Νέα

Ελένη Χρονοπούλου: Αυτή είναι η γυναίκα που κατήγγειλε τον Αλέξη Γεωργούλη για παρενόχληση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Isidoro$
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 504
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Δεν εχει ουτε 2 μηνες απο το δυστυχημα στα τεμπη, μην τρελαθουμε...
Τύπε εγώ δεν θα ψηφίσω ξανά Ν.Δ. για χίλιους δυο λόγους, αλλά μόνο το ατύχημα στα Τέμπη δεν είναι ένας από αυτούς. Το κράτος είναι διαχρονικά μπουρδέλο, η σιδηροδρομική γραμμή είχε παραδοθεί τζιτζί το 2010 αλλά έκτοτε έκλεβαν υλικά οι πάντες, από τους γύφτους μέχρι υπαλλήλους του ΟΣΕ. Οπότε γιατί φαίνε οι σημερινοί για μια κατάσταση 10 τουλάχιστον χρόνων (να μην το γενικεύσω και πω αιώνων!) Απλά η στραβή έκατσε στη βάρδια τους.
Τέλος πάντων αυτοί είμαστε, τέτοιες πολιτικές ηγεσίες μας αξίζουν.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.172
Πόντοι
2.606
επειδη εχουν δει πολλα τα ματια μας και ακουσει τα αυτια μας , μια κοπελα ΔΕΝ βγαινει για πλακα να πει τετοια πραγματα......εχουμε δει χιλιαδες μουνοπανους να κρυβονται πισω απο ενα πολυ προσεκτικα πολιτικα ορθο προφιλ και οταν βρουν ευκαιρια να δινουν ρεστα μουνοπανιασης.....
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
επειδη εχουν δει πολλα τα ματια μας και ακουσει τα αυτια μας , μια κοπελα ΔΕΝ βγαινει για πλακα να πει τετοια πραγματα......εχουμε δει χιλιαδες μουνοπανους να κρυβονται πισω απο ενα πολυ προσεκτικα πολιτικα ορθο προφιλ και οταν βρουν ευκαιρια να δινουν ρεστα μουνοπανιασης.....
Για πλάκα σίγουρα όχι αλλά ποιός ξέρει τί άλλο μπορεί να έχει παίξει;
Από το να τον εκδικείται από ζήλια μέχρι να τα χοτροείπαν και να έπαιξαν ξύλο όπου προφανώς αυτή έφαγε τις πιο πολλές.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.842
Κριτικές
21
Like
10.970
Πόντοι
4.546
Μητσοτακης ακομα κλαιει ρε μην ξηγιεσαι ετσι
Βάζουμε ΠΑΣΟΚ και ΣΦΥΡΙΖΑ να μαλλιοτραβιχτούν μεταξύ τους και κατεβαίνουμε στις εκλογές με το κεφάλι ψηλά :rockon: έναν Κασιδιάρη μένει να αποφασίσουμε τί θα τον κάνουμε...να του δώσουμε την ευκαιρία ή όχι...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.172
Πόντοι
2.606
Για πλάκα σίγουρα όχι αλλά ποιός ξέρει τί άλλο μπορεί να έχει παίξει;
Από το να τον εκδικείται από ζήλια μέχρι να τα χοτροείπαν και να έπαιξαν ξύλο όπου προφανώς αυτή έφαγε τις πιο πολλές.
υπαρχει ενδεχομενο ,αλλα πολυυυ τραβηγμενο...στατιστικα εχει γινει μαλλον χοντρη αρχιδια
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Τύπε εγώ δεν θα ψηφίσω ξανά Ν.Δ. για χίλιους δυο λόγους, αλλά μόνο το ατύχημα στα Τέμπη δεν είναι ένας από αυτούς. Το κράτος είναι διαχρονικά μπουρδέλο, η σιδηροδρομική γραμμή είχε παραδοθεί τζιτζί το 2010 αλλά έκτοτε έκλεβαν υλικά οι πάντες, από τους γύφτους μέχρι υπαλλήλους του ΟΣΕ. Οπότε γιατί φαίνε οι σημερινοί για μια κατάσταση 10 τουλάχιστον χρόνων (να μην το γενικεύσω και πω αιώνων!) Απλά η στραβή έκατσε στη βάρδια τους.
Τέλος πάντων αυτοί είμαστε, τέτοιες πολιτικές ηγεσίες μας αξίζουν.
οχι τυπε. Δεν επικεντρωνομαι στο δυστυχημα που αργα ή γρηγορα θα γινοταν, με οποιαδηποτε κυβερνηση. Επικεντρωνομαι στις ευθυνες μετα απο αυτο, και στην διαχειριση της κρισης. Δεν γινεται ο υπουργος σου μια βδομαδα νωριτερα να καυχιεται οτι ολα πανε ρολοι, δεν γινεται ο αντιπροεδρος σου να λεει "γιατι να ελεγε αληθεια; δεν θα επαιρνε κανεις το τραινο" και να χορευει πανω απο τα πτωματα σε ρεσιταλ αθλιοτητας, δεν γινεται να φορτωνεται 50+ θανατους ενας ακαταλληλος μπαρμπας-βυσμα για να γλιτωσουν οι κωλοι των υπολοιπων, δεν γινεται να εχεις το 90% των μιντια να πουλανε τρελα καθημερινα, και δεν γινεται μετα απο ολο αυτο το τεραστιο τσιρκοπανηγυρι να ξαναβαζεις προκλητικα υποψηφιο τον ουσιαστικα υπευθυνο για τους θανατους. Καφριλες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
οχι τυπε. Δεν επικεντρωνομαι στο δυστυχημα που αργα ή γρηγορα θα γινοταν, με οποιαδηποτε κυβερνηση. Επικεντρωνομαι στις ευθυνες μετα απο αυτο, και στην διαχειριση της κρισης. Δεν γινεται ο υπουργος σου μια βδομαδα νωριτερα να καυχιεται οτι ολα πανε ρολοι, δεν γινεται ο αντιπροεδρος σου να λεει "γιατι να ελεγε αληθεια; δεν θα επαιρνε κανεις το τραινο" και να χορευει πανω απο τα πτωματα σε ρεσιταλ αθλιοτητας, δεν γινεται να φορτωνεται 50+ θανατους ενας ακαταλληλος μπαρμπας-βυσμα για να γλιτωσουν οι κωλοι των υπολοιπων, δεν γινεται να εχεις το 90% των μιντια να πουλανε τρελα καθημερινα, και δεν γινεται μετα απο ολο αυτο το τεραστιο τσιρκοπανηγυρι να ξαναβαζεις προκλητικα υποψηφιο τον ουσιαστικα υπευθυνο για τους θανατους. Καφριλες.
Εγω συμφωνω απολυτα οτι ΔΕΝ επρεπε να ειναι υποψηφιος ο Καραμανλης.
Αλλά αν εκλεγει και μαλιστα πρωτος στο νομο Σερρων, τι πρεπει να σκεφτουμε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λογω ηλικιας δικαιουται να μην ψηφισει οποιοε ειναιι πανω απο 75
Ελα, αηδιες
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
υπαρχει ενδεχομενο ,αλλα πολυυυ τραβηγμενο...στατιστικα εχει γινει μαλλον χοντρη αρχιδια
Εμένα πάντως πιο παλιά που με καλούσαν ένορκο μια φορά στους 2-3 μήνες μου είχε πει η πρόεδρος μετά από μια αθώωση κάποιου που είχε καταφανώς εντελώς άδικα κατηγορηθεί για βιασμό πως "Ξέρεις γιατρέ η νέα μόδα είναι πως όποια παίξει ξύλο με κάποιον ξένο, το φίλο της, ακόμα και τον άντρα της δεν τον κατηγορεί για βιοπραγία, τον κατηγορεί για βιασμό ή έστω απόπειρα. Υπάρχει ένα θέμα εδώ με τον ποινικό κώδικα κι οι δικηγόροι των γυναικών το αξιοποιούν!"
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.172
Πόντοι
2.606
Εμένα πάντως πιο παλιά που με καλούσαν ένορκο μια φορά στους 2-3 μήνες μου είχε πει η πρόεδρος μετά από μια αθώωση κάποιου που είχε καταφανώς εντελώς άδικα κατηγορηθεί για βιασμό πως "Ξέρεις γιατρέ η νέα μόδα είναι πως όποια παίξει ξύλο με κάποιον ξένο, το φίλο της, ακόμα και τον άντρα της δεν τον κατηγορεί για βιοπραγία, τον κατηγορεί για βιασμό ή έστω απόπειρα. Υπάρχει ένα θέμα εδώ με τον ποινικό κώδικα κι οι δικηγόροι των γυναικών το αξιοποιούν!"
αυτο δεν το γνωριζω
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Το αυθορμητο ερωτημα που μου ερχεται ειναι το "τι θα ψηφισεις δηλαδη?"
Εξ όσων γνωρίζω δεν είναι υποχρεωτικό πλέον να ψηφίζεις. Ακόμα και κάποια διοικητικά μέτρα έχουν αρθεί.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Εγω συμφωνω απολυτα οτι ΔΕΝ επρεπε να ειναι υποψηφιος ο Καραμανλης.
Αλλά αν εκλεγει και μαλιστα πρωτος στο νομο Σερρων, τι πρεπει να σκεφτουμε?
Οτι οι Σερραιοι ειναι κατσικοβλαχοι ρουσφετακηδες και οτιδηποτε κι αν παθουμε/παθουνε απο αυτον τον αχρηστο στο μελλον θα το αξιζουμε/αξιζουνε. Τουλαχιστον αν εχει την ελαχιστη ευθιξια και νοημοσυνη ο Κουλης, δεν θα του δωσει σοβαρο ρολο στο κομμα περαν των βασικων βουλευτικων αγγαρειων που προβλεπονται. Το λες και προληπτικο damage control να τον αραξεις σε μια γωνια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Οτι οι Σερραιοι ειναι κατσικοβλαχοι ρουσφετακηδες και οτιδηποτε κι αν παθουμε/παθουνε απο αυτον τον αχρηστο στο μελλον θα το αξιζουμε/αξιζουνε. Τουλαχιστον αν εχει την ελαχιστη ευθιξια και νοημοσυνη ο Κουλης, δεν θα του δωσει σοβαρο ρολο στο κομμα περαν των βασικων βουλευτικων αγγαρειων που προβλεπονται. Το λες και προληπτικο damage control να τον αραξεις σε μια γωνια.
Ε καλα, δεν φανταζομαι οτι υπαρχει η παραμικρη περιπτωση να ξανατοποθετηθει σε υπουργικη θεση ή αλλη θεση ευθυνης.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μη δίνεις σημασία, ο τύπος είναι μαλάκας.
Περεμπιπτόντως στην προφίλ φωτό μου εγώ είμαι πες του.:P:P
Το ξερω. Η ξανθια ειναι η αληστου μνημης Ευα?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Μωρε εχω καημο με την Ευα, γιατι δεν προλαβα να την ξανασυναντησω πριν τα παρατησει.
Κι αφού στο είχα πει πως κι αυτής της είχε μείνει απωθημένο να την πάρουμε οι δυο μας πάρτυ! Τί φταιω εγώ που το αμέλησες;:grin::grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom