Νέα

Ελένη Χρονοπούλου: Αυτή είναι η γυναίκα που κατήγγειλε τον Αλέξη Γεωργούλη για παρενόχληση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Isidoro$
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 504
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
images

καπως ετσι σε φανταζομαι
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.567
Πόντοι
3.656
Εγω συμφωνω απολυτα οτι ΔΕΝ επρεπε να ειναι υποψηφιος ο Καραμανλης.
Αλλά αν εκλεγει και μαλιστα πρωτος στο νομο Σερρων, τι πρεπει να σκεφτουμε?

οτι σαν λαος ειμαστε για κλαμματα τυπε :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.567
Πόντοι
3.656
Ε καλα, δεν φανταζομαι οτι υπαρχει η παραμικρη περιπτωση να ξανατοποθετηθει σε υπουργικη θεση ή αλλη θεση ευθυνης.

καλα μην παιρνεις και ορκο,στην ελλαδα ειμαστε τυπε :confused::confused::confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.691
Κριτικές
183
Like
43.796
Πόντοι
21.896

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.567
Πόντοι
3.656
Εγώ βάζω στοίχημα ότι το 2027 θα βάλει μαζί με Μπακογιάννη κ Δένδια υποψηφιότητα για αρχηγεία ΝΔ

γιατι οχι τυπε; αλλωστε δυστυχημα στα τεμπη με τρενα ποτε δεν εγινε.συκοφαντια ειναι οπως η πολιτικη διωξη στον τσοχατζοπουλο και την καϊλη :confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Τι είναι ρε τυπε? Όλοι οι αρτιστες της πουτσας κομμουνιστες είναι. Με το συριζα δεν εκλέχθηκε? Μήπως θες να τον λυπηθουμε ξαναλέω? Χαρακτηριστικό παράδειγμα άχρηστου κουμμουνιου είναι, σκουπιδιου της κοινωνιας, και ας μη θες να το πιστέψεις.
ok, δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε. Κι εγώ δηλώνω ότι είμαι απόγονος του Φαραώ Ραμσή. Κι όχι, δεν τον λυπάμαι ΚΑΘΟΛΟΥ. Όλοι οι κατά δήλωσή τους Αριστεροί έχουν στρώσει το δρόμο στις Μυτούδες, κΑι νομίζανε ότι οι ίδιοι δεν κινδυνεύουν. Θα δρέψουν τους καρπούς της επιλογής τους αυτής. Για τον υπόλοιπο ανδρικό πληθυσμό φοβάμαι που θα αντιμετωπίσει αυτό το κλίμα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Είχες κι εσύ κάτι κολλήματα! Δεν αναφέρομαι τώρα στο εμφανισιακό αλλά στο ότι το πορνίδιο σε είχε πείσει πως ήθελε να "ξεκόψει" ενώ συνέχιζε να ψωνίζεται. Ομολογώ ότι ήταν μεγάλη καύλα πάντως...
Mην μιλας ετσι γι' αυτην σε παρακαλω...Δεν πιστευω τιποτα. Μου ελεγε την αληθεια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ρε γιατρε, εχεις κανενα νεο απο τον Τραμουντανα? Πού χαθηκε?
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.475
Κριτικές
7
Like
3.207
Πόντοι
786
Τύπε εγώ δεν θα ψηφίσω ξανά Ν.Δ. για χίλιους δυο λόγους, αλλά μόνο το ατύχημα στα Τέμπη δεν είναι ένας από αυτούς. Το κράτος είναι διαχρονικά μπουρδέλο, η σιδηροδρομική γραμμή είχε παραδοθεί τζιτζί το 2010 αλλά έκτοτε έκλεβαν υλικά οι πάντες, από τους γύφτους μέχρι υπαλλήλους του ΟΣΕ. Οπότε γιατί φαίνε οι σημερινοί για μια κατάσταση 10 τουλάχιστον χρόνων (να μην το γενικεύσω και πω αιώνων!) Απλά η στραβή έκατσε στη βάρδια τους.
Τέλος πάντων αυτοί είμαστε, τέτοιες πολιτικές ηγεσίες μας αξίζουν.
οποιαδήποτε άλλη επιλογή τον ιούλιο φαίνεται χειρότερη
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
37 χρονών, ανύπαντρη και άτεκνη, ζώντας μια 15ετία τώρα στις Βρυξέλες και δουλεύοντας στην ΕΕ. Ναι, εντάξει, και εμένα θα μου έφταιγαν όλα..
Λογικό οι Βρυξελλες ειναι ενα χωριό , οι κεντροευρωπαιοι την κοπανανε με ευκολια και ειναι σε 3 ωρες σπίτια τους . Ο μεσος ορος ηλικιας ειναι υψηλος οποτε οι λιγοι νεοι αντρες γαμανε (και δερνουν κατα τα φαινόμενα).

Και η Καιλη ατεκνη και ανυπαντρη ηταν μεχρι τα 38-39 που γνωρισε τον Ιταλό που τελικα την εμπλεξε με τον Καταρ . Στο νημα της Καιλη υποστηριζα Ευα απο την 1η μερα αλλα τοτε οι περισσότεροι εμπιστευονταν τη Βελγικη δικαιοσυνη , την ιδια Βελγικη δικαιοσύνη που εκανε διωξη στον εραστη δυτικοευρωπαικων προαστειων ενα μηνα πριν τις εκλογες .

Αν η κυρια Χρονοπουλου μας διαβαζει τις λεω οτι αν θελει να παψει να ειναι ατεκνη εδω ειμαι .
ΙΑΣΩ ΚΟΚΛΑ κανε με αδδ ειμαι μπλοκ .
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.518
Πόντοι
3.656
επειδη εχουν δει πολλα τα ματια μας και ακουσει τα αυτια μας , μια κοπελα ΔΕΝ βγαινει για πλακα να πει τετοια πραγματα......εχουμε δει χιλιαδες μουνοπανους να κρυβονται πισω απο ενα πολυ προσεκτικα πολιτικα ορθο προφιλ και οταν βρουν ευκαιρια να δινουν ρεστα μουνοπανιασης.....
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. .... μια κοπελα ΔΕΝ βγαινει για πλακα να πει τετοια πραγματα.........

Μπορεί όμως να το κάνει είτε για να εκδικηθεί ένα Γκόμενο, είτε για να εξαργυρώσει την αναγνωρησιμότητα με κάποια οφέλη, ας πούμε να είναι υποψήφια βουλευτής και να εκλεγεί
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.043
Κριτικές
7
Like
9.759
Πόντοι
1.686
Για αρχή προσπάθησε να πεις την άποψή σου για τους πανηγυρισμούς υπουργών μαζί με ακροαριστερά σκουπίδια άμα τω ακούσματι της δικαστικής απόφασης, μετά από επίμονο πολυήμερο εκφοβισμό των μελών του δικαστηρίου.

Αν έχεις όρεξη μου λες και τις απόψεις σου για τα περιοριστικά μέτρα και την εμβολιαστική υποχρεωτικότητα. "Έσωσαν ζωές!" λες; 'Η "καλά τώρα κάναμε μια μαλακία σα παιδιά κι εμείς, πόσο θα μας το χτυπάτε;" Γιατί άντε το τελαυταίο να το δεχθώ.


Σουηδία νεκροί από Covid-19 23.928 πληθυσμός Σουηδίας 10,277 εκατ. περισσότεροι 80ρηδες+ από Ελλάδα

Σουηδία 48η σε νεκρούς παγκόσμια





Ελλάδα νεκροί από covid-19 36.629 πληθυσμός Ελλάδας 10,283 εκατ.

Ελλάδα 14η σε νεκρούς


Σουηδία ΧΩΡΙΣ lockdown , εμβολιασμός προαιρετικός
Οι θάνατοι στη Σουηδία αφορούσαν κυρίως άτομα 80 + ετών
Σουηδία με ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΚΛΙΜΑ

Ελλάδα 36.629 νεκροί
Σουηδία 23.928 νεκροί



τα συμπεράσματα δικά σας !

Τα κατάφερε το παιντί το κουλί ! :2funny:


w0mqWauwGcwR2KEpvzSD-fZcFC2EmYiDVZ4wXSgymaOun1EF9U_xq-uT-FeYRSFCnttK5IFGJTFdgPPOQww=s0




:rockon::rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom