Νέα

Elektra-Filippos

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα elektra-filippos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Venieris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
35
Κριτικές
13
Like
747
Πόντοι
990
1000004815.jpg
:2funny:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.023
Like
7.916
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του forum!!!
❣️❣️❣️❣️❣️❣️

Τίτλος:
"Το κασκαντεριλίκι που δεν έγινε ποτέ"

Το story έχει ως εξής..... αποφασίζουμε από κοινού με το μέλος @Περαματιώτης να κάνουμε μία προσέγγιση- πείραμα ώστε να μπορούμε να ενημερώσουμε τα μέλη στην πραγματικότητα τι συμβαίνει διότι όπως βλέπετε δεν υπάρχει καμία κριτική κ εικάζουμε πολλά κ το μυαλό μας πάει σε διάφορα σενάρια...
Όποτε Παρασκευή πρωί 9:00 στέλνω μήνυμα στο ζευγάρι Ηλέκτρα - Φίλιππος και μέσω του forum αλλά και με γραπτό μήνυμα στο viber επώνυμα εγώ πάντα ξέρει ποια είμαι, και προτείνω δύο περιπτώσεις και περιμένω απαντήσεις.
Ρωτάω αν είναι εφικτό κάτι τέτοιο ώστε να είναι ξεκάθαρο τι υπηρεσίες θα λάβουμε.
1η πρόταση: @Πραματιώτης κ Τεα να μας κάνουν μασάζ ως ζευγάρι 4 χέρια το ξεκαθαρίζω ότι αυτό που επιθυμούμε είναι η Ηλέκτρα να κάνει μασάζ στον @Περαματιώτης και ο φίλιππος να κάνει μασάζ σε εμένα και σε έξτρα υπηρεσίες επιθυμούμε εγώ Yoni μασάζ απ τον φίλιππο και ο @Πειραματιώτης να λάβει extra υπηρεσίες διπλό στοματικό απο μενα κ την Ηλέκτρα, κ λεσβιακό παιχνίδι με την προϋπόθεση ότι ο φίλιππος μπορεί να αποσυρθεί από το κρεβάτι σε κάποια φάση να καθίσει σε μία πολυθρόνα να πιει το ποτό του να κάνει το τσιγάρο του να αυνανίζεται άμα γουστάρει με την εικόνα δεν θέλουμε άλλη συμμετοχή του κυρίου και ζητώ να μου δώσουν διάρκεια υπηρεσίες, κόστος, φωτογραφικό, υλικό κτλ.... θα σας πω μετά για τη δεύτερη περίπτωση που πρότεινα... με έχουνε αναμονή... σε κάποια φάση απαντάει ο φίλιππος ότι ηλεκτρα κοιμάται... αργότερα...ξυπνάει επικοινωνεί μαζί μου.. μου λέει ότι είναι πάρα πολύ ωραίες και οι δύο προτάσεις αλλά θα πρέπει να ρωτήσει το φίλιππο....οπότε πάλι με έχουνε αναμονή... περνάει η Παρασκευή όλη μέρα... το Σάββατο όλη μέρα ...ούτε φωνή ούτε ακρόαση ....δεν έχουμε λάβει καμία απάντηση.... ξημερώνει σήμερα Κυριακή ξανα μιλάω με @Περαματιώτη τον ενημερώνω τι συμβαίνει και ξαναστέλνω ενα τελευταίο μήνυμα μπας και βγάλουμε μάκρη... με ενημερώνει η ίδια η Ηλέκτρα ότι είχανε κάποια οικογενειακό προσωπικό ζήτημα εγώ δίνω τις ευχές μου να πάνε όλα καλά και να το ξεπεράσουν....με ενημερώνει ότι δεν δέχεται ο φίλιππος να κάνει μασάζ 4 χέρια σε ζευγάρι οπότε πάμε στη δεύτερη πρόταση που τους έκανα. Η οποία ουσιαστικά η δεύτερη πρόταση μας ενδιαφερε κ όχι τόσο η πρώτη.
2η πρόταση λοιπόν: ηλέκτρα ο @Περαματιώτης και η Τέα τριάδα σε ξενοδοχείο ή σε χώρο της. χώρο λοιπόν δεν έχει, μασάζ ερωτικό αισθησιακό στοματικό και οι δύο μαζί ρώτησα αν γίνεται χωρίς προφυλακτικό μου είπε φυσικά και χωρίς προφυλακτικό ρώτησα για τελείωμα στόμα μου είπε όχι στόμα. πρόσωπο, σώμα, στήθος, πόδια μπορεί να τελειώσει.. ρώτησα για squirting μου είπε όχι, ρώτησα για 69 μου είπε okay, ρώτησα για λεσβιακό παιχνίδι μου είπε okay,φιλιά στόμα όχι. Μέχρι εκεί είναι το έργο.. πάμε τώρα στο κόστος και στη διάρκεια δεν κάνει δύο ώρα.... μου δίνει μία τιμή 90 λεπτά συνεδρία σε ξενοδοχείο 200€ το οποίο περιλαμβάνει στοματικό διπλό και λεσβιακό και 69 thats all. Ξεκαθάρισε ότι δεν προσφέρει σεξ. Ζητάω ,ηλικία, ύψος, κιλά και φωτογραφικό υλικό να δω πρόσωπο γιατί εγώ αν δεν δω πρόσωπο δεν παίζει... μου γράφει 34 ετών ελληνίδα
1, 73 ύψος και επειδή είναι λέει επαγγελματίας δεν στέλνει φωτογραφίες πρόσωπο... οπότε εκεί για μένα τουλάχιστον πάει στράφι- όλο το έργο διότι εγώ αν δεν δω φάτσα δεν μπορώ να λειτουργήσω επιπλέον 90 λεπτά 200€ +35€ ξενοδοχείο + ταξίδι μου να φτάσω στο ξενοδοχείο ταξί +40€ πήγαινε έλα το λιγότερο βάζω, σύν ταξίδι του Περαματιώτη.... μας πηγαίνει το έργο 300€ για στοματικό και για ένα μασάζ που δεν ξέρουμε αν είναι μασάζ και για μία γυναίκα την οποία δεν έχουμε δει ούτε πρόσωπο βλέπω μία περούκα μία μάσκα κ ούτε μία κριτική?? Και εγώ λέω εντάξει δεν έχω θέμα να τα δώσουμε αν αξίζει και είναι μουνάρα αλλά τουλάχιστον να δω πρόσωπο και 5 κριτικές ότι ξέρει μασάζ και δεν είναι μούφα... αυτά από μένα περισσότερα θα σας πει και ο περαματιώτης. Από μένα είναι ΟΧΙ ενώ πραγματικά είχα όλη την καλή πρόθεση και διάθεση να πάω και να το δοκιμάσω με το φίλο μας... και τρεις μέρες αναμονή με ξενέρωσε να πω την αλήθεια... προτιμώ να φύγω διήμερο με @Περαματιώτη ,μασαζ, netflix,τζακούζι και πρωινό μπουφέ
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.320
Κριτικές
167
Like
27.507
Πόντοι
34.538
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του forum!!!
❣️❣️❣️❣️❣️❣️

Τίτλος:
"Το κασκαντεριλίκι που δεν έγινε ποτέ"

Το story έχει ως εξής..... αποφασίζουμε από κοινού με το μέλος @Περαματιώτης να κάνουμε μία προσέγγιση- πείραμα ώστε να μπορούμε να ενημερώσουμε τα μέλη στην πραγματικότητα τι συμβαίνει διότι όπως βλέπετε δεν υπάρχει καμία κριτική κ εικάζουμε πολλά κ το μυαλό μας πάει σε διάφορα σενάρια...
Όποτε Παρασκευή πρωί 9:00 στέλνω μήνυμα στο ζευγάρι Ηλέκτρα - Φίλιππος και μέσω του forum αλλά και με γραπτό μήνυμα στο viber επώνυμα εγώ πάντα ξέρει ποια είμαι, και προτείνω δύο περιπτώσεις και περιμένω απαντήσεις.
Ρωτάω αν είναι εφικτό κάτι τέτοιο ώστε να είναι ξεκάθαρο τι υπηρεσίες θα λάβουμε.
1η πρόταση: @Πραματιώτης κ Τεα να μας κάνουν μασάζ ως ζευγάρι 4 χέρια το ξεκαθαρίζω ότι αυτό που επιθυμούμε είναι η Ηλέκτρα να κάνει μασάζ στον @Περαματιώτης και ο φίλιππος να κάνει μασάζ σε εμένα και σε έξτρα υπηρεσίες επιθυμούμε εγώ Yoni μασάζ απ τον φίλιππο και ο @Πειραματιώτης να λάβει extra υπηρεσίες διπλό στοματικό απο μενα κ την Ηλέκτρα, κ λεσβιακό παιχνίδι με την προϋπόθεση ότι ο φίλιππος μπορεί να αποσυρθεί από το κρεβάτι σε κάποια φάση να καθίσει σε μία πολυθρόνα να πιει το ποτό του να κάνει το τσιγάρο του να αυνανίζεται άμα γουστάρει με την εικόνα δεν θέλουμε άλλη συμμετοχή του κυρίου και ζητώ να μου δώσουν διάρκεια υπηρεσίες, κόστος, φωτογραφικό, υλικό κτλ.... θα σας πω μετά για τη δεύτερη περίπτωση που πρότεινα... με έχουνε αναμονή... σε κάποια φάση απαντάει ο φίλιππος ότι ηλεκτρα κοιμάται... αργοταρα ξυπνάει επικοινωνει μαζί μου.. μου λέει ότι είναι πάρα πολύ ωραίες και οι δύο προτάσεις αλλά θα πρέπει να ρωτήσει το φίλιππο οπότε πάλι με έχουνε αναμονή... περνάει η Παρασκευή όλη μέρα... το Σάββατο όλη μέρα ...ούτε φωνή ούτε ακρόαση ....δεν έχουμε λάβει καμία απάντηση.... ξημερώνει σήμερα Κυριακή ξανα μιλάω με @Περαματιώτη τον ενημερώνω τι συμβαίνει και ξαναστέλνω ενα τελευταίο μήνυμα μπας και βγάλουν μάκρη... με ενημερώνει η ίδια η ηλέκτρα ότι είχανε κάποια οικογενειακό προσωπικό ζήτημα εγώ δίνω τις ευχές μου να πάνε όλα καλά και να το ξεπεράσουν....με ενημερώνει ότι δεν δέχεται ο φίλιππος να κάνει μασάζ 4 χέρια σε ζευγάρι οπότε πάμε στη δεύτερη πρόταση που τους έκανα. Η οποία ουσιαστικά η δεύτερη πρόταση μας ενδιαφερε κ όχι τόσο η πρώτη.
2η πρόταση λοιπόν: ηλέκτρα ο @Περαματιώτης και η Τέα τριάδα σε ξενοδοχείο ή σε χώρο της. χώρο λοιπόν δεν έχει, μασάζ ερωτικό αισθησιακό στοματικό και οι δύο μαζί ρώτησα αν γίνεται χωρίς προφυλακτικό μου είπε φυσικά και χωρίς προφυλακτικό ρώτησα για τελείωμα στόμα μου είπε όχι στόμα. πρόσωπο, σώμα, στήθος, πόδια μπορεί να τελειώσει.. ρώτησα για squirting μου είπε όχι, ρώτησα για 69 μου είπε okay, ρώτησα για λεσβιακό παιχνίδι μου είπε okay,φιλιά στόμα όχι. Μέχρι εκεί είναι το έργο.. πάμε τώρα στο κόστος και στη διάρκεια δεν κάνει δύο ώρα.... μου δίνει μία τιμή 90 λεπτά συνεδρία σε ξενοδοχείο 200€ το οποίο περιλαμβάνει στοματικό διπλό και λεσβιακό και 69 thats all. Ξεκαθάρισε ότι δεν προσφέρει σεξ. Ζητάω ,ηλικία, ύψος, κιλά και φωτογραφικό υλικό να δω πρόσωπο γιατί εγώ αν δεν δω πρόσωπο δεν παίζει... μου γράφει 34 ετών ελληνίδα
1, 73 ύψος και επειδή είναι λέει επαγγελματίας δεν στέλνει φωτογραφίες πρόσωπο... οπότε εκεί για μένα τουλάχιστον πάει στράφι- όλο το έργο διότι εγώ αν δεν δω φάτσα δεν μπορώ να λειτουργήσω επιπλέον 90 λεπτά 200€ +35€ ξενοδοχείο + ταξίδι μου να φτάσω στο ξενοδοχείο ταξί +40€ πήγαινε έλα το λιγότερο βάζω, σύν ταξίδι του Περαματιώτη.... μας πηγαίνει το έργο 300€ για στοματικό και για ένα μασάζ που δεν ξέρουμε αν είναι μασάζ και για μία γυναίκα την οποία δεν έχουμε δει ούτε πρόσωπο βλέπω μία περούκα μία μάσκα κ ούτε μία κριτική?? Και εγώ λέω εντάξει δεν έχω θέμα να τα δώσουμε αν αξίζει και είναι μουνάρα αλλά τουλάχιστον να δω πρόσωπο και 5 κριτικές ότι ξέρει μασάζ και δεν είναι μούφα... αυτά από μένα περισσότερα θα σας πει και ο περαματιώτης. Από μένα είναι ΟΧΙ ενώ πραγματικά είχα όλη την καλή πρόθεση και διάθεση να πάω και να το δοκιμάσω με το φίλο μας... και τρεις μέρες αναμονή με ξενέρωσε να πω την αλήθεια... προτιμώ να φύγω διήμερο με @Περαματιώτη ,μασαζ, netflix,τζακούζι και πρωινό μπουφέ
Τωρα εσυ περιμενεις να διαβασει κανεις ολο αυτο?
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.011
Like
10.253
Πόντοι
2.256
προτιμώ να φύγω διήμερο με @Περαματιώτη ,μασαζ, netflix,τζακούζι και πρωινό μπουφέ
να σου πω την αλήθεια... πάμε... πιο ωραία θα περάσουμε
Τωρα εσυ περιμενεις να διαβασει κανεις ολο αυτο?
Εεεεπ Φακίρη μου!!!!... Ενας γλομπεάρχης που σέβεται τον εαυτό του θα πρέπει να τα διαβάζει όλα. Πως αλλιώς θα τιμήσεις τον τίτλο σου;;;
ΓΛΟΜΠΕΑΡΧΗΣ = ο άρχων του Γλομπέου
1728827680121.png


Επιβεβαιώνω τα λεγόμενα της Τέας. Άκρως αντιεπαγγελματική συμπεριφορά...από το ζευγαράκι της Αγίας Παρασκευής.
Βασικά εγώ την μυρίστηκα τη δουλειά από την αρχή. Μην τα ξαναγράφω και γίνομαι κουραστικός. Διαβάστε όσα έχω γράψει στις παραπίσω σελίδες.

Προσφέρεις ερωτικές υπηρεσίες και δε δείχνεις πρόσωπο;;; Και δεν εννοω εδώ δημόσια.. Αλλα ούτε στις κατ' ιδίαν προσωπικές συζητήσεις με τον εν δυνάμει πελάτη σου;;
Απαράδεκτο... πως θα σου δώσει ο άλλος τα 200€ που ζητάς;;; Γουρούνι στο σακί;;;

Και να πεις οτι εστειλε μήνυμα κάποιο λιγούρικο μέλος από ένα ανώνυμο προφιλ, το καταλαβαίνω να αρνηθείς και να απορρίψεις την πρόταση.
Αλλα ρε μπαγλαμάδες, σας στέλνει μήνυμα γυναίκα από το κανονικό της επαγγελματικό προφιλ που φαίνεται όνομα πρόσωπο τηλεφωνο κλπκλπ με 15 χρόνια παρουσίας στο χώρο , που αν πας στο νήμα της και διαβάσεις θα καταλάβεις το επιπεδο επαγγελματισμού που έχει και πάλι αρνείσαι ;;;

Μάγκες όλα αυτα προς γνώση και συμμόρφωση... Αν θέλετε να πάτε να πετάξετε τα λεφτουδάκια σας , ο δρόμος ανοικτός και τα σκυλιά δεμένα... με τις ευλογίες μου.

Και κατά τη γνώμη μου θα πρέπει να διαγραφεί όλο το νήμα, όπως έγινε με τη Jenny, για να μην την πατήσουν διάφοροι ανυποψίαστοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom