Νέα

Ελένη Χρονοπούλου: Αυτή είναι η γυναίκα που κατήγγειλε τον Αλέξη Γεωργούλη για παρενόχληση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Isidoro$
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 504
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.172
Πόντοι
2.606
Και τι μεσολαβησε τοτε αγορι μου? Σε ποια σκοτεινη κατασταση βυθιστηκες? Ποια δυσχερης συγκυρια σε εριξε στο βουρκο? Ποια δυσμενης καταστροφη επληξε τη ζωη σου?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
οπως ειπα ,δυστυχως ειχα πολυ κοντινη και ξεκαθαρη εικονα απο πολλα τιτανοτεραστια μουνοπανα μεσα στο κωμμα ...ευτυχως την πουλεψα με το κεφαλι ψηλα και εγραψα αρκετα και αρκετους στα αρχιδια μου
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.104
Like
72.181
Πόντοι
12.756
Συγκεκριμένα ο Νίκος Γεωργιάδης, που κρίθηκε ένοχος για παιδεραστία και συγκεκριμένα για ασέλγεια σε ανήλικους στη Μολδαβία επ' αμοιβή, κατά συνήθεια και σε μια περίπτωση κατ' εξακολούθηση, δήλωσε πως μετά την αποκάλυψη της εμπλοκής του στην υπόθεση από το περιοδικό Hot Doc, τον Ιανουάριο του 2016, ο Κυριάκος Μητσοτάκης του έδωσε εντολή να καθίσει «πίσω» για δυο, τρεις μήνες και να φύγει από το προσκήνιο ως εμφανής επικοινωνιακός του σύμβουλος, μέχρι «να σκάσει και να καθίσει» το θέμα.
εμπαινες στο Λενιώ ; :coffee:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.620
Πόντοι
3.346
Η κοπελα μπορει να λεει 100% αληθεια, απλα το εβγαλε τωρα στη φορα γιατι ειναι προεκλογικη περιοδο.
Παντως τσεκαρα ινστα. δεν συγκινησε και πολλους,παροτι το εχει ανοιχτο εγω εχω περισσοτερους φιλους! :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Αρα η μοναδικη δικαστικη αποφαση που παρθηκε για τον συγκεκριμενο ηταν κατα του. Επισημα. Αρα μεχρι να ασκηθει η εφεση (που δεν θα γινει ποτε πλεον), ο γεωργιαδης ειναι (ηταν) ενοχος.
Εχει καταδικαστει ο γεωργουλης "σε πρωτο βαθμο" και δεν το ξερουμε;
Οχι, αφου πηγε στο αρχειο η υποθεση, δεν υπαρχει καμία καταδίκη. Το μητρωο του ειναι καθαρο, αφου η ενοχή δεν τελεσιδίκησε. Ξαναλεω οτι αναφερω αυτα, επειδη εφερες αυτο το παραδειγμα για "τελεσιδικες καταδίκες". Αλλά ειμαι βεβαιος οτι αν ηταν δεξιος στη θεση του Γεωργουλη, κανενας δεν θα περιμενε ούτε την πρωτοβαθμια καταδίκη για να ανεβάσει πανό. Και θα ηταν ολοι εξω απο το δικαστηριο φωναζοντας "ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΣ". Τωρα ειναι απλως Τεταρτη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Συγκεκριμένα ο Νίκος Γεωργιάδης, που κρίθηκε ένοχος για παιδεραστία και συγκεκριμένα για ασέλγεια σε ανήλικους στη Μολδαβία επ' αμοιβή, κατά συνήθεια και σε μια περίπτωση κατ' εξακολούθηση, δήλωσε πως μετά την αποκάλυψη της εμπλοκής του στην υπόθεση από το περιοδικό Hot Doc, τον Ιανουάριο του 2016, ο Κυριάκος Μητσοτάκης του έδωσε εντολή να καθίσει «πίσω» για δυο, τρεις μήνες και να φύγει από το προσκήνιο ως εμφανής επικοινωνιακός του σύμβουλος, μέχρι «να σκάσει και να καθίσει» το θέμα.
Ναι, τον πηδούσαν 16χρονοι μολδαβοί, τους οποιους πληρωνε. Ειναι γνωστο. Λοιπον? Άλλο λεμε.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.104
Like
72.181
Πόντοι
12.756
οπως ειπα ,δυστυχως ειχα πολυ κοντινη και ξεκαθαρη εικονα απο πολλα τιτανοτεραστια μουνοπανα μεσα στο κωμμα ...ευτυχως την πουλεψα με το κεφαλι ψηλα και εγραψα αρκετα και αρκετους στα αρχιδια μου

ευτυχως βρηκες εδω την ζεστη αγκαλιά μας :grouphug: και σωθηκες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Η κοπελα μπορει να λεει 100% αληθεια, απλα το εβγαλε τωρα στη φορα γιατι ειναι προεκλογικη περιοδο.
Παντως τσεκαρα ινστα. δεν συγκινησε και πολλους,παροτι το εχει ανοιχτο εγω εχω περισσοτερους φιλους! :confused:
Δεν το εβγαλε τωρα στη φορα. Το κατήγγειλε πριν 3 χρονια. Τι πινετε επιτελους? Δεν διαβαζετε τιποτα?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.581
Like
27.812
Πόντοι
5.506
εμπαινες στο Λενιώ ; :coffee:
FuFf0GXWIAQmEXa.jpg
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
με προλαβες.
εν τω μεταξυ ΠΟΣΟ μαλακας ειναι ο γεωργουλης, το ξεραμε. Ζωο.
Του δινεται μια τεραστια ευκαιρια να ζησει σα βασιλιας εξωτερικο, και ο μαλακς παει και την πεφτει στην ελλεηνιδα. Ο τυπος ειναι για φτυσιμο στη μαπα
Γιατί νομίζεις θα ξερει ξενη γλώσσα? Οπότε α
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.879
Πόντοι
12.756
γαμιολες συριζοπανα:angry:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Τι να απαντησω δηλαδη?
Για αρχή προσπάθησε να πεις την άποψή σου για τους πανηγυρισμούς υπουργών μαζί με ακροαριστερά σκουπίδια άμα τω ακούσματι της δικαστικής απόφασης, μετά από επίμονο πολυήμερο εκφοβισμό των μελών του δικαστηρίου.

Αν έχεις όρεξη μου λες και τις απόψεις σου για τα περιοριστικά μέτρα και την εμβολιαστική υποχρεωτικότητα. "Έσωσαν ζωές!" λες; 'Η "καλά τώρα κάναμε μια μαλακία σα παιδιά κι εμείς, πόσο θα μας το χτυπάτε;" Γιατί άντε το τελαυταίο να το δεχθώ.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
1.546
Πόντοι
506
Πιστευεις ειλικρινα οτι αν στη θεση του Γεωργουλη ηταν ευρωβουλευτης της ΝΔ, δεν θα ειχαν σηκωθει και οι πετρες απο τους "δικαιωματιστες"? Απλως σε αυτη τη χωρα, το σουσουρο το κανουν μονο οι αριστεροι. Ας το παραδεχθουμε επιτελους μια φορα, οτι η αριστερα ειναι επιλεκτικα ευαισθητη.
σε αυτη τη περιπτωση η βια ηταν "ενδοοικογενειακη" μεταζυ των αυτοαποκαλουμενων αριστερων, δεν ειναι ολα ομοια
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Δεν το εβγαλε τωρα στη φορα. Το κατήγγειλε πριν 3 χρονια. Τι πινετε επιτελους? Δεν διαβαζετε τιποτα?
Γιατί περίμενε 4 μηνες να πει το όνομα??? Μηπως ειχε θςσςι όρους?
Επίσης γιατί 2.5 χρονια δεν ανοιξε μύτη κι ανοιγει τωρ; πριν τις εκλογές
Η αιαθηση μοθ λεει οτι ο σταβομυτηςβςυριζαιος ειναι μισοαθωος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Γιατί περίμενε 4 μηνες να πει το όνομα??? Μηπως ειχε θςσςι όρους?
Επίσης γιατί 2.5 χρονια δεν ανοιξε μύτη κι ανοιγει τωρ; πριν τις εκλογές
Η αιαθηση μοθ λεει οτι ο σταβομυτηςβςυριζαιος ειναι μισοαθωος
Ναι τύπε, λάδωσε ο Πετσας τους βελγους δικαστες να το βγαλουν το θεμα ενα μηνα πριν τις εκλογες. Γιατι ηταν τεραστιο θεμα απο το οποιο θα κριθει το εκλογικο αποτελεσμα. Ρε δεν πατε καθολου καλα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.620
Πόντοι
3.346
Γιατί περίμενε 4 μηνες να πει το όνομα??? Μηπως ειχε θςσςι όρους?
Επίσης γιατί 2.5 χρονια δεν ανοιξε μύτη κι ανοιγει τωρ; πριν τις εκλογές
Η αιαθηση μοθ λεει οτι ο σταβομυτηςβςυριζαιος ειναι μισοαθωος
Ετυχε
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.172
Πόντοι
2.606
γαμιολες συριζοπανα:angry:
τυπε εμπαινες πασοκα?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Πιστευεις ειλικρινα οτι αν στη θεση του Γεωργουλη ηταν ευρωβουλευτης της ΝΔ, δεν θα ειχαν σηκωθει και οι πετρες απο τους "δικαιωματιστες"? Απλως σε αυτη τη χωρα, το σουσουρο το κανουν μονο οι αριστεροι. Ας το παραδεχθουμε επιτελους μια φορα, οτι η αριστερα ειναι επιλεκτικα ευαισθητη.
ολα τα κομματα ειναι επιλεκτικα ευαισθητα. Ειναι κυριολεκτικα η δουλεια τους. Μεσα σε αυτα και οι αριστεροι, σαφως. Δηλαδη, σε παρακαλω, μην μου πεις οτι η ΝΔ (ή η δεξια) ειναι ευαισθητη σε ολα τα θεματα με το ιδιο παθος ανεξαιρετως, ας ειμαστε ειλικρινεις. Ολοι κοιτανε τον κωλο τους.

Δεν εχει ουτε 2 μηνες απο το δυστυχημα στα τεμπη, μην τρελαθουμε...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.620
Πόντοι
3.346
Ναι τύπε, λάδωσε ο Πετσας τους βελγους δικαστες να το βγαλουν το θεμα ενα μηνα πριν τις εκλογες. Γιατι ηταν τεραστιο θεμα απο το οποιο θα κριθει το εκλογικο αποτελεσμα. Ρε δεν πατε καθολου καλα
Ενταξει ετυχε και μαλλον πετυχε! :wink:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.879
Πόντοι
12.756
ολα τα κομματα ειναι επιλεκτικα ευαισθητα. Ειναι κυριολεκτικα η δουλεια τους. Μεσα σε αυτα και οι αριστεροι, σαφως. Δηλαδη, σε παρακαλω, μην μου πεις οτι η ΝΔ (ή η δεξια) ειναι ευαισθητη σε ολα τα θεματα με το ιδιο παθος ανεξαιρετως, ας ειμαστε ειλικρινεις. Ολοι κοιτανε τον κωλο τους.

Δεν εχει ουτε 2 μηνες απο το δυστυχημα στα τεμπη, μην τρελαθουμε...
Μητσοτακης ακομα κλαιει ρε μην ξηγιεσαι ετσι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom