάς στη Φυλής και το Μεταξουργείο το 1985, κατάντια το 1995, κατάντια και σήμερα. Προσωπικά, έχω πάει μια φορά στη ζωή μου Φυλής και, πίστεψέ με, έχω αηδιάσει.
ΠΑΝΤΑ υπήρχαν καλύτερες επιλογές από Φυλής / Μεταξουργείο ή Βαρδάρη στη Θεσσαλονίκη. Πάντα.
Όταν σου γράφω ότι εμείς στα 90s πηγαίναμε με πόρνες μοντέλα, δεν το κάναμε Φυλής και Μεταξουργείο.
Αυτά γίνονταν στα λεγόμενα "στουντέλα", σε άλλες γειτονιές και δρόμους. Και γίνονταν κυρίως με αγγελίες στα "προσωπικά" των εφημερίδων. Έτσι, εξασφάλιζαν κάποια ελάχιστη ποιότητα των πελατών τους, αλλά έλεγχαν και τη ροή τους, μέσω του τηλεφώνου. Στα κλασικά μπουρδέλα δεν υπήρχε και δεν υπάρχει αυτό.
Εκεί πάντα η πουτάνα θέλει να σε ξεπετάξει, γιατί σιχαίνεται εσένα, τη δουλειά της, τη ζωή της την ίδια.
Να 'ναι καλά ο Γκορμπατσόφ και η "μαύρη αδελφότητα" που αποφάσισαν τη λήξη του "υπαρκτού σοσιαλισμού" το 1990 και πήγαμε με γυναίκες που δε θα τις ξαναδούμε ούτε στον ύπνο μας ...
Όχι γιατί κάποιοι λέγανε ότι και στη φυλής ειχε μια χαρά κοπελες το 1990 και στο Μεταξουργείο δε ξέρω τώρα έτσι έλεγαν μερικοί στη ηλικία σου.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.144
Like
16.922
Πόντοι
3.656
@kuzia πολύ σωστό αυτό που έγραψες, τα μουνιά που γαμούσαμε στα 90s με 5-10.000 δραχμές, οι σημερινοί νέοι δεν τα φαντάζονται...
5000 δρχ με 10000δρχ που ;
Βίζιτες ήταν ακριβότερες.
Το 2000 βίζιτες "απλές" ήταν 20.000δρχ ... τα "μοντέλα" ήταν 35.000 δρχ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.144
Like
16.922
Πόντοι
3.656
Όχι γιατί κάποιοι λέγανε ότι και στη φυλής ειχε μια χαρά κοπελες το 1990 και στο Μεταξουργείο δε ξέρω τώρα έτσι έλεγαν μερικοί στη ηλικία σου.


Φυλής είχε θεές μέχρι και 2005. Από μπλοκ . Και Μετάξι.
Τότε παίζαν στην ίδια κατηγορία. Με 20€ ήταν τα πρώτα χρόνια του ευρώ. Λίγο πριν , ήταν 5000 δρχ.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.140
Κριτικές
5
Like
6.755
Πόντοι
2.306
Όχι γιατί κάποιοι λέγανε ότι και στη φυλής ειχε μια χαρά κοπελες το 1990 και στο Μεταξουργείο δε ξέρω τώρα έτσι έλεγαν μερικοί στη ηλικία σου.
Παπάρια είχε.
Αξύριστες χοντρές πενηντάρες είχε.
Απλά νοσταλγούν τα νιάτα τους.
Και πού ξέρεις ποια είναι η ηλικία μου; :cheesy:
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
307
Like
211
Πόντοι
1
Φυλής είχε θεές μέχρι και 2005. Από μπλοκ . Και Μετάξι.
Τότε παίζαν στην ίδια κατηγορία. Με 20€ ήταν τα πρώτα χρόνια του ευρώ. Λίγο πριν , ήταν 5000 δρχ.
Αυτό λέω εσείς το λέγατε όχι εγώ,τώρα φυλής ένα τίποτα τραγική κατάσταση.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.144
Like
16.922
Πόντοι
3.656
Ξεκίνησα να πληρώνω για σεξ το μακρινό 1992.
Δραχμές.
Έπαιζε ακόμα μπάλα ο Αναστόπουλος και ο Σαραβάκος.
Έπαιζε μπάσκετ ακόμα ο Γκάλης κι ο Γιαννάκης.
Στη δουλειά μας μάς πήγαιναν λεωφορεία Ikarus.
Στον αγοραίο έρωτα είχαν μόλις σκάσει οι πρώτες Βαλκάνιες και Σοβιετικές. Μάλιστα, η ΕΣΣΔ υπήρχε ακόμα, με τη μορφή "Κοινοπολιτείας".
Τότε, ακόμα ΥΠΗΡΧΑΝ call girls Ελληνίδες. Και τις καταλάβαινες από τα ελληνικά τους. Θυμάμαι, είχα φωνάξει στο σπίτι που έμενα μια κοπέλα από γραφείο, νέα, μα καταγωγή απ' την Κόρινθο. Ήταν σαν να βρισκόσουν με την κοπέλα σου.
Σήμερα τρώτε το κουτόχορτο περί "ελληνικής καταγωγής", πληρώνετε αδρά και δεν ευχαριστιέστε και σεξ στην τελική.


Κάτι ... τροτέζες βίζιτες ελληνίδες .... θυμάσαι αρχές 90s πριν γεμίσει η αγορά με τεμάχια του μπλοκ ;
Γούσταρα γιατί είχαν τα διπλά μου χρόνια τότε ... πρώην λουλουδούδες .... αεροσυνοδοί ... κομμώτριες .... πωλήτριες .... μαγκιόρες γκόμενες αλήτρες με συμπαθητικό πήδημα αν ήσουν νέος .....
Καμία σχέση βέβαια με τις μοντελέ νέες θεές του μπλοκ .... αλλά άλλη φάση λόγω επικοινωνίας ......
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
307
Like
211
Πόντοι
1
Παπάρια είχε.
Αξύριστες χοντρές πενηντάρες είχε.
Απλά νοσταλγούν τα νιάτα τους.
Και πού ξέρεις ποια είναι η ηλικία μου; :cheesy:
Όταν λες γαμαγες στα μπουρδέλα το 1992 πόσο να είσαι?κανας 50 Άρης θα είσαι.Εγω είμαι 25.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.144
Like
16.922
Πόντοι
3.656
Παπάρια είχε.
Αξύριστες χοντρές πενηντάρες είχε.
Απλά νοσταλγούν τα νιάτα τους.
Και πού ξέρεις ποια είναι η ηλικία μου; :cheesy:


Δεν είχε καλά ρωσίδια φυλής και μετάξι .... τουλάχιστον από 1995 μέχρι 2005 ;;;
Θα σε στείλω μετεξεταστέο το σεπτέμβρη ...........
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι λες ρε τυπε που δεν εξάγουμε ? Τα Ντουμπάι και τα Αμπού Ντάμπι έχουν πολλές Ελληνιδαρες και μάλιστα οι Άραβες τις προτιμούν αρκετά παρότι είναι λιγότερες από άλλες εθνικότητες.


Αυτές μαζεύουν όμως πάνω από 10 χιλιάρικα ανα ταξίδι σε μετρητό ... συν δώρα και σούσι και αστακούς κτλ ....
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.140
Κριτικές
5
Like
6.755
Πόντοι
2.306
Κάτι ... τροτέζες βίζιτες ελληνίδες .... θυμάσαι αρχές 90s πριν γεμίσει η αγορά με τεμάχια του μπλοκ ;
Γούσταρα γιατί είχαν τα διπλά μου χρόνια τότε ... πρώην λουλουδούδες .... αεροσυνοδοί ... κομμώτριες .... πωλήτριες .... μαγκιόρες γκόμενες αλήτρες με συμπαθητικό πήδημα αν ήσουν νέος .....
Καμία σχέση βέβαια με τις μοντελέ νέες θεές του μπλοκ .... αλλά άλλη φάση λόγω επικοινωνίας ......
Η πρώτη μου φορά τύπε, ήταν ακριβώς με τέτοια γυναίκα! Και είχε παραπάνω απ' τα διπλά μου χρόνια!!
Δε θα την ξεχάσω ποτέ.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.144
Like
16.922
Πόντοι
3.656
Η πρώτη μου φορά τύπε, ήταν ακριβώς με τέτοια γυναίκα! Και είχε παραπάνω απ' τα διπλά μου χρόνια!!
Δε θα την ξεχάσω ποτέ.
Η μαλακία ήταν , ότι επειδή μιλάμε για εποχές κυρίως προ κινητών .... έπρεπε να πάρεις με σύσταση.
Φοβούνταν πολύ να πάνε ειδικά με πιτσιρικάδες.

Αλλά το φανταχτερό βάψιμο , αρώματα , μπουζουκοντύσιμο .... ήταν τρελή κάβλα ........

Και η φωνή που από τα τσιγάρα έκανε το γιάννη φέρμα να ακούγεται ... γκίρλυ ....
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.140
Κριτικές
5
Like
6.755
Πόντοι
2.306
90s έπαιζε πάρα πολύ η αξία της δραχμής λόγω τρελού πληθωρισμού ...

το 1999 σε στουντέλο ήταν 15.000 δρχ .......

το 1990 ήταν 7000 δρχ
Μιλάω για εποχή 1992- 1997
Τότε έπαιξα μπαλίτσα σε στουντέλα.
Γύρω στο 1997 είχε φτάσει 15.000 δρχ, ναι.
Όταν επέστρεψα, είχαμε πια
€€
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.140
Κριτικές
5
Like
6.755
Πόντοι
2.306
Η μαλακία ήταν , ότι επειδή μιλάμε για εποχές κυρίως προ κινητών .... έπρεπε να πάρεις με σύσταση.
Φοβούνταν πολύ να πάνε ειδικά με πιτσιρικάδες.

Αλλά το φανταχτερό βάψιμο , αρώματα , μπουζουκοντύσιμο .... ήταν τρελή κάβλα ........

Και η φωνή που από τα τσιγάρα έκανε το γιάννη φέρμα να ακούγεται ... γκίρλυ ....
Τύπε, πρέπει να είχα πει ψέματα στο τηλέφωνο.
Και για την ηλικία μου και για την παρθενιά μου.
Φυσικά η έμπειρη πόρνη το κατάλαβε.
Το ωραίο είναι ότι κοιμάμαι ακόμα στο ΙΔΙΟ κρεβάτι, 32 χρόνια μετά...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.144
Like
16.922
Πόντοι
3.656
Μιλάω για εποχή 1992- 1997
Τότε έπαιξα μπαλίτσα σε στουντέλα.
Γύρω στο 1997 είχε φτάσει 15.000 δρχ, ναι.
Όταν επέστρεψα, είχαμε πια
€€
Α έφυγες έξω ;
Έχασες καλές εποχές.
Μέχρι το 2006 , που δεν είχαν μπει Ε.Ε. βουλγαρία & ρουμανία, παίζαν κυρίως κομμάτια από ΕΣΣΔ.
Άλλη κλάση .
Μετά λόγω εισόδου των δύο χωρών .... το επίπεδο έπεσε πολύ ....
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.140
Κριτικές
5
Like
6.755
Πόντοι
2.306
Α έφυγες έξω ;
Έχασες καλές εποχές.
Μέχρι το 2006 , που δεν είχαν μπει Ε.Ε. βουλγαρία & ρουμανία, παίζαν κυρίως κομμάτια από ΕΣΣΔ.
Άλλη κλάση .
Μετά λόγω εισόδου των δύο χωρών .... το επίπεδο έπεσε πολύ ....
Δεν έφυγα έξω τύπε.
Ζευγάρωνα μακροχρόνια με Ελλ(ε)ηνίδες
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.144
Like
16.922
Πόντοι
3.656

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom