Νέα

Ελεύθερο τελειωτικό σε οίκους ανοχής!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 266
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
129
Πόντοι
5.835
Φωκαιας 24 Καρολινα. Πολυ καλο !!!
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
129
Πόντοι
5.835
απο κριτηκες εχω διαβασει οτι και στο αλκαμενους 117 παιζει ελευθερο στοματικο.θα το επισκευθω σε λιγες μερες.αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι κατα ποσο επικυνδυνο ειναι αυτο.ελυθερο στοματικο και τελειωτικο στο στομα.δε παιζει κανενας κινδυνος υγειας?
Εγω στα 20+ χρονια κολλησα μια φορα βλεννοροια
 

camelakias1

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2015
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
1
Mάγκες τα φώτα σας μια πρόσφατη ενημέρωση που παίζει ελεύθερο τελειωτικό σε φωκαίας και περιξ. :2on1:
 

ATAXIA

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια,η Αννα πιτσος που πιγε?Τελευταία πού την ειδα ηταν των ιουνιο,προχθεσ μου λεει η τσα τσα οτη παντρευτηκε.... :-
Αμα ξερει κανεισ,πες μου
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
παιδες η σιμονα το μοντελακι απο φωκαιας 27 αφηνε χυσιμο στο στοματακι της στις αρχες της καριερας της?
γιατι αν αφηνε αξιζει να προσπαθησω να την πιστιλισω!!!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
παιδες η σιμονα το μοντελακι απο φωκαιας 27 αφηνε χυσιμο στο στοματακι της στις αρχες της καριερας της?
γιατι αν αφηνε αξιζει να προσπαθησω να την πιστιλισω!!!
Το καλοκαιρι την ειχα χυσει στο στομα  :pipa2:.Απιστευτη καυλα!  :wanker:Ηταν ομως πολυ βιαστικη! :- Τοτε ανακοινωνονταν κανονικα στο σαλονι.
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
τελεια αυτο ειναι καλυτερο φιλε..
θα ξεκινησει τα μα και μου και στο τελος θα  :pipa2:
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
252
Πόντοι
21
απο κριτηκες εχω διαβασει οτι και στο αλκαμενους 117 παιζει ελευθερο στοματικο.θα το επισκευθω σε λιγες μερες.αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι κατα ποσο επικυνδυνο ειναι αυτο.ελυθερο στοματικο και τελειωτικο στο στομα.δε παιζει κανενας κινδυνος υγειας?

Βλεννόρροια και πιο συχνά κονδυλώματα.
Γενικά τα κονδυλώματα παίζουν χοντρά στο ακα τσιμπούκι κι έχουν κάνει πλούσιους κάμποσους δερματολόγους στην Αθήνα.
 

foxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
10
Like
134
Πόντοι
11
Καμία ενημέρωση επί του θέματος; Βλέπω στις ενημερώσεις για μπουρδέλα αναφέρεται ελεύθερο στοματικό, αλλά όχι πάντα. Έχει κανείς στανταράκια;
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.813
Πόντοι
1.076
παιδες η σιμονα το μοντελακι απο φωκαιας 27 αφηνε χυσιμο στο στοματακι της στις αρχες της καριερας της?
γιατι αν αφηνε αξιζει να προσπαθησω να την πιστιλισω!!!

Φίλος, αν πας και όντως το κάνει στο δωμάτιο ρίξε μια ενημέρωση. Πιο πολύ από περιέργεια γτ σε μένα ένα εξάμηνο πριν που είχα πάει, άλλα μου λεγε.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.813
Πόντοι
1.076
Καμία ενημέρωση επί του θέματος; Βλέπω στις ενημερώσεις για μπουρδέλα αναφέρεται ελεύθερο στοματικό, αλλά όχι πάντα. Έχει κανείς στανταράκια;

Ελεύθερο πολλές κάνουν, τελειωτικό λίγες. Φόρα την καποτούλα σου καλύτερα, όμως, να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο (και το πάνω και το κάτω).
 

aaabbbcccddd

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπερα, θα ηθελα μια ενημερωση για αυτη την περιοδο ποιες κοπελες κανουν καλη πιπα+τελειωτικο στο στομα+καραμελωμα αρχιδια.Ευχαριστω
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
433
Like
810
Πόντοι
81
Βλεννόρροια και πιο συχνά κονδυλώματα.
Γενικά τα κονδυλώματα παίζουν χοντρά στο ακα τσιμπούκι κι έχουν κάνει πλούσιους κάμποσους δερματολόγους στην Αθήνα.
Συμφωνω ισχυει
 

Gtp_user

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
86
Κριτικές
13
Like
419
Πόντοι
290
Τέλειωμα στο στόμα για την τάνα είναι επικίνδυνο γιατί αν έχεις aids, υπάρχει μεγάλη περίπτωση να την κολλήσεις. Περίπτωση να κολλήσεις aids εσύ ή η τάνα από ακάποτο στοματικό υπάρχει μην κοροιδευόμαστε, απλώς είναι πολύ μικρότερη
 

NickoRM

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2013
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
127
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους είπα να ανανεώσουμε αυτό θέμα ,Σε ποιους οίκους δέχονται τελείωμα σε πρόσωπο ,βυζιά ,στόμα ? Αναφερουμε Μέρος, βάρδια, όνομα .
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Κάποιες φορές Αλκιβιάδου στά υπόγεια. Η υπηρεσία αυτή παρέχεται με εξτρά χρεώση αναλόγως την κοπέλα. Περισσότερα εντός του δωματίου
:zombie::zombie::zombie:
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom