Νέα

Ελλάδα...Αγανακτισμένοι στο Σύνταγμα... σκυτάλη από Ισπανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pet1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20K
  • Εμφανίσεις 478K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Σήμερον  δύο  νέες  παραστάσεις

Ιπποκράτους  22
Ώρα  6.00 μ.μ.
Διάσκεψη  τομεακής νομικών  ΠΑΣΟΚ
Θα  μιλήσει  ο  σύντροφος  Πεταλωτής


Ώρα  18.30
Συγκέντρωση  ευλαβών χριστιανών  έξωθι  του  περικαλούς  Ναού  Παναγίας  Φανερωμένης
Στάση  Μετρό  Χολαργός - έξοδος  προς  Σταυρό
Θα  ακολουθήσει υγιεινός  περίπατος , ο  οποίος  έχει σκοπό  να  καταλήξει εις  την  οδό  Κλειούς  56  , όπου  κατά  σύμπτωσιν  κείται  η οικία  του  αξιοτίμου κ. Χρήστου Παπουτσή .

Κάντε  τις  αναγωγές  σας *


[size=6pt] * copyright 1personanongrata [/size]



Δια  νέες  εκδηλώσεις  θα  ενημερωθείτε  με  νεώτερο πολιτικοχουλιγκανικό δελτίο
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
"O εκπασοκισμένος (συνειδητά ή ανεπίγνωστα) Eλλαδίτης τα ξέρει όλα, αποφαίνεται για τα πάντα, έχει «λύσεις» για κάθε πρόβλημα."

ποιόν μου θυμίζει .. ποιόν μου θυμίζει  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Σήμερον  δύο  νέες  παραστάσεις

Ιπποκράτους  22
Ώρα  6.00 μ.μ.
Διάσκεψη  τομεακής νομικών  ΠΑΣΟΚ
Θα  μιλήσει  ο  σύντροφος  Πεταλωτής


Ώρα  18.30
Συγκέντρωση  ευλαβών χριστιανών  έξωθι  του  περικαλούς  Ναού  Παναγίας  Φανερωμένης
Στάση  Μετρό  Χολαργός - έξοδος  προς  Σταυρό
Θα  ακολουθήσει υγιεινός  περίπατος , ο  οποίος  έχει σκοπό  να  καταλήξει εις  την  οδό  Κλειούς  56  , όπου  κατά  σύμπτωσιν  κείται  η οικία  του  αξιοτίμου κ. Χρήστου Παπουτσή .

Κάντε  τις  αναγωγές  σας *


[size=6pt] * copyright 1personanongrata [/size]

 


  εληφθηηηηηηηηη

 θα τσεκαρω την ωριμανση του πολτου των σαπιων σαρδελλων
 σακκουλακια εχω
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Επίπεδο Μέγαρο Μουσικής λέμε. :jerking: Πρόσεξε μη σου ανέβει το ζάχαρο ρε μηνάρα. :uglystupid:
αρχίδι έχω αρκετή παιδεία και εκπαίδευση να πάω και στο μέγαρο και στον Κίαμο.

γι αυτό και δεν έχω κόμπλεξ με κανένα απ τα δύο.

εσύ αντιθέτως και φράκο να βάλεις, όταν πάς στο μέγαρο και πεις καλησπέρα θα καταλάβουν αμέσως πόσο χόρκατος είσαι.
τα ράσα δεν κάνουν τον παπά. αλλά ο παπας ως επί τω πλείστον είναι πούστης σαν και σένα.

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
αρχίδι έχω αρκετή παιδεία και εκπαίδευση να πάω και στο μέγαρο και στον Κίαμο.

γι αυτό και δεν έχω κόμπλεξ με κανένα απ τα δύο.

εσύ αντιθέτως και φράκο να βάλεις, όταν πάς στο μέγαρο και πεις καλησπέρα θα καταλάβουν αμέσως πόσο χόρκατος είσαι.
τα ράσα δεν κάνουν τον παπά. αλλά ο παπας ως επί τω πλείστον είναι πούστης σαν και σένα.

Έχεις φορέσει  φράκο , ή  μόνο  μπονζούρ ?
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
αρχίδι έχω αρκετή παιδεία και εκπαίδευση να πάω και στο μέγαρο και στον Κίαμο.

γι αυτό και δεν έχω κόμπλεξ με κανένα απ τα δύο.

εσύ αντιθέτως και φράκο να βάλεις, όταν πάς στο μέγαρο και πεις καλησπέρα θα καταλάβουν αμέσως πόσο χόρκατος είσαι.
τα ράσα δεν κάνουν τον παπά. αλλά ο παπας ως επί τω πλείστον είναι πούστης σαν και σένα.
Το πόσο κόμπλεξ έχεις φαίνεται - επίσης έχεις πολύ χρόνο (συνέχισε να ποστάρεις τις παπαριές σου και όταν φτάσεις τα 100,000 posts, μπορεί να αλλάξεις και χρώμα). ;)

Το κάθε board έχει το troll του με το οποίο σπάει πλάκα το staff, εσύ όμως παίζεις μπάλα εκτός συναγωνισμού μεγάλε. :uglystupid: Καλή διασκέδαση στον Κίαμο lol. :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ουδέποτε υπήρξα τραβελοπνίχτης.

I mortaci vostri, froci.

τσ τσ τσ τσ τσ τσ τσ τσ

Τί  στόμα ...

Ούτε  στην  πατρίδα  του Σαν Τζενάρο  στη  Βόρεια  Αφρική  δε  μιλάνε  έτσι.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290

Eκ  του  μινάρω , ή  μενάρω
Κυριολeκτικώς  διανοίγω  οπάς  δια  γεωτρυπάνου  πεπιεσμένου αέρος                ( compresseur) . Mines - μίνες  ( αντιδάνειον ) , ο χειριστής γεωτρυπανιστής  ονομάζεται  εν  λατομείοις  και ορυχείοις  μιναδόρος

Εν  Πάτραις  , όπου  λέγεται ότι ισχύει  ο κανών  των  Π εις  την ν , προσδιορίζει  ασαφή  κατηγορία  μαλάκα , ο  οποίος  κινείται  πέρα  του  λεβεντομαλάκα  , προσεγγίζων  τον  μαλακοκάβλη .
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eκ  του  μινάρω , ή  μενάρω
Κυριολeκτικώς  διανοίγω  οπάς  δια  γεωτρυπάνου  πεπιεσμένου αέρος                ( compresseur) . Mines - μίνες  ( αντιδάνειον ) , ο χειριστής γεωτρυπανιστής  ονομάζεται  εν  λατομείοις  και ορυχείοις  μιναδόρος

Εν  Πάτραις  , όπου  λέγεται ότι ισχύει  ο κανών  των  Π εις  την ν , προσδιορίζει  ασαφή  κατηγορία  μαλάκα , ο  οποίος  κινείται  πέρα  του  λεβεντομαλάκα  , προσεγγίζων  τον  μαλακοκάβλη .

Δίπλα στην Πάτρα μεγάλωσα καλέ, το ξέρω. Απλά τη θεωρώ τραγική βρισιά. :cheesy:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom