Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.691
Like
6.385
Πόντοι
2.356

ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΔΙΑΓΓΕΛΜΑ..​

Αξιοτιμε κ.Μητσοτακη,
εγω ο ΛΑΙΚΟΣ ΑΓΝΟΣ ΜΙΣΘΩΤΟΣ ΔΕΞΙΟΣ,
ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΙΜΑΙ ΑΓΝΟΣ ΙΔΕΟΛΟΓΟΣ,
ΜΕΤΑ ΛΥΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΣΕ ΚΑΙΡΙΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΜΗΤΑΡΑΚΗΔΕΣ,ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΔΕΣ,ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΔΕΣ..
ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥΣ Η ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΟΥΝ..
ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΕΓΩ Ο ΜΙΣΘΩΤΟΣ ΛΑΙΚΟΣ ΔΕΞΙΟΣ ΘΑ ΡΙΞΩ ΑΚΥΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΣΤΑΣΙΟΠΟΙΗΘΩ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Να 'ταν μόνον αυτοί οι τρεις.....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.786
Like
14.187
Πόντοι
3.656
dream team τελικα η νδ....

το ανερχόμενο αστέρι ο Πλεύρης τι να έγινε :confused:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.761
Like
6.241
Πόντοι
1.406

ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΔΙΑΓΓΕΛΜΑ..​

Αξιοτιμε κ.Μητσοτακη,
εγω ο ΛΑΙΚΟΣ ΑΓΝΟΣ ΜΙΣΘΩΤΟΣ ΔΕΞΙΟΣ,
ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΙΜΑΙ ΑΓΝΟΣ ΙΔΕΟΛΟΓΟΣ,
ΜΕΤΑ ΛΥΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΣΕ ΚΑΙΡΙΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΜΗΤΑΡΑΚΗΔΕΣ,ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΔΕΣ,ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΔΕΣ..
ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥΣ Η ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΟΥΝ..
ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΕΓΩ Ο ΜΙΣΘΩΤΟΣ ΛΑΙΚΟΣ ΔΕΞΙΟΣ ΘΑ ΡΙΞΩ ΑΚΥΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΣΤΑΣΙΟΠΟΙΗΘΩ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
μετα τους βαζελογαβρους αποκτησαμε κ συριζονεοδημοκρατες :confused::confused::confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.317
Like
22.932
Πόντοι
5.506

ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΔΙΑΓΓΕΛΜΑ..​

Αξιοτιμε κ.Μητσοτακη,
εγω ο ΛΑΙΚΟΣ ΑΓΝΟΣ ΜΙΣΘΩΤΟΣ ΔΕΞΙΟΣ,
ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΙΜΑΙ ΑΓΝΟΣ ΙΔΕΟΛΟΓΟΣ,
ΜΕΤΑ ΛΥΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΣΕ ΚΑΙΡΙΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΜΗΤΑΡΑΚΗΔΕΣ,ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΔΕΣ,ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΔΕΣ..
ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥΣ Η ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΟΥΝ..
ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΕΓΩ Ο ΜΙΣΘΩΤΟΣ ΛΑΙΚΟΣ ΔΕΞΙΟΣ ΘΑ ΡΙΞΩ ΑΚΥΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΣΤΑΣΙΟΠΟΙΗΘΩ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
giphy.gif
 

whiteman

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2017
Μηνύματα
478
Like
267
Πόντοι
21
εγω θελω να δω το νεο σταθμο του μετρο στα εξαρχεια και τον εξευγενισμο της αμαρτωλης περιοχης.
επισης καιρος ειναι για μια δυναμικη πανεπιστημιακη αστυνομια.
συγχαρητηρια για τη νικη σας
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.833
Κριτικές
62
Like
45.670
Πόντοι
9.297

ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΔΙΑΓΓΕΛΜΑ..​

Αξιοτιμε κ.Μητσοτακη,
εγω ο ΛΑΙΚΟΣ ΑΓΝΟΣ ΜΙΣΘΩΤΟΣ ΔΕΞΙΟΣ,
ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΙΜΑΙ ΑΓΝΟΣ ΙΔΕΟΛΟΓΟΣ,
ΜΕΤΑ ΛΥΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΣΕ ΚΑΙΡΙΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΜΗΤΑΡΑΚΗΔΕΣ,ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΔΕΣ,ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΔΕΣ..
ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥΣ Η ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΟΥΝ..
ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΕΓΩ Ο ΜΙΣΘΩΤΟΣ ΛΑΙΚΟΣ ΔΕΞΙΟΣ ΘΑ ΡΙΞΩ ΑΚΥΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΣΤΑΣΙΟΠΟΙΗΘΩ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Είχε τα αρχιδια να μιλήσει...αφήνουμε τα δάκρυα μας στο χαντάκι που άνοιξαν αυτά.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006

Ψηφίζεις Μητσοτάκη αλλά σου βγαίνει ΣΥΡΙΖΑ...

έρχεται κομμουνιστική γαλάζια ψωλί.....Νεοδημοκράτες ανά την επικράτεια....βγάλτε πορτοφόλια και κατεβάστε βρακιά

έρχεται η ανάπτυξη :zfuck:
:wanker::wanker::wanker:
Εγω βλεπω οτι το πρωτο νομοσχεδιο της κυβερνησης αφορά αυξησεις μισθων δημοσιων υπαλληλων και μειωση του ΕΝΦΙΑ. Αυτα γιατι δεν τα λετε, και περιεργως ανεβαζετε μονο κατι fake news που φανταζονται διαφοροι σε κατι ιστοσελιδες για αυξηση φορολογιας?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.939
Πόντοι
12.756
Ελα παμε παμε παμε , μπηκε ο εκπροσωπος , ο ανθρωπος που θα σας λυσει ολες τις αποριες οσο αναφορά το κομμά :rockon::rockon::rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ελα παμε παμε παμε , μπηκε ο εκπροσωπος , ο ανθρωπος που θα σας λυσει ολες τις αποριες οσο αναφορά το κομμά :rockon::rockon::rockon:
Τύπε εγω βλεπω οτι το πρωτο νομοσχεδιο αφορά αυξησεις και το δευτερο την επιστροφη του νερου στο Δημοσιο. Τι εγινε, δεν ισχυαν οι παπαριές του Συριζα για ιδιωτικοποιηση του νερου και για παγωμα μισθων λογω....μεσοπροθεσμου?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.939
Πόντοι
12.756
Εγω βλεπω οτι το πρωτο νομοσχεδιο της κυβερνησης αφορά αυξησεις μισθων δημοσιων υπαλληλων και μειωση του ΕΝΦΙΑ. Αυτα γιατι δεν τα λετε, και περιεργως ανεβαζετε μονο κατι fake news που φανταζονται διαφοροι σε κατι ιστοσελιδες για αυξηση φορολογιας?

μειωση του ΕΝΦΙΑ αν ασφαλισουν τα ακινητα εννοεις ;

Βρηκες πουθενά ολο το νομοσχέδιο να το δουμε ;
γιατι και εγω κατι τιτλους διαβάζω μονο , οχι τι περιεχει αναλυτικά,
μπορει να εχει και αλλα που ξεχασαν να γραψουν τα σαητ και τα καναλια που τα εχει μπουκωσει χρημα
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.786
Like
14.187
Πόντοι
3.656
Εγω βλεπω οτι το πρωτο νομοσχεδιο της κυβερνησης αφορά αυξησεις μισθων δημοσιων υπαλληλων και μειωση του ΕΝΦΙΑ. Αυτα γιατι δεν τα λετε, και περιεργως ανεβαζετε μονο κατι fake news που φανταζονται διαφοροι σε κατι ιστοσελιδες για αυξηση φορολογιας?
Μα εννοείται ότι θα ταΐσει καλά τον κομματικό στρατό...

και τα λεφτά για τις αυξήσεις των δημοσίων υπαλλήλων θα τα βρει από την φορολογία των ελ. επαγγελματιών...γιαυτό λέω...ψηφίζεις νδ και σου βγαίνει ΣΥΡΙΖΑ....στην Νέα Κουμουνιστοκρατία....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
μειωση του ΕΝΦΙΑ αν ασφαλισουν τα ακινητα εννοεις ;

Βρηκες πουθενά ολο το νομοσχέδιο να το δουμε ;
γιατι και εγω κατι τιτλους διαβάζω μονο , οχι τι περιεχει αναλυτικά,
μπορει να εχει και αλλα που ξεχασαν να γραψουν τα σαητ και τα καναλια που τα εχει μπουκωσει χρημα
Πολυ σωστη κινηση να δοθει κινητρο για την ασφαλιση των ακινητων.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.939
Πόντοι
12.756
Μα εννοείται ότι θα ταΐσει καλά τον κομματικό στρατό...

και τα λεφτά για τις αυξήσεις των δημοσίων υπαλλήλων θα τα βρει από την φορολογία των ελ. επαγγελματιών...γιαυτό λέω...ψηφίζεις νδ και σου βγαίνει ΣΥΡΙΖΑ....στην Νέα Κουμουνιστοκρατία....

κατσε να δουμε το νομοσχεδιο .. γιατι θα μας βγει σε λιγο και ο Αλεξ Νταιμα ναπουμε χωρις print screen ..
οτι του λενε να πει θα λεει μόνο
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.786
Like
14.187
Πόντοι
3.656
κατσε να δουμε το νομοσχεδιο .. γιατι θα μας βγει σε λιγο και ο Αλεξ Νταιμα ναπουμε χωρις print screen ..
οτι του λενε να πει θα λεει μόνο
μείωση του ενφυα είχαν πει αν ασφαλίσεις το ακίνητο

δωράκι στις ασφαλιστικές και στο τέλος θα πληρώνεις τα ίδια λεφτά....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
μείωση του ενφυα είχαν πει αν ασφαλίσεις το ακίνητο

δωράκι στις ασφαλιστικές και στο τέλος θα πληρώνεις τα ίδια λεφτά....
Η ασφαλιση των ακινητων ειναι δειγμα πολιτισμενου και προοδευμενου κρατους. Εσεις το λετε δωρακι στις ασφαλιστικες.
Τι να κανουμε, καποια στιγμη πρεπει να ξεκολλησουμε απο τον 19ο αιωνα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.939
Πόντοι
12.756
μείωση του ενφυα είχαν πει αν ασφαλίσεις το ακίνητο

δωράκι στις ασφαλιστικές και στο τέλος θα πληρώνεις τα ίδια λεφτά....
ε ναι , αλλα πολυ σωστη κινηση να ασφαλισεις το ακινητο λεει ο Αλεξ..
Διαφωνεις κάπου σε αυτο ;;
Δεν φτανει που σε κανει μαγκα με το ζορι ο Κουλης να μαθεις μπαλιτσα θες να βγεις και απο πανω
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.317
Like
22.932
Πόντοι
5.506
Τύπε εγω βλεπω οτι το πρωτο νομοσχεδιο αφορά αυξησεις και το δευτερο την επιστροφη του νερου στο Δημοσιο. Τι εγινε, δεν ισχυαν οι παπαριές του Συριζα για ιδιωτικοποιηση του νερου και για παγωμα μισθων λογω....μεσοπροθεσμου?
Αν ιδιωτικοποιηθεί το νερό θα κάνεις διαγραφή;; :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Μαλάκα με το τζίρο των 100.000€ και 20% κέρδος πρόπερσι ....


Να σου κάνουν το τζίρο 70.000€ και το κέρδος 10% ΠΡΟ ΦΟΡΩΝ !


Να σε ξεκωλιάσουν καριολόπουστα , επειδή τους ψήφισες.
Να σου κάνουν την κωλοτρυπίδα διαμέτρου όσο το κήτος του μεγαλύτερου ρώσικου πυρηνικού υποβρυχίου.
Ψηφισε ΝΔ ο σαουλ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom